User
Pass
2FA
 
 

Discutii server.
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 185, 186, 187 ... 357, 358, 359  Next    
 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message558506
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 11-03-2012, 00:08:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Faza este ca nu numai voi playerii doriti niste harti la vot,ganditi-va ca mai sunt si alti admini pe server in afara de cel care cere hartile,si au si ei anumite preferinte,si de cele mai multe ori incercam sa fie bine,alegem 2 harti de la playeri si 2 de la admini,eu unul asa fac ca sa nu supar pe nimeni.ordinea in care sunt puse hartile nu prea conteaza,nu are niciun dumnezeu,important e ca sunt in votul respectiv,desi se mai intampla sa nu se dea pentru ca chat-ul ala parca e MESS,vorbiti vrute si nevrute,chestii care nu intereseaza pe nimeni,aveti chef de vorba,aveti YAHOO MESSENGER,puteti vorbi acolo cat vreti voi...si cand vine momentul ca sa spuneti harti,gandeste-te ca sunt 30 de insi pe server care tasteaza /LAST si apoi spun harti,mai vine unu,altul sa mai dea cu amx_page ca x e codat,ca y a injurat si nu a luat gag/ban...credeti-ne ca ne este foarte greu sa multumim pe toata lumea si sa citim absolut tot chat-ul,incercam sa ne facem treaba cat de bine putem si tot voi sunteti nemultumiti....atunci hai sa facem schimb de rang-uri si sa vedem cum va descurcati...fac pariu ca n'ati rezista nici 10 minute,va asigur de treaba asta.
Anyway,din 100 si ceva de harti cate sunt pe server,doar maxim 15 sunt jucate,restul sunt puse ca trofee in vitrina. -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 11-03-2012, 00:13:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"clientii nostri, stapanii nostri"
Asta este singura parte unde te contrazic.
Singurul stapan este acela care plateste serverul , cine plateste serverul poate taia in stanga si dreapta , poate scoate admine oricand , oricui , poate bana N jucatori fara motiv .
Asta este singurul lucru unde zic eu , gresesti.

Legat de vote , este o porcarie totala , se dau numai harti care se rejoaca zi de zi , ar trebui putina initiativa pentru harti vechi , sau harti noi ...
Pe war3 cand intru joaca unele harti care nu le-am vazut pe war4 niciodata ... insa , este adevarata chestia asta , o data ce tu intrebi "harti la vote" , este normal sa dai ce harti vrea omul sa joace , partea proasta in toata chestia asta este ca adminul POATE alege hartile care ar putea aduce un punct in plus popularii serverului , daca tu ceri zig zag la vote automat nu se da , sau se da nr4 , pentru ca este vestita in a golii serverul ...e.t.c

Totul tine de adminul care executa comanda de vote , el este singurul care ia in calcul efectele secundare ale votului .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
e_versace

[Legend]



Status: Offline
(since 16-11-2019 10:19)
Joined: 07 Mar 2010
Posts: 646, Topics: 37
Location: Constanta

Reputation: 289.2
Votes: 12

Post Posted: 11-03-2012, 00:50:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Avand in vedere ca si eu am fost admin mult timp cu o singura chestie tind sa fiu de acord cu ea , in 90% din cauzuri cand se pun 4 harti , harta care este pusa prima iese , deoarece multi insi apasa 1 din reflex , sincer sa fiu si eu de multe ori apas fara sa ma uit atent ce harta e , dar tind sa va dau si voua dreptate ca totusi e greu sa multumesti 30 de jucatori .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SS.11

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 18-01-2016 17:09)
Joined: 09 May 2011
Posts: 1626, Topics: 52
Location: RO

Reputation: 100.2
Votes: 27

 
Post Posted: 11-03-2012, 12:49:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Un lucru e cert aici.Nu ai cum sa ii multumesti pe toti.Eu unul nu am avut probleme cu voturile niciodata am intrebat clar ce vor si jucatorii si adminii si in ordinea in care apareau preferintele le puneam la vot.Pe principiul "primul venit primul servit" ..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AxRubby
[Banned user]

[Account disabled]
Banned


Status: Offline
(since 19-04-2012 11:29)
Joined: 30 Jan 2012
Posts: 25, Topics: 4
Location: Undeva pe langa Adytza :))

Reputation: 26
Votes: 5

Post Posted: 11-03-2012, 16:18:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Off...La cat se vorbeste pe srv e cam greu sa vada 1 admin toate hartile si bla bla bla...dar NU IMI PLACE CAND SE IMPUNE O HARTA (AWP_BYCASTOR) DOAR CA II PLACE LU` ALKAYDA,asa face mereu cand da el vot,o sa vezi byca la vot + iese byca si peste 5 min domnu` Alkayda iese dupa srv,nu mi se pare corect sa faci asa.De 2 sapt scriu si eu ITALY la vot,a dracu harta dak apare macar in alea 4,ce are harta aia?eu una cred ca italy e o harta frumoasa ,m-am saturat de d2,inf si mai ales de WW normal,WW big mi se pare mai interesanta (parerea mea) si de cate ori zic pe chat ww big la vot nu ma baga nmn in seama -...cya
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 11-03-2012, 17:47:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Italy aia modificatã e cea mai tâmpitã hartã, iar cea originalã e de 20 de oameni. O idee ar fi sã bage din nou italy32. -

Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Carla

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2015 19:24)
Joined: 24 Jun 2010
Posts: 35, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 300.4
Votes: 6

Post Posted: 11-03-2012, 20:04:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu exceptia lui Adytza toti cei care au postat au recunoscut ca sistemul de vot si subiectivismul unora dintre admini reprezinta o problema. Adytza are si el o problema dar o sa ma asigur ca o va rezolva in timp. Acum hai sa fim obiectivi si sa recunoastem ca este loc de mai bine in implementarea unui sistem de vot CORECT. Ownerii pot gasi solutii in acest sens. Reguli simple si clare. Se cer harti, primii 4 care spun harti care nu s-au jucat acelea sa fie. E simplu. Acesta a fost un exemplu. Sa ii vezi atunci pe playeri cum se grabesc sa spuna harti nejucate. Adytza, serverul functioneaza si cu playeri nu numai cu admini. Daca ar fi dupa ideea ta ar trebui noi playerii (iobagii, taranii) sa plecam sa ramana numai adminii. Mai vedeam o idee privind proprietarii serverului. Va asigur ca proprietarii serverului au o inteligenta peste medie, ei asigurandu-se ca toate masurile luate de team sunt in favoarea serverului si nu a anumitor persoane. Pana la urma postarea mea a urmarit ceva corect pentru war4. Am si zis ca pretul glontului il achit eu. Primul glont l-am luat de la Adytza. Vreti ca votul sa continue in stilul asta pur romanesc sa fiti sanatosi, eu mi-am facut datoria. Dar stiti ca e o vorba "aducatorului de vesti proaste i se taie capul". Si in Romania "dreptatea umbla cu capul spart". Eu totusi mai cred ca pe war4 este altceva. Cu o floare nu se face primavara asa e Adytza?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariusellu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-11-2012 11:00)
Joined: 29 May 2011
Posts: 2379, Topics: 137
Location: Lugoj

Reputation: 45.4
Votes: 90

 
Post Posted: 11-03-2012, 20:13:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Carla wrote:
Cu exceptia lui Adytza toti cei care au postat au recunoscut ca sistemul de vot si subiectivismul unora dintre admini reprezinta o problema. Adytza are si el o problema dar o sa ma asigur ca o va rezolva in timp. Acum hai sa fim obiectivi si sa recunoastem ca este loc de mai bine in implementarea unui sistem de vot CORECT. Ownerii pot gasi solutii in acest sens. Reguli simple si clare. Se cer harti, primii 4 care spun harti care nu s-au jucat acelea sa fie. E simplu. Acesta a fost un exemplu. Sa ii vezi atunci pe playeri cum se grabesc sa spuna harti nejucate. Adytza, serverul functioneaza si cu playeri nu numai cu admini. Daca ar fi dupa ideea ta ar trebui noi playerii (iobagii, taranii) sa plecam sa ramana numai adminii. Mai vedeam o idee privind proprietarii serverului. Va asigur ca proprietarii serverului au o inteligenta peste medie, ei asigurandu-se ca toate masurile luate de team sunt in favoarea serverului si nu a anumitor persoane. Pana la urma postarea mea a urmarit ceva corect pentru war4. Am si zis ca pretul glontului il achit eu. Primul glont l-am luat de la Adytza. Vreti ca votul sa continue in stilul asta pur romanesc sa fiti sanatosi, eu mi-am facut datoria. Dar stiti ca e o vorba "aducatorului de vesti proaste i se taie capul". Si in Romania "dreptatea umbla cu capul spart". Eu totusi mai cred ca pe war4 este altceva. Cu o floare nu se face primavara asa e Adytza?

1-Cat ti-o luat sa scrii.
2-Calmeaza-te!
3-Nu te lua de adytza.
4-Adminii is fac treaba cum trebuie.
5-Playerii sunt rugati cand se cer harti sa zica odata harta nu de 100 de ori!
6-Atat am avut de spus..
7-salut!


M-am mutat,Sunt shiny mai nou.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 11-03-2012, 20:28:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Carla wrote:
Cu exceptia lui Adytza toti cei care au postat au recunoscut ca sistemul de vot si subiectivismul unora dintre admini reprezinta o problema. Adytza are si el o problema dar o sa ma asigur ca o va rezolva in timp. Acum hai sa fim obiectivi si sa recunoastem ca este loc de mai bine in implementarea unui sistem de vot CORECT. Ownerii pot gasi solutii in acest sens. Reguli simple si clare. Se cer harti, primii 4 care spun harti care nu s-au jucat acelea sa fie. E simplu. Acesta a fost un exemplu. Sa ii vezi atunci pe playeri cum se grabesc sa spuna harti nejucate. Adytza, serverul functioneaza si cu playeri nu numai cu admini. Daca ar fi dupa ideea ta ar trebui noi playerii (iobagii, taranii) sa plecam sa ramana numai adminii. Mai vedeam o idee privind proprietarii serverului. Va asigur ca proprietarii serverului au o inteligenta peste medie, ei asigurandu-se ca toate masurile luate de team sunt in favoarea serverului si nu a anumitor persoane. Pana la urma postarea mea a urmarit ceva corect pentru war4. Am si zis ca pretul glontului il achit eu. Primul glont l-am luat de la Adytza. Vreti ca votul sa continue in stilul asta pur romanesc sa fiti sanatosi, eu mi-am facut datoria. Dar stiti ca e o vorba "aducatorului de vesti proaste i se taie capul". Si in Romania "dreptatea umbla cu capul spart". Eu totusi mai cred ca pe war4 este altceva. Cu o floare nu se face primavara asa e Adytza?


Nu stiu ce ai inteles tu din ce am zis,dar e total pe dos,asta e clar.Daca tot te crezi atat de dreapta si de corecta si faci atatea observatii,iti dau adminul meu ma sa vad daca reusesti sa multumesti 30 de jucatori.Mai lasa'ti frate inteligenta asta de care da'ti dovada ca o sa va plesneasca venele.Stii tu care e problema mea?te vei asigura tu ca o v'oi rezolva?Haha,very funny.
Singura mea problema este ca imi fac nervi pentru jocul asta idiot,nu are legatura cu adminul meu sau cu voi.Data viitoare ti'as sugera sa citesti mai atenta ceea ce scriu si apoi sa comentezi la adresa mea,ok?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 11-03-2012, 20:39:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Carla , nu inteleg ceva , serverul , adminii mai ales au probleme mult mai grave , vote-ul este ceva minor , chiar crezi ca daca se va rezolva problema asta minora cu vote-ul , se va schimba ceva ? -
Coruptie la nivel inalt , nici o sansa de schimbare.
Oricum , ai respectul si sustinerea mea ^^ , ador cand cineva se ridica si spune lucrurilor pe nume , lingusitorii ... ii ador si pe ei , se fac vazuti si auziti mereu.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sh@d0w

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 09-06-2014 13:20)
Joined: 25 Feb 2011
Posts: 3182, Topics: 66
Location: Côte d'Ivoire';x

Reputation: 67
Votes: 26

 
Post Posted: 11-03-2012, 20:42:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
Carla , nu inteleg ceva , serverul , adminii mai ales au probleme mult mai grave , vote-ul este ceva minor , chiar crezi ca daca se va rezolva problema asta minora cu vote-ul , se va schimba ceva ? -
Coruptie la nivel inalt , nici o sansa de schimbare.
Oricum , ai respectul si sustinerea mea ^^ , ador cand cineva se ridica si spune lucrurilor pe nume , lingusitorii ... ii ador si pe ei , se fac vazuti si auziti mereu.


cred ca tot ce ai zis mai sus ai zis si despre tine deasemenea nu?

si parerea mea este ca la faza cu "ador cand blabla" eu cred ca tu adori cand cineva se ia de adytza, asta e parerea mea.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SS.11

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 18-01-2016 17:09)
Joined: 09 May 2011
Posts: 1626, Topics: 52
Location: RO

Reputation: 100.2
Votes: 27

 
Post Posted: 11-03-2012, 20:44:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Coruptie la nivel inalt" ? ce-ti mai place sa ataci subtil.-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 11-03-2012, 20:47:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sh@d0w wrote:
^AvioanE^ wrote:
Carla , nu inteleg ceva , serverul , adminii mai ales au probleme mult mai grave , vote-ul este ceva minor , chiar crezi ca daca se va rezolva problema asta minora cu vote-ul , se va schimba ceva ? -
Coruptie la nivel inalt , nici o sansa de schimbare.
Oricum , ai respectul si sustinerea mea ^^ , ador cand cineva se ridica si spune lucrurilor pe nume , lingusitorii ... ii ador si pe ei , se fac vazuti si auziti mereu.


cred ca tot ce ai zis mai sus ai zis si despre tine deasemenea nu?

si parerea mea este ca la faza cu "ador cand blabla" eu cred ca tu adori cand cineva se ia de adytza, asta e parerea mea.


Am impresia ca esti miop.
Ori ai probleme cu limba romana , ori ai placeri d-astea sadice sa fi atacat , crede-ma ca pot .
Nu`mi bat capul cu tine ca oricum n-ai tu habar de limba romana .

Ce`nseamna ba lingusitor ? Adytza in toata chestia asta nu a fost , in schimb Mariusellu DA .
Nu`mi raspundeti la mesaje daca nu sunteti in stare sa PERCEPETI mesajele mele.

LE. SS.11 , un pic asa =)
Imi place sa starnesc , sa vad ca ei stiu ca eu stiu ca ei sunt corupti , ca ei gresesc .
Nu l-am atacat deloc pe Adytza in mesajul meu anterior , fiecare cu problemele lor , Adytza a tastat la subiect , in schimb Mariusellu , nu prea.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SS.11

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 18-01-2016 17:09)
Joined: 09 May 2011
Posts: 1626, Topics: 52
Location: RO

Reputation: 100.2
Votes: 27

 
Post Posted: 11-03-2012, 20:50:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stii ce nu inteleg? Avioane vad ca ai atatea nemultumiri legate de admini,de mentalitatile lor, de "coruptie la nivel inalt" de unii care s-au schimbat chestii dintr-astea de zazanie.De ce nu te retragi omule ? taie din radacina..explica-mi daca esti amabil te rog.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 11-03-2012, 20:55:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SS.11 wrote:
Stii ce nu inteleg? Avioane vad ca ai atatea nemultumiri legate de admini,de mentalitatile lor, de "coruptie la nivel inalt" de unii care s-au schimbat chestii dintr-astea de zazanie.De ce nu te retragi omule ? taie din radacina..explica-mi daca esti amabil te rog.


Verifica ultima data cand am intrat pe server .
Mi-e scarba de mentalitatea unora , de deciziile altora si mai ales de comportamentul ADMINILOR fata de jucatorii mai putin experimentati .
Intru doar undercover , nu mai folosesc adminul , intru ma joc , nu vorbesc cu nimeni si nu ma mai agit.

Oricum nimeni nu da doi bani pe adminii astia frustrati care-si bat joc de jucatori.
Mai amabil de atat , nu pot s-o fac.

Crede-ma , am respect pentru multi admini actuali , dar se lasa influentati de coruptie , le este frica ca isi pierd adminul daca comenteaza , urat asa.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 185, 186, 187 ... 357, 358, 359  Next    


The time now is 03-07-2024, 11:21:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x