User
Pass
2FA
 
 

jonny pacii bravo

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message447
LisTeninG

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-12-2012 18:41)
Joined: 23 Apr 2011
Posts: 22, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 57.6
Votes: 2

Post Posted: 16-03-2012, 21:43:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deci am injurat odata ca ma blocat unu am primit gag atat am injurat pt ca ma blocat si am murit aiurea multi sa fim seriosi cati dintre voi nu va scapa o prescuratare de la o injuratura cand moare din cauza cuiva ,dar na unii sufera rau.......
corect e greseala mea...pe moment...am luat gag pentru ce imi da el llama ??? pentru un simpla injuratura ?? da am gag... bine accept joc 5 min si cu llama pentru un cuvant ce dzeu...dupa care dau retry ca vad ca nu mai are de gand sa scoata si imi da ban deci asa ceva multi sufera de admin pe serv asta joc de foarte mult timp dar is foarte multi care sufera rau de tot si n au nici o trb cu cs dar ce sa mai zic de admin !!!


Jonny bravo but adminu pacii ! il credeam baietas dar defapt .... se vede ca are 12 ani si sufera de admin !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JohNNy BraVo_BuT_

[Creep]



Status: Offline
(since 30-03-2013 11:14)
Joined: 31 Oct 2010
Posts: 572, Topics: 14
Location: Giurgiu

Reputation: 151.5
Votes: 19

Post Posted: 16-03-2012, 21:48:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Listening ma dezamagesti total:) Anecdote a fost cel care ti.a dat gag sau llama si ti.a dat si ban pt retry.ai grija cui faci tu reclamatiile si mai ales cuvintele aruncate total aiurea:) Nu am trba cu cs-ul? nu am trba cu adminul? WTF? Omule astept sa.mi spui cand am gresit eu ca admin si in al2lea rand ce te f...e pe tine grija cum joc eu cs?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LisTeninG

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-12-2012 18:41)
Joined: 23 Apr 2011
Posts: 22, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 57.6
Votes: 2

Post Posted: 16-03-2012, 22:04:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

JohNNy BraVo_BuT_ wrote:
Listening ma dezamagesti total:) Anecdote a fost cel care ti.a dat gag sau llama si ti.a dat si ban pt retry.ai grija cui faci tu reclamatiile si mai ales cuvintele aruncate total aiurea:) Nu am trba cu cs-ul? nu am trba cu adminul? WTF? Omule astept sa.mi spui cand am gresit eu ca admin si in al2lea rand ce te f...e pe tine grija cum joc eu cs?



sa ma .... in Anecdote de unde are frate asta admin ???? nu l am vz in viata mea pe server cum dzeu dati adminile ??? deci joc de atata tp si nush daca l am vz vreodata !!

Posturi unite automat, 16-03-2012, 22:03:43

JohNNy BraVo_BuT_ wrote:
Listening ma dezamagesti total:) Anecdote a fost cel care ti.a dat gag sau llama si ti.a dat si ban pt retry.ai grija cui faci tu reclamatiile si mai ales cuvintele aruncate total aiurea:) Nu am trba cu cs-ul? nu am trba cu adminul? WTF? Omule astept sa.mi spui cand am gresit eu ca admin si in al2lea rand ce te f...e pe tine grija cum joc eu cs?



de cand dzeu are Anecdote admin dzeule nu l-am vz in viata mea pe server...cum dzeu dati adminele alea...doamne !!! daca nici eu nu joc demult si nu aveam cum sa nu-l observ !

Posturi unite automat, 16-03-2012, 22:04:44

JohNNy BraVo_BuT_ wrote:
Listening ma dezamagesti total:) Anecdote a fost cel care ti.a dat gag sau llama si ti.a dat si ban pt retry.ai grija cui faci tu reclamatiile si mai ales cuvintele aruncate total aiurea:) Nu am trba cu cs-ul? nu am trba cu adminul? WTF? Omule astept sa.mi spui cand am gresit eu ca admin si in al2lea rand ce te f...e pe tine grija cum joc eu cs?



scz jonny is nervos frate vin de la lucru intru pe cstrike stiam ca esti sg admin deaia nu stiam ca are admin anectode !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JohNNy BraVo_BuT_

[Creep]



Status: Offline
(since 30-03-2013 11:14)
Joined: 31 Oct 2010
Posts: 572, Topics: 14
Location: Giurgiu

Reputation: 151.5
Votes: 19

Post Posted: 16-03-2012, 22:08:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai aruncat niste injurii total tampite care m-au facut sa ma enervez atat de tare incat nici nu am chef sa mai dau reply in post-ul asta...Mi-ai demonstrat de ce esti in stare.Din partea mea bfta in continuare si data viitoare cand faci reclamatii ai grija cui faci caci nu o sa reactionez doar asa. In orice caz ... http://www.2shared.com/file/KaxGeN-W/Desktop.html .sa.ti si dovedesc:)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sOulRipp3r

[Owner ON <rKo>]



Status: Offline
(since 23-11-2013 23:00)
Joined: 06 Sep 2009
Posts: 684, Topics: 9
Location: Bucuresti

Reputation: 308.4
Votes: 12

 
Post Posted: 16-03-2012, 22:31:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca mai ai ban trimite-mi PM cu IP-ul tau... data viitoare respecta modelul de reclamatie !!!! altfel o sterg ai inteles?


Topic closed!


b^iker b^oy

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by sOulRipp3r, 16 March 2012 20:31



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 26-06-2024, 08:06:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x