User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie ????????

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1200
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 19-03-2012, 22:36:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kaa
nu stiu adminul
Nuke/19.03.2012/22:48
Am primit exterminate.

Admini erau fleosc, yo si intrase average - care banuiesc ca mi-a si dat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Average

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-09-2021 19:39)
Joined: 16 May 2011
Posts: 276, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 152.7
Votes: 6

 
Post Posted: 19-03-2012, 22:50:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da eu am fost recunosc si stii de ce - si asa o sa-ti fac de fiecare data cand te prind pe server. Pana inveti sa vorbesti frumos si sa respecti gradul daca nu omul:)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 19-03-2012, 23:11:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma faci sa rad.

Quote:

4. Nu abuzati de privilegiile de care dispuneti. Folositi-le pentru a asigura jucatorilor un joc linistit, fara turbulente. (1 warn)
6. Orice kick/ban/destroy/***/exterminate etc, dat aiurea se pedepseste in functie de gravitate (1 warn/2 warn). Daca nu sunteti siguri de un jucator, aveti sectiune de Pareri demo
14. Banurile se dau doar cu dovada(demo/ss) .Fiecare ban trebuie postat. (2 warn/DOWNGRADE)
20. Daca beneficiati de anumite privilegii, asta nu inseamna ca vi se si cuvin, in consecinta daca ai admin nu esti nici ZEU si nici nu ai lumea la picioare.


Abuz de admin, exterminate/ban dat aiurea, fara dovada plus faza cu zeul. 4 reguli incalcate. Sa nu zic ca exterminate-ul se doar codatilor si ca toate astea au fost pentru niste PM-uri.
Daca imi dadea pentru cod mai ziceam, am mai primit, dar imi da pentru ca nu "l-am respectat" e altceva si am pretentia la avertismente, daca nu scoaterea adminului.

Si va spun to eu si pentru ce mi-a dat ban/exterminate.

Quote:

1.
Ce ma, ti-am jignit iubita? ..
Invata sa vorbesti inainte sa deschizi gura, sau sa tastezi .. dupa caz.

---------------------------------------------------------------------------------

2. Average
Ma, eu ti-am luat apararea pentru unban atunci sti ce chiar intreci orice limita a bunului simt regret ca ti-am luat apararea si o sa te sanctionez de acum inainte cu orice neregula cu care te prind pe server fie ea cat de mica daca vrei sa ne razboim ok - o facem si pe asta o sa-ti acord atentia pe care o ceri si nu i-am luat apararea lui x-men ca sa sti si tu am scris doar ce stiu de la owneri ca playerii nu au drept de veto. bafta si ai grija pe unde calci de azi inainte ca s-ar putea sa nu te tina craca prea mult. Si data viitoare sunt curios cu ce *** ma mai impresionezi e clar ca ai inclinatii dubioase sau vreo problema pe la procesor dute la un control ceva

----------------------------------------------------------------------------------

3. Eu
Hahaha

Tei crezi in vestul salbatic? Vrei sa te razboiesti ... AHAHHAHHAHA.

-----------------------------------------------------------------------------------

4. Average
sa ma lingi la coita ma o sa vezi tu pe server;) vad ca n-am cu cine sta la discutii -

-----------------------------------------------------------------------------------

5. Eu

Frumos, amenintari. Daca m-ai sti ala care sa fac probleme as mai zice, dar in conditiile in care eu nici macar nu vorbesc pe server poti sa-ti bagi unghiile in gat de oftica. Mai mult decat sa abuzezi de admin n-ai ce face. Pe langa asta nici nu joc pe r2.

-----------------------------------------------------------------------------------

6. Average
pai si trebuie sa joci pe r2 am acces si pe r1 spre cunostinta ta daca vorbesti ca animalu de la cocina normal ca trec la amenintari mi se pare firesc oricine care n-are nervi de otel ar proceda la fel si bunul simt are si el o limita tu ai cam intrecut masura.


-----------------------------------------------------------------------------------

7. Eu
_)_


Nu-mi mai trimite pm-uri, te rog.


Pot face si poze, insa este copiat intocmai cu "originalul". Daca se ma intreaba si altii daca doar pentru am primit exterminate, raspunsul este DA. Asta a fost tot.
Cred ca orice om normal la cap isi da seama ca nu l-am injurat, cum zice el. Ca nu "l-am respectat" da, dar eu n-am vazut scris pe undeva ca ar trebui sa-l respect pe el, ca admin sau ca trebuie sa-i vorbesc la persoana a II-a. Si totusi, nu vad ce legatura au Pm-urile cu serverul ..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
60S

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-11-2014 16:20)
Joined: 08 Oct 2011
Posts: 318, Topics: 13
Location: Langa vecina...

Reputation: 189.3
Votes: 5

Post Posted: 19-03-2012, 23:14:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://www.girlshare.ro/3527951.9 hal de limbaj....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 19-03-2012, 23:46:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si cum vroiai domnule 60s sa-i vorbesc dupa ce domnul Average mi-a dat exterminate degeaba? Daca nu stiati, domnule 60s, exterminate-ul modifica permisiunile unuia sau mai multor fisiere din engine, nestiind care sunt acele fisiere trebuie reinstalat Counter Strike-ul.

Iar acel limbaj nu justifica exterminate-ul. A fost dupa ce domnul Average a executat comanda asupra mea.
Am mai zis si ma repet. Sunt constient cand fac o greseala si imi asum in totalitate raspunderea. Dar cand nu raspunzi provocarilor adminilor ori a jucatorilor de pe server si totusi primesti comenzi doar pentru ca sta X prost cu nervii, justificandu-se ca nu l-ai respectat, este cu totul si cu totul altceva.

Iar domnule 60s, nu ma faceti sa "merg" la vanatoare de greseli, stiti foarte bine ca nu sunteti cel mai sfant. Faptul ca dumneavoastra impreuna cu domnul fleosc ma acuzati frecvent pe chat ca folosesc coduri si scripturi si incercati sa ma faceti sa va raspund astfel incat sa-mi puteti da ban/exterminat este mult mai grav decat acel "mars" pe care mi-am permis sa i-l zic domnului Average.


Consider ca dovezile pe care le-am adus, cele de care zice domnul Average ca l-am injurat si nu l-am respectat sunt suficiente, altele nu au cum sa fie pentru ca pe chat nu vorbesc - dovada stau majoritatea adminilor si jucatorilor, iar alta discutie cu domnul Average nu am avut, sunt suficiente. In conditiile acestea asta va fi ultimul meu post in aceasta reclamatie, ma consider nevinovat si consider ca un owner poate lua o decizie corecta, astfel incat sa pot intra server fara a se mai executa alte comenzi nejustificate asupra mea. Totodata astept si sanctiunea pentru acel "mars".

Domnule Average, aveti tot respectul meu si al cainelui meu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
s4rp3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2014 14:15)
Joined: 29 Sep 2011
Posts: 148, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 156.2
Votes: 16

Post Posted: 20-03-2012, 00:02:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut,

Vreau sa va spun din start ca nu imi face deloc placere sa citesc cele de mai sus...
Nu am cum sa ii iau apararea lu Average, ca si admin trebuie sa stie sa isi stapaneasca nervii...
Kaa, sti bine ca te respect ca jucator si sincer iti spun ca aveam pretenti de la tine, consider ca puteai evita situatia!
In jurul zilei de maine voi vb si cu CrZ SI PropheT si vom lua o hotarare in privinta sanctiuni pe care Average o merita, pana atunci poti juca linistit pe server!

O seara placuta sa aveti!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
60S

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-11-2014 16:20)
Joined: 08 Oct 2011
Posts: 318, Topics: 13
Location: Langa vecina...

Reputation: 189.3
Votes: 5

Post Posted: 20-03-2012, 00:06:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De obicei incerc sa evit intimidarile ...dar oricum nice try...ai dreptate in cazul acesta nu am ce comenta limbajul lui average e "..." ...iar faptul` ca te "acuz"...prefer sa evit ce ai spus...nu obisnuiesc sa acuz..doar sa actionez..dar in fine.. presupun ca ai motivele tale sa afirmi ce afirmi , ai un avantaj in momentul de fata prin dovezile tale contra lui average ...incearca sa nu`l faci pierdut prin polemica sarcastica
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fleosc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-11-2012 17:53)
Joined: 30 Oct 2011
Posts: 130, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 62.4
Votes: 3

Post Posted: 20-03-2012, 10:21:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ellada wrote:
Si cum vroiai domnule 60s sa-i vorbesc dupa ce domnul Average mi-a dat exterminate degeaba? Daca nu stiati, domnule 60s, exterminate-ul modifica permisiunile unuia sau mai multor fisiere din engine, nestiind care sunt acele fisiere trebuie reinstalat Counter Strike-ul.

Iar acel limbaj nu justifica exterminate-ul. A fost dupa ce domnul Average a executat comanda asupra mea.
Am mai zis si ma repet. Sunt constient cand fac o greseala si imi asum in totalitate raspunderea. Dar cand nu raspunzi provocarilor adminilor ori a jucatorilor de pe server si totusi primesti comenzi doar pentru ca sta X prost cu nervii, justificandu-se ca nu l-ai respectat, este cu totul si cu totul altceva.

Iar domnule 60s, nu ma faceti sa "merg" la vanatoare de greseli, stiti foarte bine ca nu sunteti cel mai sfant. Faptul ca dumneavoastra impreuna cu domnul fleosc ma acuzati frecvent pe chat ca folosesc coduri si scripturi si incercati sa ma faceti sa va raspund astfel incat sa-mi puteti da ban/exterminat este mult mai grav decat acel "mars" pe care mi-am permis sa i-l zic domnului Average.


Consider ca dovezile pe care le-am adus, cele de care zice domnul Average ca l-am injurat si nu l-am respectat sunt suficiente, altele nu au cum sa fie pentru ca pe chat nu vorbesc - dovada stau majoritatea adminilor si jucatorilor, iar alta discutie cu domnul Average nu am avut, sunt suficiente. In conditiile acestea asta va fi ultimul meu post in aceasta reclamatie, ma consider nevinovat si consider ca un owner poate lua o decizie corecta, astfel incat sa pot intra server fara a se mai executa alte comenzi nejustificate asupra mea. Totodata astept si sanctiunea pentru acel "mars".

Domnule Average, aveti tot respectul meu si al cainelui meu.


Eu sunt sigur ca le folosesti ... nu am nici cel mai mic dubiu .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
s4rp3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2014 14:15)
Joined: 29 Sep 2011
Posts: 148, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 156.2
Votes: 16

Post Posted: 20-03-2012, 10:28:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut,

In urma discutiilor purtate cu CrZ am hotarat ca Average sa fie sanctionat astfel: 3warn si DOWNGRADE la Administrator!

PS: toti adminii care au acces la comenzi de genul exterminate si vor abuza de ele, le vor pierde!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by PropheT, 20 March 2012 09:07



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 09-05-2024, 10:55:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x