User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]Reclamatie Bada
Go to page Previous  1, 2    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message3467
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 24-03-2012, 00:17:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din ce a postat sam:
Quote:
*SPEC* Stalker : sunt john ma

s1mpLu18 killed ^AvioanE^ with m4a1
bada : da ma id
*SPEC* Stalker : admin


De aici reiese altfel. Dar oricum nu asta e important. Nu cred cã poate zice cineva cã asta e o greºealã. Doar cã ºtii ºi tu, ca admin devi mai sictirit ºi chestii de genul "stai cã am probleme cu mess-ul" sau "sunt nu ºtiu cine", devin scuze. Din cauza asta zic cã e dificilã cearta voastrã ºi nu aº putea sã iau o parte. Recunoaºte în caz cã tu ai avut rãbdare. -


Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
momeala

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2013 16:28)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 8, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 51.3
Votes: 2

Post Posted: 24-03-2012, 00:20:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

domnul Sam are o placere sa dea "***"...

Ieri seara intru pe awp.freakz.ro, joc o bucata buna de vreme pe "india" pana cand toti playerii pleaca din cauza unuia cu nick Assasynul , care a fost acuzat de coduri. Ramn doar eu cu el, si ma plictisesc.. ies.
Intru pe war3.freakz.ro, zic "sal" si un player cu nick SilentNight sau ceva de genul scrie cu caps MOMEALA..... eu zambesc "-" si deodata mi se inchide jocul, presupun ca am luat ***. Cine mi-a dat ***, nush!!! si din ce motiv, nush!... dupa care intru pe WAR4 si ma ia Sam la rost sa-i spun imediat de ce am luat *** pe WAR3.. Raspund ca nu stiu! si deodata mi se inchide jocul = am luat ***! Cu ce drept unii admini dau *** asa aiure nu inteleg!

Singura explicatie la ce s-a intamplat pe care pot sa o dau este ca cineva codat a intrat cu nick-ul meu pe war3 ... probabil imediat am intrat eu dupa ce jucasem pe awp.freakz si urmarea a fost *** momeala! A doua explicatie, mai putin plauzibila, este ca un admin sa-mi fi facut poze si sa nu fi vazut chatul cu toate ca stiu ca atunci cand ti se fac poze te da pe "spectator". Din pacate cand joc, dead sau alive, sunt foarte concentrat la playeri si nu la chat. Daca mi se scrie cu alb de catre admin, atunci vad sigur.

Mi s-au facut de nenumarate ori poze si am iesit "curat" si repet, fara a ma scuza, nu are nici un farmec sa joc cu "coade" si nu le-am folosit niciodata. De ce dintr-o data sa-mi bat joc de mine si de 2 servere (war4 si war3) pe care joc de ceva vreme, si sa intru cu coduri si sa fiu acuzat si sa-mi dea adminii ban? NU am nici un motiv sa fac asta!

"Domnilor" admini nu verificati macar un ip sau adresa de mess ca sa vedeti daca corespund?! In caz de nu stiati, va scriu acum... adresa mea de YM este new5kk ! Tot ce-mi doresc e sa joc linistit cu nick-ul pe care l-am ales mai demult si sa nu mai fiu acuzat aiurea. Puteti sa-mi faceti sute de poze, va stau la dispozitie, vi le trimit! Poate va convingeti odata ca nu folosesc coduri si nu aduc injurii playerilor atunci cand joc CS!

Astept o atitudine pozitiva atunci cand am sa refolosesc nick-ul momeala, ultimele au fost suparat si krpen, si sper ca atunci cand am sa intru cu nick-ul momeala sa nu ma trezesc cu ***/ban! Daca totusi acestea se vor repeta, am sa parasesc aceste doua servere definitiv, cum am facut si cu rko, pe care am luat tot asa, ban pe nedrept!


Spor la joc baieti!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Just*John*

[Assasin]



Status: Offline
(since 31-03-2022 22:59)
Joined: 27 Feb 2008
Posts: 4459, Topics: 74
Location: Peste tot si nicaieri

Reputation: 4.6
Votes: 39

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-03-2012, 00:22:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca apare sictirul ceri sa ti se scoata adminul,in niciun caz nu strici buna dispozitie a jucatorilor.
Am zis ca sunt John ca sa nu ma alerge ca nu eram pe mes,sa ma ia incet ca pe un batranel - nu sa fie artagos.



"davi si doff" triggered "amx_chat" (text " john pute de aim ce draq")
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ety

[Samurai]



Status: Offline
(since 10-02-2013 22:41)
Joined: 28 Feb 2009
Posts: 581, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 229
Votes: 7

Post Posted: 24-03-2012, 00:27:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

momeala wrote:
domnul Sam are o placere sa dea "***"...

Ieri seara intru pe awp.freakz.ro, joc o bucata buna de vreme pe "india" pana cand toti playerii pleaca din cauza unuia cu nick Assasynul , care a fost acuzat de coduri. Ramn doar eu cu el, si ma plictisesc.. ies.
Intru pe war3.freakz.ro, zic "sal" si un player cu nick SilentNight sau ceva de genul scrie cu caps MOMEALA..... eu zambesc "-" si deodata mi se inchide jocul, presupun ca am luat ***. Cine mi-a dat ***, nush!!! si din ce motiv, nush!... dupa care intru pe WAR4 si ma ia Sam la rost sa-i spun imediat de ce am luat *** pe WAR3.. Raspund ca nu stiu! si deodata mi se inchide jocul = am luat ***! Cu ce drept unii admini dau *** asa aiure nu inteleg!

Singura explicatie la ce s-a intamplat pe care pot sa o dau este ca cineva codat a intrat cu nick-ul meu pe war3 ... probabil imediat am intrat eu dupa ce jucasem pe awp.freakz si urmarea a fost *** momeala! A doua explicatie, mai putin plauzibila, este ca un admin sa-mi fi facut poze si sa nu fi vazut chatul cu toate ca stiu ca atunci cand ti se fac poze te da pe "spectator". Din pacate cand joc, dead sau alive, sunt foarte concentrat la playeri si nu la chat. Daca mi se scrie cu alb de catre admin, atunci vad sigur.

Mi s-au facut de nenumarate ori poze si am iesit "curat" si repet, fara a ma scuza, nu are nici un farmec sa joc cu "coade" si nu le-am folosit niciodata. De ce dintr-o data sa-mi bat joc de mine si de 2 servere (war4 si war3) pe care joc de ceva vreme, si sa intru cu coduri si sa fiu acuzat si sa-mi dea adminii ban? NU am nici un motiv sa fac asta!

"Domnilor" admini nu verificati macar un ip sau adresa de mess ca sa vedeti daca corespund?! In caz de nu stiati, va scriu acum... adresa mea de YM este new5kk ! Tot ce-mi doresc e sa joc linistit cu nick-ul pe care l-am ales mai demult si sa nu mai fiu acuzat aiurea. Puteti sa-mi faceti sute de poze, va stau la dispozitie, vi le trimit! Poate va convingeti odata ca nu folosesc coduri si nu aduc injurii playerilor atunci cand joc CS!

Astept o atitudine pozitiva atunci cand am sa refolosesc nick-ul momeala, ultimele au fost suparat si krpen, si sper ca atunci cand am sa intru cu nick-ul momeala sa nu ma trezesc cu ***/ban! Daca totusi acestea se vor repeta, am sa parasesc aceste doua servere definitiv, cum am facut si cu rko, pe care am luat tot asa, ban pe nedrept!


Spor la joc baieti!

Nu ti-am dat ***. ci quit. Ai intrat pe war4, a intrat bindu cum ca ti-ai luat *** pe war3. Te-am rugat (rog un owner sa se uite in loguri ca l-am rugat) sa-si clarifice situatia pe war3 si dupa ai sa revina.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 24-03-2012, 00:38:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Toatã faza poate fi comentatã la infinit, dar scop practic nu va avea. Cert e cã amândoi sunteþi maturi ºi bag mâna în foc cã în alte împrejurãri v-aþi fi înþeles de minune. Pe sam îl ºtiu de ceva vreme, iar pe tine din ce am mai apucat sã citesc pe forum ºi câteva întâlniri pe servere. Amândoi judecaþi matur ºi cred cã puteþi trece peste ceva atât de mãrunt, ca doi "domni" (cã pentru mine sunteþi doi moºulici). -

Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*Just*John*

[Assasin]



Status: Offline
(since 31-03-2022 22:59)
Joined: 27 Feb 2008
Posts: 4459, Topics: 74
Location: Peste tot si nicaieri

Reputation: 4.6
Votes: 39

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-03-2012, 00:47:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma rog,pe mine ma intereseaza situatia de fata si stiu ca mi s-a vorbit cu dosul si ca am luat *** direct fara vreun motiv anume.Eu nu mai postez decat dupa ce vad ca apare pe aici un owner.


"davi si doff" triggered "amx_chat" (text " john pute de aim ce draq")
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 24-03-2012, 08:27:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Banul a fost scos.Daca va mai grabiti atunci cand luati poze va dau warn.
Sam esti avertizat verbal,cred ca aceste lucruri puteau fi evitate foarte frumos daca aveai rabdare,pana la urma sunteti 2 oameni majori.
NU imi place sa repet de 20 de ori acelasi lucru,considerati-va avertizati.
Daca nu aveti chef sa luati poze, de ce naiba mai faceti?

Cititi toti astea si considerati ca de data asta a-ti scapat usor:

Comanda *** se executa exclusiv asupra codatilor. In niciun caz nu o folositi cand cereti id-ul cuiva in vederea predarii screenshoturilor.


Daca intrati cu alt nume aveti aceleasi drepturi si indatoriri ca orice alt player.

Fara certuri admin-user, admin-admin si fara amenintari.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 24 March 2012 06:30



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 28-04-2024, 11:51:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x