User
Pass
2FA
 
 

[REJECTED] Loading Screen

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message835
GigiSpartu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(online 2 weeks ago)
Joined: 13 Feb 2012
Posts: 10, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 59.4
Votes: 2

 
Post Posted: 23-03-2012, 23:43:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand intru pe un anumit character pe la un sfert de loading screen se blocheaza wowul..nu pot da altf4 , alttab ori ctrl alt del ... se intampla la doar la un anumit character , am incercat sa sterg Cache si interface(respectiv addonurile) am incercat sa dau unstuck de pe server crezand ca zona reprezinta o problema , nici asta nu a mers ... am rugat un prieten sa intre pe acountul meu, lui nu i-a blocat ... astept raspuns multumesc



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Suffer

[Creep]



Status: Offline
(since 28-01-2021 21:17)
Joined: 14 Dec 2010
Posts: 708, Topics: 87
Location: Romania

Reputation: 304.4
Votes: 15

 
Post Posted: 24-03-2012, 02:00:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zi si tu numele la caracter macar, ca sa te poata ajuta gm'ii ori dai un unstuck de pe site si vezi dupa daca merge..


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
edisanx

[Creep]



Status: Offline
(since 04-06-2013 17:24)
Joined: 12 Jun 2010
Posts: 592, Topics: 107
Location: Romania

Reputation: -89
Votes: 23

 
Post Posted: 24-03-2012, 10:28:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sincer am avut aceasi problema e de la wow dai delete si ial din nou si va merge. revino cu un raspuns
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GigiSpartu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(online 2 weeks ago)
Joined: 13 Feb 2012
Posts: 10, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 59.4
Votes: 2

 
Post Posted: 24-03-2012, 12:05:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Suffer wrote:
zi si tu numele la caracter macar, ca sa te poata ajuta gm'ii ori dai un unstuck de pe site si vezi dupa daca merge..

daca ai citit cu atentie mai sus ai fi vazut ca am scris ca iam dat unstuck si tot nu merge

Posturi unite automat, 24-03-2012, 12:05:06

edisanx wrote:
sincer am avut aceasi problema e de la wow dai delete si ial din nou si va merge. revino cu un raspuns

m-am gandit sa fac asta dar am creeat acest topic asteptand un gm sami rasp, stergerea wowului vreau sa fie ultima solutie mai astept putin




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
50rin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-05-2015 02:35)
Joined: 29 Mar 2011
Posts: 73, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 62.3
Votes: 2

 
Post Posted: 24-03-2012, 12:17:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zici cã ai încercat cu absolut toate addonurile debifate? Am pãþit recent ceva asemãnãtor (rãmânea în loading ºi not responding în task manager), era unul dintre addonuri.
Fã-þi un back-up la Interface ºi WTF folders, apoi ºterge-le pe ambele ºi încearcã. În WTF sunt setãri ale conturilor, caracterelor, poate acolo o fi ceva.

Dacã nici asta nu te ajutã, încearcã sã creezi un caracter nou pe acelaºi cont ºi sã te joci pe el vreo juma' de orã. Nu ºtiu explicaþia, dar am mai vãzut de câteva ori sã ajute pe alþii. Când reveneau pe caracterul buguit, mergea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GigiSpartu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(online 2 weeks ago)
Joined: 13 Feb 2012
Posts: 10, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 59.4
Votes: 2

 
Post Posted: 24-03-2012, 12:54:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

50rin wrote:
Zici cã ai încercat cu absolut toate addonurile debifate? Am pãþit recent ceva asemãnãtor (rãmânea în loading ºi not responding în task manager), era unul dintre addonuri.
Fã-þi un back-up la Interface ºi WTF folders, apoi ºterge-le pe ambele ºi încearcã. În WTF sunt setãri ale conturilor, caracterelor, poate acolo o fi ceva.

Dacã nici asta nu te ajutã, încearcã sã creezi un caracter nou pe acelaºi cont ºi sã te joci pe el vreo juma' de orã. Nu ºtiu explicaþia, dar am mai vãzut de câteva ori sã ajute pe alþii. Când reveneau pe caracterul buguit, mergea.

mersi mult trebuia sa sterg folderul WTF .. ms mult inca o data




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by k0s, 24 March 2012 11:05



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 30-09-2024, 22:19:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x