User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie van
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1363
|On|RaVeN

[Hate Made Us Great !]



Status: Offline
(since 11-12-2018 10:43)
Joined: 08 Oct 2010
Posts: 5756, Topics: 206
Location: Dr.FreakZ.rO

Reputation: 328
Votes: 43

Post Posted: 25-03-2012, 13:48:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele tau : .RaVeN.
Numele adminului reclamat: [pk]van
Harta, ora si data faptei: acum
Motiv/Regula incalcata: abuz admin
Dovada, un screenshot sau un fragment din consola.:
ADMIN [pk]Van: Heal [pk]Van with 100 health.
(PLAYER) -8c-D@Fy : o viatza:)))
Kadze^ killed self with trigger_hurt
Bella;o3 killed self with trigger_hurt
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
*DEAD* .RaVeN. : BAAAA
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
[AMXX] Client "[pk]Van" slayed
[pk]Van died
Wolverine killed self with trigger_hurt
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
strafepasistam killed self with worldspawn
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN [pk]Van: slap [pk]Van with 0 damage
ADMIN .RaVeN.: slay [pk]Van
*DEAD* [pk]Van : ba
*DEAD* .RaVeN. : ?
*DEAD* [pk]Van : ce vrei ma?
Michelangeloo killed self with trigger_hurt
*DEAD* [pk]Van : care e problema?
*DEAD* [pk]Van : ta
*DEAD* [pk]Van : ?
*DEAD* .RaVeN. : stii ca faci abuz nu?
*DEAD* [pk]Van : da ma fac abuz


ADMIN [pk]Van: vote custom
-8c-D@Fy voted for option #1
Dreams voted for option #1
-8c-D@Fy killed self with trigger_hurt
strafepasistam voted for option #1
[pk]krondStand dropped
[pk]krondStand has left the game
Wolverine voted for option #1
Kadze^ voted for option #1
[pk]teo ;D voted for option #1
DrF # DrUpY voted for option #1
Andreas voted for option #1
*DEAD* [pk]TraNda. : -
Welcome to Dr.Freakz.Ro
*DEAD* [pk]TraNda. : nu vatati ma:))
*DEAD* -8c-D@Fy : BAFTA ALL VB MAI TARZIU
Voting successful (got "8") (needed "1"). The result: Rocket.nu

Playerii care raspund ban 100 min !!


(ADMIN) [pk]Van : lumea se distra fara retarzi dinastia ca tine
afk connected
afk is joining the Counter-Terrorist force
Kicked by Console: "banned permanently"
Kicked :"banned permanen
ce sa zic. - aste adu.ti aminte de acel ss
@angel Din moment ce ii iei apararea lui van asta atunci m.am inselat -
Daca vreti ss-uri cand injura pe u@ si esta bazat ca angel nuii face nimic pm




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hvan

[Gold Warchief]



Status: Offline
(since 22-02-2015 15:34)
Joined: 10 May 2011
Posts: 508, Topics: 19
Location: [PH] Patria Hotilor

Reputation: 129
Votes: 15

   
Post Posted: 25-03-2012, 14:12:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai omule - aici nu e treaba cine e bazat si cine nu .. aici e deathrun , un joc in care tre sa te distrezi Dosent Matter si cand am dat votu ala cu " se.distra.lumea.inainte.sa.vina.raven ? " au fost 13 din 16 care au raspuns da - am facut-o pt ca m-ai enervat dar cred ca ti-au demonstrat-o si ei .. nu imi place sa jignesc pe nimeni .. esti un tzanc , asta esti.. dupa ce ca multi admini de pe server nu au mai intrat de la craciun , cum esti sti tu.. intra acum sa faca ei legea si nush ce .. cu ce drept imi dai tu mie slay cand imi dau eu revive ma ? doamne .. cred ca pe oricine ai calca pe nervi ..

.. dupa parerea mea , multi dintre voi aveti admin degeaba .. fac lumea de pe server sa se distreze , sa rada .. esti trist .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
|On|RaVeN

[Hate Made Us Great !]



Status: Offline
(since 11-12-2018 10:43)
Joined: 08 Oct 2010
Posts: 5756, Topics: 206
Location: Dr.FreakZ.rO

Reputation: 328
Votes: 43

Post Posted: 25-03-2012, 14:15:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai omule ce sa zic esti TARE
Cum ii distrezi Schimband mapa fara vot? wow

http://www.gametracker.com/player/%5Bpk%5DVan/89.39.13.85:27015/

Craciunul nu a fost acum 1 saptamana
De 1 sapt nu am mai intrat . Bunule




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hvan

[Gold Warchief]



Status: Offline
(since 22-02-2015 15:34)
Joined: 10 May 2011
Posts: 508, Topics: 19
Location: [PH] Patria Hotilor

Reputation: 129
Votes: 15

   
Post Posted: 25-03-2012, 14:20:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-) vorba vine cu craciunu omule -) De O SAPTAMANA?!?!?! esti admin sau simplu jucator tata ? daca nu poti sa te tii de joc nu mai pretinde ma ca meriti admin .. nu dau vot ma .. intreb lumea ce vrea sa bagam si in caz ca sunt mai mult harti nominate dau vot , daca cad la o intelegere comuna .. o bag direct . Sa stii ca am picat sub birou cand am vazut postu tau de la absente admini - Good choice ! la 13 ani ma suparam si eu asa - nu cred ca mai e nimic de comentat , sper sa nu te mai vad pe server niciodata -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
|On|RaVeN

[Hate Made Us Great !]



Status: Offline
(since 11-12-2018 10:43)
Joined: 08 Oct 2010
Posts: 5756, Topics: 206
Location: Dr.FreakZ.rO

Reputation: 328
Votes: 43

Post Posted: 25-03-2012, 14:23:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce bine.mi pare ca.i cazut -
Mai informeaza.te de cand nu am mai intrat si app singur de dai de gol
"daca nu poti sa te tii de joc nu mai pretinde ma ca meriti admin .. "
http://www.gametracker.com/player/%5Bpk%5DVan/89.39.13.85:27015/

Tatica 30 min max pe zii .. Ah da ce.ti mai place




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hvan

[Gold Warchief]



Status: Offline
(since 22-02-2015 15:34)
Joined: 10 May 2011
Posts: 508, Topics: 19
Location: [PH] Patria Hotilor

Reputation: 129
Votes: 15

   
Post Posted: 25-03-2012, 14:33:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-)0 - crred ca stie tot serveru si tot forumu cine joaca cel mai mult pe dr.freakz, am 147 de ore desteptu pamantului, ma joc vreo 2-3 ore pe zi. uite-te aici , http://www.gametracker.com/server_info/89.39.13.85:27015/ .. si am si eu o intrebare : de ce de mai zbati ca pestele pe uscat daca nu mai joci aici ? Raised eyebrow da-ti singur seama ca nu ai cu ce sa ma ataci .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
|On|RaVeN

[Hate Made Us Great !]



Status: Offline
(since 11-12-2018 10:43)
Joined: 08 Oct 2010
Posts: 5756, Topics: 206
Location: Dr.FreakZ.rO

Reputation: 328
Votes: 43

Post Posted: 25-03-2012, 14:36:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ahaha -) dr.freakz.ro bot are cele mai multe ore -
Nu conteaza orele conteaza ceea ce ai in cap
In locul tau nu intrebam de ce nu mai joc .. ma gandeam "parca i.am dat ban" - Acum stop asteptam decizia finala -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hvan

[Gold Warchief]



Status: Offline
(since 22-02-2015 15:34)
Joined: 10 May 2011
Posts: 508, Topics: 19
Location: [PH] Patria Hotilor

Reputation: 129
Votes: 15

   
Post Posted: 25-03-2012, 14:43:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

|On|RaVeN wrote:
ahaha -) dr.freakz.ro bot are cele mai multe ore -
Nu conteaza orele conteaza ceea ce ai in cap
In locul tau nu intrebam de ce nu mai joc .. ma gandeam "parca i.am dat ban" - Acum stop asteptam decizia finala -


Ai dreptate , dr.bot e un jucator inrait de dr , am auzit ca termina hartile in cateva secunde(sunt sarcastic in caz ca nu iti dai seama - dr.bot nu e un jucator btw ) .. si normal , conteaza ce ai in cap , dar nu rumegus cum ai tu .. si ai primit ban pentru ca sunt om .. stiu ca oamenii cand sunt enervati procedeaza corespunzator.. cum spuneam si pai sus .. sper sa nu te mai vad niciodata pe server si cu asta am incheiat -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
|On|RaVeN

[Hate Made Us Great !]



Status: Offline
(since 11-12-2018 10:43)
Joined: 08 Oct 2010
Posts: 5756, Topics: 206
Location: Dr.FreakZ.rO

Reputation: 328
Votes: 43

Post Posted: 25-03-2012, 15:40:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stii sa intorci vorbele - altcv de mistocarisme stii , ca e plina lumea . In locul tau m.as gandii frate ce acces am aa deci pot da ban ATUNCI fa.ti treaba nu sa distrezi jucatorii tai din pk -))))))))) sau altcv In locul tau ma duceam la reclamatii playeri si rezolvam pe cei ce nu au respectat regulamentul



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Poker

[Your problem is..?:D]



Status: Offline
(since 04-11-2013 20:28)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 256, Topics: 17
Location: In Jamaicaaa:D

Reputation: 109.8
Votes: 7

Post Posted: 25-03-2012, 16:44:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aici ii iau apararea lui raven si eu te-am vazut de multe ori dand slap la culme:| si cand iti ziceam ca sa nu mai dai incepeai cu chestii de "ce vrei ma?" lasa conceptia ca e doar un joc si trb sa ne distram dar mai respecta si tu niste reguli nu te crede ALA mai destept! si cu voturile alea aiurea pe care le dai tu iti arat ca daca scriu la tine voteban van aproape toti dau da:) si nu fiindca te uras ci fiindca nu pe toti ii intereseaza cn esti tu sau eu sau altu:)

P.S: In privinta orelor eu am cele mai multe am 170 asea nu esti primu:)


Sunt uimit cand vad mame purtand tocuri. Ma intreb cum reusesc sa alerge dupa copiii lor.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hvan

[Gold Warchief]



Status: Offline
(since 22-02-2015 15:34)
Joined: 10 May 2011
Posts: 508, Topics: 19
Location: [PH] Patria Hotilor

Reputation: 129
Votes: 15

   
Post Posted: 25-03-2012, 20:15:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bitchez alliance - stati asa ca s-au ridicat plansii impotriva mea -) aolo , bai baieti.. "imi dau seama cum puneti virgulele cata maturitate aveti in voi" poker singuru motiv pentru care esti pe primu e ca stai spectator , nu te-am bagat in seama de atatea ori cand stateai spec si playerii tot te strigau dar lasa ca de azi inainte nu o sa mai stea nimeni spec - oricum nu inteleg de ce te-ai ridicat cu ceva gen "NU ESTI TU BA PRIMU , EU SUNT" -) bravo ba tata , esti primu .. imediat iti scriu o diploma . Raven azi vroia sa ii dea ban lu unu pe server ca l-a intrebat " de ce i-ai dat ban lu x,y " doamnee - noroc ca eram pe server si am dat cancelvote ca se mai juca in genunchi dr .. poke , nu ma cred ala mai destept , dar ,spre deosebire de voi nu sunt clasa a 7-a sau a 8-a, sunt a 11-a la un profil la care nu multi intra , gandesc mult mai mult si mai limpede ca voi .. puteti sa ziceti absolut ce vreti .. si voturile alea pe care le dau pe server sunt doar la caterinca sa fac lumea sa rada - ma rog Dosent Matter .. nu imi mai bat capu ca vad ca mi-l bat degeaba

aveti morcovu in cur cu tot cu bugs bunny.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Poker

[Your problem is..?:D]



Status: Offline
(since 04-11-2013 20:28)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 256, Topics: 17
Location: In Jamaicaaa:D

Reputation: 109.8
Votes: 7

Post Posted: 25-03-2012, 20:34:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma coplesesti mai -) de fiecare data cand stateam spec cand erau admini ori plecam sa mananc ori sa beau apa sau ceva in genu:) dar nu stateam mai mult de 10 minute .Si cu lauda ta cu profilu tau mie unu nu imi pasa la ce profil esti si unde esti:) si apropo sunt a 9 nu a 8 sau a 7-
Toti gandim limpede daca nu am gandi "limpede" ar fi posibili sa fim Beti,Drogati,Nebuni...etc:)
Si spec daca vreau stau fiindca nu stau sa fac ore la 10 minute:) +10 -10 tot una e-
Nu prea am vazut playeri sa rada la voturile tale:|


Sunt uimit cand vad mame purtand tocuri. Ma intreb cum reusesc sa alerge dupa copiii lor.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bgd

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-09-2013 15:26)
Joined: 13 Feb 2011
Posts: 72, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 114.1
Votes: 3

Post Posted: 25-03-2012, 20:46:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hvan wrote:
bitchez alliance - stati asa ca s-au ridicat plansii impotriva mea -) aolo , bai baieti.. "imi dau seama cum puneti virgulele cata maturitate aveti in voi" poker singuru motiv pentru care esti pe primu e ca stai spectator , nu te-am bagat in seama de atatea ori cand stateai spec si playerii tot te strigau dar lasa ca de azi inainte nu o sa mai stea nimeni spec - oricum nu inteleg de ce te-ai ridicat cu ceva gen "NU ESTI TU BA PRIMU , EU SUNT" -) bravo ba tata , esti primu .. imediat iti scriu o diploma . Raven azi vroia sa ii dea ban lu unu pe server ca l-a intrebat " de ce i-ai dat ban lu x,y " doamnee - noroc ca eram pe server si am dat cancelvote ca se mai juca in genunchi dr .. poke , nu ma cred ala mai destept , dar ,spre deosebire de voi nu sunt clasa a 7-a sau a 8-a, sunt a 11-a la un profil la care nu multi intra , gandesc mult mai mult si mai limpede ca voi .. puteti sa ziceti absolut ce vreti .. si voturile alea pe care le dau pe server sunt doar la caterinca sa fac lumea sa rada - ma rog Dosent Matter .. nu imi mai bat capu ca vad ca mi-l bat degeaba

aveti morcovu in cur cu tot cu bugs bunny.

Van , iar iti iau apararea [ mi`o dai pe sor`ta ]...
Nu mai vreau sa ma bag in discutii , dar p0ke , serios acum , tie ce nu`ti convine ? -... Te intreb ca si cand as fi uitat tot ce a fost inainte , nu mai vreau sa`mi aduc aminte de acele vremuri. Explica`mi si mie ce e cu comportamentu` asta al tau de GOD!


Cu un compas,nu iti faci un cerc de prieteni.Tot ce am facut,am facut pe munca!-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Poker

[Your problem is..?:D]



Status: Offline
(since 04-11-2013 20:28)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 256, Topics: 17
Location: In Jamaicaaa:D

Reputation: 109.8
Votes: 7

Post Posted: 25-03-2012, 20:52:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bgd nu sunt eu DEX - incearca sa intelegi:)

Sunt uimit cand vad mame purtand tocuri. Ma intreb cum reusesc sa alerge dupa copiii lor.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
|On|RaVeN

[Hate Made Us Great !]



Status: Offline
(since 11-12-2018 10:43)
Joined: 08 Oct 2010
Posts: 5756, Topics: 206
Location: Dr.FreakZ.rO

Reputation: 328
Votes: 43

Post Posted: 26-03-2012, 09:19:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hvan wrote:
bitchez alliance - stati asa ca s-au ridicat plansii impotriva mea -) aolo , bai baieti.. "imi dau seama cum puneti virgulele cata maturitate aveti in voi" poker singuru motiv pentru care esti pe primu e ca stai spectator , nu te-am bagat in seama de atatea ori cand stateai spec si playerii tot te strigau dar lasa ca de azi inainte nu o sa mai stea nimeni spec - oricum nu inteleg de ce te-ai ridicat cu ceva gen "NU ESTI TU BA PRIMU , EU SUNT" -) bravo ba tata , esti primu .. imediat iti scriu o diploma . Raven azi vroia sa ii dea ban lu unu pe server ca l-a intrebat " de ce i-ai dat ban lu x,y " doamnee - noroc ca eram pe server si am dat cancelvote ca se mai juca in genunchi dr .. poke , nu ma cred ala mai destept , dar ,spre deosebire de voi nu sunt clasa a 7-a sau a 8-a, sunt a 11-a la un profil la care nu multi intra , gandesc mult mai mult si mai limpede ca voi .. puteti sa ziceti absolut ce vreti .. si voturile alea pe care le dau pe server sunt doar la caterinca sa fac lumea sa rada - ma rog Dosent Matter .. nu imi mai bat capu ca vad ca mi-l bat degeaba

aveti morcovu in cur cu tot cu bugs bunny.

BAi zeule ia atentie la limbaj bai ca nu esti pe tarla . Ca daca vreau pune toate sss-ruile cand tu injuri ceea ce rezulta warn /downgrade si etc
Bai frate ma inchin ca dai un vot -)))))))))) ce sa zic rade tot pk-ul si 2 prieteni de.ai tai .. O.o
@vane ai grija ca prietenasul tau 8c face prostioare -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 29-04-2024, 13:56:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x