User
Pass
2FA
 
 

Raul

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message421
SchlizzenBerg

[Wtf ? ]



Status: Offline
(since 16-06-2016 12:37)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 721, Topics: 17
Location: Bucuresti

Reputation: 65.8
Votes: 13

Post Posted: 28-03-2012, 21:49:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele tau : SchlizzenBerg
Numele adminului reclamat: mR.Raul
Harta, ora si data faptei: de_aztec, 22:40, 28.03.2012
Motiv/Regula incalcata: -Nu abuzati de privilegiile de care dispuneti ! Folositi-le pentru a asigura jucatorilor un joc linistit, fara turbulente.
Dovada, un screenshot sau un fragment din consola...
[img=http://www1.zippyshare.com/thumb/21262653/file.html][/img]
[img=http://www1.zippyshare.com/thumb/3178579/file.html][/img]

Sa incepem cu inceputul povestii acesta fiind ca, Domnul Raul se distra pe fy_buzzkill fiind 20 de insi. Toti ne-am rugat de el sa schimbe mapa insa el si-a vazut linistit de joc. Dupa ce un alt admin a intervenit si a schimbat mapa am inceput sa ii atrag atentia ca nu a schimbat mapa. Discutia a degenerat, m-a jignit, mi-a dat gag, si intr-un final, mi-a dat ban.


Underground !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RaulSorin95

[God | Mr2.freakz.ro]



Status: Offline
(since 07-01-2013 16:33)
Joined: 28 Sep 2011
Posts: 238, Topics: 18
Location: Turda

Reputation: 13.8
Votes: 3

 
Post Posted: 29-03-2012, 14:04:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti-am dat gag doar 30 minute si ti-am mai zis ca nu eram la pc cand s-a schimbat mapa pe buzzkill , cat despre jignire ... ti-am zis odata prost pentru ca nu te opreai din mistocareala ta , apoi ti-am dat gag ca tot nu te-ai oprit , te-am avertizat si sa nu mai abuzezi de u@ prin care se anunta codatii apoi ti-ai schimbat numele menit sa ma jigneasca si ti-am dat ban 30 minute sa te potolesti ... fragmentul din consola , cat am apucat sa pun, e la sectiunea discutii. Asta a fost tot ce am avut de spus.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AddikT

[Music Freakz Me OuT!]



Status: Offline
(since 14-01-2015 09:42)
Joined: 12 Feb 2010
Posts: 2253, Topics: 246
Location: BERLIN Club !

Reputation: 249.6
Votes: 34

         
Post Posted: 29-03-2012, 14:39:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok.. hai sa fiu echidistant !

@Raul Stii ca de preferat e sa schimbi atunci cand sunt peste 8vs8 dar daca nu ai fost la Pc sa zicem.. desi trebuia sa iti dai disconnect ! Ai procedat corect, cam exagerant cu cele 30minute ale gagului.

@Schlizzen E unul din admini cu STEAM vezi, are totusi oarecum experinta, abia a revenit din suspendare, asa ca NU trebuie sa spamezi chatul u@ pentru ca stiu cum reactionezi si ce iti poate capul !
Ai grija de aceste lucruri pentru ca stii ca aspiri la un post de admin !

Oarecum adminii sunt mai putin exigenti, dar sa va fereasca Domnul sa fim noi prin preajma ! - HF !




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AddikT, 29 March 2012 12:39



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 16-05-2024, 20:06:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x