User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message18722
Sonics

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-08-2024 02:22)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 1318, Topics: 28
Location: Cluj

Reputation: 82.7
Votes: 6

Post Posted: 25-03-2012, 10:59:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Danyelloo wrote:
Nume in real life: Dani
Nume Caracter: Unicull
Varsta:16
Rasa/Clasa: Goblin Warrior
Spec/Offspec: Main spec Tank/Offspec dps
Item level:354 item lvl
Profesii: ma voi apuca de alchemy in curand
Link la armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Unicull
Screenshot cu recount pe heroic dummy:=
Ai skype/ts3?: da
De ce ai ales The Council?:Caut o guilda activa cu membri cu bunul simt si simtul umorului si cu seriozitate
Ce ne poti spune despre tine?: imi place sa joc fotbal cu baietii,sa ies cu prietenii(la o bere etc:D)
Cum crezi tu ca ne poti ajuta?: Vreau sa realizam cat mai mari progrese in pve si va voi fi la nevoie pt orice raid
Ai citit regulamentul guildei?-A


Accepted /w Denim, Mooks, Flare in-game. Mentioneaza recrutari forum.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HARTIEIGIENICA

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2014 05:47)
Joined: 03 Feb 2012
Posts: 36, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: -51.5
Votes: 5

 
Post Posted: 25-03-2012, 15:10:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume in real life: Lucian
Nume Caracter: Frostcaller
Varsta:(proprie curiozitate, daca esti in stare sa inveti un script poti sa ai si 10 ani) : 23 ( Stiu toate scripturile)
Rasa/Clasa: Blood Elf-Mage Male
Spec/Offspec: PVP: Frost Pve: Fire
Item level:(minim 355) 361
Profesii: Inscription/Herbalism Full
Link la armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Frostcaller
Screenshot cu recount pe heroic dummy:(numai pentru DPS) Nam facut asa ceva.. se va vedea la raiduri
Ai skype/ts3?: Teamspeak 3: DA Skype: DA Microfon: DA
De ce ai ales The Council?:(macar doua fraze bine elaborate daca se poate) : Am ales <The Council> din spusele prietenilor ca sunt oameni care stiu ce-i ala world of warcraft si nu sunt niste boraci frustrati care nu stiu sa faca un raid de 10 HC cu guilda si mai ales sa se certe pe teamspeak 3 sau pe skype... oricum.. daca sunt acceptat o sa vorbim mult mai multe
Ce ne poti spune despre tine?:(idem mai sus) Baiat: 23 Ani locuiesc in Targu-Jiu momentan sunt la facultatea hmm..joc wow de 6 ani mage de 3 ani... mai multe.. nu-mi vin pe moment acum -
Cum crezi tu ca ne poti ajuta?: 1: pot ajuta cu guilda cu tot ce inseamna: MATS/GOLD/PROFESSIONS/MAGE-DK-PRIEST-SHAMAN (Enchantement) GUIDES 2: / Dps-ul meu la raiduri.. 3: Orice este nevoie.. nu zic NU -
Ai citit regulamentul guildei?: DA foarte bine!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Advance
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-04-2015 15:39)
Joined: 14 Jun 2010
Posts: 212, Topics: 32
Location: Snagov

Reputation: 149.9
Votes: 9

     
Post Posted: 26-03-2012, 11:43:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

HARTIEIGIENICA wrote:
Nume in real life: Lucian
Nume Caracter: Frostcaller
Varsta:(proprie curiozitate, daca esti in stare sa inveti un script poti sa ai si 10 ani) : 23 ( Stiu toate scripturile)
Rasa/Clasa: Blood Elf-Mage Male
Spec/Offspec: PVP: Frost Pve: Fire
Item level:(minim 355) 361
Profesii: Inscription/Herbalism Full
Link la armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Frostcaller
Screenshot cu recount pe heroic dummy:(numai pentru DPS) Nam facut asa ceva.. se va vedea la raiduri
Ai skype/ts3?: Teamspeak 3: DA Skype: DA Microfon: DA
De ce ai ales The Council?:(macar doua fraze bine elaborate daca se poate) : Am ales <The Council> din spusele prietenilor ca sunt oameni care stiu ce-i ala world of warcraft si nu sunt niste boraci frustrati care nu stiu sa faca un raid de 10 HC cu guilda si mai ales sa se certe pe teamspeak 3 sau pe skype... oricum.. daca sunt acceptat o sa vorbim mult mai multe
Ce ne poti spune despre tine?:(idem mai sus) Baiat: 23 Ani locuiesc in Targu-Jiu momentan sunt la facultatea hmm..joc wow de 6 ani mage de 3 ani... mai multe.. nu-mi vin pe moment acum -
Cum crezi tu ca ne poti ajuta?: 1: pot ajuta cu guilda cu tot ce inseamna: MATS/GOLD/PROFESSIONS/MAGE-DK-PRIEST-SHAMAN (Enchantement) GUIDES 2: / Dps-ul meu la raiduri.. 3: Orice este nevoie.. nu zic NU -
Ai citit regulamentul guildei?: DA foarte bine!


Acceptat /w Xshape ingame



Connect blood.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sonics

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-08-2024 02:22)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 1318, Topics: 28
Location: Cluj

Reputation: 82.7
Votes: 6

Post Posted: 26-03-2012, 14:58:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari momentan inchise!!!

Orice cerere postata nu va fi luata in considerare

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sonics

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-08-2024 02:22)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 1318, Topics: 28
Location: Cluj

Reputation: 82.7
Votes: 6

Post Posted: 29-03-2012, 19:45:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari deschise! Orice player cu 350 item level e binevenit!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Advance
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-04-2015 15:39)
Joined: 14 Jun 2010
Posts: 212, Topics: 32
Location: Snagov

Reputation: 149.9
Votes: 9

     
Post Posted: 29-03-2012, 20:09:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Momentan recrutam:
- Warrior Tank -> High / DPS -> Closed
- Paladin Tank -> High / DPS -> Closed / Healar -> High
- Shaman DPS -> Medium / Healar -> High
- Druid Tank -> High / RDPS -> Low / Healar -> High
- Priest DPS -> Medium / Healar -> High
- Death Knight Tank -> High / DPS -> Closed
- Hunter Medium
- Warlock Medium
- Mage High
- Rogue Low
Item Lvl minim 350



Connect blood.freakz.ro


Last edited by Advance on 02-04-2012, 07:31:31; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
speed1234

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-02-2015 16:46)
Joined: 23 Mar 2012
Posts: 46, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 33.4
Votes: 14

 
Post Posted: 01-04-2012, 13:46:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume in real life: Cipri
Nume Caracter: Speedarck
Varsta:16 ani
Rasa/Clasa: Blood Elf-Death Night Male
Spec/Offspec: Frost/Blood
Item level:(minim 355) 359
Profesii:Tailoring full /enchanting incomplet
Link la armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Speedarck
Screenshot cu recount pe heroic dummy:Inainte sa ma aceptati pot sa dau un test pe dummy inca nu am screenshot
Ai skype/ts3?: Teamspeak 3: DA Skype: Da
De ce ai ales The Council?:(macar doua fraze bine elaborate daca se poate) Eu am ales ''The Council'' pentru ca este un guild bun si mi-au recomandato neste prieteni, caut un guild in care se fac raiduri si sper sa am ocazia sa intru in acest guild. Multumesc anticipat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Advance
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-04-2015 15:39)
Joined: 14 Jun 2010
Posts: 212, Topics: 32
Location: Snagov

Reputation: 149.9
Votes: 9

     
Post Posted: 01-04-2012, 16:24:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

speed1234 wrote:
Nume in real life: Cipri
Nume Caracter: Speedarck
Varsta:16 ani
Rasa/Clasa: Blood Elf-Death Night Male
Spec/Offspec: Frost/Blood
Item level:(minim 355) 359
Profesii:Tailoring full /enchanting incomplet
Link la armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Speedarck
Screenshot cu recount pe heroic dummy:Inainte sa ma aceptati pot sa dau un test pe dummy inca nu am screenshot
Ai skype/ts3?: Teamspeak 3: DA Skype: Da
De ce ai ales The Council?:(macar doua fraze bine elaborate daca se poate) Eu am ales ''The Council'' pentru ca este un guild bun si mi-au recomandato neste prieteni, caut un guild in care se fac raiduri si sper sa am ocazia sa intru in acest guild. Multumesc anticipat


Acceptat /w Xshape , Denim, Dangerel Aressbg for inv (mentioneaza ca ai fost acceptat pe forum de catre xshape)



Connect blood.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Owlkapwn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2012 16:18)
Joined: 22 Jun 2011
Posts: 14, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 56.6
Votes: 2

 
Post Posted: 02-04-2012, 09:20:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Momentan recrutam:
- Paladin Healar -> High
- Shaman DPS Elemental -> Medium / Healar -> High
- Druid RDPS -> Low / Healar -> High
- Priest DPS -> Medium / Healar -> High
- Hunter Medium
- Warlock Medium
- Mage High
- Rogue Low
Item Lvl minim 350





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pijama32

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-06-2017 15:28)
Joined: 11 Mar 2012
Posts: 11, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 58.4
Votes: 3

 
Post Posted: 08-04-2012, 11:07:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume in real life: Costin(da puteti sa imi ziceti Tinu)
Nume Caracter: Andrioaie
Varsta:17
Rasa/Clasa: Blood Elf, Popa
Spec/Offspec: Holy/Shadow
Item level:353
Profesii: Tailoring/enchanting(345)
Link la armory: ==>ia de-aicea neamule<==
Ai skype/ts3?: Da
De ce ai ales The Council?: Fiindca nu m-ati invitat cand v-am cerut de pe blackstabber invite in guild. Pentru ca sunteti guilda cu ts si aveti nevoie de heal
Ce ne poti spune despre tine?: Un baiat de treaba, nu e vina mea daca glumesc prea mult despre baietii de pe ts:D
Cum crezi tu ca ne poti ajuta?: Dau heal
Ai citit regulamentul guildei?: Am fost si am vazut




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alex66

[Guild Master]



Status: Offline
(since 04-01-2014 20:06)
Joined: 01 Nov 2010
Posts: 56, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 68.4
Votes: 2

 
Post Posted: 08-04-2012, 11:18:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pijama32 wrote:
Nume in real life: Costin(da puteti sa imi ziceti Tinu)
Nume Caracter: Andrioaie
Varsta:17
Rasa/Clasa: Blood Elf, Popa
Spec/Offspec: Holy/Shadow
Item level:353
Profesii: Tailoring/enchanting(345)
Link la armory: ==>ia de-aicea neamule<==
Ai skype/ts3?: Da
De ce ai ales The Council?: Fiindca nu m-ati invitat cand v-am cerut de pe blackstabber invite in guild. Pentru ca sunteti guilda cu ts si aveti nevoie de heal
Ce ne poti spune despre tine?: Un baiat de treaba, nu e vina mea daca glumesc prea mult despre baietii de pe ts:D
Cum crezi tu ca ne poti ajuta?: Dau heal
Ai citit regulamentul guildei?: Am fost si am vazut


accepted.../w un ofiter din guilda in game pt invite si specifica ca ai fost acceptat pe forum



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FLIVIU

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-12-2012 16:00)
Joined: 26 Mar 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Undeva pe nicaieri.....

Reputation: 61.9
Votes: 2

Post Posted: 09-04-2012, 15:38:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume in real life: Liviu
Varsta:20
Nume Caracter: Astellas http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Astellas
Spec: fire
Ilvl: 359
Screenshots:
http://www.picz.ro/show-image.php?id=80988e6d583ceda56c7660c1a172a33e
Profesii: Full enchanting/ Tailoring in crestere
Ai skype/ts3?:
De ce ai ales The Council? Sincer imi doresc o guilda serioasa care face raidurile asa cum trebuie si au si oameni capabili si totodata am citit si regulamentul si mi se pare ok din toate punctele de vedere.
Ce ne poti spune despre tine?:Despre mine nu pot spune prea multe decat ca sunt un tip obisnuit (la 20 de ani) cu un simt al umorului bine dezvoltat,dar totodata serios atunci cand vine vorba de cv important.
Cum crezi tu ca ne poti ajuta?: Va pot ajuta atat cu cele 2 meserii cat si cu faptul ca sunt online majoritatea timpului si pot fi partas la toate raidurile cand aveti nevoie de dps si sper ca asta va duce la cresterea guildei atat in level cat si in playeri.
Ai citit regulamentul guildei?: Cum am precizat mai sus,da,am citit regulamentul;)

Posturi unite automat, 09-04-2012, 16:38:56

A da si scuze ptr asta 'Am fost si am vazut '-



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sonics

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-08-2024 02:22)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 1318, Topics: 28
Location: Cluj

Reputation: 82.7
Votes: 6

Post Posted: 09-04-2012, 16:11:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FLIVIU wrote:
Nume in real life: Liviu
Varsta:20
Nume Caracter: Astellas http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Astellas
Spec: fire
Ilvl: 359
Screenshots:
http://www.picz.ro/show-image.php?id=80988e6d583ceda56c7660c1a172a33e
Profesii: Full enchanting/ Tailoring in crestere
Ai skype/ts3?:
De ce ai ales The Council? Sincer imi doresc o guilda serioasa care face raidurile asa cum trebuie si au si oameni capabili si totodata am citit si regulamentul si mi se pare ok din toate punctele de vedere.
Ce ne poti spune despre tine?:Despre mine nu pot spune prea multe decat ca sunt un tip obisnuit (la 20 de ani) cu un simt al umorului bine dezvoltat,dar totodata serios atunci cand vine vorba de cv important.
Cum crezi tu ca ne poti ajuta?: Va pot ajuta atat cu cele 2 meserii cat si cu faptul ca sunt online majoritatea timpului si pot fi partas la toate raidurile cand aveti nevoie de dps si sper ca asta va duce la cresterea guildei atat in level cat si in playeri.
Ai citit regulamentul guildei?: Cum am precizat mai sus,da,am citit regulamentul;)

Posturi unite automat, 09-04-2012, 16:38:56

A da si scuze ptr asta 'Am fost si am vazut '-



Accepted /w Aressbg, Xshape,Dangerel,Denim sau orice alt ofiter din guild (mentioneaza recrutari forum)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Advance
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-04-2015 15:39)
Joined: 14 Jun 2010
Posts: 212, Topics: 32
Location: Snagov

Reputation: 149.9
Votes: 9

     
Post Posted: 09-04-2012, 16:47:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

toate recrutarile la magi restrictionate la ilvl 360


Connect blood.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drik

[Debil]



Status: Offline
(since 26-01-2024 20:57)
Joined: 08 May 2010
Posts: 3338, Topics: 181
Location: Romania

Reputation: 1285.6
Votes: 166

       
Post Posted: 15-04-2012, 16:46:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume in real life: Laurentiu
Nume Caracter: Pullbear
Varsta:(proprie curiozitate, daca esti in stare sa inveti un script poti sa ai si 10 ani): 16
Rasa/Clasa: Tauren/Paladin
Spec/Offspec: Main - Prot - Off - Retry
Item level:(minim 355): 359
Profesii: Jwl/mining
Link la armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Pullbear
Screenshot cu recount pe heroic dummy:(numai pentru DPS)
Ai skype/ts3?: Da
De ce ai ales The Council?:(macar doua fraze bine elaborate daca se poate): Vreau raiduri serioase
Ce ne poti spune despre tine?:(idem mai sus): ... Sunt un tank destul de bun ... ajut daca este nev de mine .. glumetz...
Cum crezi tu ca ne poti ajuta?: Ca tank -
Ai citit regulamentul guildei?: Da


Dacã ataci replica unui prost, riști sã te trezești cu tot prostul în discuție
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next    


The time now is 30-09-2024, 00:28:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password