User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Jack Bauer

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message963
Waffa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2012 22:51)
Joined: 08 Apr 2012
Posts: 2, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 45.1
Votes: 2

Post Posted: 08-04-2012, 22:15:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau: Waffa
- Numele adminului reclamat: Jack Bauer
- Harta, ora si data faptei reclamate: Russka / 23 / 08.04.2012
- Motivul / Regula incalcata: Schimbarea hartii, alta decat ce am votat noi.
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola:

Voting successful (got "11") (needed "1"). The result: jucam. - 35hp
Message from Admin (Jack Bauer): SUNT UN ADMIN ABUZIV SI NU RESPECT VOTUL DE DRAGUL FETELOR SEXOASE

Votam mai mult de jumatate de server o harta si el baga alta harta...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ese

[Freaky]



Status: Offline
(since 23-11-2015 20:54)
Joined: 09 Dec 2010
Posts: 1701, Topics: 28
Location: Nu stiu d-le , eu nu-s de pe aici, parerea mea.

Reputation: 385.5
Votes: 23

 
Post Posted: 08-04-2012, 22:25:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se golea serverul daca punea 35hp , asa a pus Inferno si e plin serverul -

It's a *** up life !!!

Munca, fapta si rasplata.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DjRed
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-03-2016 11:50)
Joined: 24 Aug 2009
Posts: 1283, Topics: 38
Location: Zalãu

Reputation: 170.6
Votes: 86

Post Posted: 08-04-2012, 22:30:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu este o regula incalcata.... adminul are dreptul de a se orienta ce harta sa puna pentru a pastra playerii pe server. La ore tarzii hartile pot fi schimbate fara vot! In general cand sunt 2-3 admini pe server se sfatuiesc... nu pune nimeni o harta de capul lui!

Iubesc tradarea, dar ii urasc pe tradatori, iubesc minciuna, dar ii urasc pe mincinosi, ma iubesc pe mine si totodata ma urasc pentru ca nu sunt in stare sa scap de ei!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jack Bauer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2012 00:33)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 59, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 123.2
Votes: 8

Post Posted: 08-04-2012, 23:30:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Apreciez efortul colegilor mei care mi-au luat apararea si tin sa le multumesc pe aceasta cale (thx guys, we be sexy ***).
Acum referitor la reclamatie, am observat ca ai pus si un citat din clasicul si nemuritorul Jack Bauer, si sunt curios dak ai facut-o din rautate, nesesisand probabil, ironia pe care a facut=-o in acel citat. E dreptul tau, dar permite-mi sa te intreb pe tine si pe altii care probabil gandesc la fel ca tine : Voi credeti ca rolul adminilor e sa tiranizeze playerii, sa isi bata joc de ei sau mai stiu eu ce ? Poate adminii astia ai dracu si tirani si dictatori cum ii considerati multi dintre voi, au si ei un folos acolo, de exemplu sa tina departe codatii de sv, pt a asigura buna functionare a jocului, sa mentina o atmosfera placuta, sa medieze conflictele intre jucatori, si nu in ultimul rand .... SA TINA SV PLIN. Majoritatea despre care tu spui ca au votat 35 hp, ei bine, probabil ca au apasat tasta "1" din greseala, cum deseori se intampla. Tu crezi ca primim vreo remuneratie ( bani , ca sa te scutesc de dex online) pt ceea ce facem pt sv ? Sau ca aceste comenzi de care dispunem ne ofera vreo satisfactie aparte ? Concluzia la care vreau sa ajung e ca "meseria" de admin deseori e o datorie fata de comunitatea din care facem parte, si nu un privilegiu. Si ne facem datoria pt ca aceasta comunitate sa se bucure de succes si sa ne simtim bine in interiorul ei.
Si acum asa ca o intrebare personala : What the *** do you do for this community ? Innafara de faptul ca te plangi ca " a little biatch " ?


Jack Bauer Facts :
Jack Bauer doesn't get an erection, he sets up a perimeter in his pants.
Jack Bauer twisted the cap off a coke bottle only to have it say " Sorry, play again. Enjoy coke!". Jack put the cap back on and kept twisting until it said " Sorry, you win! Don't hit me!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AdV

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-09-2013 09:39)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 246, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 192.5
Votes: 4

Post Posted: 12-04-2012, 12:47:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Parerea mea este ca exagerezi putin.Fara ei "jucatorii" nu am mai avea ce face noi pe server,deci parerea lor conteaza.Nu trebuia sa pui 35hp la vot daca tot credeai ca iese lumea de pe server si daca totusi ai vrut sa o pui ,puteai sa nu o pui ca fiind prima optiune , asa erai sigur ca nu o voteaza lumea din "greseala".E doar parerea mea asa ca nu o lua in nume de rau.Bft

Exista trei laturi ale unei situatii: partea mea, partea ta, si partea corecta..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
A n i m a l

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-03-2013 11:48)
Joined: 21 Jan 2012
Posts: 26, Topics: 10
Location: Above All

Reputation: 7.9
Votes: 3

Post Posted: 14-04-2012, 00:20:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jack Bauer wrote:
Apreciez efortul colegilor mei care mi-au luat apararea si tin sa le multumesc pe aceasta cale (thx guys, we be sexy ***).
Acum referitor la reclamatie, am observat ca ai pus si un citat din clasicul si nemuritorul Jack Bauer, si sunt curios dak ai facut-o din rautate, nesesisand probabil, ironia pe care a facut=-o in acel citat. E dreptul tau, dar permite-mi sa te intreb pe tine si pe altii care probabil gandesc la fel ca tine : Voi credeti ca rolul adminilor e sa tiranizeze playerii, sa isi bata joc de ei sau mai stiu eu ce ? Poate adminii astia ai dracu si tirani si dictatori cum ii considerati multi dintre voi, au si ei un folos acolo, de exemplu sa tina departe codatii de sv, pt a asigura buna functionare a jocului, sa mentina o atmosfera placuta, sa medieze conflictele intre jucatori, si nu in ultimul rand .... SA TINA SV PLIN. Majoritatea despre care tu spui ca au votat 35 hp, ei bine, probabil ca au apasat tasta "1" din greseala, cum deseori se intampla. Tu crezi ca primim vreo remuneratie ( bani , ca sa te scutesc de dex online) pt ceea ce facem pt sv ? Sau ca aceste comenzi de care dispunem ne ofera vreo satisfactie aparte ? Concluzia la care vreau sa ajung e ca "meseria" de admin deseori e o datorie fata de comunitatea din care facem parte, si nu un privilegiu. Si ne facem datoria pt ca aceasta comunitate sa se bucure de succes si sa ne simtim bine in interiorul ei.
Si acum asa ca o intrebare personala : What the *** do you do for this community ? Innafara de faptul ca te plangi ca " a little biatch " ?




off topic: jack, te crezi prea bun, prea inteligent, prea stiutor si din pacate nu esti =)
uite 4 exemple in care coeficientul tau de inteligenta nu este egal nici macar cu numarul tau de la pantof :/
hai sa-ti demonstrez
1. "pt a asigura buna functionare a jocului " / jocul oricum functioneaza prietene, cu sau fara admini
2. "nesesisand" / ii ziceai lui de dex online, du-te tu pe dex online si cauta cuvantul sesiZand nu sesisand :/
3. "Innafara" se scrie "in afara"

iar pe langa faptul ca nu stii bine gramatica, mai violezi si limba engleza :/
4. "we be sexy ***"

Cat despre admin, daca vrei sa fii admin de bine, daca nu, esti liber sa renunti la functie, nu trebuie sa te plateasca nimeni pentru a fi admin, asa ca nu mai cershi..

Eu zic ca este timpul sa te apuci de putina gramatica, sa-ti faci o viata sociala si nu una virtuala, si apoi sa te dai zmeu pe un forum.

ps. ti-am aratat ca nu esti nici macar 5% inteligent pe cat vrei tu sa pari :/

ps2. this is called knock down in first round ;/


 
Staff message (ion):
 
bravo stefanel, ai un warn pentru offtopic.



Animal because being human sucks
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ion

[prin vacante]



Status: Offline
(since 10-12-2018 10:49)
Joined: 30 Jan 2008
Posts: 7503, Topics: 333
Location: Romania

Reputation: 1770.2
Votes: 191

 
Post Posted: 14-04-2012, 00:36:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@jack poate ca n-a facut reclamatia neaaparat din dorinta de a fi tu sanctionat ci doar ca sa ti se atraga atentia sa nu mai comiti astfel de abateri. te rog sa fii mai corect pe viitor.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ion.mzk, 13 April 2012 22:36



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 12-05-2024, 15:44:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x