User
Pass
2FA
 
 

NPC ally

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message427
valicutz98

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-08-2017 16:51)
Joined: 30 Aug 2011
Posts: 37, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: -45
Votes: 5

 
Post Posted: 10-04-2012, 19:04:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am si eu o problema foarte frustranta. -
Deci sa va povestesc de la o vreme (acum 2 zile seara am fost raid Darnassus), asta a fost prima oara dupa ceva vreme si nu stiu ce a avut ca toti tovarasi mei din party atacau boss dar eu aveam la friendly la toti toti toti NPC de acolo,deci absolut toti...Am incercat sa dau cu un AoE si am dat dmg am vazut da DPS e infim dak e sa o iau cu AoE si nu se merite.Ziua urmatoare (ieri) am fost prin Dun Morogh si am inceput sa caut NPC,cam toti erau friendly si tot asa am atacat cu AoE si au inceput sa ma loveasca dar eu cu celelalte atacuri nu puteam ca doar erau friendly target...Mai erau pe acolo cativa cu questuri si normal stiu ca merge sa fac questuri la majoritatea NPC indiferent de factiune dar ieri pur si simplu dadeam click pe ei si nici greetings nu mai spuneam,dadeam click si nu se intampla nimic.
Deja incep sa ma intristez cu gandul la viitoarele raiduri in capitale la ally...aveti vreo idee cum as putea repara asta?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlinRo

[Emokidu']



Status: Offline
(since 04-06-2017 09:08)
Joined: 30 Jan 2010
Posts: 1095, Topics: 101
Location: Bucuresti

Reputation: 298.1
Votes: 12

   
Post Posted: 10-04-2012, 19:26:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fa ticket si roaga un GM sa-ti scada reputatia.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AlinRo, 10 April 2012 17:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 17-09-2024, 04:49:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x