User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Malasorte

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message516
aLx87

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-04-2014 11:57)
Joined: 09 Feb 2012
Posts: 18, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 50.7
Votes: 2

Post Posted: 11-04-2012, 15:43:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele tau: Picior Gros
- Numele adminului reclamat: Malasorte
- Harta, ora si data faptei reclamate: fy_dinoiceworld, ora 16:25
- Motivul / Regula incalcata: exterminate + ban
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola: Numai pot intra in cs.
- IP-ul tau / SteamID-ul tau: 89.120.59.195

Bai baiatule,daca ai probleme cu nervii,du-te la un doctor. Inafara faptului ca m-a injurat,doar pt simplul motiv ca l-am luat la rost cu un slay dat abuziv,el raspunzandu-mi ca sunt mistocar si d-asta a dat slay. Eu ii zic "asa si?",iar el imi raspunde cu "si ma pis pe mata" si imi dam exterminate + ban. Joc de 4 luni pe serverele freakz,nu am avut si nu am facut nicio reclamatie,nu am primit nici macar o singura data gag pe vreun server,iar asta se gaseste sa-mi dea mie exterminate pt ca l-am luat la rost cu slay-ul.
Sper sa luati masurile necesare. Multumesc anticipat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gustav

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-09-2012 12:45)
Joined: 09 Feb 2012
Posts: 36, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 52.3
Votes: 2

Post Posted: 11-04-2012, 16:23:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu se mai ocupa nimeni de server,fiecare face ce vrea
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
malasortee
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-04-2012 10:09)
Joined: 02 Jan 2012
Posts: 72, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 9.6
Votes: 5

Post Posted: 12-04-2012, 01:11:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ti sa facut ss miam cerut scuze de deranj si tu imi spui nu poti sau vrei si o semnatura pe ele
asta cum se numeste
ai primit doar deci doar un slay cand altii tiar fi dat altceva si vb si prost si ai primit ce trebuie
si gustav vezi cum vorbesti si unde vorbesti ca nu te priveste chiar cred ca sunt printre singurii care se mai ocupa de acest srv si nu tu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aLx87

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-04-2014 11:57)
Joined: 09 Feb 2012
Posts: 18, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 50.7
Votes: 2

Post Posted: 12-04-2012, 14:08:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Omg ! Omule,lasa-te de cs si mai treci pe la scoala. Ai primit adminul pe redirecte? Altfel,nu-mi explic cum ai acces cand tu nu stii sa scrii.
1.Ti-am dat pozele pe mess,iar dupa te-am intrebat daca vrei un autograf,nu ti-am zis eu ca nu pot sa-ti dau pozele
2. Am intrat in cs si tu mi-ai dat slay
3. Te-am intrebat de ce,iar tu mi-ai spus ceva de genul ca sufar. Nu sufar de mine deloc,dar atata timp cat tu nu te uiti nici macar un minut pe mine sa vezi daca am wall (te-ai pus spect si ai facut direct poze)
4. Vorbesc prost? Asta e motiv sa-mi dai exterminate si ban? Ce am vorbit prost? Ca te-am luat la rost cu slay-ul abuziv?
5. Din cate stiu un admin trebuie sa fie un exemplu pt jucatori,sa nu raspunda la provocari,sa nu injure.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 25-09-2024, 20:25:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x