User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie lider The Triads Catalin1

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message745
squ1rrel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-05-2013 07:32)
Joined: 26 Feb 2012
Posts: 159, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 2

 
Post Posted: 12-04-2012, 22:07:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau in joc: squ1rrel
Nick-ul persoanei reclamate: Catalin1


PROBLEMA 1:
Poze: fwarn: http://imageshack.us/photo/my-images/696/samp032td.png/
uninvite: http://img545.imageshack.us/img545/5710/samp033no.png
Descriere incident: In timp ce se injurau la topicul anterior, am zis, printr-o interventie mai glumeata (gata ca am ajuns la screenshotu 29, sau ceva de genu), sa termine pentru ca depasisera de mult limita bunului simt. Catalin, smecher cum era dupa cearta cu Guess, si-a zis ca ce? iauite alt fraier, hai sai arat si lui asta cat de smecher sunt, si imi da fwarn DEGEABA pe motiv: "Gura".
Precizez ca in regulament scrie
Code:
3.Nu aveti voie sa comentati la Leader/Co-Leader(/fwarn)
, iar eu am scris pe /fa, nu m-am referit la lider direct.
P.S.: In timp ce faceam reclamatia am intrat pe SAMP sa vad ce se mai intampla si am vazut ca m-a dat afara. Iar fara motiv.

PROBLEMA 2:
Poze: http://img837.imageshack.us/img837/4663/screenshot002nl.png
Descriere incident: Ia sa vezi, mai nou The Triads recruteaza FARA TESTE si de la LEVEL 5.

PROBLEMA 3:
Poze: http://i39.tinypic.com/25iupsz.png
http://i40.tinypic.com/1214z2d.png
Descriere incident: Fratele lui Seb, Danno, i-a facut reclamatie lui Catalin, iar acesta, razbunanduse, il ameninta pe Seb, care este membru in TT.De cand liderul unei factiuni ameninta membrii cu /uninvite doar pentru ca nu ii convine ce se intampla?



Precizez ca acest lider Catalin1 a mai avut antecedente cand a dat uninvite/fwarn pe degeaba. (http://forum.wow-freakz.com/Reclamatie-impotriva-lui-Catalin1-liderul-Triadelor-t146885.html)



Last edited by squ1rrel on 12-04-2012, 22:10:33; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sdggg
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-04-2012 20:21)
Joined: 04 Apr 2012
Posts: 24, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 3

Post Posted: 12-04-2012, 22:10:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu , copil cu bun simt de ce satan te bagi sa faci post in alaianta? daca vroia imi facea el post nu tu trebuia sa te bagi . Si ce iauite alt fraier? de cand ma faci tu pe mine fraier? veziti de jocu tau ma copile.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
catanaaa

[Account disabled]



Status: Offline
(since 26-04-2018 18:12)
Joined: 10 Nov 2011
Posts: 189, Topics: 50
Location: Departe

Reputation: 32.5
Votes: 2

Post Posted: 12-04-2012, 22:17:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa inceapa conversatia:
1.Ai primit /fwarn pe motiv ca tu in loc sa tii cu factiunea ta, unde esti membru incepi sa spui ca imi faci reclamatie pe motiv ca ma cert, era o problema personala , o rezolvam eu cu el mai devreme sau mai tarziu.
2.I-am dat invite lui Overlord in urma problelor date dar o mica greseala ca ma uitasem la playerul de sub el. A fost remediata imediat cu /uninvite (CALON3 MARTOR !)
3.Ai fost dat afara din factiune pe motiv ca la DM-uri tragi in aliante si cei din factiune spunandu-ti asta si dimineata dar si faptului ca nu respecti decizia liderului ceea ce scrie si in regulament : NU aveti voie sa comentati la lider/co-lider !
4.Chestia cu Seb a fost rezolvata de catre Haos in urma cu 1 zi sau 2 , este si topic de reclamatii inchis !
5.Vorba si lui Haos ce a scris in reclamatia anterioara: cand vine vorba de mafii/ganguri liderul are toata puterea de decizie.
Ramane la decizia adminilor !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
squ1rrel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-05-2013 07:32)
Joined: 26 Feb 2012
Posts: 159, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 2

 
Post Posted: 12-04-2012, 22:28:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

catanaaa wrote:
Sa inceapa conversatia:
1.Ai primit /fwarn pe motiv ca tu in loc sa tii cu factiunea ta, unde esti membru incepi sa spui ca imi faci reclamatie pe motiv ca ma cert, era o problema personala , o rezolvam eu cu el mai devreme sau mai tarziu.
2.I-am dat invite lui Overlord in urma problelor date dar o mica greseala ca ma uitasem la playerul de sub el. A fost remediata imediat cu /uninvite (CALON3 MARTOR !)
3.Ai fost dat afara din factiune pe motiv ca la DM-uri tragi in aliante si cei din factiune spunandu-ti asta si dimineata dar si faptului ca nu respecti decizia liderului ceea ce scrie si in regulament : NU aveti voie sa comentati la lider/co-lider !
4.Chestia cu Seb a fost rezolvata de catre Haos in urma cu 1 zi sau 2 , este si topic de reclamatii inchis !
5.Vorba si lui Haos ce a scris in reclamatia anterioara: cand vine vorba de mafii/ganguri liderul are toata puterea de decizie.
Ramane la decizia adminilor !


1. Scuza-ma ca sunt corect si ca nu imi place cand timp de 5 minute vad numai injuraturi pe chat.
2. Probe date? Cat am fost on nu am vazut decat odata TT RECRUTEAZA si aceea a fost cand Seb Smith si Danno au intrat. Remediata imediat? Imediat ce killforfun te-a amenintat cu fpk pe /fa ca altfel nu ii dadeai uninvite.
3. Da, recunosc ca la DM l-am omorat odata, din greseala, pe andrey1, iar in regulamentul TT scrie:
Code:
1.Nu aveti voie sa va atacati,omorati aliatii! (/fwarn)

Iar eu il omor dimineata, tu dai uninvite seara nu? Dupa ce s-a consumat faptul.. bravo ma. Si nu am voie sa comentez la lider/co-lider, stiu, dar cand ma ameninti ca am omorat ALIATI cand eu stiu CLAR ca nu am facut asta, scuza-ma, dar nu pot sa stau degeaba.
4. Am vrut sa iti reamitesc bunatatea ta ca lider.
5. Da, liderul are toata puterea de decizie dar asta nu inseamna ca gata, nu mai exista reguli nu nimic.

P.S. La primul post am uitat sa adaug la problema 2:
Poze: http://i40.tinypic.com/2ik33v7.png
Descriere incident: Tu il recrutai pe OverLord stiind ca suntem deja prea multi? Urmarea logica era sa dai pe cineva afara, ceea ce s-a si intamplat, facandui loc bunului tau prieten.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
catanaaa

[Account disabled]



Status: Offline
(since 26-04-2018 18:12)
Joined: 10 Nov 2011
Posts: 189, Topics: 50
Location: Departe

Reputation: 32.5
Votes: 2

Post Posted: 12-04-2012, 22:33:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca un player este mai bun ca celalat automat voi incerca sa bag playeri mai buni in factiune pt a avea un succes mai mare la DM-uri !
Nu faci reclamatie unui membru din factiune, nu stii regulile factiunii, nici a sampului !
Daca tu iei din regulament si dai copy > paste asta nu inseamna ca stii regulamentul !
Nu joc de ieri, alaltaieri samp pt a fi luat peste picior de un player care nu cunoaste regulile !
Fii mai atent pe viitor si lasa adminii sa raspunda ! Rog ca Helperii / Adminii sa dea warn celor care posteaza inafara de voi !
Multumesc anticipat !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CbR*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-12-2015 23:12)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 7663, Topics: 165
Location: Kyoto

Reputation: 139.9
Votes: 432

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-04-2012, 22:34:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalin1 fpk.

[quote="DaNy."]Am trimis mesaj privat lui nr913 gresit .. normal trebuia sa ajunga la idiotu de Gugal. Dosent Matter[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by CbR*, 12 April 2012 20:34



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 30-09-2024, 12:28:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x