User
Pass
2FA
 
 

Ce este FREAKZ? >.<

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message1053
Ulquiora

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-04-2012 16:11)
Joined: 18 Mar 2012
Posts: 7, Topics: 4
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 16-04-2012, 16:49:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Realizez acum ce este defapt comunitatea freakz ... este doar o bataie de joc , facuta numai pentru bani. Nu respectati deloc playerii, vad zilnic playeri plangandu-se de admini si totusi vad ca nu se ia nicio masusa(Acum gata ai "donat un rinichi" si ai admin pe server , nu conteaza cat de "paralel" esti cu adminatul/cs-ul).Numai zic nimic de owner ca am facut o cerere de unban si am asteptat 7 zile pana mi-a raspuns cineva. Nu stiu de ce am ales dinou sa joc pe aceasta comunitate dezorganizata. Vad reclamatii asupra playerilor si adminii au niste raspunsuri atat de jalnice ca imi vine sa rad cand le citesc(Gen
Paragon wrote:
Dak ai pleca de tot ai ajuta srv-ul foarte mult,crede-ma.Tu faci ink un topic cu aceleasi reclamatii?
sau mai sunt si unii care nu prea se inteleg cu limba romana ,
demoncs wrote:
Tu eºti total depãºit de situaþie lasãte ma de cs.
DemonCs daca tu crezi ca daca pui diacritice nu schimba faptul ca esti analfabet. Sunt playeri care au bagat ceva bani in aceasta comunitate si sunt acuzati pe degeaba de aim sau alte prosti(M-am uitat la destule demouri cu playeri suspecti de coduri si multi dintre ei nu aveau nimic decat foarte mare bulan). In fine ,iar am luat ban dar asta e viata(nu te poti pune cu "inculti") . Bye Bye sper sa vada destui de multi playeri acest topic si sa inteleaga ca isi pierd timpul pe aceasta comunitate de 2 bani.

PS: Si acum o sa vad postari gen : esti noob , tu esti prostul , "lasate" de Cs , placa nu te vrem. Doar atat va duce capuletul , nu ? -
PS2: O sa va fac o reclama proasta pe toate comunitatiile pe care voi juca, multa BAFTA . N00bs -
PS3: Pun pariu ca cineva o sa stearga acest topic pentru siguranta comunitatii sa nu vada playerii pe ce joaca. V-am lasat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
M@r1n3l

[Assasin]



Status: Offline
(since 10-10-2019 19:55)
Joined: 27 Jan 2010
Posts: 4268, Topics: 48
Location: Pe aici , Pe acolo , Peste Tot.

Reputation: 519.4
Votes: 28

Post Posted: 16-04-2012, 16:54:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiam ca serverul nostru este o comunitate
Si hai tii ciuda ca ti-am dat pentru ca injuri admini si te dai mare pe server ... hai pa si dute tare nu avem nevoie de tine



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ulquiora

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-04-2012 16:11)
Joined: 18 Mar 2012
Posts: 7, Topics: 4
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 16-04-2012, 17:03:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M@r1n3l wrote:
Nu stiam ca serverul nostru este o comunitate
Si hai tii ciuda ca ti-am dat pentru ca injuri admini si te dai mare pe server ... hai pa si dute tare nu avem nevoie de tine



Am zis in general , inteligentule daca nu iti dai seama , numai posta. Tocmai ce am zis ca nu va duce capul mai mult de atat !

Asta este ultimul post. Bye Dosent Matter -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
M@r1n3l

[Assasin]



Status: Offline
(since 10-10-2019 19:55)
Joined: 27 Jan 2010
Posts: 4268, Topics: 48
Location: Pe aici , Pe acolo , Peste Tot.

Reputation: 519.4
Votes: 28

Post Posted: 16-04-2012, 17:19:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wai da destept poti fi tu si tare in gura in fata calculatorului , atunci ma daca tot esti asa inteligent de ce te-ai referit numai las serverul nostru si nu si la alte servere din comunitate ? din cate se vede in postul tau ai vorbit numai de serevrul nostru se vede ca nu stii sa faci diferenta si te mai dai mare in gura aici . Poti pleca


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 16-04-2012, 17:20:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Te bate grav limba romana.
2.Iti recomand un calmant sau chiar mai multe ca ai probleme grave la acea bucata de hartie pe care tu o numesti creier.
3.Salutare,sper sa nu te mai revedem niciodata,ca si asa nu avem nevoie de playeri ca tn,prea mult zero barat.
4.Fugi cu cercul.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
demoncs

[Drugz]



Status: Offline
(since 11-01-2024 07:07)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 2451, Topics: 139
Location: Romania

Reputation: 177.8
Votes: 54

 
Post Posted: 16-04-2012, 18:43:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mã da nesimþit mai eºti, dupã ce m-am rugat de owner sa-þi scoatã banul mai vii ºi faci gurã. Hai cã nu avem nevoie de tine, prea nesimþit eºti.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 16-04-2012, 18:58:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai trist este ca te-ai luptat ca sa ii scoata banul,iar acum iti baga cutitul in spate.Este un om foarte "matur".El zice ca eu nu ma inteleg cu limba romana:
Ulquiora wrote:
Realizez acum ce este defapt comunitatea freakz ... este doar o bataie de joc , facuta numai pentru bani. Nu respectati deloc playerii, vad zilnic playeri plangandu-se de admini si totusi vad ca nu se ia nicio masusa(Acum gata ai "donat un rinichi" si ai admin pe server , nu conteaza cat de "paralel" esti cu adminatul/cs-ul).Numai zic nimic de owner ca am facut o cerere de unban si am asteptat 7 zile pana mi-a raspuns cineva. Nu stiu de ce am ales dinou sa joc pe aceasta comunitate dezorganizata. Vad reclamatii asupra playerilor si adminii au niste raspunsuri atat de jalnice ca imi vine sa rad cand le citesc(Gen
Paragon wrote:
Dak ai pleca de tot ai ajuta srv-ul foarte mult,crede-ma.Tu faci ink un topic cu aceleasi reclamatii?
sau mai sunt si unii care nu prea se inteleg cu limba romana ,
demoncs wrote:
Tu eºti total depãºit de situaþie lasãte ma de cs.
DemonCs daca tu crezi ca daca pui diacritice nu schimba faptul ca esti analfabet. Sunt playeri care au bagat ceva bani in aceasta comunitate si sunt acuzati pe degeaba de aim sau alte prosti(M-am uitat la destule demouri cu playeri suspecti de coduri si multi dintre ei nu aveau nimic decat foarte mare bulan). In fine ,iar am luat ban dar asta e viata(nu te poti pune cu "inculti") . Bye Bye sper sa vada destui de multi playeri acest topic si sa inteleaga ca isi pierd timpul pe aceasta comunitate de 2 bani.

PS: Si acum o sa vad postari gen : esti noob , tu esti prostul , "lasate" de Cs , placa nu te vrem. Doar atat va duce capuletul , nu ? -
PS2: O sa va fac o reclama proasta pe toate comunitatiile pe care voi juca, multa BAFTA . N00bs -
PS3: Pun pariu ca cineva o sa stearga acest topic pentru siguranta comunitatii sa nu vada playerii pe ce joaca. V-am lasat.

Acolo unde m-ai dat pe mn exemplu nu am gresit nicaieri,dar tu insa.....Ce ii cu rosu ii doar inceputul.
Culmea ca i s-a dat si o a doua sansa,cand eu zic ca oameni ca el nu merita deloc....nimeni nu ma asculta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
demoncs

[Drugz]



Status: Offline
(since 11-01-2024 07:07)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 2451, Topics: 139
Location: Romania

Reputation: 177.8
Votes: 54

 
Post Posted: 16-04-2012, 19:28:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda, fraier am fost altã datã nu mai fac prostia asta.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*salam*

[MosT WanteD]



Status: Offline
(since 03-02-2017 15:24)
Joined: 19 Mar 2010
Posts: 3114, Topics: 93
Location: Romania

Reputation: 349.7
Votes: 73

Post Posted: 16-04-2012, 20:24:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bataie de joc esti tu,nu face Freakzul cum esti tu ma nataraule:)))).Poate iau warn iar din cauza ta.OIricum tin cu freakzul nu e posibil sa mi iau.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by *salam*, 16 April 2012 18:24



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 24-09-2024, 16:28:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x