User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]NU VREAU UNBAN

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message965
Real_Giulestina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2014 13:13)
Joined: 30 Jun 2011
Posts: 42, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 76.8
Votes: 3

Post Posted: 17-04-2012, 04:48:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai TwisTere ai si nu ai dreptate. kestia e ca eu am facut referire doar la panacas pt ca in consola scria ca el mia dat ban.ra normal sa cred cel mi-a dat si ***.Si care e prblm pina la urma ce rau am facut ??? ca i-am zis lui ca e labar pe amx_page mai ales ca erai acolo trebuia sa-ti dai seama ca i-am zis asa la misto.Mai copile in primul rand voi ar trebuii sa invatati sa vb si dupa sa cereti la altii. Adu-ti aminte de cite ori ti-am atras eu tie atentia cum vb pe srv,kiar daca e al tau.si stii ceva ?? pina la urma urmei e doar un joc de cuvinte si daca u nu-l intelegi kiar ca nu te duce capu. Iar in privinta srv de cs mai sunt o gramada de srv de jucat nu-i o paguba asa mare.Sunt un tip cu simtul umorului foarte ridicat.Una e sa jignesti si sa insulti alta e sa faci o gluma. Asta e la tine si multi altii... Cei ca tine ady_vidici bubisor si multi altii mai aveti de invatat. MAi invata de la sile si de la shocker ma sa gindesti si sa iei decizii. Oricum in afara de faptul ca ai owner aici nu ai nimic in viata.si nu o sa ai.




ADIO TANTALAULE.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 17-04-2012, 07:50:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real_Giulestina wrote:
Mai TwisTere ai si nu ai dreptate. kestia e ca eu am facut referire doar la panacas pt ca in consola scria ca el mia dat ban.ra normal sa cred cel mi-a dat si ***.Si care e prblm pina la urma ce rau am facut ??? ca i-am zis lui ca e labar pe amx_page mai ales ca erai acolo trebuia sa-ti dai seama ca i-am zis asa la misto.Mai copile in primul rand voi ar trebuii sa invatati sa vb si dupa sa cereti la altii. Adu-ti aminte de cite ori ti-am atras eu tie atentia cum vb pe srv,kiar daca e al tau.si stii ceva ?? pina la urma urmei e doar un joc de cuvinte si daca u nu-l intelegi kiar ca nu te duce capu. Iar in privinta srv de cs mai sunt o gramada de srv de jucat nu-i o paguba asa mare.Sunt un tip cu simtul umorului foarte ridicat.Una e sa jignesti si sa insulti alta e sa faci o gluma. Asta e la tine si multi altii... Cei ca tine ady_vidici bubisor si multi altii mai aveti de invatat. MAi invata de la sile si de la shocker ma sa gindesti si sa iei decizii. Oricum in afara de faptul ca ai owner aici nu ai nimic in viata.si nu o sa ai.




ADIO TANTALAULE.

Tu ii zici lui sa invete sa vorbeasca, cand tu defapt vorbesti ca un frustrat ce esti? Daca tu consideri ca "labar" e ceva normal sa-i spui un admin, sunt curios, asa le zici si parintilor tai cand nu vor sa-ti dea ceva? "Bai labarilor..." Nu cred. Nu e un cuvant decent, nu trebuie folosit in locuri publice, pentru ca da dovada ca cel in cauza nu este foarte maturizat. Ce ti se pare tie funny cu prietenii in fata blocului, nu inseamna ca este funny si pentru server. Daca tu ai impresia ca esti funny, nu inseamna ca ai simtul umorului.

Daca ai alte servere pe care sa joci, de ce ai mai creat topicurile astea? De ce nu te-ai dus direct acolo? Si la partea cu taxiul, nu te mai crede smecher pentru ca nu stii peste cine dai. -

De unde stii tu ce a realizat el in viata? Nici macar nu-l cunosti. Nu trebuie sa judeci o persoana, orice ar face, oricum ar face. Dar eh.. astea trebuia sa le stii deja pana acum, dar se pare ca educatia de acasa nu a fost prea buna SAU esti vreun copil frustrat cu mari impresii. -


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ADy ViDiC

[Creep]



Status: Offline
(since 16-10-2013 20:38)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 687, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 59.4
Votes: 42

Post Posted: 17-04-2012, 08:52:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:

Cutia cu mesaje :: Mesaj
De la: Real*Giulestina
Cãtre: ADy ViDiC
Trimis: 04-02-2011, 11:39:50
Subiect: esti un prost
ba cirnatule ****** m*rtii m*tii sa nu vii vreodata in bucuresti ca o sa te simt,***** ambulant ce esti si o sa-ti smulg beregata. Esti un taran basit ma si nu meriti sa traiesti.daca pun mana pe tine vreodata te sparg cu bataia.
Oricum nu cred ca ai curaj sa zici din ce oras esti ca sa mor daca nu vin dupa tine . Am mai fost eu la pitesti dupa unu care se credea mare smeker asa ca tine si era vai steaua lui. O sa ai soarta lui marian cosma idiotule . pis*mas pe mormantul matii si-a lui tactu ma de jeg de om imputit.

Banuiam ca esti tu..Mesaju asta il arat doar ca sa inteleaga lumea ce hal de om esti





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
panacas

[WaR4.fReAkZ.rO]



Status: Offline
(since 03-02-2019 01:17)
Joined: 25 Apr 2011
Posts: 2020, Topics: 93
Location: war4.freakz.ro

Reputation: 8.5
Votes: 185

 
Post Posted: 17-04-2012, 09:13:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu asemenea mesaje... chiar ma bucur k nu mai ai ce cauta pe server. Zeule din Bucuresti - Ar fi bine sa primesti ban si p forum chiar nu meriti sa te bage nimeni in seama esti prea obraznic.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
COBRAKK

[Head-Hunter]



Status: Offline
(since 06-02-2015 11:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 501, Topics: 8
Location: Constanta

Reputation: 171.9
Votes: 7

Post Posted: 17-04-2012, 10:12:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numai razvratiti pe aici.Se vede ca nu prea mai exista cei 7 ani de acasa.As avea o rugaminte,sa nu mai apari pe server sau pe forum ca sincer imi provoci repulsie.Peace!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
2nd Kira

[God Of The New World]



Status: Offline
(since 06-02-2015 13:59)
Joined: 04 Jun 2011
Posts: 1322, Topics: 46
Location: Away From Keyboard

Reputation: 183.9
Votes: 15

   
Post Posted: 17-04-2012, 10:20:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

din cate am vazut acum cu siguranta nu ai mai mult de 12 ani de abia ai invatat sa scrii si te dai mare si tare,ma bucur ca nu ai ce cauta pe server,imi provoci greata,iti recomand sa te dai cu capu de pereti pana iti vine mintea,la revedere


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AxRubby
[Banned user]

[Account disabled]
Banned


Status: Offline
(since 19-04-2012 11:29)
Joined: 30 Jan 2012
Posts: 25, Topics: 4
Location: Undeva pe langa Adytza :))

Reputation: 26
Votes: 5

Post Posted: 17-04-2012, 10:49:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hello all....Daca nu ma insel real_giulestina asta e jean.mzk...baiatu cu glumele proaste care JUCA pe war4,trebuia de foate mult timp sa dispari,dar e bn si acu,batausule -,se vede clar ca esti doar 1 copil ,ii dai pm lu vidic sa il ameninti ca faci ca nush ce,parerea mea despre tn e sa mai iesi din casa,nu glumesc,pc`u dauneaza,cum a zis si IMBA,de unde stii tu ce a realizat twt in viata?eu una iti pot garanta ca nu e copil si ca il duce capu,in schimb,despre tine pot garanta ca esti 1 mare idiot si 1 mare analfabet,din cauza asta nu da Romania inainte,cu oameni ca tine...

@ Vidic....foarte bn ca ai pus pm`u care l-a trimis...poate scapam mai rpd de el:D

@ kira...Eu cred ca tu nu ai citit bine tot ce a scris el ,cum poti sa spui "abia ai invatat sa scrii"..iti recomandat sa mai citesti odata sa iti dai seama ca e 1 analfabet...il bate limba romana grav...presupun ca are 2 clase mai multe ca trenu...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 17-04-2012, 11:14:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Orice comentariu la asemenea fenomene e de prisos,asa ca hai sa il lasam in lumea lui.
Iti uram o zi buna domnule jean,eu si tot stafful serverului war4 te pupam "dulshe".



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 17 April 2012 09:14



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 02-10-2024, 00:11:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x