User
Pass
2FA
 
 

Minciuni sau viitoare fixuri?
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message2148
Bugghy

[The Pedobear]



Status: Offline
(since 22-11-2019 18:38)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 2025, Topics: 156
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 26

   
Post Posted: 17-04-2012, 11:05:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-


Last edited by Bugghy on 17-04-2012, 23:42:49; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
oMSQo

[Freakazoid]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 01 Feb 2010
Posts: 1512, Topics: 218
Location: Map

Reputation: 113.2
Votes: 92

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-04-2012, 11:12:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bugghy wrote:
"* Mastery * Reforge * Guild Advancement / Perks * Archeology * Dungeons / Raids * Conquest Points system * DK Rune System * Cataclysm spells/talents, all working"

"DIferenta dintre noi si altii e simpla: Noi STIM ce facem si STIM ce VREA PLAYERUL. Bugurile/problemele se rezolva foarte profesional, in functie de prioritatea acestora. Cele de prioritate mare/maxima se rezolva de cele mai multe ori in decursul a catorva zeci de minute/ore, astfel jucatorii au un gameplay decent in orice moment."


Scrisul evidentiat prin culoarea rosie reprezinta minciunile scrise(din pacate). intrebarea mea este: Dc incercati sa mintiti noii playeri?
Recunos ca bugguriile sunt rezolvate profesional...dar nu in decurs de cateva ore. ex.: iei frost nova si slow prin Anti-Magic Shield, Death runes permanent, gargoyle/ghoul care nu-s influentate de masters stats(resilience,haste,hit), unholy spec care desi ar trebui sa fie un spec FOARTE capabil de top dps, la noi ii cel mai praf spec, ghoul dmg a fost reparat de 2-3 ori dar tot buguit ii, gargoyle a fost reparat dmgu' dar cu 1.6k mastery(2.1k PVE gear) dau exact aceelasi dmg.(am dat exemplu din dk pt ca este aria in care activez cel mai mult). Dar sunt convins ca exista bugguri majore si la celelalter clase/specs.

cuz they can...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bugghy

[The Pedobear]



Status: Offline
(since 22-11-2019 18:38)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 2025, Topics: 156
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 26

   
Post Posted: 17-04-2012, 11:15:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

astept un raspuns pertinent, nu bataie de joc.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durerea

[Immortal]



Status: Offline
(since 25-02-2014 18:16)
Joined: 19 Dec 2010
Posts: 392, Topics: 45
Location: Romania

Reputation: -101.4
Votes: 11

Post Posted: 17-04-2012, 12:01:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si ce raspuns vrei?

Serios acum,e chiar asa greu sa gandesti?

Vor playeri ?
Nu stiu sa le repare?
Nu au timp sa le repare?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Froster

[The doctor is in]



Status: Offline
(since 27-12-2020 22:08)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2487, Topics: 149
Location: Undevaaa Departeee

Reputation: 1283.5
Votes: 87

   
Post Posted: 17-04-2012, 17:57:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut! Ai vrut un raspuns pertinent, il vei primi din partea mea.

In primul rand, te rugam sa tragi cu ochiul mai atent aici:

https://www.wow-freakz.com/server_info.php

In dreptul Archaeology scrie "Pending". Cat despre DK rune system, du-te pe alte servere, si ai sa vezi diferenta de la cer la pamant.

Prin: "Cele de prioritate mare/maxima se rezolva de cele mai multe ori in decursul a catorva zeci de minute/ore, astfel jucatorii au un gameplay decent in orice moment" se intelege, chiar buguri majore, gen exploits, scams, sau unu' urias. Nu sunt in tema la Death Knight, dar presupun ca nu sunt postate pe forum, daca nu sunt reparate. Nu suntem Oracole sa stim dinainte ce nu merge. De asta va tot bagam forumul pe gat.

Totodata, prin "STIM CE VREA PLAYERUL" e ceva subiectiv. Poate voi vreti ponei si ati venit doar pentru spam zone aici. By default, s-ar intelege un server cat mai bugless. Si asta vrem si voi si noi.


Acum vine randul meu: De ce esti suficient de prost sa critici ceva ce-i gratis? Nu numai ca denota lipsa de bun simt, ci si starneste o oarecare antipatie din partea colegilor mei, si de-aici pana la a-i lua darul nemultumitului mai este un singur pas - Astept si eu un raspuns pertinent daca se poate.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
gandacel

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 03-04-2019 16:08)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 3196, Topics: 91
Location: Brasov/Zimnicea

Reputation: 89.7
Votes: 93

   
Post Posted: 17-04-2012, 18:09:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sufera de sindromul ala de care sufera multi "sunt cel mai bun player in clasa mea sau sunt printre cei mai buni si daca ma suparati plec de pe server si or sa plece si enspe mii de playeri din cauza asta"

sunt nab.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 2 days ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 17-04-2012, 18:14:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Froster wrote:

Poate voi vreti ponei si ati venit doar pentru spam zone aici.


<<<----------- That's ME !

@ OP : Pleaca pe Blizz daca nu-ti convine , acolo merge totul inclusiv drumul pe care il vei face la posta sa-ti platesti abonamentul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zgary

[EPURY]



Status: Offline
(since 08-10-2021 10:07)
Joined: 23 Jun 2010
Posts: 1137, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 372.1
Votes: 28

        zgary40 
Post Posted: 17-04-2012, 18:38:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

casuta vocala: Levier (vreau sa citesc ceva interesant ca tot e materia lui pe aici)


also chestia asta se numeste reclama, ce n-ai mai auzit de reclame? ce voiai sa fie scris acolo? logic ca se scriu lucruri pozitive +- "minciuni"


League of Legends Player
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bugghy

[The Pedobear]



Status: Offline
(since 22-11-2019 18:38)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 2025, Topics: 156
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 26

   
Post Posted: 17-04-2012, 18:57:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-





Last edited by Bugghy on 17-04-2012, 23:43:03; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
patric11

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2019 23:43)
Joined: 08 May 2011
Posts: 367, Topics: 94
Location: Terra

Reputation: 181.4
Votes: 13

 
Post Posted: 17-04-2012, 19:20:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

postul tau Bugghy... ultimul a fost lingusitor , alunecos... sau sa-i spun PUPINC*RIST ? pe langa ca face fite si esti prost si SEMNALIZEZI !!! zici ce zici apoi vi cu : nu vreau sa jicnesc sau... repet? PUPINC*RIST
De ce citesc topicul asta? doara nu ma apuc de citit etichete de rufe (Like that )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bugghy

[The Pedobear]



Status: Offline
(since 22-11-2019 18:38)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 2025, Topics: 156
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 26

   
Post Posted: 17-04-2012, 19:30:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in loc sa citesti topicul asta sau etichete de rufe, fi bun si citeste o carte

m-am uitat peste topicuriile facute de tine si la commenturi:
"-sunt doar full vici
-sunt sefu la warri
-sunt bossu lor^ "


"Eram pe wotlk prin world cu un fost prieten ( nu i mai stiu numele nimic de el ) si sa urcat pe mount , s a dus langa o creatura si dintr o data sa rasucit pe mount si a omorat creatura cu piciorul o faza mijto parca era reala a atacat de pe mount ( era rogue ) imi explica cineva ce a fost aia ?"
nu reusesc sa-mi dau seama care dintre noi ii prostu'






Last edited by Bugghy on 17-04-2012, 19:35:18; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durerea

[Immortal]



Status: Offline
(since 25-02-2014 18:16)
Joined: 19 Dec 2010
Posts: 392, Topics: 45
Location: Romania

Reputation: -101.4
Votes: 11

Post Posted: 17-04-2012, 19:30:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

patric11 wrote:
postul tau Bugghy... ultimul a fost lingusitor , alunecos... sau sa-i spun PUPINC*RIST ? pe langa ca face fite si esti prost si SEMNALIZEZI !!! zici ce zici apoi vi cu : nu vreau sa jicnesc sau... repet? PUPINC*RIST
De ce citesc topicul asta? doara nu ma apuc de citit etichete de rufe (Like that )



Ok.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
patric11

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2019 23:43)
Joined: 08 May 2011
Posts: 367, Topics: 94
Location: Terra

Reputation: 181.4
Votes: 13

 
Post Posted: 17-04-2012, 20:40:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iti pierzi timpul - eu macar vreau sa invat ceva si fazele alea cu sefu la warri daca nu sti ce e ironia nu mai intra pe forum's apropo sti ce a fost acea chestie cu lovitura?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bugghy

[The Pedobear]



Status: Offline
(since 22-11-2019 18:38)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 2025, Topics: 156
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 26

   
Post Posted: 17-04-2012, 21:03:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

explica-mi ce-i ironia ca nu stiu. legat de lovitura ai, nu stiu si nu-mi pasa.
apropo, vezi ca deviezi de la subiect.

uitasem sa-ti mai zic inca ceva: vad ca pt tine nu exista semne de punctuatie.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 17-04-2012, 23:02:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bugghy wrote:
"* Mastery * Reforge * Guild Advancement / Perks * Archeology * Dungeons / Raids * Conquest Points system * DK Rune System * Cataclysm spells/talents, all working"

"DIferenta dintre noi si altii e simpla: Noi STIM ce facem si STIM ce VREA PLAYERUL. Bugurile/problemele se rezolva foarte profesional, in functie de prioritatea acestora. Cele de prioritate mare/maxima se rezolva de cele mai multe ori in decursul a catorva zeci de minute/ore, astfel jucatorii au un gameplay decent in orice moment."


Scrisul evidentiat prin culoarea rosie reprezinta minciunile scrise(din pacate). intrebarea mea este: Dc incercati sa mintiti noii playeri?
Recunos ca bugguriile sunt rezolvate profesional...dar nu in decurs de cateva ore. ex.: iei frost nova si slow prin Anti-Magic Shield, Death runes permanent, gargoyle/ghoul care nu-s influentate de masters stats(resilience,haste,hit), unholy spec care desi ar trebui sa fie un spec FOARTE capabil de top dps, la noi ii cel mai praf spec, ghoul dmg a fost reparat de 2-3 ori dar tot buguit ii, gargoyle a fost reparat dmgu' dar cu 1.6k mastery(2.1k PVE gear) dau exact aceelasi dmg.(am dat exemplu din dk pt ca este aria in care activez cel mai mult). Dar sunt convins ca exista bugguri majore si la celelalter clase/specs.


Deci e o minciuna fiindca in rastimpul acordat de tine staffului nu s-au rezolvat.

1. Cine esti tu de felul tau sa impui deadline-uri?
2. Cine a zis ca se rezolva azi, acum, maine, poimaine sau o data limita?
3. Cine a stabilit ca Archeology si DK Rune System sunt de prioritate maxima, IN AFARA DE TINE?

Nu stiu daca observi, ai dreptate cand zici ca-s minciuni. Cu singura conditie ca tu sa fii singurul player, stafful si eventual, daca tot ai atatea roluri, si toti NPC-ii.

Eu nu te-as baga in seama fiindca tu nu faci acest topic ca sa critici, ca sa ceri sa se faca mai multa treaba sau altceva ci esti copil rasfatat, varianta pe internet.

"tati tati, repara si mie archeology si rune system."
"copile, daca vrei sa ai ce sa mananci ma lasi in pace"
"TATI ESTI UN NATARAU SI UN MINCINOS, MI-AI ZIS CA-MI FACI ARCHIUOLOJII!"

...ma duc sa ascult manele, parca-s ceva mai inteligente ca forumul asta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 18 April 2012 04:28



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 30-04-2024, 06:45:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x