User
Pass
2FA
 
 

Lista neagra

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1839
ARIADNA

[only priest]



Status: Offline
(since 11-10-2020 20:00)
Joined: 31 Mar 2011
Posts: 412, Topics: 37
Location: LONDON

Reputation: 269.7
Votes: 11

 
Post Posted: 05-04-2012, 12:10:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru ca avem destui jucatori cu lipsa de educatie , incepand de azi ,
toti care vor aduce injurii guildei , staff-ului sau altor jucatori vor primi la prima abatere "mute".



Dar pentru ca avem jucatori care intai insulta si apoi dau leave,
m-am gandit ca acestia nu mai au ce cauta in echipa noastra.


Lista e DESCHISA :


MOONSTAR

CLAUDIUGHOST

Mortarion

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NaN097

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-11-2015 17:46)
Joined: 26 Nov 2011
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 56.2
Votes: 2

Post Posted: 12-04-2012, 20:45:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi pare rau ca am iesit din guilda si cu siguranta voi regreta asta pt cateva persoane din guild
Dc am iesit?:
-pt ca am observat ca nu este un interes pt raiduri pt invatarea scripturilor sau pt un progres
-pt ca am vaz ca adunati din ce in ce mai multi n00bi care nu ar avea ce cauta in guilda pana nu invata wow
-pt ca am fost obisnuit prost cu raiduri importante de 25hc etc etc si cand am vaz ca nu putem face un bh 10n am picat cu nervi

Multumesc pt ajutorul pe care mi lati oferit mai ales Cleo

Daca sar schimba putin interesu si politica guildei as reveni cu mare placere

Am scris acest reply sa nu fiu inteles prost si sincer nu as vrea sa fiu trecut pe lista neagra a guildei

Cu mult respect Toxic Reloaded: Rahuny

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IamLegend

[Creep]



Status: Offline
(since 01-12-2012 11:53)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 654, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -90.9
Votes: 11

 
Post Posted: 13-04-2012, 08:47:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rahuny, tinand cont de dedicarea anumitor persoane gen Snikerdog, Shumy, Cleo si inca vreo 2-3 persoane si dezinteresul total al celorlalti, nu pot spune ca te condamn.
Cei amintiti mai sus sunt oameni super de calitate etc, dar din pacate in 4-5 oameni, nu pot face raiduri.
Eu cand am intrat in guilda, am luat la cunostinta faptul ca guilda paseste cu pasi mici in raiding etc si am decis sa am rabdare, sa nu ma enervez si cine vrea sa vina la raiduri, e binevenit, cine nu stie scriptul il invat (cum a fost si la Maloriak unde, pe langa o explicatie de genul "Maloriak for dummies" si un film in care ne era "desenat" cum se face bossul), cine nu are iteme, il ajut sa le obtina etc.
Cu toate astea, cum eu sunt in stare sa stau o noapte intreaga ca sa cresc 2 profesii din care am nevoie de 1 singur item pentru a intari tankul ca sa aiba guilda pe cine se baza, restul guildei (cu exceptiile amintite anterior), desi sunt de ordinul 40-50 oameni, nici la un amarat de trash run nu vrea sa vina.
Cu 40+ oameni online zi de zi, e inadmisibil sa treaca o saptamana si sa nu avem cooldown la nici un boss, iar cine are, sa il aiba ca a mers cu globalul.
De aceea, in aceasta dupa amiaza, dupa ora 14:30 cand ajung acasa, daca nu vad totusi semne de un minim de interes, voi pleca si eu din guilda.
Am toata bunavointa si rabdarea din lume, dar in egala masura nu sunt dispus sa ma rog de nimeni sa vina la raiduri. E usor sa nu vina un anumit membru la raiduri, dar e si mai usor sa il auzi ca vrea nu stiu ce din GV. Cu ce drept?!
Am spus asta si in cursul serii de ieri pe guilda, pentru a nu fi nimeni dezamagit de mine,avand senzatia ca am plecat pe ascuns, in speranta ca voi fi inteles si nu judecat. -


Quinwaz wrote:
Trebuie sa ma prezint si eu?
Nume: Marian
Nume in Game: Quinwaz
Despre Mine: Am Nasu Mare -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ARIADNA

[only priest]



Status: Offline
(since 11-10-2020 20:00)
Joined: 31 Mar 2011
Posts: 412, Topics: 37
Location: LONDON

Reputation: 269.7
Votes: 11

 
Post Posted: 13-04-2012, 22:39:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce sa va fac, eu nu pot sa intru in joc, asa ca administrativ se va ocupa altcineva cu un rank mai mic.
Am anuntat , ca atata timp cat vor fi probleme cu flood.area sv eu nu pot sa intru , asa ca predau stacheta celorlalti.
Sper ca shumi sa citeasca si sa faca ceva, eu nu pot face nimic din afara jocului.


BAFTA ALL



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tbone619

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-03-2019 00:42)
Joined: 21 Apr 2011
Posts: 36, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 58.3
Votes: 7

 
Post Posted: 15-04-2012, 16:48:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer imi pare rau pentru ca am iesit din guilda,dar nu vedeam vreun sort de izbanda.Am mai iesit o data dar am revenit cu gandul ca o sa putem face ceva din g asta,dar nu prea am reusit,si decat sa lucrez ca nebunul la niste achievuri,mai bn dadeam tryuri la bosi.Imi pare sincer rau si sper sa nu mi-o luati in nume de rau ca am iesit.Cu muta stima,Snikerdog.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ARIADNA

[only priest]



Status: Offline
(since 11-10-2020 20:00)
Joined: 31 Mar 2011
Posts: 412, Topics: 37
Location: LONDON

Reputation: 269.7
Votes: 11

 
Post Posted: 15-04-2012, 17:04:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi pare rau sa va anunt , ca incepand de sambata , nu mai fac parte din echipa voastra
Pt mine , guilda Toxic , ramane de suflet , iar daca voi dori sa mai muncesc la archievmenturi, ma voi intoarce , in cazul ca se va dori sa revin.
Deocamdata , incerc sa incep o noua activitate :Raiduri cu bossi noi, incerc sa fac ceea ce nu am putut in TOXIC

BAFTA ALL , sper sa ramanem prieteni



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Myckutzul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 17 Jan 2012
Posts: 32, Topics: 2
Location: Slobozia

Reputation: 170.1
Votes: 5

     
Post Posted: 18-04-2012, 12:49:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce se intampla aici ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ARIADNA

[only priest]



Status: Offline
(since 11-10-2020 20:00)
Joined: 31 Mar 2011
Posts: 412, Topics: 37
Location: LONDON

Reputation: 269.7
Votes: 11

 
Post Posted: 18-04-2012, 14:35:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mai nimic


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Myckutzul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 17 Jan 2012
Posts: 32, Topics: 2
Location: Slobozia

Reputation: 170.1
Votes: 5

     
Post Posted: 18-04-2012, 14:40:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cum nimic? vad ca au plecat jucatorii vechi din guida...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ARIADNA

[only priest]



Status: Offline
(since 11-10-2020 20:00)
Joined: 31 Mar 2011
Posts: 412, Topics: 37
Location: LONDON

Reputation: 269.7
Votes: 11

 
Post Posted: 18-04-2012, 14:45:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

au plecat , pt ca nu se mai facea nimic, si multi s-au saturat sa alerge doar dupa materiale la archievmenturi

Posturi unite automat, 18-04-2012, 15:45:53

da-mi w pe mamy sau bunica , cand esti in joc



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-04-2024, 21:01:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x