User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Piry

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message703
LeXuu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-02-2014 11:42)
Joined: 13 Apr 2012
Posts: 65, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 52.3
Votes: 3

 
Post Posted: 20-04-2012, 14:32:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Piry mereu cand este human si nu il ataca zice atacati sau slay etk etk si cand e el zombie sau dead numai zice deloc zice doar cand nu este atacat el .... si nu are o treaba cu adminatul altii injura ca disperatii el joaca linistit nare nicio treaba ....


Nu am ss dar spune-ti si voi care stati pe sv mai mereu sa vedeti ....


http://img535.imageshack.us/img535/162/37897649.png
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AMG

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 09-09-2023 16:07)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 32411, Topics: 621
Location: N/A

Reputation: 5782
Votes: 1014

 
Post Posted: 20-04-2012, 14:36:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai ca sa stii si tu ,comanda amx_gag a fost scoasa...iar daca ar fi sa dam ban pt. fiecare cuvant mai vulgar ,nici asa nu e bine. O sa se rezolve si aceasta problema, iar faza cu piry adu un demo ,ss ,ceva..sa ne convingem de ce spui.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Piry

[il capo di tutti cap]



Status: Offline
(since 16-01-2014 11:49)
Joined: 25 Mar 2012
Posts: 546, Topics: 55
Location: Palestinian Territory

Reputation: 32.7
Votes: 27

Post Posted: 20-04-2012, 14:53:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LeXuu wrote:
Piry mereu cand este human si nu il ataca zice atacati sau slay etk etk si cand e el zombie sau dead numai zice deloc zice doar cand nu este atacat el .... si nu are o treaba cu adminatul altii injura ca disperatii el joaca linistit nare nicio treaba ....


Nu am ss dar spune-ti si voi care stati pe sv mai mereu sa vedeti ....



Ma frate hai sa iti explic: Eu acuma te-am dat ban pentru ca mai facut copil obsedat,si nu este prima oara care ma jignesti.
dovada:

Deci hai sa iti explic: Cand vorbeau urat playeri nu aveam cum sa le dau gag pentru ca gag'u a fost scos.Tocmai acuma a bagat edutz gag'u.Tu vroiai sa le dau la fiecare playeri care vorbea urat sa le dau ban? nu merge asa pentru ca iese toata lumea dupa server.

Si faza cu attack/slay sa iti explic: Eu atac la fiecare runda.... dar hai sa zicem.. nu mereu pentru ca,cand ma face zombie mai ma duc pe forum,mess sa vad si eu ce este si stau afk zombie..cateva secunde..si poorma intru iara sa joc.

Si pentru ca mai facut copil obsedat te-am dat ban 200 minute,alta data invata sa vorbesti.


Intra Cine Vrea Iese Cine Poate

Zm.FrEaKz.Ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by fraNNN, 21 April 2012 06:29



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 20-04-2024, 13:45:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x