User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie SpeeDyMaN

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message786
DunnKz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2012 16:37)
Joined: 27 Mar 2012
Posts: 38, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 49.4
Votes: 3

Post Posted: 20-04-2012, 20:05:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau in joc: Danno
Nick-ul persoanei reclamate: SpeeDyMaN (liderul actual al National Guard)
Poze:
Lider NG in Jail (unde nu are voie): http://dl.dropbox.com/u/8087080/reclamatie_speedyman/sa-mp-099.png
Omorand un civil inocent: http://dl.dropbox.com/u/8087080/reclamatie_speedyman/sa-mp-047.png
Descriere incident:
National Guard a devenit o factiune aiurea din moment ce SpeeDyMaN a intrat lider.
Prima lui miscare a fost sa ne scoata pe toti din factiune, 4MusIc, squ1rrel, DrogPenal. etc. (inclusiv pe mine).
A doua lui decizie: sa-si adauge prietenii, adica pe Cristi.Mihai, snake si Smecherainar fara niciun fel de test, cum am intrat noi "pe vremea lui skizzo". Asta mno.. hai, sunt amicii lui, poate data viitoare o sa mai bage jumatate din server in NG, whatever.
Hai sa zicem ca "un miracol" s-a intamplat, a fost un rollback (din cate am inteles din cauza unui bug), vechii membri ramanand in NG, iar prietenii lui iesind. In dimineata asta a facut o "mini-sedinta" ce NU a fost anuntata (din ce-a zis el) pt. sa vada daca ar trebui sa ramanem sau nu in factiune\. Cine nu s-a prezentat a iesit automat(cred ca DrogPenal. - http://dl.dropbox.com/u/8087080/ZUploader/2012-04/2012-04-20_21-23-56.png). Pe perioada testelor a iesit 4MusIc si inca o persoana (daca nu ma insel). Si au intrat prietenii lui, din nou.
Apoi a intrat Seb si 4MusIc din nou, cu teste, totul a fost bine facut la testele lor.
Astazi, pe la 18:00 m-a scos din nou din factiune din cauza ca nu am fost trecut in log de catre skizzo(probabil a uitat) si din cauza ca nu am avut nici cerere. Cand i-am explicat de ce nu am cerere a inceput sa bage tot felul de prostii, ca pe el nu-l intereseaza, etc. Acum sa va spun si voua de ce nu am cerere: thread-ul cu aplicatii a disparut. (http://dl.dropbox.com/u/8087080/ZUploader/2012-04/2012-04-20_20-51-00.png)
Am dat o data testele, am pierdut. Am mai dat o data testele si atunci am ajuns in finale si bobo4ever m-a batut. A intrat el, no problem. (Good job, bobo!)
Cam asta ar fi tot. Ar fi de mentionat si faptul ca squ1rrel a depus mai multe reclamatii impotriva lui. Probabil ca voi nu ati asistat la toate tampeniile lui, dar cred ca nu sunt singurul care-i de parere ca nu-i un lider bun. (Squ1rrel mi-e prieten, dar chiar si asa, am opinia mea, care intamplator coincide)
Referinte:
http://forum.wow-freakz.com/reclamatie-t149374.html
http://forum.wow-freakz.com/Reclamatie-SpeeDyMaN-t149211.html
http://forum.wow-freakz.com/Reclamatie-lider-NG-t149189.html
________________

Si inca o reclamatie a unui "amic" de-al lui:

Nick-ul tau in joc: Danno
Nick-ul persoanei reclamate: Cristi.Mihai
Poze: http://dl.dropbox.com/u/8087080/reclamatie_speedyman/sa_mp_317.png
Descriere incident: evitare cenzura
________________

Update! Se pare ca are deja un advertisment (http://forum.wow-freakz.com/reclamatie-t149374.html)! Mai avem putin si ne luam ramas bun! -



Last edited by DunnKz on 20-04-2012, 21:16:17; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cristi.Mihai96

[Fighter Kempo RO]



Status: Offline
(since 02-03-2014 10:25)
Joined: 12 Feb 2012
Posts: 248, Topics: 65
Location: Bucuresti

Reputation: 63.9
Votes: 14

 
Post Posted: 20-04-2012, 20:11:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-))) ai mai fkt odata reclamatia

Posturi unite automat, 20-04-2012, 21:11:24

+ ca pe mn smechereinar si pe snake ne-a bagat aseara , a fkt teste exact dupa ce la bagat pe el lider da esti u un copil ofticos - nu mai plange te rog




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DunnKz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2012 16:37)
Joined: 27 Mar 2012
Posts: 38, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 49.4
Votes: 3

Post Posted: 20-04-2012, 20:13:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cristi.Mihai96 wrote:
-))) ai mai fkt odata reclamatia

Posturi unite automat, 20-04-2012, 21:11:24

+ ca pe mn smechereinar si pe snake ne-a bagat aseara , a fkt teste exact dupa ce la bagat pe el lider da esti u un copil ofticos - nu mai plange te rog


Testele se anunta cu ceva timp in urma astfel incat sa ofere tuturor playerilor activi o sansa de a intra in factiune. Si nu, nu am mai facut o data reclamatia. Du-te sa te mangaie Speedy pe cap.. poate-ti da un os.

Daca nu-ti da el, iti dau eu:


Catelusii lu' Speedy.. roll call!



Last edited by DunnKz on 20-04-2012, 20:15:54; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cristi.Mihai96

[Fighter Kempo RO]



Status: Offline
(since 02-03-2014 10:25)
Joined: 12 Feb 2012
Posts: 248, Topics: 65
Location: Bucuresti

Reputation: 63.9
Votes: 14

 
Post Posted: 20-04-2012, 20:15:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

auzi vrei sa zbori u usor usor dupa server? mai ales ca vad ca de cand ai venit dupa MARELE server E** nu prea iti place aici . Nu te amenitnti te avertizez copile -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DunnKz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2012 16:37)
Joined: 27 Mar 2012
Posts: 38, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 49.4
Votes: 3

Post Posted: 20-04-2012, 20:16:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cristi.Mihai96 wrote:
auzi vrei sa zbori u usor usor dupa server? mai ales ca vad ca de cand ai venit dupa MARELE server E** nu prea iti place aici . Nu te
amenitnti te avertizez copile -

In cel mai rau caz imi iau warn sau mute. Your argument is invalid. Keep trying!

By the way.. care-i treaba cu " ca vad ca de cand ai venit dupa MARELE server E** nu prea iti place aici". Care server? Cum? Ti-a dat sa mananci ceva stricat?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zare
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-04-2013 12:27)
Joined: 08 Apr 2012
Posts: 75, Topics: 11
Location: in spatele tau :>

Reputation: -26.2
Votes: 4

 
Post Posted: 20-04-2012, 20:23:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt de acord cu Danno, tot daca nu am dovezi, pot spune ca acest om nu-si merita liderul la NG!

Am facut cerere pt NG aseara, a zis ca se uita nu stiu ce, bineinteles ca nu s-a uitat, iar azi de dimineata nu mai era topicul. Cand a revenit topicul, nu mai era cererea, cu toate ca eu aseara o facusem. Am facut-o din nou de dimineta si l-am anuntat. I-am zis pe /w, mi-a raspuns, si cand l-am intrebat cand dam testele, nu mai mi-a raspuns. Normal ca nu ii pasa decat de prietenii lui si doar pe aia ii baga in factiune. Nu frate, e factiune pt oricine nu doar pentru " prietenii tai " care nu au o treaba cu NG ca fac pariu ca daca ii intreb pt ce se da wanted 6, salutare.

Reluam, dupa ce am vb cu el pe /w si nu a mai raspuns, toate bune si frumoase, a anuntat omu pe /gov ca sunt teste la 17:00. Lol? cine a mai pomenint teste la 17:00? Hai frate, inteleg ca are tot dreptul sa le puna la ora aia, dar totusi nu are si el o viata ceva? Iesi afara din casa aia nene!
Cine ar veni la teste la ora 17:00 ar trebui sa fii prea obsedat de SA-MP sau de NG pt asta. Sunt curios sa stiu si eu cine a venit. Pe forum cred ca au avut in jur de 5 playeri cerere, sunt curios sa stiu daca au venit mai mult de 2,3.

Atat am avut de zis, fac pariu ca adminii vor zice: " factiunea lui, face ce vrea ". Da frate, face ce vrea dar macar sa ne spuna pe forum sau undeva ca nu ne accepta si ca ii accepta decat pe aia "ai lui" si gata. Sa nu stam sa ne uitam din 10 in 10 minute daca a scris ceva. Pentru ce se mai fac cereri pe forum daca tot nu il intereseaza si nu se uita.

Anyway, get a life, dude!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DunnKz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2012 16:37)
Joined: 27 Mar 2012
Posts: 38, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 49.4
Votes: 3

Post Posted: 20-04-2012, 20:27:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zare wrote:
Sunt de acord cu Danno, tot daca nu am dovezi, pot spune ca acest om nu-si merita liderul la NG!

Am facut cerere pt NG aseara, a zis ca se uita nu stiu ce, bineinteles ca nu s-a uitat, iar azi de dimineata nu mai era topicul. Cand a revenit topicul, nu mai era cererea, cu toate ca eu aseara o facusem. Am facut-o din nou de dimineta si l-am anuntat. I-am zis pe /w, mi-a raspuns, si cand l-am intrebat cand dam testele, nu mai mi-a raspuns. Normal ca nu ii pasa decat de prietenii lui si doar pe aia ii baga in factiune. Nu frate, e factiune pt oricine nu doar pentru " prietenii tai " care nu au o treaba cu NG ca fac pariu ca daca ii intreb pt ce se da wanted 6, salutare.

Reluam, dupa ce am vb cu el pe /w si nu a mai raspuns, toate bune si frumoase, a anuntat omu pe /gov ca sunt teste la 17:00. Lol? cine a mai pomenint teste la 17:00? Hai frate, inteleg ca are tot dreptul sa le puna la ora aia, dar totusi nu are si el o viata ceva? Iesi afara din casa aia nene!
Cine ar veni la teste la ora 17:00 ar trebui sa fii prea obsedat de SA-MP sau de NG pt asta. Sunt curios sa stiu si eu cine a venit. Pe forum cred ca au avut in jur de 5 playeri cerere, sunt curios sa stiu daca au venit mai mult de 2,3.

Atat am avut de zis, fac pariu ca adminii vor zice: " factiunea lui, face ce vrea ". Da frate, face ce vrea dar macar sa ne spuna pe forum sau undeva ca nu ne accepta si ca ii accepta decat pe aia "ai lui" si gata. Sa nu stam sa ne uitam din 10 in 10 minute daca a scris ceva. Pentru ce se mai fac cereri pe forum daca tot nu il intereseaza si nu se uita.

Anyway, get a life, dude!


Cica are 13 ani, n-are creier nici de 10. Inca o chestie legata de teste. A dat teste la 17:00, ok. Apoi a zis ca da la 20:00, a dat la 19:00 in timp ce mai erau niste teste. Apoi a zis ca mai da la 20:00, le-a mutat la 21:30 si apoi la 21:00. Dafuq?! Hotaraste-te, prietene. (Toate in aceasi zi...) + testele de dimineata...



Last edited by DunnKz on 20-04-2012, 20:30:30; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexandru P

[69]



Status: Offline
(since 08-04-2020 20:56)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 7522, Topics: 305
Location: Unavailable

Reputation: 892.5
Votes: 289

         
Post Posted: 20-04-2012, 20:27:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- ce-mi place ca o ardeti aiurea doar pentru +1

@cristi : lasa amenintarile pentru ca ai luat ban de 2 ori pentru afirmatii de acest gen

@restul: asteptati sa raspunda un admin


Contact Y!M: phhh.freakz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DunnKz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2012 16:37)
Joined: 27 Mar 2012
Posts: 38, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 49.4
Votes: 3

Post Posted: 20-04-2012, 20:32:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AlexUnder111 wrote:
- ce-mi place ca o ardeti aiurea doar pentru +1

@cristi : lasa amenintarile pentru ca ai luat ban de 2 ori pentru afirmatii de acest gen

@restul: asteptati sa raspunda un admin


De care +1 zici tu? Post count? Reputation? I don't need that shit.

Si da, asteptam, dar intre timp mai si postam in legatura cu reclmatia... Eu nu am destule dovezi, si nici Zare, dar tot e un plus pe langa ce am avut initial. Poate va posta cineva dovezi irefutabile.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexandru P

[69]



Status: Offline
(since 08-04-2020 20:56)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 7522, Topics: 305
Location: Unavailable

Reputation: 892.5
Votes: 289

         
Post Posted: 20-04-2012, 20:39:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- sper sa fie ultimul post in aceasta reclamatie,nu mai postati sa nu fiu nevoit sa cer sactionarea voastra cu 1 warn (in joc)

*sa mai posteze doar admini|helperii

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-xdM-Diablo

[Admin Sa:Mp ]



Status: Offline
(since 30-11-2016 12:27)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 2119, Topics: 9
Location: Buzau

Reputation: 94.3
Votes: 45

Post Posted: 20-04-2012, 21:37:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bun sa o iau si eu cu inceputul
cu omorarea civilului a primti o bulina neagra
cu el la jail poate era lawyer si a intrat sa dea free
si pt evitarea cenzuri mute 60 min



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by -xdM-Diablo, 20 April 2012 19:38



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 01-10-2024, 03:34:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x