User
Pass
2FA
 
 

Dungeon Finder

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message629
undyingbv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-04-2012 14:30)
Joined: 12 Sep 2011
Posts: 14, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 43.9
Votes: 3

Post Posted: 21-04-2012, 12:53:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut, din cate am vazut nu se prea foloseste Dungeon Finder queue, se fac premades si dupaia se da join. Nu ca am ceva impotriva, poate sunteti 5 prieteni si vreti sa faceti, etc, dar toata lumea s-a invatat asa.

Cei care sunt "solo queue" dati va rog join random dungeon/ random heroic nu asteptati partyuri. Azi am stat pe putin 1h sa fac doar grupu de DF pe cand daca cei care asteptau sa fie invitati dadeau join ar fi mers mult mai rapid.

In concluzie use the damn finder before having a party( if u are alone ofcourse, cei cu guilda/prieteni normal ca faceti party)
Daca foloseste toata lumea cum trebuie, se fac dungeons mai rapid, implicit se termina mai rapid dungeonu.

Sper ca nu am enervat pe cineva cu postul meu, daca da imi cer scuze si sper ca pe viitor sa se foloseasca dungeon finderu cum trebuie.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sartorius

[s a d b o y s]



Status: Offline
(since 09-09-2018 07:14)
Joined: 26 Sep 2011
Posts: 10698, Topics: 177
Location: hehe

Reputation: 383.9
Votes: 249

 
Post Posted: 21-04-2012, 12:58:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Parca nu mai merge rdf.. doar cu premades.

gandacel wrote:
avioane, daca ai lasa forumul si ai inceta in a te mai da superior userilor, folosind niste butoane, mai bine ai termina liceul si le-ai arata profesorilor ca esti superior. noua ne dai warn/ban gata ne-ai linistit dar adevarata provocare e la liceu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
undyingbv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-04-2012 14:30)
Joined: 12 Sep 2011
Posts: 14, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 43.9
Votes: 3

Post Posted: 21-04-2012, 13:04:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

merge insa dureaza enorm de mult pt ca se fac premades pt el. Acu ~30 de minute am facut unul, cu greu.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 01-06-2024, 23:54:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password