User
Pass
2FA
 
 

Hai ultmiu'

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1570
Reloaded.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-06-2012 21:41)
Joined: 02 Apr 2012
Posts: 222, Topics: 11
Location: In front of you

Reputation: -148
Votes: 19

Post Posted: 23-04-2012, 21:47:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poate daca m-ati fi lasat sa termin ce aveam de zis acolo n-ar fi fost nevoie sa fac 1001 de topicuri.


1.Poate ca nu sunt si nici n-am fost un player exemplar vrodata,poate ca am folosit multe buguri/moduri si alte rahaturi dar nu cred ca am refuzat sa va spun cum le fac sau sa recunosc ca foloseam ( nici un mod nu ma avantaja in dueluri, DM si alte bullshieturi pentru cei care o sa sara:"CODATU CODATU")erau doar pentru fun, asta pentru cei care ma considera un mare abuzator de buguri. Nu nene is niste rahaturi de moduri pe care le gasesti la primu search pe google.


2.Am respectat pe cine am vrut si pe cine a meritat, nu cred ca as respecta vrodata pe cineva doar pentru simplul fapt ca face parte din staff si nici nu cred ca nu mai puteti voi dupa respectul altoracu toate ca, cand nu vi-l arata va iritati.
Astea de mai sus pentru aia care ziceau ca sunt un zero si ca "cum de so trezit exact astia cu antecedente"...a da era sa uit de faza cu glumele de clasa a4-a pe care le fac in legatura cu Uaild aka "pupama-n fund sa ma simt bine", sti ca in perioada in care eram amn2 in aceeasi factiune faceai magarii ( editai pozele si schimbai propozitiile pe care le ziceam si le dadeai unei anumite persoane) stiu, un gest marunt dar indeajuns sa imi dau seama ca esti un J E G.



Acuma la faza cu Diablo si noul staff. Nu am cum sa influentez deciziile lui Striker in a alege stafful, e serverul lui , munca lui deci face ce vrea... dar il rog sa tina cont ca sunt playeri care au jucat si au promovat serverul fara sa ceara vre-un biscuite ( nu ma refer la mine sa nu vi se scoale) si au facut asta din placerea de a vedea serverul populat nu pentru un rahat de helper pe care multi il folosesc ca sa-si repare masina cand intra ca gheorghe cu masina in stalp sau alte fite ( /mute sa moara dusmanii).
Hai ca deja simt ca ma strofoc prea mult... v-ati ridicat dar realizati ca nu v-ati ridicat singuri si acum luati multa apa la bord...si cand luati prea mult la un moment dat vasul de scufunda incet incet.Hai bafta si incercati macar din punct de vedere al deciziilor sa nu fiti romani: Pupincuristi promovati,jucatori adevarati inlaturati.
*inca o data tin sa precizez pentru cei care au erectie des ca ce am scris nu are referire la mine


"Daca drumul vietii e atat de scurt,nu-l parcurge tinere cu pasi mari,fiindca o sa ajungi prea repede la capat."(Musatescu Tudor)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Veris

[#dikpic inc ]



Status: Offline
(since 27-07-2015 01:11)
Joined: 17 Apr 2011
Posts: 305, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: 68.7
Votes: 12

Post Posted: 23-04-2012, 21:51:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut,
Furior aici,nu am venit ca sa sufar si ca sa imi dau "talente",ci doar sa semnalez cateva lucruri daca mi se permite.Am intrat adineauri ingame cateva minute si,inainte sa imi fie scos helperu(lucru pe care il meritam),am observat ce limbaj are un alt helper(nu conteaza numele) fata de Logi.M-a surprins sictirul si sarcasmul cu care ii raspundea.
Cu atatea certuri pe forum nu veti atrage niciun player nou,ba chiar vor pleca si cei actuali.
Limbajul Adminilor/helperilor e de-a dreptul dezamagitor.Voi ar trebuii sa fiti cat mai echidistanti si sa folositi un limbaj decent,nu sa incepeti sa injurati si voi,asa doar aratati cat de inteligenti sunteti.
Degeaba se chinuie Striker(tot respectu) sa imbunatateasca zi de zi servarul,daca voi reusiti sa anulati avantajul pe care il aveti fata de celelalte server,aici ma refer la Scripts.
Nu am venit aici ca sa il apar pe ionut,dar sa va ganditi ca inainte sa il injurati el a facut mai multa reclama decat TOTI cei din "staff",desi el e putin mai glumet cred ca merita totusi putin respect si sa fie acceptat asa cum e el.
Atat am avut de zis,vreti sa criticati?ok,insa faceti-o cu argumente si va rog nu va dati arama pe fata si incepeti sa injurati.
//Furior out

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Caesar

[Addicted to nothing]



Status: Offline
(since 26-12-2013 21:42)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 562, Topics: 4
Location: Manchester/Bucuresti

Reputation: 67.3
Votes: 13

Post Posted: 23-04-2012, 22:01:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

COMENTARIUL MEU NU ARE SENS.




Last edited by Caesar on 23-04-2012, 22:37:34; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Veris

[#dikpic inc ]



Status: Offline
(since 27-07-2015 01:11)
Joined: 17 Apr 2011
Posts: 305, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: 68.7
Votes: 12

Post Posted: 23-04-2012, 22:03:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@haos,dupa cum stii eu m-am lasata,am zis doar asa ca o chestie ce am mai vazut si eu.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sTk.bazooka
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-05-2012 16:35)
Joined: 13 Mar 2011
Posts: 642, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: 47.6
Votes: 22

Post Posted: 23-04-2012, 22:07:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuzati ca ma bag si eu aici fara motiv...dar am si eu ceva aici de "comentat"...Cabron si Striker...mai supravegheati unii admini si helperii...ca au inceput sa abuzeze...a fost o chestie cu mine...cu 1 admin si 2 helperi(Nu dau nume)...dar a fost abuz...Am ras cat am ras dar mau golit de ceva bani...eu nu mor de banii aia...dai incolo...dar gestul conteaza!...-...pe viitor fiti mai atenti!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Reloaded.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-06-2012 21:41)
Joined: 02 Apr 2012
Posts: 222, Topics: 11
Location: In front of you

Reputation: -148
Votes: 19

Post Posted: 23-04-2012, 22:11:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@haos
de mine cel putin inca n-am zis ca plec...adica nici nu plec ...pur si simplu nu mai are rost sa intru, maybe intr-un weekend mai intram pe server... mai enervez ceva pusti pe la PB, mai iau un mute 500 ca fac reclama la gillete pe /me.
Nu cred ca e mare rahat de tragedie ca va lipsiti de niste playeri... si nici no ard pe aici melancolic fiecare o inteles ce o avut de inteles.


"Daca drumul vietii e atat de scurt,nu-l parcurge tinere cu pasi mari,fiindca o sa ajungi prea repede la capat."(Musatescu Tudor)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-xdM-Diablo

[Admin Sa:Mp ]



Status: Offline
(since 30-11-2016 12:27)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 2119, Topics: 9
Location: Buzau

Reputation: 94.3
Votes: 45

Post Posted: 23-04-2012, 22:19:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gata acum sunteti fericiti? ati spus tot ce ati vrut ? va-ti usurat? ma bucur ca sunteti fericit parerile voastre nu imi pasa . Ca player nu ai nici un drept sa comentezi tu deciziile mele si cu asta inchei.
Cand o sa ajungi si tu unde sunt eu atunci sa vorbesti . PA



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Reloaded.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-06-2012 21:41)
Joined: 02 Apr 2012
Posts: 222, Topics: 11
Location: In front of you

Reputation: -148
Votes: 19

Post Posted: 23-04-2012, 22:22:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-xdM-Diablo wrote:
gata acum sunteti fericiti? ati spus tot ce ati vrut ? va-ti usurat? ma bucur ca sunteti fericit parerile voastre nu imi pasa . Ca player nu ai nici un drept sa comentezi tu deciziile mele si cu asta inchei.
Cand o sa ajungi si tu unde sunt eu atunci sa vorbesti . PA

Da te felicit, ai ajuns foarte sus... esti un adevarat exemplu, as vrea sa fiu ca tine.Ca player comentez la ce decizii vreau daca nu sunt pupincurist si pe viitor vreau sa ajung helper daca ma intelegi ce vreau sa zic.
Cu respect doamnu' Boss, baws, smeq, cul, supraordinarule ai reusit sa imi inchizi gura... esti super tare frate !


"Daca drumul vietii e atat de scurt,nu-l parcurge tinere cu pasi mari,fiindca o sa ajungi prea repede la capat."(Musatescu Tudor)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CbR*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-12-2015 23:12)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 7663, Topics: 165
Location: Kyoto

Reputation: 139.9
Votes: 432

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-04-2012, 22:24:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va fac topic de spam ? SAMP Drama EP 1, start!

[quote="DaNy."]Am trimis mesaj privat lui nr913 gresit .. normal trebuia sa ajunga la idiotu de Gugal. Dosent Matter[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by -xdM-Diablo, 24 April 2012 13:57



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-03-2024, 13:20:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x