User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 31, 32, 33  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message69373
ghef

[Te frige las`o jos]



Status: Offline
(since 05-07-2014 05:24)
Joined: 30 Sep 2010
Posts: 1451, Topics: 43
Location: Campina & Bucuresti

Reputation: 4.2
Votes: 31

 
Post Posted: 17-04-2012, 22:29:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Minasmorgul - Accepted

Photoshop Art Requests


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pedro_17

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-12-2013 14:23)
Joined: 14 Nov 2011
Posts: 74, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 66.5
Votes: 3

Post Posted: 18-04-2012, 15:52:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Foughom
Varsta: 17
Nr mediu de ore in wow pe zi sau saptamana: 5-6 ore zilnic
Ora de plecat la munca / la nani: sunt elev,deci am doar scoala intre 11-20,ora de culcare n-am
Clasa, main & offspec: warrior,dps TG(359 ilvl),tank(358 ilvl)-cu mentiunea ca multa vreme am fost tank si n-am deloc iteme hc de dps,dar scot minim 22k pe orice boss-
Meserii: jwc/bs/cooking
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Foughom
Link la ss cu interfata ta: am toate addonurile utile daca asta vreti sa vedeti
Cate zile /played ai: 26
Ce experienta PVE ai pe cataclysm (Valiona, Maloriak, Omnotron): pe n toti bossi inafara de atramedes,pe hc doar valiona mai importanta,dar stiu scriptul la toti,deci este doar o problema de timp
Cum stai cu FPS`urile la raidurile de 25: 80 fps
Pe TS3 te bagi la vorba sau nu ai mic/vocea groasa si doar asculti?: de obicei imi doar sa ascult dar daca trebuie sa primesc heal urgent sau ceva zic
Ai prieteni pe la noi? Cine? : nu...dar mi-ar placea sa am
Motivul pentru care vrei la noi: caut o guilda buna care sa fie capabila de 25 hcs mai mari de chimareon si halfus -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ghef

[Te frige las`o jos]



Status: Offline
(since 05-07-2014 05:24)
Joined: 30 Sep 2010
Posts: 1451, Topics: 43
Location: Campina & Bucuresti

Reputation: 4.2
Votes: 31

 
Post Posted: 18-04-2012, 16:46:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Foughom - Respins, interfata e sa vdm addons si binds, nu recrutam playeri cu experienta 0 pe heroic, pare rau.

Photoshop Art Requests


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bece

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-03-2018 09:29)
Joined: 23 Feb 2012
Posts: 15, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 24.6
Votes: 3

 
Post Posted: 22-04-2012, 18:07:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: bece
Varsta: 20
Nr mediu de ore in wow pe zi sau saptamana: oricat e nevoie .... min 3 ore
Ora de plecat la munca / la nani: Sunt la facultate nu am un program fix ... dar nu va faceti griji ca ajung la raiduri .
Clasa, main & offspec: Shaman Resto / Elemental
Meserii: engi + mining
Link armory: eu va las link sper doar sa nu prindeti echipat gearul de pvp . 360 pve mail specialization ....( orice eventualitate) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bece
Link la ss cu interfata ta: interfata obisnuita nu folosesc decat Gearscore addon si Deadly boss mode .
Cate zile /played ai: 5 zile deoarece am jucat pe un alt char pana acum dar mam plictisit foarte tare de el si oricum imi doream sa joc mai mult pe shaman .... joc ca shamn de f mult timp ... lich king down -shaman resto . Bine inteles pentru a nu exista suspiciuni fostul main char o sa il aduc in guilda ca off char pala holly / tank 361 / 360
Ce experienta PVE ai pe cataclysm (Valiona, Maloriak, Omnotron): Valiona hc , maloriak hc , omnotron n , magma hc , atramedes hc .
Cum stai cu FPS`urile la raidurile de 25: fps intre 20 si 60
Pe TS3 te bagi la vorba sau nu ai mic/vocea groasa si doar asculti?: TS3 + mic on !
Ai prieteni pe la noi? Cine? : Nu cunosc foarte bine componenta guildei ... 1 singur prieten bine cunoscut Holera .
Motivul pentru care vrei la noi: Am observat ca sunteti un grup foarte ok si ca va tineti de treaba .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eqinox

[GOD]



Status: Offline
(since 02-12-2017 16:45)
Joined: 27 Dec 2010
Posts: 800, Topics: 48
Location: Omniprezent

Reputation: 385.6
Votes: 15

   
Post Posted: 22-04-2012, 18:22:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bece wrote:
Nume ingame: bece
Varsta: 20
Nr mediu de ore in wow pe zi sau saptamana: oricat e nevoie .... min 3 ore
Ora de plecat la munca / la nani: Sunt la facultate nu am un program fix ... dar nu va faceti griji ca ajung la raiduri .
Clasa, main & offspec: Shaman Resto / Elemental
Meserii: engi + mining
Link armory: eu va las link sper doar sa nu prindeti echipat gearul de pvp . 360 pve mail specialization ....( orice eventualitate) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bece
Link la ss cu interfata ta: interfata obisnuita nu folosesc decat Gearscore addon si Deadly boss mode .
Cate zile /played ai: 5 zile deoarece am jucat pe un alt char pana acum dar mam plictisit foarte tare de el si oricum imi doream sa joc mai mult pe shaman .... joc ca shamn de f mult timp ... lich king down -shaman resto . Bine inteles pentru a nu exista suspiciuni fostul main char o sa il aduc in guilda ca off char pala holly / tank 361 / 360
Ce experienta PVE ai pe cataclysm (Valiona, Maloriak, Omnotron): Valiona hc , maloriak hc , omnotron n , magma hc , atramedes hc .
Cum stai cu FPS`urile la raidurile de 25: fps intre 20 si 60
Pe TS3 te bagi la vorba sau nu ai mic/vocea groasa si doar asculti?: TS3 + mic on !
Ai prieteni pe la noi? Cine? : Nu cunosc foarte bine componenta guildei ... 1 singur prieten bine cunoscut Holera .
Motivul pentru care vrei la noi: Am observat ca sunteti un grup foarte ok si ca va tineti de treaba .


urca un ss cu interfata si asa clasica ( foarte important) P.S. *** holera! Un caine! Fan infocat ZerOKNimic -



Last edited by eqinox on 22-04-2012, 19:02:48; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Trixbunner

[The Midget]



Status: Offline
(since 23-12-2014 12:10)
Joined: 29 Aug 2011
Posts: 250, Topics: None
Location: Campina

Reputation: 169.3
Votes: 6

 
Post Posted: 22-04-2012, 18:49:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bece-Accepted /W Icelover pt inv


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
snukki

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2012 16:11)
Joined: 11 Dec 2010
Posts: 16, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 117.1
Votes: 2

Post Posted: 24-04-2012, 11:06:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Martens
Varsta: 18
Nr mediu de ore in wow pe zi sau saptamana: pe zi 3-4
Ora de plecat la munca / la nani: Nu am ora exacta in general 12
Clasa, main & offspec: Dps main , of tank
Meserii: eng mining
Link armory: Nu pot da link la armory pt ca charu a fost mutat de pe un alt realm dar imi puteti da un inspect am 363 ilvl pve fury si tank 353
Link la ss cu interfata ta: -
Cate zile /played ai: 17days
Ce experienta PVE ai pe cataclysm (Valiona, Maloriak, Omnotron): valiona hc restu n
Cum stai cu FPS`urile la raidurile de 25: 60 fps
Pe TS3 te bagi la vorba sau nu ai mic/vocea groasa si doar asculti?: pot vb pe ts nu am nici o problm
Ai prieteni pe la noi? Cine? : nu
Motivul pentru care vrei la noi: eu am mai fost in guild dar am avut o problm si am avut charu mutat ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ghef

[Te frige las`o jos]



Status: Offline
(since 05-07-2014 05:24)
Joined: 30 Sep 2010
Posts: 1451, Topics: 43
Location: Campina & Bucuresti

Reputation: 4.2
Votes: 31

 
Post Posted: 24-04-2012, 11:35:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Martens - Respins

Photoshop Art Requests


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lenrock

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-03-2016 12:19)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 59, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 7.3
Votes: 11

 
Post Posted: 25-04-2012, 09:27:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lenrock Best hunter pve Wow.Freakz.ro nu caut nimic doar mah laud
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paladinuull

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-07-2013 17:21)
Joined: 03 Feb 2012
Posts: 7, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 13.2
Votes: 3

Post Posted: 28-04-2012, 20:24:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame:Paladinuull
Varsta:15
Nr mediu de ore in wow pe zi sau saptamana:luni-vineri cate 2 3 ore iar in weekend sunt online aproape tot timpul
Ora de plecat la munca/la nani:Serviciu nu am si la somn in jur de 12.
Clasa,main & off spec:Pala prot/retribution.
Meserii:ALchemy si Herbalist.
Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Paladinuull
Link cu ss cu interfata ta: nu folosesc addons
Cate zile /played ai:15 days
Ce experienta PVE ai pe cataclysm(Valiona Maloriak Ods):Chimaeron,Halfus,Valiona si Magmaw hc si restu pe N.
Pe TS3 te bagi la vorba sau nu ai mic/vocea groasa si doar asculti?:Ascult dar si vorbesc daca e ceva important.
Ai prieteni pe la noi? Cine? : Nu am prieteni dar vreau sa imi fac.
Motivul pentru care vrei la noi:Guilda serioasa bossi pe hc si nu in ultimul rand o guilda care respecta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Berserker

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-12-2018 16:25)
Joined: 08 Dec 2011
Posts: 294, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 127.7
Votes: 16

 
Post Posted: 28-04-2012, 20:27:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paladinuull - Accepted /w me ingame Dewilftw


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xiph27

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2013 19:48)
Joined: 02 Feb 2012
Posts: 35, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 54.1
Votes: 5

 
Post Posted: 30-04-2012, 13:29:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Xiph
Varsta: 15
Nr mediu de ore in wow pe zi sau saptamana: 6-7 ore/zi (daca e zi de raid pot sta cat e nevoie)
Ora de plecat la munca / la nani: nu am
Clasa, main & offspec: Death Knight, Tank/dps
Meserii: Jwlcraft/Lw
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xiph
Link la ss cu interfata ta: http://imageshack.us/photo/my-images/845/wowscrnshot043012132010.jpg/ (scuzati interfata, am redownloadat wow-ul si nu am apucat sa bag vreun addon..)
Cate zile /played ai: deocamdata 21 days
Ce experienta PVE ai pe cataclysm (Valiona, Maloriak, Omnotron): Foarte buna !
Cum stai cu FPS`urile la raidurile de 25: 70+
Pe TS3 te bagi la vorba sau nu ai mic/vocea groasa si doar asculti?: ma bag la vorba, cand trebuie sa tac ,tac.
Ai prieteni pe la noi? Cine? : da, Droth, Repercussion.
Motivul pentru care vrei la noi: Caut Progres si Respect + Ca majoritatea prietenilor mei sunt acolo.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ghef

[Te frige las`o jos]



Status: Offline
(since 05-07-2014 05:24)
Joined: 30 Sep 2010
Posts: 1451, Topics: 43
Location: Campina & Bucuresti

Reputation: 4.2
Votes: 31

 
Post Posted: 30-04-2012, 13:37:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Xiph - Respins, nu mai recrutam clasa ta

Photoshop Art Requests


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
patric11

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2019 23:43)
Joined: 08 May 2011
Posts: 367, Topics: 94
Location: Terra

Reputation: 181.4
Votes: 13

 
Post Posted: 30-04-2012, 17:09:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Vvarrior.
Varsta: 17.
Nr mediu de ore in wow pe zi sau saptamana:minim 3-4 ore maxim 14-16 .
Ora de plecat la munca / la nani: elev , 7 / nany 11 ca impart internetul cu cineva si la 11 vine tura lui...
Clasa, main & offspec: fury( cel mai bun warr fosta guilda DPS ) ( poate pe armory sunt pvp dar sunt full pvE in afara de arme si jumate HC ) \ Prot
Meserii: bs jwl.
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Vvarrior
Link la ss cu interfata ta:http://tinypic.com/r/333k5sk/6
Cate zile /played ai: vreo 40
Ce experienta PVE ai pe cataclysm (Valiona, Maloriak, Omnotron): toti bossi si ods si atra pe hc nu am ca in ultimul timp nu a fost activitate in fosta guilda.
Cum stai cu FPS`urile la raidurile de 25: FPS stiu ca are legatura cu lagu , nu ? nu am probleme, am iron pc .
Pe TS3 te bagi la vorba sau nu ai mic/vocea groasa si doar asculti?: avem di tati
Ai prieteni pe la noi? Cine? :nu stiu poate de pe wotlk ...?
Motivul pentru care vrei la noi: cica voi mai respecatati playeri sper sa fie adevarat !!!
Multumesc de atentie !!!! ( sunt warr bun si mai nimeni nu recruteaza warriori nu pot ramane pe strazi... repet am fost in 2 guilde si eram cel mai bun warr !!! si imi mai trebuie vreo 2 iteme nu fac concurenta )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jokero

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-09-2012 17:40)
Joined: 24 Apr 2012
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 52.3
Votes: 2

Post Posted: 30-04-2012, 22:35:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[color=orange]Nume ingame:Chimical
[color=orange]Varsta:18
[color=orange]Nr mediu de ore in wow pe zi sau saptamana:in timpul saptamani cam 4-5 ore pe zi mai mult in weekend
[color=orange]Ora de plecat la munca / la nani:in timpul saptamani cam la 11:30 si in weekend pana la cat vreti voi
[color=orange]Clasa, main & offspec:Hunter Marskmanship/Survival
[color=orange]Meserii:Leatherworking/Skinnig
[color=orange]Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Chimical
[color=orange]Link la ss cu interfata ta:Simpla
[color=orange]Ce experienta PVE ai pe cataclysm (Valiona, Maloriak, Omnotron):Stiu scripturile pe n si hc la tot inafara de atramedes pe hc
[color=orange]Cum stai cu FPS`urile la raidurile de 25:Nu am avut probleme ,stau bine
[color=orange]Pe TS3 te bagi la vorba sau nu ai mic/vocea groasa si doar asculti?:Am microfon si dak sunt intrebat raspund , da de obicei imi place sa imi fac prieteni noi
[color=orange]Ai prieteni pe la noi? Cine? Nu am nici un prieten
[color=orange]Motivul pentru care vrei la noi:Motivul este ca sunteti o guilda pve serioasa sa ai pe ce te poti baza si eu vam considerat HKP de la alianta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 31, 32, 33  Next    


The time now is 08-09-2024, 17:17:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x