User
Pass
2FA
 
 

DISCUTII......ale celor plecati din guild
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message4640
Foxeran
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-06-2012 08:39)
Joined: 14 Jan 2011
Posts: 19, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 79.9
Votes: 2

Post Posted: 27-04-2012, 11:19:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cleo tu fati binduri si atunci poti sa vorbesti.Poate vezi si tu bilele de la Halfus. Salut
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IamLegend

[Creep]



Status: Offline
(since 01-12-2012 11:53)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 654, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -90.9
Votes: 11

 
Post Posted: 27-04-2012, 11:40:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietenas, Cleo joaca WoW mai bine ca toti cei din Toxic.
Tu de cand ai "bile" la halfus? Sau tu zici bile la Shadow Nova? Sau la Fireball?
Tu fugi si mai pescuieste 50000 de pesti si fa 20000 de glyphuri si lasa raidurile pentru cine stie sa le faca.

PS: Pentru informatia ta, la cat de tare a buguit Shockeru bosii, Halfus e probabil cel mai greu boss de batut dupa ODS-HC si Atramedes-HC.
Pe langa Halfusul actual, Valiona e plimbare prin parc pt ca se buguie mult, iar "bilele" cum le spui tu, nu prea mai pot fi evitate, mai ales cand e bugul cu 2x protoz care scuipa fireballs de parca ploua cu cirese in mai.
Tinand cont ca in acesta guilda, daca nu eram eu, cleo, sniker si inca vreo 2, nu era nimeni in stare sa faca BH 10.
In afara de Deathskull, Shumi, Luminatu si inca 1-2 ramasi in guilda, restul sunt incapabili de WoW asa ca mergi si da 20 de tryuri la BH si las-o tu pe Cleo in pace sa isi vada de jocul ei.


Quinwaz wrote:
Trebuie sa ma prezint si eu?
Nume: Marian
Nume in Game: Quinwaz
Despre Mine: Am Nasu Mare -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Foxeran
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-06-2012 08:39)
Joined: 14 Jan 2011
Posts: 19, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 79.9
Votes: 2

Post Posted: 27-04-2012, 11:53:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ea nu putea sa se fereasca de bile nici cand era kiteabil.Si cleo stie sa joace cel mai bine ? H@H@
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IamLegend

[Creep]



Status: Offline
(since 01-12-2012 11:53)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 654, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -90.9
Votes: 11

 
Post Posted: 27-04-2012, 12:12:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si de aia cand am venit in guilda in toxic, lumea nu stia nici macar unde sunt instantele pe harta si erau "veterani" care ma intrebau cum ajung inapoi in instanta dupa ce au murit in BoT si nu mai stiau unde e intrarea?
Prietene, cand o sa ai tu progressul PVE pe care il are Cleo, atunci sa vorbesti, ok? - Pana atunci, te salut si iti urez numai bine.
In plus, un pic de respect te-as ruga, pentru ca vorbesti despre o persoana care ti-ar putea fi mama, nu cu o pustioaica de 15 ani . -

In fine, haideti totusi sa incheiem discutia si sa o lasam cum a cazut. Nu are sens sa ne certam aiurea etc.
Mult succes baieti si fete.


Quinwaz wrote:
Trebuie sa ma prezint si eu?
Nume: Marian
Nume in Game: Quinwaz
Despre Mine: Am Nasu Mare -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sorry

[NN Friends]



Status: Offline
(since 29-12-2020 06:12)
Joined: 20 Apr 2011
Posts: 338, Topics: 72
Location: Romania

Reputation: 189.9
Votes: 20

 
Post Posted: 27-04-2012, 13:54:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

IamLegend wrote:
Prietenas, Cleo joaca WoW mai bine ca toti cei din Toxic.



BAWHhahHAhAHAwhahAHahawhAHahahAhhwHAhahwhAHA...Scuze dar nu m-am putut abtine -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tbone619

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-03-2019 00:42)
Joined: 21 Apr 2011
Posts: 36, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 58.3
Votes: 7

 
Post Posted: 27-04-2012, 14:04:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

foxeran,din cate imi aduc aminte,daca ai venit la 5 raiduri in toata activitatea ta cat am fost in acea guilda este bine.akma nah fara suparare dar incearca intai sati inveti tu clasa si dupaia comenteaza la ceea ce spun altii.si apropo,ca sa vezi bilele de la halfus trebuie sa umblii in setarile video,nu sa faci binduri.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zvvbmw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-11-2013 11:33)
Joined: 23 Feb 2012
Posts: 15, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 54.8
Votes: 3

Post Posted: 28-04-2012, 22:05:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bah fratilor. Sa inteleg ca nu m-am exprimat destul de politicos cand v-am rugat sa va luati discutiile cu voi si sa plecati.

1. Conteaza daca e buna Cleo ca jucator sau nu ?! WTF ?!?!?! nu aveti ce discuta si va bagati in seama ?! IamLengend, "prietenas" ai guilda ?! Vezi-ti de ea... Ah si apropo, se vede cat de bine sti tu guilda Toxic Reloaded daca poti spune ca Cleo joaca mai bn decat TOTI cei din Toxic...
2. Foxeran lasa si tu mentiunile acestea de prisos. Vedeti-va de treaba...ca deja o lalaiti prea mult.

Ati plecat, LA REVEDERE !! V-am spus si v-o mai spun inca o data, respectuos: voi singuri ati luat decizia de a pleca din guilda, dar macar daca ati plecat, aveti putina demnitate si luati-va discutiile acestea irelevante.

Un moderator sa inchida acest topic va rog.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tbone619

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-03-2019 00:42)
Joined: 21 Apr 2011
Posts: 36, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 58.3
Votes: 7

 
Post Posted: 28-04-2012, 22:56:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Bah fratilor. Sa inteleg ca nu m-am exprimat destul de politicos cand v-am rugat sa va luati discutiile cu voi si sa plecati."-Fara sa te super pe mn rocky dar,te credeam altfel de om.Nam crezut ca o sa porti atta pica celor care au plecat.Eu atat ama vut de zis si nimic mai mult.O sa incerc sa nu mai am vreun contact cu Toxic Reloaded in ciuda faptului ca speram sa raman prieteni cu cei de acolo.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zvvbmw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-11-2013 11:33)
Joined: 23 Feb 2012
Posts: 15, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 54.8
Votes: 3

Post Posted: 29-04-2012, 00:15:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sti ce ma supara pe mine ?! Nu faptul ca ati plecat, e dreptul vostru (repet nush a cata oara), ci faptul ca nu ati facut-o in "liniste".
Dece sa pleci, hai sa zicem cu demnitate, in liniste, sa iti vezi de treaba ta si sa iti continui performantele cu o alta guilda cand poti sa incepi o discutie (zic eu stupida) in care sa iti exprimi regretele fata de fosta guilda dar sa o si blamezi pentru faptul ca ai plecat din ea.

Acum ca am eu o parere personala despre cei care au plecat de la noi e cu totul alta discutie.
Considera-ma cum vrei. Eu cel putin nu voi sta deoparte sa vad ce pot scoate unii pe gura la adresa guildei Toxic Reloaded.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Foxeran
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-06-2012 08:39)
Joined: 14 Jan 2011
Posts: 19, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 79.9
Votes: 2

Post Posted: 30-04-2012, 18:52:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
foxeran,din cate imi aduc aminte,daca ai venit la 5 raiduri in toata activitatea ta cat am fost in acea guilda este bine



Am facut pe putin 10 world bossi sa ii imbracam pe cei din toxic dar degeaba.In rest aproape la aproape toate raidurile am participat.Dar sa stii si tu : A participa la un raid nu este acelasi lucru cu a da jos un boss.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Charizard

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2016 11:48)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 8, Topics: 2
Location: Italy

Reputation: 80.3
Votes: 2

Post Posted: 01-05-2012, 09:40:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic sa o intindeti de aici ca acest topic nu isi are rostu,a fost facut in graba si fara sa fie gandit,in al 2 rand ai spus ca Cleo joaca WoW mai bine ca toti din guilda Toxic,imi pare rau sa te contrazic dar Cleo a fost invatata sa joaca Priest Shadow de Shumi,ea nu depasea 8k dps asa ca nu veni cu afirmati pentru a peria persoane,asa ca incearca sa iti vezi de treburile tale si guilda Toxic de ale ei si e valabil pentru toti care au scirs aici.
Un Admin as dori sa stearga acest topic pentru ca nu isi are rost ca o persoana care nu face parte din Guilda Toxic Reloaded sa scrie pe forum la noi.
PS:Stop spam sau va dau Report!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 09-07-2024, 02:07:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x