User
Pass
2FA
 
 

3v3 Triple DPS
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Author Message7033
BlizzcomWOW

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-07-2012 15:43)
Joined: 21 Apr 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 49.2
Votes: 2

Post Posted: 27-04-2012, 20:51:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ms Mistrie ... o sa ma straduiesc mai mult data viitoare



IMG: https://www.wow-freakz.com/sig/Blizzcom-Evolution.png

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Setemotion

[Been Cursed]



Status: Offline
(since 06-08-2016 04:40)
Joined: 14 Dec 2010
Posts: 6852, Topics: 370
Location: Germany

Reputation: -239.6
Votes: 246

   
Post Posted: 28-04-2012, 17:00:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Phixelzilla wrote:
dca mai faci vids, pune playeri care nu mor in 4 secunde Sigh

dar cat vrei sa reziste daca le dau 3 dps full burst? am impresia ca voi jucati alt joc...
Glitch wrote:
n-am vazut mai nimic special in afara de tunnelvision pe unu' pana moare.

da... de parca ar fi avut rost vreun switch la compul lor -_-


Setemotion - Goin Hard***
Setemotion's box of EDM goodies
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Skorpyo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-08-2014 10:11)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 304, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 85.4
Votes: 9

Post Posted: 28-04-2012, 18:25:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[quote="Glitch"i n-am vazut mai nimic special in afara de tunnelvision pe unu' pana moare.
[/quote]
Asta pentru ca triple dps nu are nimic special. Ei se bazeaza pe burstul imens si pe presiunea uriasa pe care o pun. Orice forma de switch ar fi fost in mare parte fara rost.
Desi videoul nu are nimic special ( consecinta a faptului ca joaca 3dps) jucatorii trebuie felicitati si incurajati pentru efortul depus.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Glitch

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2018 19:49)
Joined: 03 Dec 2011
Posts: 340, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 10

Post Posted: 28-04-2012, 20:43:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Efortul depus pentru a juca 3 dps e undeva pe la 0.
Cand am zis de switch am zis pentru ca aia n-au nici cel mai mic habar pe cine sa dea , de obicei un meci la 3 dps se termina in maxim 1 minut , ori ca moare unul din echipa adversa ori ca moare unul din ei.
In loc sa faca tunnel pe healer cum se face la 3dps ei dadeau ba pe warlock , ba pe warrior, ba pe orice altceva decat pe ce trebuiau sa dea.
Video-ul nu arata decat ce clueless sunt oponentii.
Cand pici vs 3 dps (mai ales cand e un rogue in team) nu stai sa faca ei openeru' pe tine, nu astepti sa iti dai cdurile defensive, trebuie jucat foarte ofensiv, trebuie facute peel-uri dupa peel-uri.N-am vazut asa ceva la niciuna din echipele alea cu care au picat.
Si da ar fi avut un rost un switch daca incepeau pe unul , distrugeau cd-urile healerului si apoi faceau switch pe el(healer), dar se pare ca nici atat nu au putut sa faca.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durerea

[Immortal]



Status: Offline
(since 25-02-2014 18:16)
Joined: 19 Dec 2010
Posts: 392, Topics: 45
Location: Romania

Reputation: -101.4
Votes: 11

Post Posted: 28-04-2012, 21:03:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PENTRU CA WARLOCKUL IA MULT DAMAGE ? PENTRU CA SUNT TREI DEPESE SI POT FACE CC SHUKAR ? PENTRU CA EI SUNT RETAIL GLADS ? PENTRU CA MOS CRACIUN NU EXISTA ?


DE AIA



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Phixelzilla

[ONLY HUMAN]



Status: Offline
(since 26-10-2018 19:46)
Joined: 06 Dec 2011
Posts: 2327, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 146.2
Votes: 53

 
Post Posted: 28-04-2012, 21:14:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Setemotion wrote:
Phixelzilla wrote:
dca mai faci vids, pune playeri care nu mor in 4 secunde Sigh

dar cat vrei sa reziste daca le dau 3 dps full burst? am impresia ca voi jucati alt joc...
Glitch wrote:
n-am vazut mai nimic special in afara de tunnelvision pe unu' pana moare.

da... de parca ar fi avut rost vreun switch la compul lor -_-


Cand tu joci disc la 3v3 si vezi ca ai picat vs 3 dps si tu stai in spate ca sa iti iei sap si moare dps-u in sap fara sa dea nici macar un defensive cooldown inseamna ca esti normal?


cause maybe one day I will walk away and say "you *** disappoint me"
click
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blackjack77

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-04-2013 07:39)
Joined: 10 Jun 2011
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 52.3
Votes: 2

Post Posted: 29-04-2012, 11:11:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu am fost retry in combo asta...poate k la rouge o fost usor sa dea tunnel vision ....shadowdance si ambush spam....dar e usa ma tin in viata si sa dau si dmg si heal...nu am fost ft usor...si deobicei cand cadea unu eu mai eram la 20% hp...si astia trebui sa faca kite la dpsu ramas pana imi fac full hp...nu e chiar asa usor cum credeti mai ales pt retry...pt hunter a fost cel mai usor....free cast doar statea si lovea k un spart...- pana cand nu l-ai jucat nu stiti cum e... clasa de support e pala retry in combo asta....dak eu mor...si raman 2 vs 2...cu un healer si dps...au mare sanse sa moara rouge si hunter...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
autograf27

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-12-2012 08:18)
Joined: 29 Jan 2011
Posts: 79, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 84.2
Votes: 5

Post Posted: 29-04-2012, 13:21:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu zic ca e extraordinar ce au facut baietii astia! Au dat de teamuri mult prea slabe! Cine zice ca e usor de jucat 3dps pe 4.0.6 pe freakz in conditiile in care e plin de shatter, sa joace 3 dps si dupa sa isi dea cu parerea! Eu joc acest combo si va spun ca nu e usor de jucat! Cea mai mica greseala si e lose! Acum o sa sara tot felu de pro si o sa zica nu stiu ce! Jucati acest combo pe freakz si dupa astept sa spuneti daca e usor sau greu!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hysagi

[Like a boss]



Status: Offline
(since 16-12-2012 17:07)
Joined: 01 Feb 2010
Posts: 335, Topics: 58
Location: Turkey

Reputation: 185.3
Votes: 10

Post Posted: 29-04-2012, 14:24:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

As vrea sa stiu si eu ce poti face gresit intr-un combo de 3 dps. Sa nu faci pe cine trebuie tunel ? Sa mori fara sa iti dai toate cd-urile ?
Tu spui ca iti iei bataie deci asta face combo-ul greu sau ce ? Va dati toate cd-urile pe healer nu moare ati luat bataie, dar asta nu inseamna ca e greu combo-ul. Ai vrea sa castigi toate meciurile cu un combo de 3dps lol.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
autograf27

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-12-2012 08:18)
Joined: 29 Jan 2011
Posts: 79, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 84.2
Votes: 5

Post Posted: 30-04-2012, 13:26:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa stii ca nu iti dai toate cd-urile din prima! Doar tu stii ca ar fii maxim greseala,ca doar atunci cand deschizi pe ei si adversarii isi dau toate defensivele! De exemplu un priest experimentat cu toate ca sunt 3dps pe el nu pica! Nu facem tunel,pt ca nu e dmg-ul de pe 4.2 si nu il picam din prima,da facem switchuri! Shamanu e cel mai usor de picat pt combo-ul nostru,dar teamuri cu shaman nu prea sunt! Druid ar fii k de picat,dar toti joaca shatter si stau stealth pana deschidem pe unul din partenerii lui si foarte rar il picam din prima,vorbesc de genesis si de teamuri de la 1850+! Paladinul are bula si nu pica din prima! Asa ca nu prea vad cum sa facem tunel! Atunci ce fac eu ca team de 3dps daca nu fac si putin loss,ca altfel paladinu pica fiind targetul in teamul nostru,daca dam toate cd-urile si nu a picat targetul e loss sigur si uite asa! Ca oricare alt team de 3s cu healer si teamul de 3 dps e combo destul de greu de jucat! EU nu vb la 1200 mmr,ca acei playeri nu apuca inceputul arenei si mor,in schimb teamul cu healer iti permite sa mai faci gafe si cu healer bun in spate te mai poate scapa,la triple dps teamu nu te mai salveaza nimic! Eu am team de 1900 la 3s(asta insemnand locul 3 pe srv) pe genesis si crede-ma ca nu e usor de jucat,mai ales cu atat shatter pe srv! E usor sa zicem ca dam tare pe unu si pica! IN 80% din cazuri nu pica si nu imi e tot una daca pierd sau nu la acest rating!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 04-07-2024, 20:23:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x