User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat]Mai multa seriozitate.

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro
Author Message2365
Orizont Fatal

[P E A C E]



Status: Offline
(since 28-10-2016 16:16)
Joined: 02 May 2012
Posts: 81, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 44.2
Votes: 3

   
Post Posted: 05-05-2012, 21:43:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Voi adminii ganditi ce faceti !? Chiar m-am saturat, intru 5 minute pe server si imi faci poze. Nu e normal asa ceva, daca iti dau un hs ca te-am auzit, sau ca iti par dubios, nu faci poze fara sa stai pe mine ! Nu asa actioneaza un admin, se vede ca unii nu au experienta in adminat si profita de "privilegiul" lor cu care ma pot verifica oricand dupa ureche. Stau de 15minute ca un admin (Freakz Virus) care cum l-am luat, mi-a facut ss fara sa ma verifice prin monitorizare(nu ca ar fi singurul..). Pana acum cel mai ok admin care l-am observat este Pamflet ! El chiar poate vedea playerii care stiu sa joace. Se poate sa ma joc si eu linistit fara sa stau 20 minute pe bara pentru niste amarate de poze? Vi le las aici pe toate, nu e problema.. poate vedeti ca toate sunt la fel. Vreti poze la steam, vreti demo.. ce vreti ca sa ma lasati sa joc? Daca se fac poze asa alandala, inseamna ca serverul e de categorie foarte joasa, si trebuie sa imi schimb orientarea.
Toate pozele care le-am gasit acum prin cstrike(au mai fost dar, am facut upgrade de la win7 la win8, si s-au pierdut date): cstrike rar

Iar pentru cei care sunt nelamuriti in legatura cu: " Cum trebuie un admin sa actioneze " .. va las aici un scurt manual pentru admini. (Nu este scris de mine, dar este bunicel pentru cei neexperimentati)

Code:
In cazul in care unii admini noi vor sa-si faca treaba ca la carte, iar unii admini vechi vor sa se perfectioneze.


1. Comenzile de ban :


Aceste comenzi le putem grupa in doua categorii, si anume:

I. Comenzi pe care le aplicam atunci cand jucatorul E PE SERVER:

1.a - amx_ban "STEAM:ID" time reason
1.b - amx_banip nick time reason
1.c - amx_banip " nick din 2 cuvinte " time reason
1.d - amx_banip #nr.ID time reason

II. Comenzi pe care le aplicam atunci cand jucatorul A IESIT DE PE SERVER:

1.e - amx_addban "STEAM:ID" time reason
1.f - amx_addban nick IP time reason / amx_addban nick time reason
1.g - amx_addban " nick din 2 cuvinte " IP time reason

La comenzile 1.a/c/e/g intotdeauna sa se foloseasca OGLIGATORIU [ "" ] !

In cazul playerilor cu numele gen : A , * , ç , § , sau atunci cand doi jucatori de pe server au nume asemenatoare (de ex. Player, respectiv (1)Player) - se folosesc comenzile vote / status / listplayers se ia nr.ID si se aplica comanda 1.d .

2. Comenzi referitoare la vizualizarea / recupererarea IP-urilor !

2.a - amx_showip / amx_ip nick - afiseaza IP-urile celor conectati pe server
2.b - amx_last - afiseaza IP-urile celor care au iesit de pe server

3. Folosirea ESP-ului la cote maxime [ Accesul in meniul ESP se face pe tasta R , numai cand esti dead ( mort ) ] :

3.a - Folosirea ESP-ului in cazul in care facem un demo unui suspect de Wall :

- In acest caz avem nevoie decat de nr.2 - ON , restu OFF ! Practic ne intereseaza decat adversarii si nimic mai mult ! Cu nr 2 ON ne arata vectorii de la adversari prin pereti , cutii etc . In acest fel obtinem un demo cat mai clar , cat mai concludent incat claritatea e maxima si ne folosim de ESP atat cat avem nevoie !

3.b - " Folosirea " ESP-ului atunci cand facem un demo unui suspect de Aim :

- In aceasta situatie practic nu avem nevoie de ESP , el trebuie trecut pe OFF ( din sagetile UP / DOWN ; ON / OFF ) deoarece tinta / recoil-ul trebuie sa ramana cat mai clare pentru a judeca fazele cat mai corect !

4. Cum se realizeaza ss-urile cat mai concludente !


4.a - Intotdeauna SS-urile se realizeaza fiind spectator ! Inainte de a face SS recomand in a urmari 2...3 runde stilul de joc si de a judeca daca e vorba de skill sau cod .

- Niciodata SS-urile nu se fac in timp ce jucati pentru ca nu stiti pozitia exacta a suspectului !
- Niciodata nu se fac SS-urile in baza ! Ele se fac numai atunci cand are in fata sa prin perete , cutie , poarta cel putin un adversar !

5. Explicatii si indicii la recunoasterea celor care folosesc coduri ( Wall , Aim , Norecoil , Silent - Aim , Anti-ss)

5.a - Cand vorbim de Wall , intotdeauna ESP ON ( doar nr 2 : ON ) . Wall-ul nu se rezuma doar la urmarirea adversarilor prin perete , indiferent ca le face sau nu damage ... De exemplu la jucatorii mai experimentati gasim wall ON / OFF unde e mult mai greu sa realizezi un demo cu faze concludente ! Wall-ul se poate subintelege si din fazele unde el se retrage ( se fereste de multime " adversari " ) , umbla cu he-ul in mana toata mapa pana prinde in raza un adversar , nu pierde niciodata adversarii de pe monitor si astfel situatiile pot fi mult mai multe !

5.b - Cand vorbim de Aim , intotdeauna ESP OFF incat sa avem cat mai clara imaginea . Aim-ul intotdeauna e setat pe cap /piept se poate recunoaste foarte usor !

5.c - Norecoil - se poate observa numai in slowmotion ( viewdemo nick.dem ) atunci cand suspectul apasa ! Daca playerul suspect trage rafale de cate 3..4 gloante se vede foarte greu ! Gloantele se duc liniare iar tinta urmareste fiecare glont in parte incat recoil-ul la arma nu mai exista . De asemenea experienta adminului isi spune cuvantul !

5.d - Silent-Aim - cum ii spune si numele are caracteristicile unui aim numai ca e mult mai " silentios " . Nu mai apar acele miscari bruste de pe un adversar pe altu ! Ele totusi apar atunci cand are in fata 2 adversari si ii apasa , tinta incepe sa devina haotica miscandu-se in zig zag dar totul la modul " silentios " . De asemenea in acest caz nu mai exista recoil la arma ... si aici depinde de experienta adminului !

5.e - Anti-ss - Aici este vorba despre un script care face in acelasi timp o copie a asa-ziselor SS-uri , insa fara cod ! Acest script se activeaza / dezactiveaza dupa fiecare ss in parte incat creeaza intre poze o mica eroare de timp !

* In mod normal cand i se fac SS-uri unui player trebuie sa apara [ STEAM ] :

- In prima poza , scrisul de jos nu apare !
- In a-2-a poza , apare un rand !
- In a-3-a poza , apare 2 randuri !
- In a-4-a poza , apare 3 randuri !

[ Asta se intampla in 90% din cazuri , pot exista modificari ! La baza acestui termen [ Anti-ss ] sunt : Configuratia serverului , plugin de ss !]

Exemplu

* In mod normal cand i se fac SS-uri unui player trebuie sa apara [ VALVE ] :

- In prima poza , un rand !
- In a-2-a poza , 2 randuri !
- In a-3-a poza , 3 randuri !

Exemplu

Pe VALVE sunt si mai multe probleme , deoarece sunt mii de feluri de cs ...in cazul VALVE in termenul [ Anti-ss ] sunt : Configuratia serverului , plugin de ss , CS ! Ceea ce este prezentat aici reprezinta un 80% din cazuri ! Mai jos aveti un exemplu de Anti-ss :

Poza 1
Poza 2
Poza 3

Tema nr. 5 depinde foarte mult de experienta adminului , pentru a invata tot ce scrie aici trebuie timp !

6. Comenzile cvar !

6.a - amx_cvarmenu - arata comenzile cvar care sunt bagate pe server !

6.b - amx_cvar mp_autokick - daca e activat, da automat kick la spectatori !

- am_cvar mp_autokick 0 dezactivat
- amx_cvar mp_autokick 1 activat(default)

6.c - amx_cvar mp_autoteambalance - face sa fie automat acelasi nr de jucatori la fiecare echipa

- amx_cvar mp_autoteambalance 1 activat
- amx_cvar mp_autoteambalance 0 dezactivat

6.d - amx_cvar mp_buytime - specifica limita in secunde pana cand jucatorii pot cumpara arme , grenazi (de la inceputul rundei) !

- amx_cvar mp_buytime 15 (default)

6.e - amx_cvar mp_c4timer - specifica numarul de secunde care trec pana explodeaza bomba !

- amx_cvar mp_c4timer 35 C4 explodeaza in 35 de secunde !


6.f - amx_cvar mp_fadetoblack - daca e activ innegreste ecranul jucatorului dupa ce moare/sau cand e spec. recomandat pentru meciurile de war

- amx_cvar mp_fadetoblack 0 observatorii vad(default)
- amx_cvar mp_fadetoblack 1 observatorii au ecran negru

6.g - amx_cvar mp_freezetime - inainte de a incepe runda, playerii stau frozen(default)

- amx_cvar mp_freezetime 3 - se foloseste pe hartile unde se cumpara arme
- amx_cvar mp_freezetime 0 - se foloseste pe hartile fy_ / awp _

6.h - amx_cvar mp_friendlyfire - se poate ( face / sau nu ) damage intre coechipieri

- amx_cvar mp_friendlyfire 0 - OFF
- amx_cvar mp_friendlyfire 1 - ON

6.i - amx_cvar mp_limitteams - o echipa poate avea un numar de playeri in plus fata de cealalta !

amx_cvar mp_limitteams 0 - [ OFF ]
amx_cvar mp_limitteams 1 / 2 - [ ON ]- O echipa poate avea un numar de 1 / 2 playeri in plus fata de cealalta ! Depinde de valoare [ 1 ] sau [ 2 ] !

6.j - amx_cvar mp_timelimit - cat timp mai e pana la terminarea harti curente !

amx_cvar mp_timelimit 0 - harta care este la momentul respectiv , ruleaza pe timp nelimitat !
amx_cvar mp_timelimit 30 / 35 / 40 - harta ruleaza 30 / 35 / 40 de minute dupa care se va schimba automat !

7. - Tehnici care ajuta la creearea unui demo perfect cu faze concludente !

7.a - Aici ne punem in situatia cand nu putem sta spectator ( serverul nu o permite / adminii nu permit / admin suspect ) !

- De ex. vreau sa fac un demo unui alt admin si de frica sa nu treaca codurile pe OFF , fac un demo in timp ce ma joc ! Cand incepe runda , imi dau kill si cu demo on direct pe el ma pun sau faceti rush cu usp-ul / glock-ul incat sa mori primul dar sa ai timp sa prinzi si faze cat mai clare cu suspectul !

7.b - Comenzile pentru a crea un demo :

- record nume ( incepe inregistrarea demo-ului )

- stop ( opreste inregistrarea demo-ului )

Demo-ul se salveaza sub denumirea de nume.dem si il gasiti :

- C - Program Files - CS 1.6 - strike [ VALVE ]
- C - Program Files - Steam - steammaps - IDsteam - Counter-Strike - cstrike [ STEAM ]

8. - Cum facem sa vizualizam un demo in slow-motion !

8.a - Deschiderea demo-ului se face prin comanda viewdemo nick.dem !

- Dupa ce aplicam aceasta comanda , incepe de ruleze demo-ul dar avem si o bara de optiuni din care dirijam demo-ul prin :

* Pauza
* Play
* Viteza inainte : x2 ; x4
* Viteza inapoi : 1/2 ; 1/4 (slowmotion)

Vizualizarea demo-urilor in slowmotion ajuta la prinderea celor cu No-recoil si nu numai !


PS. Acel admin nici dupa jumatate de ora nu mai mi-a raspuns pe messenger.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 05-05-2012, 21:59:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu inteleg de ce esti asa revoltat , cine anume te-a suparat ?
Despre ce admin este vorba ?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Orizont Fatal

[P E A C E]



Status: Offline
(since 28-10-2016 16:16)
Joined: 02 May 2012
Posts: 81, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 44.2
Votes: 3

   
Post Posted: 05-05-2012, 22:01:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
Nu inteleg de ce esti asa revoltat , cine anume te-a suparat ?
Despre ce admin este vorba ?

Pai ma ia fiecare admin la rand.. ei nu pot sa faca diferenta dintre wall/aim si alte cheaturi fata de "experienta". Nu ca as fi eu bun, cunosc multe persoane cu mult peste mine, cred ca ei ar lua ban direct in felul asta. Va propun sa faceti niste teste cu adminii astia.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 05-05-2012, 22:06:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Demo pentru ceva sigur , ss-urile pentru nesiguranta , eu unul cred ca au vrut doar sa se asigure ca joci corect , au vazut ca esti ok si data viitoare se vor gandi de doua ori inainte sa se mai lege de tine .

Ai prefera sa fi considerat un posibil codat ? Sau sa se clarifice situatie cu tine avand in vedere ca esti un jucator activ ?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Orizont Fatal

[P E A C E]



Status: Offline
(since 28-10-2016 16:16)
Joined: 02 May 2012
Posts: 81, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 44.2
Votes: 3

   
Post Posted: 05-05-2012, 22:09:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ei pot sa ma considere cum vor, ce ma derajeaza este faptul ca esti intrerupt atunci cand te aprinzi, iar el iti face ss apoi spec si pana revii la joc acel ceva s'a stins.. dupa iar o iei de la cap, fa-ti warm..
Sunt activ ca imi place respawn, il folosesc ca pe un training.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 05-05-2012, 22:20:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Singura optiune in cazul asta , cu timpul o sa devi cunoscut aici , o sa te cunoasca toti iar atunci cand cineva te acuza de cod , nu o sa te mai deranjeze nimeni de la joc stiind deja din trecut ca joci corect .

Sau ma rog , nu stiu , spune-mi tu ce asteptari ai in urma acestui topic ?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Orizont Fatal

[P E A C E]



Status: Offline
(since 28-10-2016 16:16)
Joined: 02 May 2012
Posts: 81, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 44.2
Votes: 3

   
Post Posted: 05-05-2012, 22:30:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai am facut acest topic cu initiativa sa nu mi se mai faca poze de catre restul adminilor, sau cel putin sa ma verifice si el la ochi.. ca asa e normal. Pentru au mai ramas destui admini care inca nu ma stiu si s-ar putea sa ma ia si ei prin comenzi.

///-=-=- Champions -=-=-///
D3aGl3 - Nu l-am vazut
ZeNN - 2xPoze
Fester! - Nu am probleme cu el.
NeMeSiS - Nu l-am vazut.
wickie - 1 set de poze
Ganja* - Nu l-am vazut
panacas - Nu l-am vazut
NowskI - Nu l-am vazut
Add!kT - Nu l-am vazut
NYPD - 2 sau 3 seturi de poze
tazz! - Numai tin minte exact.
Freakz * Virus - 1 set de poze
Freakz * ese - Nu l-am vazut
Freakz*Pamflet - Nu am probleme cu el
MIT 29` - Sper sa nu am probleme cu el.

////-=-=- Blood Guards -=-=-///
Edy - Nu l-am vazut.
Day - Nu l-am vazut.
BaVvArrEzZu - Nu l-am vazut.
Blu3t0oth* - Nu l-am vazut.
FIARE VECHI - Sper sa nu am probleme cu el.
Criminal * Joker - 1 set de poze.

Intelegi acum ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 05-05-2012, 22:34:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Joker nu are cum sa-ti faca poze , blood-guard nu are acces la ss .

Bun , ti-au facut poze , acum majoritatea te stiu de jucator corect , incet-incet prinde incredere in tine .
Pana si mie mi se fac poze , stiu cum e sa iti taie cineva chef-ul ...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Orizont Fatal

[P E A C E]



Status: Offline
(since 28-10-2016 16:16)
Joined: 02 May 2012
Posts: 81, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 44.2
Votes: 3

   
Post Posted: 05-05-2012, 22:43:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
Joker nu are cum sa-ti faca poze , blood-guard nu are acces la ss .

Bun , ti-au facut poze , acum majoritatea te stiu de jucator corect , incet-incet prinde incredere in tine .
Pana si mie mi se fac poze , stiu cum e sa iti taie cineva chef-ul ...

Am spus de joker ca lui i-am dat pozele pe messenger, dar cineva ii facuse pentru el, mi se pare ca ZeNN

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 05-05-2012, 22:49:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da . Am inteles acum , ti-am explicat mai sus situatia , nu am cum sa "penalizez" pe nimeni , pentru ca isi fac treaba . Din punctul meu de vedere adminii isi fac treaba , pot spune ca este ok , ti-au facut poze esti curat , te joci . Era mai grav daca iti faceau un demo neconcludent si iti dadeau si un *** + superss , atunci da , era grav .

Se incearca mentinerea codatilor cat mai departe de server , cu timpul toate se vor rezolva (aviz la ce am spus mai sus , o sa prinda incredere in tine)

Iar legat de faze de wall , sunt unele faze cand nici sunetul nu te ajuta , dar tu totusi faci una-doua faze clare , iar atunci vin si ss-urile (am si eu un demo cu tine , sa-l caut ?) am decis ca esti curat si te-am lasat in pace .
Cs-ul este derutant , este nevoie de rabdare .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MrMicheel

[Account disabled]



Status: Offline
(since 28-02-2013 18:33)
Joined: 17 May 2011
Posts: 3033, Topics: 89
Location: Bershka

Reputation: 46
Votes: 71

Post Posted: 05-05-2012, 22:49:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Orizont Fatal wrote:
Pai am facut acest topic cu initiativa sa nu mi se mai faca poze de catre restul adminilor, sau cel putin sa ma verifice si el la ochi.. ca asa e normal. Pentru au mai ramas destui admini care inca nu ma stiu si s-ar putea sa ma ia si ei prin comenzi.

///-=-=- Champions -=-=-///
D3aGl3 - Nu l-am vazut
ZeNN - 2xPoze
Fester! - Nu am probleme cu el.
NeMeSiS - Nu l-am vazut.
wickie - 1 set de poze
Ganja* - Nu l-am vazut
panacas - Nu l-am vazut
NowskI - Nu l-am vazut
Add!kT - Nu l-am vazut
NYPD - 2 sau 3 seturi de poze
tazz! - Numai tin minte exact.
Freakz * Virus - 1 set de poze
Freakz * ese - Nu l-am vazut
Freakz*Pamflet - Nu am probleme cu el
MIT 29` - Sper sa nu am probleme cu el.

////-=-=- Blood Guards -=-=-///
Edy - Nu l-am vazut.
Day - Nu l-am vazut.
BaVvArrEzZu - Nu l-am vazut.
Blu3t0oth* - Nu l-am vazut.
FIARE VECHI - Sper sa nu am probleme cu el.
Criminal * Joker - 1 set de poze.

Intelegi acum ?


Bine ca ai zis -.Te crezi bun rau si ne ceri sa nu`ti mai facem poze.E uite ca pentru asta te verific de cate ori cred eu ca ai fi suspect.Nu`ti convine?!asta e.Mi se pare absurd topicul asta.Anyway,Bafta -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariusellu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-11-2012 11:00)
Joined: 29 May 2011
Posts: 2379, Topics: 137
Location: Lugoj

Reputation: 45.4
Votes: 90

 
Post Posted: 05-05-2012, 23:01:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MrMicheel wrote:
Orizont Fatal wrote:
Pai am facut acest topic cu initiativa sa nu mi se mai faca poze de catre restul adminilor, sau cel putin sa ma verifice si el la ochi.. ca asa e normal. Pentru au mai ramas destui admini care inca nu ma stiu si s-ar putea sa ma ia si ei prin comenzi.

///-=-=- Champions -=-=-///
D3aGl3 - Nu l-am vazut
ZeNN - 2xPoze
Fester! - Nu am probleme cu el.
NeMeSiS - Nu l-am vazut.
wickie - 1 set de poze
Ganja* - Nu l-am vazut
panacas - Nu l-am vazut
NowskI - Nu l-am vazut
Add!kT - Nu l-am vazut
NYPD - 2 sau 3 seturi de poze
tazz! - Numai tin minte exact.
Freakz * Virus - 1 set de poze
Freakz * ese - Nu l-am vazut
Freakz*Pamflet - Nu am probleme cu el
MIT 29` - Sper sa nu am probleme cu el.

////-=-=- Blood Guards -=-=-///
Edy - Nu l-am vazut.
Day - Nu l-am vazut.
BaVvArrEzZu - Nu l-am vazut.
Blu3t0oth* - Nu l-am vazut.
FIARE VECHI - Sper sa nu am probleme cu el.
Criminal * Joker - 1 set de poze.

Intelegi acum ?


Bine ca ai zis -.Te crezi bun rau si ne ceri sa nu`ti mai facem poze.E uite ca pentru asta te verific de cate ori cred eu ca ai fi suspect.Nu`ti convine?!asta e.Mi se pare absurd topicul asta.Anyway,Bafta -

De acord cu el! poi ce faci ne zici sa nu iti mai facem ss? ai fost supect dai prin zid cum s anu iti fac!! lasa ca de acum te iau cu demo si sa te vad atunci! mai vorbim noi! vad ca te-ai cam chinuit sa faci pe aici putin tam-tam, dar era normal si tu sa dai pozele! este verificare de coduri!nimic mai mult.
Bafta!


M-am mutat,Sunt shiny mai nou.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Orizont Fatal

[P E A C E]



Status: Offline
(since 28-10-2016 16:16)
Joined: 02 May 2012
Posts: 81, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 44.2
Votes: 3

   
Post Posted: 05-05-2012, 23:09:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
le (am si eu un demo cu tine , sa-l caut ?) am decis ca esti curat si te-am lasat in pace .


Hmm, presupun ca este cel dupa "buzz" din cate imi amintesc ca am jucat cu tine. Si da, daca poti sa mi-l pui si mie sa vad acele 2 faze de care mi-ai spus:) .
Restul, dati dovada de neseriozitate, am spus sa nu mai faceti ss alandala, adica fara monitorizare. Si cum sa nu rup peretele cand acel cineva m'ar fi omorat data trecuta, il tin mine. Ori daca nu ma luase, rupeam coltu' ori locurile unde se campeaza cel mai des.
Iar pentru fazele cu "te verific cand te prind", e cea mai copilareasca chestie pe care ai putut sa zici. Si arata-mi si mie unde am spus ca sunt bun? ba din contra, am spus contrariul "Nu ca as fi eu bun, cunosc multe persoane cu mult peste mine, cred ca ei ar lua ban direct in felul asta".

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 05-05-2012, 23:16:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din pacate nu-l mai am , acum l-am cautat

Pot spune ca iti inteleg frustrarea , din cauza asta nu sunt de acord cu ceea ce colegii mei au spus mai sus .
Nu accept astfel de comportament , lasati omul sa joace , sa nu aud ca abuzati de -SS- doar sa-i stricati jocul ca ne suparam .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ^AvioanE^, 05 May 2012 21:17



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro  


The time now is 29-04-2024, 15:19:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x