User
Pass
2FA
 
 

..:: DISCUTII ::..
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 20, 21, 22  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message28792
ARIADNA

[only priest]



Status: Offline
(since 11-10-2020 20:00)
Joined: 31 Mar 2011
Posts: 412, Topics: 37
Location: LONDON

Reputation: 269.7
Votes: 11

 
Post Posted: 06-05-2012, 16:33:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lexiy wrote:
ARIADNA wrote:
Lexiy wrote:
IamLegend wrote:
Noss si Esxteam:

5. Lui Lexi la 1 minut dupa ce i-a dat invite, i-a dat direct Veteran, durandu-l in pix ca oameni vechi din guilda sunt inca membri. In plus, Lexi e de "forma" in guilda si nu contribuie cu nimic. Eu unul nu am nevoie de Veterani onorifici.



Legend am fost in guildu asta cand au plekt Dan si restu...Acum taci si stai jos daca nu stii despre ce e vorba!


Tu nu ai ce cauta aici domnisoara , vezi-ti de alti clienti in alte guilde



Tu doamna veziti de copii/nepoti - Lasa copilaria la alti impace.



NU E DE MIRARE CA ESTI LA REP PE FORUM CU MINUS, IN MOD SIGUR NU DEGEABA AI PRIMIT WARN-URI

copile ca tine , le fumez la mic dejun



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IamLegend

[Creep]



Status: Offline
(since 01-12-2012 11:53)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 654, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -90.9
Votes: 11

 
Post Posted: 06-05-2012, 16:33:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Katalyzer wrote:
IamLegend wrote:
Stiu ca il ai de mult in Huge, dar ultimele iteme obtinute la raid sunt de vineri.
Si cand noi te asteptam la raid, tu faceai raid cu Huge. La qnix ai facut atramedes cu Huge cand noi te asteptam la raid.

OMUEL UN RAID DE 25n E FACU TPE QNIX de VINERI PARCA SI VIENRI EU FACEM RAIDURI de 25n CU VOI ADuTI AMiNTE IN PLM UNDE AM FACUT EU RAIDURI CU HUGE ZI ? CAND EU STATEA IN RAIDURI CU VOI DE LA 19 PANA LA 10 SA FACEM UN KAKAT DE BOSSSSSSS


Stii bine la ce ora ai venit tu la raidul de 25..Erau deja facute BH si Bot cand ai venit tu la 10:40.
In fine Dani, fa cum crezi tu de cuviinta. Daca vrei sa vii inapoi, o sa am grija sa primesti invite si rankul de 2ndgm inapoi si putem trece peste divergente.
Daca te hotarasti sa mergi in alta guilda, iti urez multa bafta.


Quinwaz wrote:
Trebuie sa ma prezint si eu?
Nume: Marian
Nume in Game: Quinwaz
Despre Mine: Am Nasu Mare -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dan

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-08-2018 03:52)
Joined: 05 Feb 2012
Posts: 1869, Topics: 31
Location: Sibiu

Reputation: 364.7
Votes: 12

 
Post Posted: 06-05-2012, 16:46:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ARIADNA wrote:
"Aveti aprox. o saptamana sa va bateti capul sa cautati fiecare cate un player de pe global si sa il recruta-ti in guilda.(fiecare player va avea la note persoana care a recrutat-o). in cazul in care playerul recrutat e prost si habar nu are ce e ala wow , respectivul player care ii este trecut la Note, primeste - 50 dkp.

Playerii care nu se ocupa de recrutari au - 400 dkp / gkick."



acesta e mesajul pe care Durs , l-a pus pe forum pt membri guildei sale .

1.Ca ai plecat , e problema ta
2. Ca ne-ai lasat cu "mizeriile"in guilda , o rezolvam
3. Ca te-ai dus in HUGE, noi nu mai comentam nimic, doar sa nu ne ceri noua socotela , pt te mizeriile pe care le-am indurat de la off charurile celor din huge
4. Guilda va merge mai departe

P.S. Am inteles de ce nu aveai timp sa fii on la raidurile programate de tine :erai ocupat cu un alt char in huge sa faci raiduri

UITATE PE QNIX CATE RAIDURI UNT FACUTE E DAOR 1 ATAT! uitate la ilvl pe el 347 e gear de raid? uitate la tme played pe el ti se pare ca am jucat eu pe el?

Posturi unite automat, 06-05-2012, 17:43:28

IamLegend wrote:
Katalyzer wrote:
IamLegend wrote:
Stiu ca il ai de mult in Huge, dar ultimele iteme obtinute la raid sunt de vineri.
Si cand noi te asteptam la raid, tu faceai raid cu Huge. La qnix ai facut atramedes cu Huge cand noi te asteptam la raid.

OMUEL UN RAID DE 25n E FACU TPE QNIX de VINERI PARCA SI VIENRI EU FACEM RAIDURI de 25n CU VOI ADuTI AMiNTE IN PLM UNDE AM FACUT EU RAIDURI CU HUGE ZI ? CAND EU STATEA IN RAIDURI CU VOI DE LA 19 PANA LA 10 SA FACEM UN KAKAT DE BOSSSSSSS


Stii bine la ce ora ai venit tu la raidul de 25..Erau deja facute BH si Bot cand ai venit tu la 10:40.
In fine Dani, fa cum crezi tu de cuviinta. Daca vrei sa vii inapoi, o sa am grija sa primesti invite si rankul de 2ndgm inapoi si putem trece peste divergente.
Daca te hotarasti sa mergi in alta guilda, iti urez multa bafta.

am venit la 9 aduci ainte ca am zis ca le la 19:30 pana la 9 doar 2 bosi ati facut? iti aduci aminte?am venit si cu durs si cu noss si toti sa facem bwd si halfus da?

Posturi unite automat, 06-05-2012, 17:44:56

DE CE MAMA MEA Ia-ti DAT KICK LA NOSS SI eXTREAM FARA SA VA CONSUNTATI CU MINE CE PLM SUNT DE IBELOU IN GUILDA AIA? IA_TI ADUS VOI IN GUILDA SA LE DATI KICK? NOSS E IN GUILDA de CAND GUILDA AVEAM 3 PLAYERI INTELEGI? MERITA PUTIN RESPECT ZIK EU!

Posturi unite automat, 06-05-2012, 17:46:20

IamLegend wrote:
Noss si Esxteam:

4. A mers noss cu mine la raid si a cerut iteme de tank pe DK, desi eu aveam nevoie pe main, nestiind la acel moment ca DK-ul e de fapt un Alt pentru el, eu i le-am lasat. - Se trece cu vederea.

Ti se pare ca nossftw in guilda dystopia era off.char? -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Noss

[Le Malefic]



Status: Offline
(since 06-11-2014 21:11)
Joined: 10 Mar 2012
Posts: 76, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 109.8
Votes: 6

 
Post Posted: 06-05-2012, 16:48:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci sa incep cu inceputu.
Pe voi nu va priveste ce fac eu cu dk meu atata timp cat vin sa va ajut la bosi. NU VAD DE CE TREBUIE SA MA JUSTIFIC IN FATA VOASTRA CE INSTANTE FAC EU SI CE NU FAC, LA RAIDURI AM FOST APROAPE FULL.
ESXTEAM A VENIT PENTRU CA LAM CHEMAT EU SA FACEM CEVA IN GUILDA ASTA , DAK NU AI OBSERVAT NU A LUAT 1 ITEM. Legend daca tot te caci pe tine pentru o trinketa de la valiona iti dau dk meu si am terminat.; Doar ca uiti un singur lucru: EU AM FACUT PRIMA DATA VALIONA CU DYSTOPIA CAND TU NU ERAI IN GUILDA. Eu am venit in dystopia sa il ajut cu progres nu sa imi fac gear cu dku, dak vroiam gear plecam in guilde gata formate si in 1 sap era full.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ARIADNA

[only priest]



Status: Offline
(since 11-10-2020 20:00)
Joined: 31 Mar 2011
Posts: 412, Topics: 37
Location: LONDON

Reputation: 269.7
Votes: 11

 
Post Posted: 06-05-2012, 16:48:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Katalyzer wrote:
ARIADNA wrote:
"Aveti aprox. o saptamana sa va bateti capul sa cautati fiecare cate un player de pe global si sa il recruta-ti in guilda.(fiecare player va avea la note persoana care a recrutat-o). in cazul in care playerul recrutat e prost si habar nu are ce e ala wow , respectivul player care ii este trecut la Note, primeste - 50 dkp.

Playerii care nu se ocupa de recrutari au - 400 dkp / gkick."



acesta e mesajul pe care Durs , l-a pus pe forum pt membri guildei sale .

1.Ca ai plecat , e problema ta
2. Ca ne-ai lasat cu "mizeriile"in guilda , o rezolvam
3. Ca te-ai dus in HUGE, noi nu mai comentam nimic, doar sa nu ne ceri noua socotela , pt te mizeriile pe care le-am indurat de la off charurile celor din huge
4. Guilda va merge mai departe

P.S. Am inteles de ce nu aveai timp sa fii on la raidurile programate de tine :erai ocupat cu un alt char in huge sa faci raiduri

UITATE PE QNIX CATE RAIDURI UNT FACUTE E DAOR 1 ATAT! uitate la ilvl pe el 347 e gear de raid? uitate la tme played pe el ti se pare ca am jucat eu pe el?

Posturi unite automat, 06-05-2012, 17:43:28

IamLegend wrote:
Katalyzer wrote:
IamLegend wrote:
Stiu ca il ai de mult in Huge, dar ultimele iteme obtinute la raid sunt de vineri.
Si cand noi te asteptam la raid, tu faceai raid cu Huge. La qnix ai facut atramedes cu Huge cand noi te asteptam la raid.

OMUEL UN RAID DE 25n E FACU TPE QNIX de VINERI PARCA SI VIENRI EU FACEM RAIDURI de 25n CU VOI ADuTI AMiNTE IN PLM UNDE AM FACUT EU RAIDURI CU HUGE ZI ? CAND EU STATEA IN RAIDURI CU VOI DE LA 19 PANA LA 10 SA FACEM UN KAKAT DE BOSSSSSSS


Stii bine la ce ora ai venit tu la raidul de 25..Erau deja facute BH si Bot cand ai venit tu la 10:40.
In fine Dani, fa cum crezi tu de cuviinta. Daca vrei sa vii inapoi, o sa am grija sa primesti invite si rankul de 2ndgm inapoi si putem trece peste divergente.
Daca te hotarasti sa mergi in alta guilda, iti urez multa bafta.

am venit la 9 aduci ainte ca am zis ca le la 19:30 pana la 9 doar 2 bosi ati facut? iti aduci aminte?am venit si cu durs si cu noss si toti sa facem bwd si halfus da?

Posturi unite automat, 06-05-2012, 17:44:56

DE CE MAMA MEA Ia-ti DAT KICK LA NOSS SI eXTREAM FARA SA VA CONSUNTATI CU MINE CE PLM SUNT DE IBELOU IN GUILDA AIA? IA_TI ADUS VOI IN GUILDA SA LE DATI KICK? NOSS E IN GUILDA de CAND GUILDA AVEAM 3 PLAYERI INTELEGI? MERITA PUTIN RESPECT ZIK EU!


iar acum , cred ca am si eu dreptul la replica :


04.05.2012
Atramedes killed (Total kills: 1)

04.05.2012
Obtained [Plated Fists of Provocation].

04.05.2012
Chimaeron killed (Total kills: 2)

04.05.2012
Maloriak killed (Total kills: 2)

28.04.2012
Obtained [Belt of the Ferocious Wolf].

23.04.2012
Obtained [Jumbotron Power Belt].

23.04.2012
Arcanotron killed (Total kills: 1)

23.04.2012
Magmaw killed (Total kills: 1)

21.04.2012
Obtained [Gryphon Rider's Boots]. (Equipped)

21.04.2012
Obtained [Gryphon Rider's Boots]. (Equipped)

19.04.2012
Obtained [Sandguard Bracers].

19.04.2012
Obtained [Gift of Nadun].

Asta e ultima activitate a caracterului Qnix , din huge ,eu nu mai comnetez nimic.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elveon_23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2013 05:30)
Joined: 06 May 2012
Posts: 123, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 28
Votes: 3

 
Post Posted: 06-05-2012, 16:49:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Sincer nu dau 2 bani pe ce chare aveti, ce faceti cu ele, cum le imbracati si alte cele care ar putea avea legatura cu acest lucru.
2. Eu nu accept ca unul sa isi ia enrage si sa ma ia la misto ca mai apoi sa dea kick in stanga si in dreapta pt ca el e imba player, are rank si asta ii confera putere asupra celorlalti si poate sa le dea kick sau invite dupa bunul plac.
3. Eu nu voi tolera niciodata de la "nu stiu cine" ca sa imi zica mie ca el e mai bun decat mine atata timp cat nu e asa/ Daca vrea sa imi demonstreze CINEVA ca e mai bun ca mine, sa mi-o DEMONSTREZE, nu sa se laude ca e mai bun, eu vreau fapte nu vorbe.

Cam asta am avut de scris despre e a fost mai sus si sa fiu cat mai obiectiv.

Acum sa scriu si la subiect si ce am eu pe inima>
1. Lexi... nu intereseaza ce vb tu, acum tu ai gresit pt faptul ca i-ai zis lui Gina ce i-ai zis... Gina la varsta ei, pentru faptul ca tot"se joaca cu noi" si isi permite ca sa aiba glume cu noi, fara sa se supere... tu nu ai dreptul la nici un comentariu cu privire la ce zice ea sau ce gandeste.
2. Katalizer, tu nu ai infiintat guilda, ci Ununu cu tine si cu Demoro, si daca nu iti mai doresti sa stai in guilda asta erai liber sa pleci, dar nu asa cum ai facuto tu, adica sa zici ca tu ai draci si sa iei enrage ca a luat kick Noss din guilda/ Daca erai baiat destept la faza asta, puteai sa intri pe TS cum ti-am cerut sa vorbim ca niste oameni mari si sa rezolvam problema, nu sa te superi si sa iesi afara din guilda fara sa zici nimic, . Eu stiu ca suntem o guilda, si ca o "GUILDA" ar trebui sa luam orice decizie impreuna si sa ne sfatuim, lucru pe care dupa cum se pare, nu ai vrut, ceea ce rezulta doar un lucru: "CA NU TE INTERESEAZA CE AU CEILALTI DE ZIS!" ceea ce e si pacat, eu nu joc pt gear sau alte cele, eu joc doar pt fun, pt ca imi place jocul si imi place sa il joc alaturi de oameni ca le place si lor jocul, nu alaturi de oameni de speta a 2-a care fac enrage la un item sau datorita faptului ca CEILALTI au ceva de spus si lui nu ii convine. Deci in concluzie, Katalizer, comportamentul tau a fost identic cu cel autoritar, daca ai de gand sa ii semeni lu Visez, sau Edi sau oricare altul, nu imi pasa atata timp cat nu am de a face cu tine.
3. Noss, daca citesti si tu aici, inseamna ca observi ca ti-ai luat prietenul in HUGE si poate ca esti putin mai fericit, dar... pt comportamentul tau care l-ai avut azi in guilda.... in ochii mei esti doar un nesimtit, un alt nolifer care este obsedar dupa un joc, care nu ii pasa de ceilalti care il joaca, si vrea doar ca sa fie el imba cu un pas inaintea celorlalti, cu alte cuvinte.... esti un mare SPART!

Cu drag semneaza,
Alico/Thea - va pupa is va zice ca conportamentul vostru nu este cel al unui om matur....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IamLegend

[Creep]



Status: Offline
(since 01-12-2012 11:53)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 654, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -90.9
Votes: 11

 
Post Posted: 06-05-2012, 16:50:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dani, tu nu ai inteles esentialul.
Noi putem face bosii aia si fara ajutorul celor din Huge.
Ok, ei farmeaza heroicele full. Bravo lor, au muncit mult si acum culeg fructul muncii lor.
Ti-o zic fara sa fiu ironic, chiar ii aplaud pe Durs si oamenii din Huge.
Singurul lucru pe care ti-l pot spune este ca adevaratul Progress e acela cand pleci de la zero si ajungi undeva.
E un progress fals cand te duci intr-o guilda numeroasa, cu minim 25 de oameni vechi in guilda, care ei si numai ei au facut adevaratul progress.
Daca tu te duci cu alti 9/24 de oameni in raid de 10/25 HC si dati toti bosii jos 1 shot, asta nu inseamna ca TU ai progress, ci tot ei..
Asta e ultimul lucru pe care l-am mai avut de zis pe marginea acestui subiect.
Deasemeni, rog ceilalti membri sa nu mai posteze nimic pe tema asta.


Quinwaz wrote:
Trebuie sa ma prezint si eu?
Nume: Marian
Nume in Game: Quinwaz
Despre Mine: Am Nasu Mare -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lexiy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2012 13:10)
Joined: 13 Apr 2011
Posts: 79, Topics: 4
Location: United Kingdom

Reputation: -87.1
Votes: 12

Post Posted: 06-05-2012, 16:51:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ARIADNA wrote:
Lexiy wrote:
ARIADNA wrote:
Lexiy wrote:
IamLegend wrote:
Noss si Esxteam:

5. Lui Lexi la 1 minut dupa ce i-a dat invite, i-a dat direct Veteran, durandu-l in pix ca oameni vechi din guilda sunt inca membri. In plus, Lexi e de "forma" in guilda si nu contribuie cu nimic. Eu unul nu am nevoie de Veterani onorifici.



Legend am fost in guildu asta cand au plekt Dan si restu...Acum taci si stai jos daca nu stii despre ce e vorba!


Tu nu ai ce cauta aici domnisoara , vezi-ti de alti clienti in alte guilde



Tu doamna veziti de copii/nepoti - Lasa copilaria la alti impace.



NU E DE MIRARE CA ESTI LA REP PE FORUM CU MINUS, IN MOD SIGUR NU DEGEABA AI PRIMIT WARN-URI

copile ca tine , le fumez la mic dejun


Vrei sa iti arat ca sunt mai matura ca o dna de 50ani(adica tu)?
Pur si simplu nu imi permit eu sa stau de vorba cu penale cu IQ`ul cat temperatura camerei - Pa -


Am luat warn ca am facut constatari =(
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dan

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-08-2018 03:52)
Joined: 05 Feb 2012
Posts: 1869, Topics: 31
Location: Sibiu

Reputation: 364.7
Votes: 12

 
Post Posted: 06-05-2012, 16:53:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ARIADNA wrote:
"Aveti aprox. o saptamana sa va bateti capul sa cautati fiecare cate un player de pe global si sa il recruta-ti in guilda.(fiecare player va avea la note persoana care a recrutat-o). in cazul in care playerul recrutat e prost si habar nu are ce e ala wow , respectivul player care ii este trecut la Note, primeste - 50 dkp.

Playerii care nu se ocupa de recrutari au - 400 dkp / gkick."



acesta e mesajul pe care Durs , l-a pus pe forum pt membri guildei sale .


CLEO U CREZI CA EU AM NEVOIE SA MA RECRUTEZE CINEVA DIN HUGE PT CA AU NEVOIE DE PLAYERI? SA FIM SERIOSI.....Cat timp e DURS GM nu oi avea nevoie de invitatie d ela altcineva VECI!
crezi ca sunt un random sa am nevoie sa fiu recrutat in HUGE?

cleo u sti faptul ca eu am fast in HUGE inca de aku 2 ani si am jucat un an jumate in HUGE inca de pe genesis! am fost secodn GM akol pe wolk...am vb cu durs printre altelemia dat invite pe dk am zis ca mai stam la o poveste si ca merit sa am un char in HUGE intelegi? fie el si pt povesti!

SUNT EX-HUGE-R SA STIE TOATA LUMEA!
uitate la legend of huge,pe subfoum la HUGE si ai sa vezi ca sunt akol prezestat ca si "TOREK"!

Posturi unite automat, 06-05-2012, 17:53:39

scz gresesile gramaticale dar sunt prea nervos





Last edited by Dan on 06-05-2012, 16:55:14; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lexiy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2012 13:10)
Joined: 13 Apr 2011
Posts: 79, Topics: 4
Location: United Kingdom

Reputation: -87.1
Votes: 12

Post Posted: 06-05-2012, 16:54:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

elveon_23 wrote:

1. Lexi... nu intereseaza ce vb tu, acum tu ai gresit pt faptul ca i-ai zis lui Gina ce i-ai zis... Gina la varsta ei, pentru faptul ca tot"se joaca cu noi" si isi permite ca sa aiba glume cu noi, fara sa se supere... tu nu ai dreptul la nici un comentariu cu privire la ce zice ea sau ce gandeste.

Cu drag semneaza,
Alico/Thea - va pupa is va zice ca conportamentul vostru nu este cel al unui om matur....


O avea ea varsta care o are dar daca nu sunt respectata nu respect,poate sa fie Iisus 1 si 2 Serios...Ce faci?Te bagi asa pur si simplu cand tu nu stii despre ce e vorba?

Stai jos si taci:*


Am luat warn ca am facut constatari =(
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ARIADNA

[only priest]



Status: Offline
(since 11-10-2020 20:00)
Joined: 31 Mar 2011
Posts: 412, Topics: 37
Location: LONDON

Reputation: 269.7
Votes: 11

 
Post Posted: 06-05-2012, 16:55:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pa


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dan

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-08-2018 03:52)
Joined: 05 Feb 2012
Posts: 1869, Topics: 31
Location: Sibiu

Reputation: 364.7
Votes: 12

 
Post Posted: 06-05-2012, 16:56:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

elveon_23 wrote:
1. Sincer nu dau 2 bani pe ce chare aveti, ce faceti cu ele, cum le imbracati si alte cele care ar putea avea legatura cu acest lucru.
2. Eu nu accept ca unul sa isi ia enrage si sa ma ia la misto ca mai apoi sa dea kick in stanga si in dreapta pt ca el e imba player, are rank si asta ii confera putere asupra celorlalti si poate sa le dea kick sau invite dupa bunul plac.
3. Eu nu voi tolera niciodata de la "nu stiu cine" ca sa imi zica mie ca el e mai bun decat mine atata timp cat nu e asa/ Daca vrea sa imi demonstreze CINEVA ca e mai bun ca mine, sa mi-o DEMONSTREZE, nu sa se laude ca e mai bun, eu vreau fapte nu vorbe.

Cam asta am avut de scris despre e a fost mai sus si sa fiu cat mai obiectiv.

Acum sa scriu si la subiect si ce am eu pe inima>
1. Lexi... nu intereseaza ce vb tu, acum tu ai gresit pt faptul ca i-ai zis lui Gina ce i-ai zis... Gina la varsta ei, pentru faptul ca tot"se joaca cu noi" si isi permite ca sa aiba glume cu noi, fara sa se supere... tu nu ai dreptul la nici un comentariu cu privire la ce zice ea sau ce gandeste.
2. Katalizer, tu nu ai infiintat guilda, ci Ununu cu tine si cu Demoro, si daca nu iti mai doresti sa stai in guilda asta erai liber sa pleci, dar nu asa cum ai facuto tu, adica sa zici ca tu ai draci si sa iei enrage ca a luat kick Noss din guilda/ Daca erai baiat destept la faza asta, puteai sa intri pe TS cum ti-am cerut sa vorbim ca niste oameni mari si sa rezolvam problema, nu sa te superi si sa iesi afara din guilda fara sa zici nimic, . Eu stiu ca suntem o guilda, si ca o "GUILDA" ar trebui sa luam orice decizie impreuna si sa ne sfatuim, lucru pe care dupa cum se pare, nu ai vrut, ceea ce rezulta doar un lucru: "CA NU TE INTERESEAZA CE AU CEILALTI DE ZIS!" ceea ce e si pacat, eu nu joc pt gear sau alte cele, eu joc doar pt fun, pt ca imi place jocul si imi place sa il joc alaturi de oameni ca le place si lor jocul, nu alaturi de oameni de speta a 2-a care fac enrage la un item sau datorita faptului ca CEILALTI au ceva de spus si lui nu ii convine. Deci in concluzie, Katalizer, comportamentul tau a fost identic cu cel autoritar, daca ai de gand sa ii semeni lu Visez, sau Edi sau oricare altul, nu imi pasa atata timp cat nu am de a face cu tine.
3. Noss, daca citesti si tu aici, inseamna ca observi ca ti-ai luat prietenul in HUGE si poate ca esti putin mai fericit, dar... pt comportamentul tau care l-ai avut azi in guilda.... in ochii mei esti doar un nesimtit, un alt nolifer care este obsedar dupa un joc, care nu ii pasa de ceilalti care il joaca, si vrea doar ca sa fie el imba cu un pas inaintea celorlalti, cu alte cuvinte.... esti un mare SPART!

Cu drag semneaza,
Alico/Thea - va pupa is va zice ca conportamentul vostru nu este cel al unui om matur....

nu pot vb sunt prea nevos prea mult eprobleme azi...probleme certuri cu prietena probleme cu parinti si intru in wow sa ma distre putin si se ia decizi fara sa fiu consultat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ARIADNA

[only priest]



Status: Offline
(since 11-10-2020 20:00)
Joined: 31 Mar 2011
Posts: 412, Topics: 37
Location: LONDON

Reputation: 269.7
Votes: 11

 
Post Posted: 06-05-2012, 16:58:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Katalyzer wrote:
ARIADNA wrote:
"Aveti aprox. o saptamana sa va bateti capul sa cautati fiecare cate un player de pe global si sa il recruta-ti in guilda.(fiecare player va avea la note persoana care a recrutat-o). in cazul in care playerul recrutat e prost si habar nu are ce e ala wow , respectivul player care ii este trecut la Note, primeste - 50 dkp.

Playerii care nu se ocupa de recrutari au - 400 dkp / gkick."



acesta e mesajul pe care Durs , l-a pus pe forum pt membri guildei sale .


CLEO U CREZI CA EU AM NEVOIE SA MA RECRUTEZE CINEVA DIN HUGE PT CA AU NEVOIE DE PLAYERI? SA FIM SERIOSI.....Cat timp e DURS GM nu oi avea nevoie de invitatie d ela altcineva VECI!
crezi ca sunt un random sa am nevoie sa fiu recrutat in HUGE?

cleo u sti faptul ca eu am fast in HUGE inca de aku 2 ani si am jucat un an jumate in HUGE inca de pe genesis! am fost secodn GM akol pe wolk...am vb cu durs printre altelemia dat invite pe dk am zis ca mai stam la o poveste si ca merit sa am un char in HUGE intelegi? fie el si pt povesti!

SUNT EX-HUGE-R SA STIE TOATA LUMEA!
uitate la legend of huge,pe subfoum la HUGE si ai sa vezi ca sunt akol prezestat ca si "TOREK"!

Posturi unite automat, 06-05-2012, 17:53:39

scz gresesile gramaticale dar sunt prea nervos

stiam ca ai fost , nu si mai esti, bafta acolo, dar daca vei dori sa revii la noi te asteptam si vei fii tot acelasi Dany , sa radem sa glumim, pt ca jocul nu inseamna doar goana dupa iteme si progres cu viteza luminii



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IamLegend

[Creep]



Status: Offline
(since 01-12-2012 11:53)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 654, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -90.9
Votes: 11

 
Post Posted: 06-05-2012, 16:58:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dani, stii foarte bine ca te-am consultat in orice, in afara de situatiile cand se cerea o decizie pe moment si tu nu erai de gasit.
Bine Dani, iti urez mult succes in continuare, indiferent unde te duci si nu fi strain, ne mai auzim. -

@Lexy : Te rog frumos sa nu mai postezi aici.
Chiar nu ii pasa nimanui de opinia ta, serios. Nu vreau sa iti iei ban pe forum pentru spam, e pacat...


Quinwaz wrote:
Trebuie sa ma prezint si eu?
Nume: Marian
Nume in Game: Quinwaz
Despre Mine: Am Nasu Mare -



Last edited by IamLegend on 06-05-2012, 17:00:14; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Noss

[Le Malefic]



Status: Offline
(since 06-11-2014 21:11)
Joined: 10 Mar 2012
Posts: 76, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 109.8
Votes: 6

 
Post Posted: 06-05-2012, 16:59:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@elevon Imi spui si mie ce comportament am avut azi ?
Citeaza din ce am spus te rog




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 20, 21, 22  Next    


The time now is 30-09-2024, 05:24:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x