User
Pass
2FA
 
 

..:: DISCUTII ::..
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 20, 21, 22  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message28797
Dan

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-08-2018 03:52)
Joined: 05 Feb 2012
Posts: 1869, Topics: 31
Location: Sibiu

Reputation: 364.7
Votes: 12

 
Post Posted: 06-05-2012, 16:59:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ARIADNA wrote:
Katalyzer wrote:
ARIADNA wrote:
"Aveti aprox. o saptamana sa va bateti capul sa cautati fiecare cate un player de pe global si sa il recruta-ti in guilda.(fiecare player va avea la note persoana care a recrutat-o). in cazul in care playerul recrutat e prost si habar nu are ce e ala wow , respectivul player care ii este trecut la Note, primeste - 50 dkp.

Playerii care nu se ocupa de recrutari au - 400 dkp / gkick."



acesta e mesajul pe care Durs , l-a pus pe forum pt membri guildei sale .

1.Ca ai plecat , e problema ta
2. Ca ne-ai lasat cu "mizeriile"in guilda , o rezolvam
3. Ca te-ai dus in HUGE, noi nu mai comentam nimic, doar sa nu ne ceri noua socotela , pt te mizeriile pe care le-am indurat de la off charurile celor din huge
4. Guilda va merge mai departe

P.S. Am inteles de ce nu aveai timp sa fii on la raidurile programate de tine :erai ocupat cu un alt char in huge sa faci raiduri

UITATE PE QNIX CATE RAIDURI UNT FACUTE E DAOR 1 ATAT! uitate la ilvl pe el 347 e gear de raid? uitate la tme played pe el ti se pare ca am jucat eu pe el?

Posturi unite automat, 06-05-2012, 17:43:28

IamLegend wrote:
Katalyzer wrote:
IamLegend wrote:
Stiu ca il ai de mult in Huge, dar ultimele iteme obtinute la raid sunt de vineri.
Si cand noi te asteptam la raid, tu faceai raid cu Huge. La qnix ai facut atramedes cu Huge cand noi te asteptam la raid.

OMUEL UN RAID DE 25n E FACU TPE QNIX de VINERI PARCA SI VIENRI EU FACEM RAIDURI de 25n CU VOI ADuTI AMiNTE IN PLM UNDE AM FACUT EU RAIDURI CU HUGE ZI ? CAND EU STATEA IN RAIDURI CU VOI DE LA 19 PANA LA 10 SA FACEM UN KAKAT DE BOSSSSSSS


Stii bine la ce ora ai venit tu la raidul de 25..Erau deja facute BH si Bot cand ai venit tu la 10:40.
In fine Dani, fa cum crezi tu de cuviinta. Daca vrei sa vii inapoi, o sa am grija sa primesti invite si rankul de 2ndgm inapoi si putem trece peste divergente.
Daca te hotarasti sa mergi in alta guilda, iti urez multa bafta.

am venit la 9 aduci ainte ca am zis ca le la 19:30 pana la 9 doar 2 bosi ati facut? iti aduci aminte?am venit si cu durs si cu noss si toti sa facem bwd si halfus da?

Posturi unite automat, 06-05-2012, 17:44:56

DE CE MAMA MEA Ia-ti DAT KICK LA NOSS SI eXTREAM FARA SA VA CONSUNTATI CU MINE CE PLM SUNT DE IBELOU IN GUILDA AIA? IA_TI ADUS VOI IN GUILDA SA LE DATI KICK? NOSS E IN GUILDA de CAND GUILDA AVEAM 3 PLAYERI INTELEGI? MERITA PUTIN RESPECT ZIK EU!


iar acum , cred ca am si eu dreptul la replica :


04.05.2012
Atramedes killed (Total kills: 1)

04.05.2012
Obtained [Plated Fists of Provocation].

04.05.2012
Chimaeron killed (Total kills: 2)

04.05.2012
Maloriak killed (Total kills: 2)

28.04.2012
Obtained [Belt of the Ferocious Wolf].

23.04.2012
Obtained [Jumbotron Power Belt].

23.04.2012
Arcanotron killed (Total kills: 1)

23.04.2012
Magmaw killed (Total kills: 1)

21.04.2012
Obtained [Gryphon Rider's Boots]. (Equipped)

21.04.2012
Obtained [Gryphon Rider's Boots]. (Equipped)

19.04.2012
Obtained [Sandguard Bracers].

19.04.2012
Obtained [Gift of Nadun].

Asta e ultima activitate a caracterului Qnix , din huge ,eu nu mai comnetez nimic.

i zimi u mie ti sa parut ca eu nu am organizat raiduri in guilda dystopia? cien mama mea lea organizat cine sa chinuit sa stranga lume in guilda?
13 ORE PLATER PE QNIX IN HUGE CU TOT CU LVL 85 TI SE PARE MULT ?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ARIADNA

[only priest]



Status: Offline
(since 11-10-2020 20:00)
Joined: 31 Mar 2011
Posts: 412, Topics: 37
Location: LONDON

Reputation: 269.7
Votes: 11

 
Post Posted: 06-05-2012, 17:00:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Katalyzer wrote:
elveon_23 wrote:
1. Sincer nu dau 2 bani pe ce chare aveti, ce faceti cu ele, cum le imbracati si alte cele care ar putea avea legatura cu acest lucru.
2. Eu nu accept ca unul sa isi ia enrage si sa ma ia la misto ca mai apoi sa dea kick in stanga si in dreapta pt ca el e imba player, are rank si asta ii confera putere asupra celorlalti si poate sa le dea kick sau invite dupa bunul plac.
3. Eu nu voi tolera niciodata de la "nu stiu cine" ca sa imi zica mie ca el e mai bun decat mine atata timp cat nu e asa/ Daca vrea sa imi demonstreze CINEVA ca e mai bun ca mine, sa mi-o DEMONSTREZE, nu sa se laude ca e mai bun, eu vreau fapte nu vorbe.

Cam asta am avut de scris despre e a fost mai sus si sa fiu cat mai obiectiv.

Acum sa scriu si la subiect si ce am eu pe inima>
1. Lexi... nu intereseaza ce vb tu, acum tu ai gresit pt faptul ca i-ai zis lui Gina ce i-ai zis... Gina la varsta ei, pentru faptul ca tot"se joaca cu noi" si isi permite ca sa aiba glume cu noi, fara sa se supere... tu nu ai dreptul la nici un comentariu cu privire la ce zice ea sau ce gandeste.
2. Katalizer, tu nu ai infiintat guilda, ci Ununu cu tine si cu Demoro, si daca nu iti mai doresti sa stai in guilda asta erai liber sa pleci, dar nu asa cum ai facuto tu, adica sa zici ca tu ai draci si sa iei enrage ca a luat kick Noss din guilda/ Daca erai baiat destept la faza asta, puteai sa intri pe TS cum ti-am cerut sa vorbim ca niste oameni mari si sa rezolvam problema, nu sa te superi si sa iesi afara din guilda fara sa zici nimic, . Eu stiu ca suntem o guilda, si ca o "GUILDA" ar trebui sa luam orice decizie impreuna si sa ne sfatuim, lucru pe care dupa cum se pare, nu ai vrut, ceea ce rezulta doar un lucru: "CA NU TE INTERESEAZA CE AU CEILALTI DE ZIS!" ceea ce e si pacat, eu nu joc pt gear sau alte cele, eu joc doar pt fun, pt ca imi place jocul si imi place sa il joc alaturi de oameni ca le place si lor jocul, nu alaturi de oameni de speta a 2-a care fac enrage la un item sau datorita faptului ca CEILALTI au ceva de spus si lui nu ii convine. Deci in concluzie, Katalizer, comportamentul tau a fost identic cu cel autoritar, daca ai de gand sa ii semeni lu Visez, sau Edi sau oricare altul, nu imi pasa atata timp cat nu am de a face cu tine.
3. Noss, daca citesti si tu aici, inseamna ca observi ca ti-ai luat prietenul in HUGE si poate ca esti putin mai fericit, dar... pt comportamentul tau care l-ai avut azi in guilda.... in ochii mei esti doar un nesimtit, un alt nolifer care este obsedar dupa un joc, care nu ii pasa de ceilalti care il joaca, si vrea doar ca sa fie el imba cu un pas inaintea celorlalti, cu alte cuvinte.... esti un mare SPART!

Cu drag semneaza,
Alico/Thea - va pupa is va zice ca conportamentul vostru nu este cel al unui om matur....

nu pot vb sunt prea nevos prea mult eprobleme azi...probleme certuri cu prietena probleme cu parinti si intru in wow sa ma distre putin si se ia decizi fara sa fiu consultat.





cu cine sa ne consultam , cand tu nu esti on , iar "mieluseii" se transforma in lupi cand tu nu esti?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Noss

[Le Malefic]



Status: Offline
(since 06-11-2014 21:11)
Joined: 10 Mar 2012
Posts: 76, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 109.8
Votes: 6

 
Post Posted: 06-05-2012, 17:00:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

elveon*



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dan

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-08-2018 03:52)
Joined: 05 Feb 2012
Posts: 1869, Topics: 31
Location: Sibiu

Reputation: 364.7
Votes: 12

 
Post Posted: 06-05-2012, 17:00:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alico vb cu UNunu si vezi cine a creat guild - eu cu demoro si i-am dat guild la UNunu cu lvl 5 direct ,infine nu aia conteaza 10 semnaturi ... e egal 0


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lexiy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2012 13:10)
Joined: 13 Apr 2011
Posts: 79, Topics: 4
Location: United Kingdom

Reputation: -87.1
Votes: 12

Post Posted: 06-05-2012, 17:01:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

IamLegend wrote:


@Lexy : Te rog frumos sa nu mai postezi aici.
Chiar nu ii pasa nimanui de opinia ta, serios. Nu vreau sa iti iei ban pe forum pentru spam, e pacat...


Te'ai gandit tu asa?-


 
Staff message (In2ition):
 
1 warn, offtopic repetat in topic. Am inteles ca nu faci parte din guilda asta.



Am luat warn ca am facut constatari =(
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dan

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-08-2018 03:52)
Joined: 05 Feb 2012
Posts: 1869, Topics: 31
Location: Sibiu

Reputation: 364.7
Votes: 12

 
Post Posted: 06-05-2012, 17:02:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ARIADNA wrote:
Katalyzer wrote:
elveon_23 wrote:
1. Sincer nu dau 2 bani pe ce chare aveti, ce faceti cu ele, cum le imbracati si alte cele care ar putea avea legatura cu acest lucru.
2. Eu nu accept ca unul sa isi ia enrage si sa ma ia la misto ca mai apoi sa dea kick in stanga si in dreapta pt ca el e imba player, are rank si asta ii confera putere asupra celorlalti si poate sa le dea kick sau invite dupa bunul plac.
3. Eu nu voi tolera niciodata de la "nu stiu cine" ca sa imi zica mie ca el e mai bun decat mine atata timp cat nu e asa/ Daca vrea sa imi demonstreze CINEVA ca e mai bun ca mine, sa mi-o DEMONSTREZE, nu sa se laude ca e mai bun, eu vreau fapte nu vorbe.

Cam asta am avut de scris despre e a fost mai sus si sa fiu cat mai obiectiv.

Acum sa scriu si la subiect si ce am eu pe inima>
1. Lexi... nu intereseaza ce vb tu, acum tu ai gresit pt faptul ca i-ai zis lui Gina ce i-ai zis... Gina la varsta ei, pentru faptul ca tot"se joaca cu noi" si isi permite ca sa aiba glume cu noi, fara sa se supere... tu nu ai dreptul la nici un comentariu cu privire la ce zice ea sau ce gandeste.
2. Katalizer, tu nu ai infiintat guilda, ci Ununu cu tine si cu Demoro, si daca nu iti mai doresti sa stai in guilda asta erai liber sa pleci, dar nu asa cum ai facuto tu, adica sa zici ca tu ai draci si sa iei enrage ca a luat kick Noss din guilda/ Daca erai baiat destept la faza asta, puteai sa intri pe TS cum ti-am cerut sa vorbim ca niste oameni mari si sa rezolvam problema, nu sa te superi si sa iesi afara din guilda fara sa zici nimic, . Eu stiu ca suntem o guilda, si ca o "GUILDA" ar trebui sa luam orice decizie impreuna si sa ne sfatuim, lucru pe care dupa cum se pare, nu ai vrut, ceea ce rezulta doar un lucru: "CA NU TE INTERESEAZA CE AU CEILALTI DE ZIS!" ceea ce e si pacat, eu nu joc pt gear sau alte cele, eu joc doar pt fun, pt ca imi place jocul si imi place sa il joc alaturi de oameni ca le place si lor jocul, nu alaturi de oameni de speta a 2-a care fac enrage la un item sau datorita faptului ca CEILALTI au ceva de spus si lui nu ii convine. Deci in concluzie, Katalizer, comportamentul tau a fost identic cu cel autoritar, daca ai de gand sa ii semeni lu Visez, sau Edi sau oricare altul, nu imi pasa atata timp cat nu am de a face cu tine.
3. Noss, daca citesti si tu aici, inseamna ca observi ca ti-ai luat prietenul in HUGE si poate ca esti putin mai fericit, dar... pt comportamentul tau care l-ai avut azi in guilda.... in ochii mei esti doar un nesimtit, un alt nolifer care este obsedar dupa un joc, care nu ii pasa de ceilalti care il joaca, si vrea doar ca sa fie el imba cu un pas inaintea celorlalti, cu alte cuvinte.... esti un mare SPART!

Cu drag semneaza,
Alico/Thea - va pupa is va zice ca conportamentul vostru nu este cel al unui om matur....

nu pot vb sunt prea nevos prea mult eprobleme azi...probleme certuri cu prietena probleme cu parinti si intru in wow sa ma distre putin si se ia decizi fara sa fiu consultat.





cu cine sa ne consultam , cand tu nu esti on , iar "mieluseii" se transforma in lupi cand tu nu esti?


LEGENDARU ARE NUMARU MEU DE TELEFON! COSTA 4 CENTI SA AM SUNE sa IMI ZICa ERA ASA GREU?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elveon_23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2013 05:30)
Joined: 06 May 2012
Posts: 123, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 28
Votes: 3

 
Post Posted: 06-05-2012, 17:02:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[quote="Lexiy"]
elveon_23 wrote:

Ce faci?Te bagi asa pur si simplu cand tu nu stii despre ce e vorba?

Stai jos si taci:*


Esti pe forumul Dystopia.... Eu cred ca tu esti cea in plus aici, imi apar membri guildei atata timp cat sunt aici, ca si ceilalti de altfel... Pacat ca dupa cum se pare nu intelegi. Oricum alt replay nu mai primesti din partea mea, ci doar rep cu "-" dupa acest post. Si Gina nu e Iisus, e doar o alta persoana alaturi de care imi pierd vremea in wow de 1 an si ceva, adica mi-a castigat increderea si stima. Si daca ma gandesc bine e si singura alaturi de care am jucat de aici... deci ea este mai presus de oricare alt membru al guildei in care sunt(exceptie o face Redeamer - proaspat intrat), asa ca ii iau si o sa ii iau intotdeauna apararea, pentru ca mi-a DEMONSTRAT ca e o persoana care merita toata stima si respectul meu...

Si acum o atentionare pentru cei care sunt aici in plus, respectiv Noss si cu Lexi. Aici era vorba de Katalyzer si faptul ca a parasit guilda.... deci noi cei din Dystopia avem ce avem de discutat cu el si nu cu voi...

Semneaza, Al vostru sincer....
Alico/Thea

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dan

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-08-2018 03:52)
Joined: 05 Feb 2012
Posts: 1869, Topics: 31
Location: Sibiu

Reputation: 364.7
Votes: 12

 
Post Posted: 06-05-2012, 17:04:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[quote="elveon_23"]
Lexiy wrote:
elveon_23 wrote:

Ce faci?Te bagi asa pur si simplu cand tu nu stii despre ce e vorba?

Stai jos si taci:*


Esti pe forumul Dystopia.... Eu cred ca tu esti cea in plus aici, imi apar membri guildei atata timp cat sunt aici, ca si ceilalti de altfel... Pacat ca dupa cum se pare nu intelegi. Oricum alt replay nu mai primesti din partea mea, ci doar rep cu "-" dupa acest post. Si Gina nu e Iisus, e doar o alta persoana alaturi de care imi pierd vremea in wow de 1 an si ceva, adica mi-a castigat increderea si stima. Si daca ma gandesc bine e si singura alaturi de care am jucat de aici... deci ea este mai presus de oricare alt membru al guildei in care sunt(exceptie o face Redeamer - proaspat intrat), asa ca ii iau si o sa ii iau intotdeauna apararea, pentru ca mi-a DEMONSTRAT ca e o persoana care merita toata stima si respectul meu...

Si acum o atentionare pentru cei care sunt aici in plus, respectiv Noss si cu Lexi. Aici era vorba de Katalyzer si faptul ca a parasit guilda.... deci noi cei din Dystopia avem ce avem de discutat cu el si nu cu voi...

Semneaza, Al vostru sincer....
Alico/Thea

hai ca ma binedispui cu subsemnatul - alico/the -

semneaza,al vostru sincer.....draq
lockdown/qnix/katalyze/katalyer -





Last edited by Dan on 06-05-2012, 17:05:50; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lexiy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2012 13:10)
Joined: 13 Apr 2011
Posts: 79, Topics: 4
Location: United Kingdom

Reputation: -87.1
Votes: 12

Post Posted: 06-05-2012, 17:05:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[quote="elveon_23"]
Lexiy wrote:
elveon_23 wrote:

Ce faci?Te bagi asa pur si simplu cand tu nu stii despre ce e vorba?

Stai jos si taci:*


Esti pe forumul Dystopia.... Eu cred ca tu esti cea in plus aici, imi apar membri guildei atata timp cat sunt aici, ca si ceilalti de altfel... Pacat ca dupa cum se pare nu intelegi. Oricum alt replay nu mai primesti din partea mea, ci doar rep cu "-" dupa acest post. Si Gina nu e Iisus, e doar o alta persoana alaturi de care imi pierd vremea in wow de 1 an si ceva, adica mi-a castigat increderea si stima. Si daca ma gandesc bine e si singura alaturi de care am jucat de aici... deci ea este mai presus de oricare alt membru al guildei in care sunt(exceptie o face Redeamer - proaspat intrat), asa ca ii iau si o sa ii iau intotdeauna apararea, pentru ca mi-a DEMONSTRAT ca e o persoana care merita toata stima si respectul meu...

Si acum o atentionare pentru cei care sunt aici in plus, respectiv Noss si cu Lexi. Aici era vorba de Katalyzer si faptul ca a parasit guilda.... deci noi cei din Dystopia avem ce avem de discutat cu el si nu cu voi...

Semneaza, Al vostru sincer....
Alico/Thea


Taci si stai jos ca e mai bine - nu stii de unde a inceput tot,ok?A da si inca ceva,nu ma intereseaza ciine e Gina,ce face,ce mananca...Cand invata sa respecte atunci va si respectata si tu la fel,nu im pasa ce ti`o castigat tie.


Am luat warn ca am facut constatari =(
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elveon_23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2013 05:30)
Joined: 06 May 2012
Posts: 123, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 28
Votes: 3

 
Post Posted: 06-05-2012, 17:09:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Katalyzer wrote:


hai ca ma binedispui cu subsemnatul - alico/the -

semneaza,al vostru sincer.....draq
lockdown/qnix/katalyze/katalyer -


Dani, dupa cum ai observat, eu nu sunt un mahalagist, vb scurt si la obiect, eu ti-am cerut sa intri pe TS, daca intrai si te consultai cu noi, era totul ok, asta nu mi-a placut la tine azi. In rest ce pot zice, esti cum zice o expresie la noi aici in Vrancea, esti un "baiat de zahar". Daca te-am suparat vreodata eu ce ceva, imi cer sincer scuze. Dar azi ai gresit, trebuia sa intri pe TS si sa ne asculti si pe noi ce avem de zis.

Semneaza, Al vosstru Noob Suprem
Alico/Thea



Last edited by elveon_23 on 06-05-2012, 17:09:40; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IamLegend

[Creep]



Status: Offline
(since 01-12-2012 11:53)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 654, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -90.9
Votes: 11

 
Post Posted: 06-05-2012, 17:09:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Noss, citeste ce am scris eu mai sus si fa-ti o parere vis a vis de ce a deranjat in comportamentul tau.

Suplimentar, te-as ruga sa nu mai postezi aici.

Esti un jucator talentat la WoW si ti-o zic pe bune.
Singurele tale deficiente stau la partea cu modestia si relatia cu altii intr-un colectiv.
Huge-ul are prioritatile sale : Progressul.
Prioritatile noastre sunt altele, anume sa ne distram. Noi daca luam wipe la cel mai praf boss, BH10, nu facem militarie, noi ne distram si radem pe seama wipeului, dupa care o luam de la capat.
Noi nu am uitat ca in fond, e doar un joc si nu ne pune mancarea pe masa.

@DAni: Am numarul tau de telefon, dar nu cred ca pentru ceva ce era stabilit din start, era nevoie sa te consult.

Cand am vorbit cu tine si cu Marius, s-a stabilit ca se da gkick pentru : Raiduri cu globalul, ofense aduse colegilor de guilda si multe altele.
Din aceste "motive de gkick", Noss s-a incadrat in cel putin doua, iar cand mi-a zis "Nu cred ca iti vin la raid ca am raid cu Huge-ul", aia mi-a pus capac.
Aceste intamplari, fara a altera catusi de putin adevarul, i le-am expus si lui Marius, iar el a fost 100 % de acord cu mine.


Quinwaz wrote:
Trebuie sa ma prezint si eu?
Nume: Marian
Nume in Game: Quinwaz
Despre Mine: Am Nasu Mare -



Last edited by IamLegend on 06-05-2012, 17:11:21; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ARIADNA

[only priest]



Status: Offline
(since 11-10-2020 20:00)
Joined: 31 Mar 2011
Posts: 412, Topics: 37
Location: LONDON

Reputation: 269.7
Votes: 11

 
Post Posted: 06-05-2012, 17:09:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LEGENDARU ARE NUMARU MEU DE TELEFON! COSTA 4 CENTI SA AM SUNE sa IMI ZICa ERA ASA GREU?[/quote]



poate ca nu era greu , dar tu te-ai consultat cu cineva cand ai facut ce ai facut prin guilda? si ma refer la inv si promote sau kick , erai second gm si ca si Gaby , ai facut ce ai crezut fara sa te consulti.
Saychesse e si el second GM , nu era necesar sa te anunte de ce are de gand sa faca , pt niste insulte intre membri guildei



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Noss

[Le Malefic]



Status: Offline
(since 06-11-2014 21:11)
Joined: 10 Mar 2012
Posts: 76, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 109.8
Votes: 6

 
Post Posted: 06-05-2012, 17:13:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

IAMLEGEND, o las asa, nu imi mai bat capu. Dak vrei dk meu til dau cu mare drag pt ca nu sunt un "no-lifer" cum afirma "sincerul" alico si nu traiesc pentru warcraft; dai /w pe noss si iti dau pass si nick si am incheiat citatul. Bafta in continuare.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elveon_23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2013 05:30)
Joined: 06 May 2012
Posts: 123, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 28
Votes: 3

 
Post Posted: 06-05-2012, 17:25:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Noss wrote:
IAMLEGEND, o las asa, nu imi mai bat capu. Dak vrei dk meu til dau cu mare drag pt ca nu sunt un "no-lifer" cum afirma "sincerul" alico si nu traiesc pentru warcraft; dai /w pe noss si iti dau pass si nick si am incheiat citatul. Bafta in continuare.


Bai Noss, mai citeste odata ce am scris, digera si apoi comenteaza, nu am zis nimic de itemele tale de pe DK spartule, ci am afirmat ca tu ai avut un comportament de toata mila azi pe /guildchat, ca sa nu mai zic de un vocabular de mahala. plus ca tu ai dat promote-uri aiurea. Demonstreaza-mi ca nu e asa si poate imi schimb parerea despre tine, in caz contrar si pana la noi imbunatatiri aduse personalitatii tale ai ignore pe orice caracter cu care vei incerca sa imi dai /w ingame.

Semneaza, your dearest
Alico/Thea

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dan

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-08-2018 03:52)
Joined: 05 Feb 2012
Posts: 1869, Topics: 31
Location: Sibiu

Reputation: 364.7
Votes: 12

 
Post Posted: 06-05-2012, 17:29:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ARIADNA wrote:
LEGENDARU ARE NUMARU MEU DE TELEFON! COSTA 4 CENTI SA AM SUNE sa IMI ZICa ERA ASA GREU?


poate ca nu era greu , dar tu te-ai consultat cu cineva cand ai facut ce ai facut prin guilda? si ma refer la inv si promote sau kick , erai second gm si ca si Gaby , ai facut ce ai crezut fara sa te consulti.
Saychesse e si el second GM , nu era necesar sa te anunte de ce are de gand sa faca , pt niste insulte intre membri guildei

eu imi permitea pentru ca eu stiam ce invit si ce nu in guilda,nu m-am bagat peste ce a invitat legend in guilda,noss era prieten cu mien si era d emult in guilda....meritam si eu consultat zik eu

Posturi unite automat, 06-05-2012, 18:25:37

elveon_23 wrote:
Katalyzer wrote:


hai ca ma binedispui cu subsemnatul - alico/the -

semneaza,al vostru sincer.....draq
lockdown/qnix/katalyze/katalyer -


Dani, dupa cum ai observat, eu nu sunt un mahalagist, vb scurt si la obiect, eu ti-am cerut sa intri pe TS, daca intrai si te consultai cu noi, era totul ok, asta nu mi-a placut la tine azi. In rest ce pot zice, esti cum zice o expresie la noi aici in Vrancea, esti un "baiat de zahar". Daca te-am suparat vreodata eu ce ceva, imi cer sincer scuze. Dar azi ai gresit, trebuia sa intri pe TS si sa ne asculti si pe noi ce avem de zis.

Semneaza, Al vosstru Noob Suprem
Alico/Thea

sunt prea nervos......azi a fost o zi grea....sti ca cu u n-am treaba,tot timpu mi-ai gazut bine si esti un baiat cu capu pe umar...sti cat m-am rugat de u sa vi in guilda -)

Posturi unite automat, 06-05-2012, 18:29:12

elveon_23 wrote:

Semneaza, your dearest
Alico/Thea

ma omori -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 20, 21, 22  Next    


The time now is 30-09-2024, 05:29:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x