User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message30605
Bulanngiu

[Badass]



Status: Offline
(since 08-03-2018 16:37)
Joined: 18 Feb 2011
Posts: 113, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 138.5
Votes: 7

 
Post Posted: 05-05-2012, 11:47:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Bogdan
2.Varsta : 18
3.Ocupatie : Scoala, Wow
4.Localitate : Turda / Jud. CLuj
5.Nume Char in-game : Divinefurry
6.Clasa : Paladin
7.Spec / Offspec : Retri/Holy
8.Profesii : Enginnering
9.Cat timp oferi jocului pe zi : Cat este nevoie -
10.Link Armory (gear PvE + Spec PvE) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Divinefurry
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Toti bossi pe hc down pe main char, daca este nevoie va pot arata.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit : -
13.SS cu interfata : http://i46.tinypic.com/2r3azv6.jpg
14.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da, aman2.
15.De ce noi ? : DIn cate am vazut sunteti o guilda bine organizata si capabila de progres.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
efekt12

[Heaven]



Status: Offline
(since 31-07-2017 18:31)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 890, Topics: 28
Location: Tomis Nord

Reputation: 200.5
Votes: 28

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-05-2012, 14:38:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat /w Naturemixx in game


Paladin Retribution 5.4.8 Pve Guide

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eraasmus

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 02-08-2016 17:10)
Joined: 04 Jan 2012
Posts: 549, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 13

 
Post Posted: 06-05-2012, 16:44:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://forum.wow-freakz.com/Recrutari-t126483.html -UPDATE



HEAVEN Guild Master

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Murgul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2012 22:35)
Joined: 23 Nov 2011
Posts: 18, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 50.6
Votes: 2

 
Post Posted: 06-05-2012, 20:35:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Robert
2.Varsta : 23
3.Ocupatie : student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Murgul
5.Clasa : warrior
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 5 ore
7.Main Spec / Off Spec : Fury / Fury(pvp) la cerere pot sa schimb si Prot, am gear 354 ilvl
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : imi place sa dau dps si sa ma vad primu la recount
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
Talente - n-am ce sa explic sunt talente pve de dat dps...doar nu luam talent pentru "survival" sau mai stiu eu ce...
Rotatie - sunderx3 daca nu e tank warr, CS BT RB(berserker daca nu e) BT GCD(slam, shout, throw) si HS cand am peste 75 rage
Gem - daca nu-mi mai trebuie hit/exp, full str si daca itemu are bonus 20 str atunci aleg bonusul
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar doar cu buffele proprii :
Mi se pare aiurea chestia cu dps pe 2-3 mil, daca ai bafta se se procuie toate cum trebuie merge bine treaba daca nu....DPS se da pe un timp mai lung pe 10 min sau ceva de genu.
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Am mai jucat pe BC si de atunci pauza(pc nasol) si acum pe freakz de vreo juma' de an, stiu toate scripturile care sunt disponibile, am HC: Valiona, Magmaw, Maloriak. HC Omno si Atramedes inca nu am gasit un grup cu care sa fac, am doar normal.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit : O singura guilda a fost "Awaken", din care mi-am luat kick pentru inactivitate pe perioada de sarbatori si sesiune 2011-2012
13.SS cu interfata (de preferat in raid / combat) : nu am ss din raid, da e cel de la dummy cu interfata in combat
14.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
15.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Din cate mi-a zis Erasmus e organizare, ati facut toti bosii si vreau sa-mi iau toate itemele posiblie.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
raz1e

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2014 03:29)
Joined: 16 Mar 2011
Posts: 7, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 48.2
Votes: 2

Post Posted: 06-05-2012, 20:37:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Mihai
2.Varsta : 21
3.Ocupatie : facultate
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Tripatpehil (resto)
5.Clasa : enha/resto
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 4-5 ore
7.Main Spec / Off Spec : enah/resto
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : nu am un spec preferat, le joc bine pe amandoua, dar as vrea sa vin ca resto in guild
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : nu ti trebuie rotatie, trebuie doar sa fi atent la raid la boss cand urmeaza sa dea un dmg pe raid mai mare sa dai anumite spelluri de ex rain of healing sau nature's swiftness, reptide il dai la cd pt reducerea cd-ului la healuri si spam la chain heal
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : am facut toti bosii de la TBC pana in prezent
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit : Friends stick togheter ( care s a destramat )
13.SS cu interfata (de preferat in raid / combat) : folosesc decat DBM, imi e mai mult ca suficient
14.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : verificat
15.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ?: Caut un guild serios cu un program lejer si oameni simtiti

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
efekt12

[Heaven]



Status: Offline
(since 31-07-2017 18:31)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 890, Topics: 28
Location: Tomis Nord

Reputation: 200.5
Votes: 28

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-05-2012, 21:43:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Robert wisper Naturemixx in game , pentru mai multe teste


Paladin Retribution 5.4.8 Pve Guide



Last edited by efekt12 on 06-05-2012, 21:51:31; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eraasmus

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 02-08-2016 17:10)
Joined: 04 Jan 2012
Posts: 549, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 13

 
Post Posted: 06-05-2012, 21:49:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ raz1e -> Respins

@ Murgul -> Naturemixx / Erasmuus pt verificare script .




HEAVEN Guild Master

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fortytwo

[Dumb Mage]



Status: Offline
(since 02-08-2012 13:39)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 16, Topics: 2
Location: Vaslui

Reputation: 53.2
Votes: 2

   
Post Posted: 07-05-2012, 20:26:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Bobo
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : elev
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Megaria
5.Clasa : Hunter
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 5 ore +++
7.Main Spec / Off Spec : MM
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : ... pentru ca imi place....
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : 1.Serios? 2.(serpent on tot timpu) Aimed -> 2x Steady -> Chimera
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar doar cu buffele proprii : http://imageshack.us/f/607/wowscrnshot050712212010.jpg/
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : pe freakz, tot, mai putin ODS heroic si Valiona heroic
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit : Voi ( inactivitate ) Brotherhood ( s-a cam destramat)
13.SS cu interfata (de preferat in raid / combat) : clasica.... screenul de mai sus cu 3mil dmg
14.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : Check
15.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : E a 3-a oara cand completez formularul de recruare. (is insistent rau nu?)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Emineth

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2012 08:41)
Joined: 08 May 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

Post Posted: 08-05-2012, 18:35:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Nicolas
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : elev
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Emineth
5.Clasa : Lock destro
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Atat cat este nevoie.
7.Main Spec / Off Spec : Destro/affli
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? Ofera cel mai mult dps dintre spec-urile din cata.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Se joaca la haste si mastery, rotatia de pe wotlk. Se tine in permanenta buff-ul de la soul fire.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar doar cu buffele proprii : Am fost testat.
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Wotlk toti bossi, am facut first realm Lich King pe freakz. Scripturile bossilor din cata le stiu perfect.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit : Abia am inceput a juca cata. Asta ar fi prima guilda.
13.SS cu interfata (de preferat in raid / combat) : -
14.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da.Da.
15.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Atat datorita progresului pve cat si faptului ca sunteti o guilda serioasa din cate am observat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tovila

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2013 08:50)
Joined: 03 May 2012
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 61.3
Votes: 2

 
Post Posted: 08-05-2012, 19:05:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real :Robert
2.Varsta :17
3.Ocupatie :elev
4.Link Armory (gear PvE ) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Kinetics
5.Clasa :mage fire
6.Cat timp oferi jocului pe zi :4-5 ore
7.Main Spec / Off Spec :fire/frost
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :pentru ca a fost si este cel mai bun spec de dps ptr mage
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :joc pe spec ptr single target, rotatia scorch si living bomb mereu pe target , fireball spam , si pyroblast la proc de hot streak , gemming joc la bonusurile de pe iteme (sockete galbene cu 20 intelect 20 crit , sockete albastre 20 intelect 20 hit , sockete rosii cu 40 intelect)
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar doar cu buffele proprii :nu am recount , dar scot dps bun il puteti intreba pe anderson.
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :pe wotlk am facut tot inafara de lk 25hc pe evolution cu guilda requiem, iar pe cata stiu toate scripts
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit :Pride dar mam lasat de hoarda si mam apucat la ally pe un rogue (bodies) si cam atat oricum nu prea faceau raiduri...
13.SS cu interfata (de preferat in raid / combat) :http://imageshack.us/photo/my-images/594/magek.jpg/
14.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) :da am
15.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :am vazut ca este o guilda cu progres pve bun si am zis de ce nu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
keris

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-08-2012 15:47)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 46, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 65.2
Votes: 3

 
Post Posted: 09-05-2012, 11:15:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:raluca
2. Varsta:25
3. Localitate:bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?4ore/zi 3zile/sapt
4. Clasa: paladin
5. Main Spec/OFF spec:holy /prot
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nazdry
7. Screenshot cu Interfata:
-holy: http://tinypic.com/r/m9aqt2/6
-prot: http://tinypic.com/r/2508fvc/6
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? 13/6/6 am ales specul asta deoarece ajuta foarte mult raidu la bosi gen omnotron hc( spellul aura mastery-ajuta enorb raidu cand toxitron in trage in death grip) e in loc de bula de la discii priest .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
no coment momemtan .. mai trebuie sa ma imbrac apoi poate voi avea ceva de adaugat..
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Hehe -am ainceput sa joc wow cam acum 5 anisori si,practic a fost o joaca de copii apoi , faceam intrecere intre mine si prietenul meu de pe vremea aceea care ajunge in cele mai hard core guilde de pe retail de pe realmu Doomhummmer,in fine timpu a trecut m-am luat cu scoala si cu munca am renuntat la retail dupa 3 ani apoi am mai jucat asa printre picaturi pe servere private si in cele din urma am ajus sa acumulez inca 2 anisori de wow , deci asa am ajus eu sa joc wow ..
patchuri jucate pe retail au fost- vanilla (classic)-tbc- lk -3 ani
patchuri jucate pe private au fost - tbc -lk si cataclysm -2 ani

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
pride -lipsa activitate ,vanity-lipsa playery , specii-lipsa coordonare ...
12. Detalii PC: http://tinypic.com/r/2dt4ymr/6 -conecxiune RDS-
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
ca sa fiu si eu claie peste gramada:P .., sa fac progress , si sa invat mai multe :)atat despre joc cat si despre playerii care au ales sa joace acest joc..
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc)
- am vacata pana in septembrie pe 15
- lucrez( 1 saptamana cu 1 saptamana ) de l-j : de la 17:00 -la 21:00, v-d :de la 14:00-la 21:00
- timp liber: ori dorm:)), ori fac cumparaturi sau mancare:)), ori ies la un suc si-o plimbare prin bucuresti , ori joc wow depinde ce am in program si ce vreau sa fac in ziua respectiva..

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
folosest ts3 , am microfon in dotare dar prefer sa nu vb..


ia-ma acasa!-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eraasmus

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 02-08-2016 17:10)
Joined: 04 Jan 2012
Posts: 549, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 13

 
Post Posted: 09-05-2012, 11:54:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Fortytwo -> Nu man , slab dpsu , si itemele , dar sa zic ca sar peste astea dar pe mine ma intereseaza scripturile sa le stii pe derost , si sa le si practici , in consecinta RESPINS

@Emineth -> Acceptat

@tovila -> Prea sarace aplicatiile , nu va doare mana sa scrieti ceva complex , ca sa dovediti ca sunteti apti de ceva RESPINS

@keris -> Acceptata , mi-a placut aplicatia ,relativ completa , un minim de respect si de dorinta demonstreaza asta , /w erasmuus ingame sa mai vorbim de scripturi .

IN CONTINUARE RECRUTARILE SUNT DESCHISE !




HEAVEN Guild Master

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ringo95

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-08-2013 10:59)
Joined: 16 Feb 2011
Posts: 79, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 38.9
Votes: 4

 
Post Posted: 09-05-2012, 19:39:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Cristian
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : Elev
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ymperator
5.Clasa : Warrior
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 3-5 maxim 7 ore
7.Main Spec / Off Spec : Fury/Protection
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Stiu rotatia, scot dps
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :(pentru boss) Colosus Smash(urmat de reckless, deathwish , trinkets pentru sporirea DMG-ului in urmatoarele 6 Secunde) => Bloodlust=> Heroic Strike(prima data Inner Rage=MACRO) => Ragging Blow, (AOE) Colosus smash evident urmat de Bloodlust Whiwind, cleave(inner rage, trinkets, reck, death wish, etc.), sper ca ajunge

10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar doar cu buffele proprii : http://s15.postimage.org/3n3pvhg57/Wo_WScrn_Shot_050912_203406.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : JoC LK de 2 ani, si m-am lasat o perioada de WoW apoi am revenit cand sa bagat cata.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit : Most Wanted, sa bagat cata
13.SS cu interfata (de preferat in raid / combat) : http://s15.postimage.org/3n3pvhg57/Wo_WScrn_Shot_050912_203406.jpg Detest alte action baruri
14.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da am
15.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : raiduri + DPS

@daca 5 Iteme PVP is multe(cu arme cu tot)...., vezi poza





Last edited by ringo95 on 10-05-2012, 16:12:29; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Eraasmus

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 02-08-2016 17:10)
Joined: 04 Jan 2012
Posts: 549, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 13

 
Post Posted: 10-05-2012, 13:55:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ringo95 -> prea multe iteme pvp si low dps RESPINS



HEAVEN Guild Master

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Throol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-01-2013 21:34)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 19, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 69.4
Votes: 2

 
Post Posted: 14-05-2012, 16:09:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real :Liviu
2.Varsta :17 ani
3.Ocupatie :elev
4.Link Armory (gear PvE ) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Throol
5.Clasa :Warrior
6.Cat timp oferi jocului pe zi : De la ora 14:00 pana dimineata.
7.Main Spec / Off Spec :fury/prot
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Pentru ca este best in Pve.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :Talente: 3/27/2
Ca rotatie incep intotdeauna cu Colossus Smashm,apoi Bloodthirst + Heroic strike si in functie de ce se procuie(Slam/Raging blow) folosesc una din acelea.In principiu intai Raging blow apoi Slamul procuit.La burst nu cred k mai este nevoie sa spun..macro + bs+ Bersekers Rage.. iar cand targetul este sub 20% hp..spamez execute cu raging blow si bloothrist ,binenteles colossus smaash la cd,si execute pana se activeaza Executioner.Ca gemuri recomand cele 40 str ca red; Mov:20str+20hit daca nu aveti hit cap.;Meta:cu crit; Orange;20str+20crit .
Ca statsuri cel mai improtant la warr acum este mastery din puncutl meu de vedere.Cel putin la mine se observa considerabil cand ai mai mult mastery fata de crit cum eram inaitne. Sa revenim: Hitul sa aveti peste 8% ca sa nu dati miss cu alb,Expertise 26/26 asta este clar.. Mastery cat mai mult. Si restul reforge in critical.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar doar cu buffele proprii :http://imageshack.us/photo/my-images/198/priiint.png/
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Joc wow de pe lich king unde am picat tot ce se putea.Pe cataclysm stiu full script bh/bwd/bot!
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit : Singura in care am fost Light of dawn.Motivul este simplu. La inceput mergea treaba..dar nu stiu ce s-a intamplat ca nu mai este organizare.0 progres..si nu era bine,motiv pentru care am ales sa ies.
13.SS cu interfata (de preferat in raid / combat) : ss este la recount de pe dummy
14.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) :da
15.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :Doresc organizare si progress pve si din cate am auzit sunteti o guilda buna.
Multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next    


The time now is 15-06-2024, 14:45:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x