User
Pass
2FA
 
 

..:: DISCUTII ::..
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message28840
ARIADNA

[only priest]



Status: Offline
(since 11-10-2020 20:00)
Joined: 31 Mar 2011
Posts: 412, Topics: 37
Location: LONDON

Reputation: 269.7
Votes: 11

 
Post Posted: 07-05-2012, 19:13:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

perpetuezi o poveste cu care nu ai nimic de castigat , du-te si cauta-l pe dany , ca te va linisti


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dan

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-08-2018 03:52)
Joined: 05 Feb 2012
Posts: 1869, Topics: 31
Location: Sibiu

Reputation: 364.7
Votes: 12

 
Post Posted: 07-05-2012, 21:02:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NU MAI FITI SUPARATI !!! Ascultati ceva misto -)
https://youtube.com/watch?v=PCk1p3BNBbY:


-



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
edisanx

[Creep]



Status: Offline
(since 04-06-2013 17:24)
Joined: 12 Jun 2010
Posts: 592, Topics: 107
Location: Romania

Reputation: -89
Votes: 23

 
Post Posted: 07-05-2012, 21:06:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sunt linistit impacat mai bn ca am plecat din guild cleo teai offuscat cumva ca am zis adevaru gol golut?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ARIADNA

[only priest]



Status: Offline
(since 11-10-2020 20:00)
Joined: 31 Mar 2011
Posts: 412, Topics: 37
Location: LONDON

Reputation: 269.7
Votes: 11

 
Post Posted: 07-05-2012, 21:35:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

n-are rost ......
bafta unde ai plecat, pt mine nu ai nici-o valoare



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
edisanx

[Creep]



Status: Offline
(since 04-06-2013 17:24)
Joined: 12 Jun 2010
Posts: 592, Topics: 107
Location: Romania

Reputation: -89
Votes: 23

 
Post Posted: 07-05-2012, 21:37:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sincer ma doare undeva ce crezi tu despre mine veziti de nepoti daca ai asa ceva -)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elveon_23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2013 05:30)
Joined: 06 May 2012
Posts: 123, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 28
Votes: 3

 
Post Posted: 07-05-2012, 21:56:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Edi asta e primul si ultimul reply care il ai de la mine, urmatoarele raspunsuri pe care o sa le ai de la mine va fi reputatie cu "-" din partea mea.

edisanx wrote:
legend vino pe balance sa dam un dps test si dupa discutam


Prin replica asta ai demonstrat cat de spart esti. Se vede ca tie iti pasa mult mai mult de faptul ca dai tu mult mai mult dps pe charul tau decat da Iamlegend, asa ca te rog nu tine prelegeri despre joc atata timp cat tu esti obsedat in privinta lui...

edisanx wrote:
Legend tu zici de realizari in viata toata ziua esti pe wow gg buna realizare in viata. Cat despre progres nu esti in stare de asta nu vrei progres S@L plus ca daca vezi ca doi se cearta intri pe cont rapid si dai demote nu ce ai facut tu ca potoliti-va oricum nai ce sa faci uni oameni nau experienta cu sgm -)


Banuiesc ca tu ai experienta cu privire la modul in care se conduce o guilda nu? Ma uit la Asasinii aia doriti si vad ca te personifica perfect, pentru ca tu ai fost GM acolo din cate imi amintesc. Te rog eu sincer sa nu imi tii mie prelegeri cum se tine o guilda, sincer singurul aliat care stie sa isi tina guilda pe serverul Evolution si care a demonstrat ca poate sa si-o tina, e DURS! Si nici un altul, asa ca te rog abtinete cand vorbesti despre a conduce o guilda sau vreun grup de oameni tinand cont de marele tau esec cu Asasinii, ok? Nu mai preleva tu atacuri la adresa lui Iamlegend atata timp cat nu te ridici la nivelul lui. In opinia mea, "Omul cand nu va avea ceva de spus in apararea sa, acesta va incepe sa arunce cu noroi cu privire la defectele celuilalt" Exact cum faci tu acum... Daca nu ai fost tu in stare sa fii un bun lider, asat nu inseamna ca si Iamlegend e la fel.... Asa ca te rog, abtinete!

edisanx wrote:
sincer ma doare undeva ce crezi tu despre mine veziti de nepoti daca ai asa ceva -)


Gina joaca de dragul jocului, nu pt a le face in ciuda celor ca tine, si respect decizia luata, nu cred sa fie multa lume care sa faca acest lucru la acea varsta. Tu la 60 de ani ce o sa faci? O sa stai in carja? Eu unul ii respect decizia, si Gina nu se baga in seama pur si simplu spre deosebire de tine. Atata timp cat ea se afla in Guilda <Dystopia> are TOT DREPTUL sa comenteze orice se scrie aici ca si orice alt membru care se afla in guilda pentru ca asta e forumul guildei Dystopia, nu doar un alt forum random, e dreptul ei ca si dreptul a oricarui alt membru sa comenteze ce ai de zis la adresa vreunui membru a guildei noastre cat de afli pe forumul nostru. Lucru pe care tu se pare ca nu il intelegi. Daca vrei sa iti desenez, astept un PM. Din comportamentul tau care il ai prin replicile date nu pot sa iti dau prea multa incredere, pentru ca imi miroase putin narcisism din partea ta, pt ca CITEZ:
edisanx wrote:
sincer ma doare undeva

Daca te doare.... dute la un control la medic si fati niste analize, si nu mai suferi aici. Pentru ca nu ma impresionezi prin comportamentul/replicile pe care le ai de postat aici. Ba chiar dimpotriva pot zice ca imi provoci putin dezgust, asa ca pana cand o sa imi demonstrezi ca meriti putina atentie sau respect din partea mea(vorbind din prisma mea) poti sa postezi cat vrei aici, pana atunci NU MERITI SA POSTEZI ABSOLUT NIMIC AICI!


Semneaza, mult iubitul si cel care va pupa de noapte buna in fiecare seara daca sunteti on,
Alico/Thea



Last edited by elveon_23 on 07-05-2012, 22:35:25; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
edisanx

[Creep]



Status: Offline
(since 04-06-2013 17:24)
Joined: 12 Jun 2010
Posts: 592, Topics: 107
Location: Romania

Reputation: -89
Votes: 23

 
Post Posted: 07-05-2012, 22:25:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deci imi dai - rep ooo ce tare hai dai sa vedem cat poti sa dai si altfel asta e - thea se pare ca ai niste jigniri gratuite esti cum esti nu mai zic nimik Traiasca Gravity

 
Staff message (In2ition):
 
1 warn, offtopic




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IamLegend

[Creep]



Status: Offline
(since 01-12-2012 11:53)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 654, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -90.9
Votes: 11

 
Post Posted: 08-05-2012, 15:12:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok baieti, revenind la oile noastre, am rugamintea sa ma anuntati daca va pica vreun Icebone Hauberk. Nu am eu gold prea mult (ca sa nu zic deloc - ) sa vi-l platesc, dar in 2-3 zile ii strang. -

Quinwaz wrote:
Trebuie sa ma prezint si eu?
Nume: Marian
Nume in Game: Quinwaz
Despre Mine: Am Nasu Mare -



Last edited by IamLegend on 08-05-2012, 15:21:45; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drik

[Debil]



Status: Offline
(since 26-01-2024 20:57)
Joined: 08 May 2010
Posts: 3338, Topics: 181
Location: Romania

Reputation: 1285.6
Votes: 166

       
Post Posted: 08-05-2012, 15:14:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba edisanx Da dute frate si lasa-ne , Durs te rog cum Playerii nostrii nu posteaza pe forumul vostru , Nici PLayerii tai nu vreau sa mai posteaza aici

Dacã ataci replica unui prost, riști sã te trezești cu tot prostul în discuție
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
IamLegend

[Creep]



Status: Offline
(since 01-12-2012 11:53)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 654, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -90.9
Votes: 11

 
Post Posted: 08-05-2012, 15:23:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Drikzor : Lasa-l tati in pace. Sa ne vedem fiecare de treaba noastra.
Cand te prind prin Bucuresti pentru o sesiune de basket si multe beri.? -


Quinwaz wrote:
Trebuie sa ma prezint si eu?
Nume: Marian
Nume in Game: Quinwaz
Despre Mine: Am Nasu Mare -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 08-05-2012, 15:44:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

puteti impune anumite reguli in sectiunea voastra pe forum( astfel pentru fiecare replay inutil ii pute-ti da report / - rep).
Nu imi mai activa casuta vocala din moment ce nu am nicio legatura cu voi, fiecare isi vede de treaba lui, nu faceti flame referitor la HUGE in sectiunea voastra.
Invatati sa impune-ti reguli pe forum astfel ve-ti avea numai de castigat.


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
That

[Guardian of Death]



Status: Offline
(since 06-01-2015 13:36)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 266, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 134.5
Votes: 9

 
Post Posted: 08-05-2012, 15:48:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vreau sa stiu si eu cn a fost cu ideea asta geniala sa puneti numele la guild DYSTOPIA?-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drik

[Debil]



Status: Offline
(since 26-01-2024 20:57)
Joined: 08 May 2010
Posts: 3338, Topics: 181
Location: Romania

Reputation: 1285.6
Votes: 166

       
Post Posted: 08-05-2012, 15:58:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu fac Flame si nu iti activez casuta vocala dar playerul din guilda ta da dovada de ce oameni sunteti ok ? ... I'ati odrazdele de aici si vedeti'va de guild voastra , fiecare ne vedem de drumul lui , atunci i'ati copilasii care plang de kick de aici . Bafta in continuare DURS

On: Legend in vara asta vin pe acolo - sa iti dau o lectie de basket -


Dacã ataci replica unui prost, riști sã te trezești cu tot prostul în discuție
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Dan

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-08-2018 03:52)
Joined: 05 Feb 2012
Posts: 1869, Topics: 31
Location: Sibiu

Reputation: 364.7
Votes: 12

 
Post Posted: 08-05-2012, 17:11:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

That wrote:
Vreau sa stiu si eu cn a fost cu ideea asta geniala sa puneti numele la guild DYSTOPIA?-

eu dc?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IamLegend

[Creep]



Status: Offline
(since 01-12-2012 11:53)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 654, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -90.9
Votes: 11

 
Post Posted: 08-05-2012, 18:22:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Durs wrote:
puteti impune anumite reguli in sectiunea voastra pe forum( astfel pentru fiecare replay inutil ii pute-ti da report / - rep).
Nu imi mai activa casuta vocala din moment ce nu am nicio legatura cu voi, fiecare isi vede de treaba lui, nu faceti flame referitor la HUGE in sectiunea voastra.
Invatati sa impune-ti reguli pe forum astfel ve-ti avea numai de castigat.


Draga domnule Durs. Spune-le si tu membrilor tai sa aiba o conduita demna de respectul pe care il pretinzi tu pentru guilda ta si pentru membrii sai. Tie ti se pare normal sa vina membrii tai la noi in sectiune si sa insulte lumea?
Ce e deranjant cel mai tare e faptul ca tu le impui chestii destul de lipsite de sens, cum e faza cu "ori aduci in guilda un membru nou ori capeti -400dkp si/sau gkick", iar ei, din disperarea de a nu fi dati afara, vin undercover prin alte guilde, sufera de mama focului ce progress au facut ei cu Huge de parca ar pasa cuiva, dupa care isi petrec timpul in activitati care cauta sa creeze conflicte".

Sincer Durs, pentru tine si Huge-ul sau ma rog, The Legend of Huge, am tot respectul si ti-o zic pe bune, dar in momentul in care membrii guildei vin la noi in guilda/sectiune pe forum si genereaza conflicte, insulta lumea si isi bat joc de increderea pusa de noua guilda in ei, respectul meu fata de voi, se clatina..

Pe aceasta cale si pentru a inceta orice discutie, te rog frumos Durs sa iti tii membrii intr-o lesa mai scurta, daca situatia o cere.

End of Story.


Quinwaz wrote:
Trebuie sa ma prezint si eu?
Nume: Marian
Nume in Game: Quinwaz
Despre Mine: Am Nasu Mare -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next    


The time now is 01-10-2024, 11:37:51
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x