User
Pass
2FA
 
 

Anunt
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2502
InKca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2012 20:24)
Joined: 12 Apr 2012
Posts: 14, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 49.8
Votes: 2

Post Posted: 13-05-2012, 16:48:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutari!
Cu parere de rau va anunt ca s-ar putea sa nu mai joc niciodata pe acest server...
De ce?
1. Prea multi admini fara experienta, sau cu experienta mediocra in Zombie Mod/Plague, care nu stiu reguli de baza cum ar fi ca nu ai voie sa faci retry atunci cand esti zombie, mai rau, NEMESIS... Daca alege pe unu care isi luase saracu de el armura si infinite sa iti ia locul ca zombie? isi ia o teapa URIASA, si vede ca un ADMIN a facut asta, si face si el... si tot asa...
2. Prea multi admini care se cred smecheri doar ca au adminul, si isi inchipuie ca sunt legea pe pamant... Auzi, da slay la toti zombie pe zm_ugc care erau in spawn... man, abia ma infectasera, si URCAM!!! De acord, nu e ok ce fac ei, DAR nu dai tuturor... dai alora pe care ii vezi ca stau acolo si doar vaneaza humani...

Nu o sa stau eu acum sa va fac morala, e treaba lui Power, daca vrea sa mai joace cineva pe server... Toata stima pentru el, a facut si face o treaba exceptionala cu serverul, doar ca nu te poti bucura de joc linistit ca abuzeaza fragari d-astia tristi...
SFAT: power, gandeste-te intr-o zi, si fa un set de reguli STRICTE pentru admini... atat ca sa le aminteasca playerilor, cat si pentru ei... Ca in anarhia asta, nu se poate juca...

Ma gandesc azi si maine, poimaine aveti decizia mea definitiva cu privire la jocul meu in continuare pe acest server...
Bafta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
The Revolution

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-01-2014 13:48)
Joined: 14 Jan 2012
Posts: 191, Topics: 34
Location: I'm in miami beach!

Reputation: 136.3
Votes: 5

Post Posted: 13-05-2012, 17:02:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Incka..... Nu stiu cum sa iti spun, dar ai dreptate. Am fost si eu martor la 2. Dar eu sincer nu prea vreau sa pleci ca na suntem prieteni buni in frage dar hai sa nu fim chiar asa. A gresit na poate ca unii fac fraguri de au la ammo mai mult decat limita maxima si altii nu pot sa isi cumpere armura . Stiu cum e si am trecut si eu prin asta si de aceea intru mai des pe server deoarece unii sunt obsedati si de admin si de fraguri si de ammo + unii vor sa ajunga BOSII la level 30 sa rupa tot sa faca ammo de nu are nimeni. Eu decat am inceput sa joc era altfel era distractie eram uniti dar acuma s-a schimbat lumea nu mai e ce a fost pe vremurile bune care veneam de afara si direct pe cs si ma jucam pana dimineatza. Sincer sa fiu DA am scris foarte mult pt ca InKca Spune Adevarul. Daca o sa se contiune asa DA o sa ma retrag si eu . Si cu asta am terminat acest fragment . Bafta la toti si la frage. -

Noul meu gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=Bq1U2Q4Js_I
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PROTECT MAN

[Protected]



Status: Offline
(since 02-11-2019 12:48)
Joined: 18 Oct 2011
Posts: 3649, Topics: 24
Location: Freakz. Bihor

Reputation: 400.2
Votes: 17

 
Post Posted: 13-05-2012, 18:59:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai acuma man,treci cu vederea cum am facut si eu,si iti spun ca o sa fie bine..sunt alaturi de tine


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
PoSiTiOn Of PoWeR

[ZP.FREAKZ.RO OWNER]



Status: Offline
(since 07-10-2015 14:51)
Joined: 25 Oct 2008
Posts: 712, Topics: 77
Location: Germany

Reputation: 185.3
Votes: 18

Post Posted: 13-05-2012, 19:17:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Intaleg problema, probabil ai/ati observat ca nu pot fi non-stop online pe server si sa fiu la curent ce prostii fac admini, pentru mine principalul este ca serverul sa fuctioneze cat mai bine si adminii sa isi faca treaba cat mai CORECT.

Exista reclamatii/messenger/privat unde ma puteti anunta cand un admin se crede prea smecher si il rezolv intr-un moment.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 2 days ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-05-2012, 19:26:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am poze cu cei 2 admini ce au facut lucrurile de care se plange incka ,power!maine dupa scoala te astept pe mess sa ti le dau daca vrei

~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InKca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2012 20:24)
Joined: 12 Apr 2012
Posts: 14, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 49.8
Votes: 2

Post Posted: 14-05-2012, 10:15:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PROTECT MAN wrote:
Hai acuma man,treci cu vederea cum am facut si eu,si iti spun ca o sa fie bine..sunt alaturi de tine



le tot trec cu vederea de cand mi-am luat adminul... Recunosc, nici eu nu sunt perfect... mai pun un laser la nemesis, DAR il pun doar de block... pentru mine asta tine de bun simt... dar pana la urma, la asta cu bunul simt, tine de standardele fiecaruia...

Power, eu nu vreau sa ii parasc... daca se simt, si considera necesar, sa marturiseasca ei... greseala recunoscuta e pe jumatate iertata...

Cat despre fragari, eu consider ca un admin bun nu este neaparat un fragar... pentru ca fragarul nu vrea decat sa se vada pe prima pozitie in clasament, si poate fi dispus sa se foloseasca de admin pentru a-si indeplini acest scop...

Exemplu: cum poti tu, admin fragar, sa fi atent la sunet, daca nu cumva se aude ca unu trage cu arma si are speed (atunci cand auzi foaarte multe gloante trase deodata), cand tu trebuie sa fentezi HE-uri de zombie si sa-ti aperi laserul? Poti tu atunci sa treci spectate ca sa verifici cine are speed? NU ca tu trebuie sa impusti, sa omori, ca sa fi primul in top...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punish3r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-12-2014 20:56)
Joined: 15 Jan 2012
Posts: 24, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 78.7
Votes: 3

Post Posted: 14-05-2012, 12:06:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inkca


Eu consider ca daca vei ramane pe server o vei face pentru tine in primul rand!


Sper sa ramai, nu pari a fi genul de om "indoctrinat" esti un player/om cu verb, predicat si tot ce trebuie


P.S Scoateti din minte gandul de renuntat!



P.S2 Daca tu pleci noi cui' ramanem? -))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InKca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2012 20:24)
Joined: 12 Apr 2012
Posts: 14, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 49.8
Votes: 2

Post Posted: 15-05-2012, 19:54:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M-am decis, cu parere de rau... sa continui=))
Dar nu voi mai fi la fel de tolerant, aviz celor ce incalca regulamentul, atat playeri dat si admini:)

Bafta la joc!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[RSS]CRAZY

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-05-2014 07:31)
Joined: 09 Jan 2012
Posts: 120, Topics: 16
Location: zp.freakz.ro

Reputation: 120.1
Votes: 3

 
Post Posted: 15-05-2012, 20:08:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu sunt cuurios de care admini vorbesti....


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 2 days ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-05-2012, 20:44:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e frumos sa stricam misterul,dar care se simte sa posteze mai in jos

~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow


Last edited by Cm.PuNky on 15-05-2012, 21:39:08; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punish3r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-12-2014 20:56)
Joined: 15 Jan 2012
Posts: 24, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 78.7
Votes: 3

Post Posted: 15-05-2012, 21:25:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PUNK observ ca nu te linistesti.Daca vrei sa castigi credibilitate vorbind in numele InKca, te asigura ca nu te onoreaza.Si in plus il decreditezi pe el.Il faci sa para limitat, daca iti este prieten, asa cum iti place sa sugerezi=) nu il mai denigra.

Posibil ca in lumea ta tu vorbesti in numele tuturor.

P.S Te rugam sa ne mai dezvalui din mistere,Bush ce zice de mine? Dar Obama............de Ungureanu ai mai auzit ceva da' aia' de la doi's'un sfert!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 2 days ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-05-2012, 21:36:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Echipa Cm.PuNk il roaga pe Punish3r sa nu mai vorbeasca singur

Multumim pentru intelegere!


~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punish3r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-12-2014 20:56)
Joined: 15 Jan 2012
Posts: 24, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 78.7
Votes: 3

Post Posted: 15-05-2012, 22:11:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Punk tu crezi ca POWER iti va trece cu vederea comportamentul?

Posturi unite automat, 15-05-2012, 23:11:26

Punk mai sus ai scris ca InKca pleaca de pe server din cauza lui Punish3r

De ce ti-ai modificat comentariul?Crezi ca poti sterge ce ai spus?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 2 days ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-05-2012, 22:16:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiu ca sa cam saturat de certurile noastre,eu incerc din toate puterile sa te ignor sau altceva dar esti foarte enervant,nu te suport pur si simplu,ai aerul ala de superioritate,dar esti asa doar de cand ai luat admin,pana ai luat admin ai putut vorbi frumos pe server,dc nu mai poti si acum,esti un bun adversar dar cand ajungem la jigniri devenim dusmani(si asta nu e de bine)...

Posturi unite automat, 15-05-2012, 23:14:38

Am sters pt ca am vrut sa te simti tu si sa te areti cum era normal,pentru ca stiu sigur ca de tine vorbea

Posturi unite automat, 15-05-2012, 23:16:50

In plus scopul acelui comentariu a fost atins,am vrut sa il sterg dar nu stiu de unde...


~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punish3r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-12-2014 20:56)
Joined: 15 Jan 2012
Posts: 24, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 78.7
Votes: 3

Post Posted: 15-05-2012, 22:40:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Punk sa iti explic asa pe cat pot eu lent si de clar..................imi invadezi spatiul in cel mai invaziv mod posibil..................MA ATACI IN TOATE TOPICURILE desi nu este pomenit nicaieri numele tau.



Nu eu am scris pe topicurile altora ca ma deranjeaza PUNK........nu NU EU!

In schimb tu nu ratezi un topic in care sa nu spui ca eu te deranjez........ astazi m-am logat pe la 12 amiaza.. si am stat logat pana la 22-23 ca de obicei.......am jucat linistit si frumos cu Francezu pana ai aparut tu.

Esti un copil fricos care nu isi asuma faptele si vorbele, te ia gura pe dinainte apoi zici ca "si-a atins comentariul targe-ul"


P.S Modifica inapoi daca nu stii ca stergi comentariul ...iti spun eu ce era daca ai"uitat"


Punk: Stiu de ce pleaca, din cauza lui Punish3r si inca a unuia,dar nu mai conteaza
Esti un las care dupa ce insulta schimba comentariile de parca eu nu am PRINTSCREEN facut.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 21-09-2024, 11:56:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x