User
Pass
2FA
 
 

Singur impotriva nimanui

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message815
Punish3r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-12-2014 20:56)
Joined: 15 Jan 2012
Posts: 24, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 78.7
Votes: 3

Post Posted: 14-05-2012, 03:53:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru ca sunt roman si iubesc campaniile "Romania te iubesc".....Salvati padurile!.....si tot soiul de campanii, am sa deschid un subiect, pentru a clarifica atitudinea de "MILITIAN CU BASTON" pe care o au ADMINII fata de playeri.Si de ce ma simt eu obligat de fiecare data sa intervin asupra unui ADMIN cand remarc ca incepe sa se creada Don Quijote De La Mancea, si vede in fiecare player o "moara de vant".


Sa clarificam un lucru. Playerii sunt target-urile noastre cu cat atragem mai multi playeri cu atat castiga serverul mai mult,adicatelea se populeaza.Prin urmare sunt dispus sa sanctionez,corectez,moderez un admin prin orice mijloc, pentru a proteja playerii. SI IN ACELASI TIMP IMI ASUM FIECARE CUVANT DUR ADRESAT UNUI ADMIN.



Nu poti sa spui ba FRAGARULEEEEE ------si tu sa pui in acelasi timp lasere la primul ZM

Nu poti sa zici PASTRATI UN LIMBAJ DECENT ------si tu habar sa nu ai ce este aia DECENTA nici cu DEX-ul in mana(DECÉNT, -Ã adj. 1. cuviincios; reverențios, plin de decențã. 2. pudic, rușinos) Nu sunt nici PUDIC NICI RUSINOS

Nu poti sa ceri playerilor,sa nu stea la RESAPAWN iar tie ca ADMIN sa ti se faca DEMO si sa reiasa din 7 min ----5 le-ai petrecut la SPAWN alergand humanii.

Nu poti cere OBSESIV!!!!!!!!!!!! ATACATI sau SLAY/KICK/BAN cand tu joci ca ZM o data la 3 luni si habar nu ai ca un ( zm asteapta un alt zm pentru a ataca in echipa pe 2 parti odata, pentru a pune 2 barnacle......a strange viata...etc)



Francezul are dreptate......................NU MAI DATI BAN CA PE MOSIA VOASTRA! Ca serverul nu este mosia voastra si nici nu ati adus playeri si nici nu aveti nici vechime suficienta ca sa stiti toti ce misca pe server,voi jucati de 3-4 zile.


Nu dati ban pentru scanduri sparte!!!!!

Nu dati ban/kick/slay.......playerilor care se servesc un pahar cu racoritoare....stau afk 1min......sau evita sa atace 1 min, motive :omului ala poate ii SUNA CINEVA LA USA.........IL TRECE O NEVOIE FIZIOLOGIGA.........INGHITE O CHIFTEA.......vorbeste la telefon 1 min.....etc......

Nu dati ban pentru greseli/scapari/derapaje de limbaj............cand voi dori sa ma CALUGARESC ma voi duce in chilie, pana atunci,personal eu cred ca orice lucru moderat face bine........chiar si injuraturi cu perdea fara directie sa fie trecute cu vederea...........o sa dau exemple: BAGAMIASH mi-a lesinat laserul...................Pl.m mi-a picat tigara in bere!

Nu fiti absurzi.......ipocriti......inculti.......extremisti Pe server nu sunt acceptate remarcile Xenofobe la adresa minoritatilor, discriminari sexuale,pe criterii de etnie,sex,etc.




Cand un admin va nedreptateste IGNORA/REFUZA sa va ajute........va nedreptateste prin vorbe sau fapte deschideti consola, si faceti poza PRINT SCREEN si o postati la RECLAMATII IN DREPTUL ADMINULUI.




P.S Am dubla personalitate si-o dezvolt pe a treia


P.S 2 Multumesc lui Power pentru rabarea cu care ne asculta pe fiecare ,pentru infiintarea sectiunii reclamatii admini.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 2 days ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-05-2012, 06:34:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sper ca sti ca din tot ce ai zis 80% te poti regasi si tu,MAI ALES TU,colegu ai probleme de cand ai luat admin,cei cu tine?,lasama sa joc linistit,carei problema daca pun lasere cand sunt 8-10 zm?,si ai o problema ca lam facut pe skyreisro fragar pentru ca omoara primul zm?(why so serious?eu glumeam cu el)deaia tu mai facut FRAGAR IPOCRIT...apoi imi zici ca mai facut asa in gluma...
Ps:chiar ca ai dubla personalitate,ma uimesti pe zi ce trece


~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punish3r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-12-2014 20:56)
Joined: 15 Jan 2012
Posts: 24, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 78.7
Votes: 3

Post Posted: 14-05-2012, 08:30:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Punk fix pentru tine era Postul ai folosit SPEED ......ai injurat playerii fara motiv......faci caterinca din toti.


Nu crezi ca ar fi timpul sa faci caterinca in alta parte.


P.S Nu meriti admin.....joci la respawn ......te ascunzi dupa ADMIN........ai folosit SPEED si ai primit ADMIN.....acum mai ai si curaj sa ne tii lectii de etica?

P.S2 Nu ai ce cauta tu ca ADMIN esti MINCINOS......COLERIC......SPEEDAR........un exemplu de ASA NU! Toti playerii pot intelege ca daca folosesti COD primesti ADMIN .



Eu nu joc pe server de 2 zile te cunosc ce poama esti.

Pot dovedi ca pui laser la primul ZM....si apoi iei lumea la misto FRAGARILOR DISPERATILOR ETC......FACI RESPAWN pana te injura lumea si asa mai departe.

Posturi unite automat, 14-05-2012, 09:30:32

Daca e sa accept reprosuri le primesc cu placere de la POWER FRANCEZU BULLET...............ei de ce nu se plang de mine niciodata?I-am mituit nu?


Sau ai uitat cat ai jucat cu SPEED, si cate PM i-am dat lui BULLET sa intre numai el stie cat l-am chinuit.

Intrai cu SPEED radeai de mine, venea Bullet ieseai si tot asa ca mare JMEKER e PUNK !

Dupa mine nu ai primi nici sa iti faci poza ca admin!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 2 days ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-05-2012, 09:51:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand am folosit speed ma? Mai vazut tu recent cu cod?sau in ultimele luni,astept dovezi,daca nu taci,nu mai acuza pe nedrept!,fac caterinca?mai fac misto ca sa mai radem,care o zis vredata ca lam jignit cu vorbele mele?sa injur playerii? Ma lasi,daca am injurat 2 playeri(cei ca tine) de cand joc pe server si atunci aia mau dus in pragul maxim de nervozitate de iam injurat

Ps:nu plec nicaieri asa ca vrei tu!
NU MAI ACUZA AIUREA CA AM COD,ESTI ADMIN FA POZE/DEMO,si daca nam cod te rog sa taci odata!

Nu pun laser la primul zm doar atunci cand am ammo prea mult,cine ma injura ma,ca toti vorbesc frumos cu mine doar tu ma insulti si faci pe sefu,tu te ascunzi dupa admin falsule,ca pari inteligent si de treaba dar esti doar un golan oarecare

De ce nu primesti reprosuri de la Power,Bullets,Francezu?pentru ca tie frica de ei,si incerci sa te pui bine cu ei,poate ai reusit,si? Poate voi primi warn ca ma cert atat cu tine desi nu meriti explicatii,imi zici pe sv sa deschid ochii?iam deschis bine deaia ma cert acum cu tine,am vazut ce persoana perversa esti,dar gata nu te mai jignesc,ma obosesti,nu meriti efortul,cat o sa mai joc pe server sper ca voi putea de tine(poate vei pacali owneri si vei scapa de mine...dar facand asta vei dovedi ce las esti)

Da imi aduc aminte ca am jucat,nu miam cerut scuze public?nustiu de ce la chinuit pe Bullets aiurea ca eu doar o data am folosi cod,si spre uimirea ta nu era SPEED!,dar nu conteaza ce era,conteaza ca mam schimbat deaia am admin,am dovedit ca mam schimbat,dar nu in rau ca tine,incep sa observ ca nu sunt singurul care nu te mai place

Dupa mine luai ban demult,este ultima data cand iti mai raspund la jigniri,ne mai auzim pe server,sper...daca nu ne auzim pe Zp5


~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punish3r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-12-2014 20:56)
Joined: 15 Jan 2012
Posts: 24, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 78.7
Votes: 3

Post Posted: 14-05-2012, 12:19:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Punk nu te obliga nimeni sa imi citesti POST-ul si pe deasupra sa ma faci si GOLAN:dar esti doar un golan oarecare .


Pe viitor iti sugerez sa elucubrezi in alta parte......nu te pot opri sa mergi pe Zp5........probabil acolo ai fost in ultima perioada pe Zp5 si mai intrai si pe la noi cu putin SPEED........am vazut ca ai cerut admin si acolo, deci esti liber sa mergi pe LUNA ...pe ZP5.....PE MARTE


P.S Si nu mai fi nesimtit ca de la IPOCRIT LA GOLAN e cale lunga ....sub nici o forma de la varsta pana la vechime pe server sau studii nu iti permiti tu sa imi spui mie GOLAN ....sau poate tu arunci termeni cum bine am spus si mai sus INTRII SA INSULTI LUMEA.



Nu te simti "obligat" sa imi raspunzi la POST-uri daca nu iti gasesti numele in ele.

Posturi unite automat, 14-05-2012, 13:17:38

Ma Punk tu ma faci ..... in toate felurile in mod public


1.Prost-------ca pari inteligent

2.Pervers------am vazut ce persoana perversa esti

3.Golan-------dar esti doar un golan oarecare

Posturi unite automat, 14-05-2012, 13:19:35

Apoi recunosti ca ma jignesti

4.----------,dar gata nu te mai jignesc

5.prostesc Ownerii? -----sa inteleg prin deductie si exemplu tau ca ownerii sunt prosti si USOR DE PROSTIT


Iti recomand un control la cap.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SkyReisRo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2013 16:37)
Joined: 01 May 2012
Posts: 203, Topics: 21
Location: La tine in casa

Reputation: -4.4
Votes: 5

Post Posted: 14-05-2012, 12:43:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ati terminat cearta pe sv ati inceput aici da nu va inteleg deloc pe bune -

__________________________________
SkyReisRo Buzz_mania worr of by Sky
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PoSiTiOn Of PoWeR

[ZP.FREAKZ.RO OWNER]



Status: Offline
(since 07-10-2015 14:51)
Joined: 25 Oct 2008
Posts: 712, Topics: 77
Location: Germany

Reputation: 185.3
Votes: 18

Post Posted: 14-05-2012, 15:39:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer de cand am introdus chestia cu XP&LEVELS unii au devenit cam "obsedati" dupa fraguri pentru a face XP respectiv Level. Dar si inainte deja devenise serverul prea plictisitor, nu prea aveai ce face pe server. Eu sper ca totusi sa va calmatii (astia cu fumuri) si sa va vedeti linistiti de treaba.

Totusi astept si eu niste nume+dovezi cu adminii astia in flacari ca-i sting imediat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 2 days ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-05-2012, 16:51:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gata,am terminat ca mi sau terminat fumurile

~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 2 days ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-05-2012, 18:43:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inca ceva,cererea de admin de pe zp5 a fost inainte sa primesc admin pe zp,am renuntat la el,acum doar pe un singur server joc Zp.FREAKZ.RO!

~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by PoSiTiOn Of PoWeR, 20 May 2012 14:27



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 21-09-2024, 15:56:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x