User
Pass
2FA
 
 

Lasere pe lung

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1018
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-05-2012, 08:24:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rog moderatorii sta puna o noua regula,cea de interzicere a laserelor in lung/spawn,cine nu respecta slay/kick/ban,si sa fie regula pentru toata lumea!eu promit ca voi respecta aceasta regula chiar daca nu va fi inclusa in regulament

~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mexicanul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2012 16:31)
Joined: 12 May 2012
Posts: 119, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 51.1
Votes: 5

Post Posted: 23-05-2012, 08:31:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CONTRA punem cum vrem laserele
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-05-2012, 09:20:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda dar nu vezi ca pe francezu si punisher si inca cativa ii deranjeaza...

~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PoSiTiOn Of PoWeR

[ZP.FREAKZ.RO OWNER]



Status: Offline
(since 07-10-2015 14:51)
Joined: 25 Oct 2008
Posts: 712, Topics: 77
Location: Germany

Reputation: 185.3
Votes: 18

Post Posted: 23-05-2012, 11:28:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am facut ca atunci cand un zombie isi cumpara Madness loviturile/damage-ul laserului nu il mai afecteaza in acel timp cat madness-ul este activ. Zic ca este un lucru benefic pentru zombie, deoarece inainte avea sanse grele ca sa ajunga la un human care se baricada cu laserul si isi cumpara gloante infinite.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-05-2012, 15:45:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In cazul asta imi retrag cererea si promisiunea

~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aFrancezu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-09-2012 07:04)
Joined: 10 Dec 2011
Posts: 79, Topics: 19
Location: Undeva in Balcani

Reputation: 51
Votes: 9

Post Posted: 23-05-2012, 22:00:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LOOLLL.. cine spune ,,, si cine vorbveste..
Nu mai am ce sa scriu; ca nu are rost..
Probabil iara zici ca iau de tine....(in mintea ta)
Si e o chestie ; cand esti incepator, si nu stii...
SI alta chestie cand joci asa.. "ca doar atata stii. sa pui LM si sa asteoti sa moara lumea..."
Ai facut un Topic aiurea... doar ca vrei sa mi demonstrezi ceva mie; ceva,,,(dar nu ai ce... nu ai cu ce sa ma fascinezi..)
Prietene.. esti de decor..
Astept parerea lu`Punisher>pt ca el are ani mei. si ----gandeste.
+ moderatori.. fac "mistake" dau admin la "copii"!!
NU pot sa imi dau seama de unde am strans atata manie...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-05-2012, 22:49:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiu de ce am impresia ca francezu si punisher is aceasi persoana...scap de el si dau de tine,Dc cu restul ma inteleg iar cu voi am probleme?,te credeam cu mai multa minte,imi pare rau ca am venit dupa sfaturi la tine,nu sti nimic,copii aia admini mau ajutat unde tu nai stiut,gandestete la asta,dar Stop,cu tine chiar nam chef sa ma cert,ma asteptam din partea lui punisher sa comenteze asa,mai dezamagit si tu...

~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punish3r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-12-2014 20:56)
Joined: 15 Jan 2012
Posts: 24, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 78.7
Votes: 3

Post Posted: 24-05-2012, 18:39:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Punk "prietene" esti penibil de frustrat............te-am rugat sa nu mai mentionezi numele meu aiurea in tramvai............ai suferit traume in copilarie?Verifica in topic si vezi ca nu am comentat.....si nici mentionat numele tau NICAIERI! Decat atunci cand m-ai atacat fara noima.


Nu inteleg ce doresti de la viata.....NU AM MAI COMENTAT LA NICI O REGULA in ultima vreme .

POTI SA PUI LASERE PE LUNG

POTI SA STAI LA RESPAWN

POTI SA FI AFK

POTI SA ITI FACI LOBOTOMIE daca nu ai deja una facuta.

P.S Iti spune pe litere sau pe dejte' N u m a i m e n t i o n a n u m e l e m e u..........daca nici asa nu pricepi ; NO COMMENT


P.S2 Daca imi "permiti" sa mai intru pe server mai intru............daca nu.............o sa incerc sa joc Mario....sper sa nu te gasesc si acolo.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-05-2012, 19:18:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frustrat,da poate sunt,hai sa ne batem sa scap de frustrarile mele:-)),nu nu am suferit traume,lobotomie?cei aia?-,vrei sa nu iti mai mentionez numele?schimba-l

PS:Chiar,de ce nu stai mai mult pe server?sau nu mai intri,mie mi sa facut dor de tine...nu am sa iti mai mentionez numele dar intra mai des pe server ca nu mai am cu cine sa ma bat

Ps2:nu te refugia la mario ca nici mort nu scapi de mine,sunt peste tot,is ca ziaru Apar Zilnic:-))


~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punish3r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-12-2014 20:56)
Joined: 15 Jan 2012
Posts: 24, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 78.7
Votes: 3

Post Posted: 25-05-2012, 04:20:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Intru cu placere sa te "oftic" in joc.
Dar nu fa din asta decat o competitie...........fara atac la persoana sau altceva. Cat despre Francezul stii si tu prea bine,ca este un tip OK.....si nu ma refer la ADMIN, ma refer ca ai cu cine vb.Daca ai vb cu el pe mess, ti-ai da seama ca e de viata'.Ca admin stii si tu si eu ca nu l-am vazut sa faca abuz de cand jucam amandoi pe sv.


P.S Iti explic eu de ce ai probleme cu noi......este simplu ............eu cu el ma inteleg bine......cand dai in el.....ma simt obligat sa intervin.

Cred ca tu stii prea bine, ca Francezul a adus playeri la greu, este activ........este moderat.....si multe altele , nu ii fac eu elogiu,desi ar merita la ce comportament are.

P.S2 In cazul tau .....e cam la fel ...esti vechi.....ai merite......calitati.....doar ca nu ar strica sa inveti sa fi mai moderat. TE SALUT.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 26-04-2024, 23:00:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x