User
Pass
2FA
 
 

Care ma poate ajutaa cu creearea unui plugin. de cs util

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived) -> Resources
Author Message1543
rilley2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2007 13:23)
Joined: 03 Aug 2007
Posts: 1, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 4

Post Posted: 03-08-2007, 15:23:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna am si eu un server de counter-strike pe LAN .. e doar pentru oras. si as avea nevoie de un plugin foarte foarte
important pentru server, am admini cam vreo 10.. e necesar sa fie admini.. pentru ca orincad numa 1-2 is online . si
as avea nevoie de cineva sa imi faca un plugin (sursa .SMA) sau sa imi gaseasca .. ca eu am cautat 4 luni si nu am
gasiit inca sa indeplineasca urmatoarele functii :
-am 30 timelimit`u si as avea nevoie de un plugin care sa blocheze admini (orice admin dar cel care are "A" sa nul
blocheze) sa nu mai poata da "amx_votemap" doar cand timeleftul este de 10 min si e descrescator pana la 0.. .. doar
atuncea sa poata da votemap cand timeleftul ajunge la 10 min left si tot descreste; si sa apara in consola si in chat
un mesaj "Vei putea skimba harta doar dupa 15 Minute de exemplu ( ca un count down pana la 10 min timeleft)".. si cand
dezactivez mp_timeleft pun valoarea "0" sa poata da votemap ; si cand activez iarasi mp_timeleft 30 .. pluginu sa
blokeze comanda de admin amx_votemap si so deblokeze doar cand ajunge timeleftu la 10 si descreste va rot foarte mult
sa ma ajutati .. poate si platesc daca se poate .. am nevoie neaparat de acel plugin.. toti admini intra si da votmap
cand vor iei.. si se iinkide si serveru.. ca crapa totusi.. daca ma puteti ajuta .. (ps: sa nu credeti ca am 13 ani..
dupa cum ziceau uni.. am 18 ani.pot demonstra:P. dar nu prea am timp de cs.. am sv ptr lan si vreau sa rezolv problema
asta ca multi playeri de pe lan mi sa`u plans)
<< va rog sa ma contactati pe ID: [email protected] ( acolo intru dess) >>

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[Dm]

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-12-2007 18:00)
Joined: 29 Nov 2007
Posts: 3, Topics: None
Location: bucuresti

Reputation: 85.1
Votes: 4

Post Posted: 30-11-2007, 14:57:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba jdii care e problema la timelimit?
cum intrii in server langa x-ul de inchidere o sa gasesti players console.akolo vei vedea configure sau configuration dar kred k configure!akolo vei vedea sa iti alegi!-


sal alllll!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived) -> Resources  


The time now is 07-05-2024, 07:31:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x