User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Sahadin

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message798
ESS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-05-2012 21:46)
Joined: 22 May 2012
Posts: 7, Topics: 2
Location: Italy

Reputation: -8.8
Votes: 4

Post Posted: 24-05-2012, 19:03:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Harta :de_dust400
2. Ora : 19:00
3. Motivul reclamatiei: Imi da ban pe sv pt ca iam zis ho ma in p.. pe mess ca imi dadea buzz sa ii dau pozele mai repede si ma enervat,daca a vazut ca am dat id si i'am raspuns el da buzz si nu a luat nici pozele. " Nu mi se pare cv normal sa imi dea ban pt asa cv ma facea pe mine copil dar el este aceala"
4. Numele adminului :Sahadin
5. Dovada (printscreen sau condump) : http://www.girlshare.ro/3906085.7
Kicked :"banned permanent cred "
6. Serverul pe care ati jucat: sin.freakz.ro

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nand*camile
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-01-2013 15:54)
Joined: 27 Jan 2011
Posts: 381, Topics: 15
Location: Buftea

Reputation: 68.1
Votes: 8

 
Post Posted: 24-05-2012, 19:22:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tin sa te anunt ca vei ramane cu el!
daca ai o problema personala, iti dau cuvantul meu de om ca iti dau nr meu pers si discutam!
chiar daca esti angrenat intr-o alta forma de conversatie, tot ar trebui sa-ti respecti partenerul de discutii (chiar daca nu il cunosti...sau cu atat mai mult)
formele tale de refulari ale infantilitatii nu ne privesc daca nu ar aduce ofense.
superioaritatea ta si pe serv si in forum nu ne demonstreaza decat ca esti un copil frustrat, care daca nu a fost nici macar comandant de grupa in gradinita si a dobandit un STEAM contra a 5€ la momentul de fata, trebuie sa-si arate barbatia si sa demonstreze ce limbaj infantil are.
copil as vrea eu sa mai fiu la 33 de ani...asa ca macar respecta varsta "superiorule"!




BUZZ!!!
mau_vs_bugmafia: tu esti
Catalin: pozele
mau_vs_bugmafia: ho ma in plm
Catalin: bah copil spart....mai usor
mau_vs_bugmafia: taci dr
Catalin: se da ban si pt limbajul de aici
mau_vs_bugmafia: si ia pozele
mau_vs_bugmafia: iti dadeam pozele nu trb
mau_vs_bugmafia: sa dai buzz
mau_vs_bugmafia: ca disperatu
Catalin: ai ban
mau_vs_bugmafia: motiv ?
mau_vs_bugmafia: ia ma pozele
Catalin: mau_vs_bugmafia: ho ma in plm
mau_vs_bugmafia: asa si ?
Catalin: mi-a parut bine!
mau_vs_bugmafia:
mau_vs_bugmafia: ne vedem pe forum
mau_vs_bugmafia: hai dami ban
mau_vs_bugmafia: sa stiu sa postez -
__________________________

Posturi unite automat, 24-05-2012, 20:22:59

PS: nu ai luat ban pt neprezentare SS...


Running with the Wolves

Descarca CS 1.6 gratis - NonSteam, Classic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ESS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-05-2012 21:46)
Joined: 22 May 2012
Posts: 7, Topics: 2
Location: Italy

Reputation: -8.8
Votes: 4

Post Posted: 24-05-2012, 20:18:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Omule oi avea tu 33 de ani dar nu gandesti ca unul. Mai exasperat cu buzzurile , daca ai vazut ca ti'am raspuns dc dai buzz ca disperatul, daca iti dadusem add era si sigur ca iti dadeam pozele. Nu am eu varsta ta dar sa te superi pt asa cv este chiar absurd. Nu te'am insultat,jignit etc.Si vreau sa vad unde scrie in regulament Ban permanet limbaj daca poti sa imi dai link ms.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nand*camile
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-01-2013 15:54)
Joined: 27 Jan 2011
Posts: 381, Topics: 15
Location: Buftea

Reputation: 68.1
Votes: 8

 
Post Posted: 25-05-2012, 00:28:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

esti slab la capitol gramatica & exprimare, esti slab si la capitol bun simt mai ESS...
add nu mi-ai dat ca putem comunica fara add, iar tu esti printre ultimii cu care vreau sa comunic mai mult de o(1)data la 10 ani!
daca tu nu vezi ofense in conversatia asta postata mai sus, inseamna ca esti foarte slab si la vedere.

asa ca pana iti faci o revizuire in comportament si in exprimari, iti ofer o perioada de meditatie si de reculegere catre bun simt!

Posturi unite automat, 25-05-2012, 01:28:01

12. Dreptul la ban permanent pentru injurii il au adminii cu grad de la demon in sus.(scadere cu un grad)


Running with the Wolves

Descarca CS 1.6 gratis - NonSteam, Classic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ESS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-05-2012 21:46)
Joined: 22 May 2012
Posts: 7, Topics: 2
Location: Italy

Reputation: -8.8
Votes: 4

Post Posted: 25-05-2012, 11:32:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuzami gramatica dar eu la 5 ani am plecat din Romania nu prea stiu sa scriuu si sa vb bine. Si omule am zis ho ma in plm - nush cum te'am jignit in asa fel sa iau ban esti chiar penibil.Te superi mai rau ca un copil de 10 ani sau suferi de tine mai bine spus.. BFT

 
Staff message (SeaGer):
 
1 warn pentru limbaj inadecvat pe forum.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SSpider4u

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-03-2013 21:54)
Joined: 01 Jul 2011
Posts: 117, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 61.3
Votes: 2

Post Posted: 31-05-2012, 08:34:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut imi pare rau sa iti spun ESS dar pentru acelasi motiv ai luat ban si de la mine pentru limbajul tau vulgar si tot tu reclami.... Pentru oameni ca voi exista "stana" nimeni nu da ban aiurea sau ca are ceva cu tine!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by klesk, 08 June 2012 08:33



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 09-05-2024, 06:02:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x