User
Pass
2FA
 
 

UNBAN RLCK !
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message4005
RLCK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2012 20:21)
Joined: 03 Jun 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 03-06-2012, 14:13:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume jucator: RLCK
Nume admin: WanderWise si Spik3Sn
Motiv: La motiv , nu stiu ce sa va spun ... va explic imediat !
Dovada/Argument: http://imageshack.us/gal.php?id=q5aqks_Y1OHkyefE3djHnKmUpdOZ49TTqA
Data, ora banului: 02.06.2012 15 si 15
IP-ul dumneavoastra: Nu are rost sa il trec ... va explic imediat !


Salut comunitate Freakz ! Sa va explic ce s-a intamplat . Am facut intr-o runda 10 kill-uri , domnul WanderWise (sau ceva de genul ; id mess sickfish16) imi face poze. Imi da id , intru pe mess si ii pun pozele sa le ia fiecare in parte (3 poze) nu le poate lua , nu stiu dc dupa care imi spune sa i le pun pe toate odata ; ii pun toate 3 poze la un loc si da sa le ia . Ia 2 poze si a 3-a ii da eroare (mai exact poza de_nuke_rarea00000 ) vede ca nu ii merge nici asa ma pune sa intru sa i le uploadez...dupa 20 sec ma intreaba "progrese?" (pai ma omule , tu uploadezi 3 poze in 30 sec? eu unul nu) aici am inceput sa ma enervez . Termin de uploadat , ii dau site-ul , astept 2-3 min , si intru in cs sa vad ce face... cand intru in cs omul asta statea si juca cs fara nici-o treaba ... eu asteptand raspuns , intru pe mess inapoi si ii spun :Luck1an: eu astept
Luck1an: baaaaaaaaaaa
Luck1an: tu joci cs
Luck1an: sau te uiti la poze?
Luck1an: te pun pe forum sa moara mama
sickfish16: da ma
sickfish16: discut cu adminii
sickfish16:
Luck1an: ba
Luck1an: ok
Luck1an: da-mi forumul
Luck1an: te vad ca joci si tu zici ca discuti?

Luck1an fiind eu . dupa care imi spune asta :sickfish16: deci
sickfish16: asta e forumu
sickfish16: unde faci cerere de unban
Luck1an: dc?
sickfish16: pentru
sickfish16: antii ss
Luck1an: adica?
sickfish16: http://forum.wow-freakz.com/Cereri-unban-f203.html
sickfish16: ne vedem aici
sickfish16: faci cerere si pui pozele

Adica eu stau si astept ca idiotu dupa admin sa imi dea raspuns....el sta si se joaca cs fara nici-o treaba , dupa care intra sa imi spuna ca am anti ss? Deci asta chiar e patetic ; si nu e tot -

Dupa 2 minute intra Spik3Sn si imi da add pe mess. In sfarsit poate e mai competent , poate reusesc sa ma inteleg cu el. Imi spune sa ii dau pozele ; ii dau pozele , cate una in parte (lucru care nu a mers cu WanderWise , deci a cui era vina? raspuneti voi ) sta putin si ce imi zice : dragos(Sp!k3Sn) danut: ai o pzoa modificata
Deci m-a lasat masca baiatul asta , sa va explic de ce imi spune el ca am o poza modificata , daca da-ti properties la o poza va arata nishte date :

Created : data respectiva ;
Modified : data respectiva ;
Accessed : data respectiva ;

La orice poza care da-ti properties va apare aceeasi data la toate 3 (created modified accessed ) La orice poza !!!
Si de asta imi spune el mie ca e modificata poza (mai exact poza de_nuke_rarea00001).


Si acum in concluzie : imi cereti motivul pentru care am luat ban la cerere unban , ce motiv sa trec? care din ele? cand un admin spune una si altul alta...ce pot sa va zic la motiv?

Imi cereti IP , evident sa imi scoateti banul ; nu v-am dat ip-ul pentru ca in caz ca vreti sa scoateti banul sa nu o faceti . DE CE? pai cum sa vreau sa imi scoateti banul cand vad ce admini incompetenti sunt pe server , mai devreme sau mai tarziu se va mai trezi un admin ca el sa imi dea ban din nu stiu ce motiv ii vine in cap .

Acum va cer sincera parere despre aceasta intamplare.

Multumesc anticipat ! La revedere ! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SpikeSn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-02-2014 19:01)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 497, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 42.7
Votes: 8

Post Posted: 03-06-2012, 14:27:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce mai faci ma cerere unban ? nu ai zis ca nu te intereseaza , sa-ti dau ban . Ti-am dat ban pentru injurii , dute si joaca pe maidan ca acolo te duce capu , si cand o-i invata sa vorbesti sa intri si pe servar .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RLCK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2012 20:21)
Joined: 03 Jun 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 03-06-2012, 14:30:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti se pare ca am pus IP pentru UNBAN . Am postat doar ca sa vada comunitatea cat de incompetenti sunteti ! e adevarat ca am injurat , oare daca era altcineva in locul meu , nu injura?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
VeciNu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2013 21:42)
Joined: 23 May 2012
Posts: 73, Topics: 5
Location: Portugal

Reputation: 75.8
Votes: 4

Post Posted: 03-06-2012, 14:37:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RLCK wrote:
e adevarat ca am injurat

fii civilizat, multi primesc ban din cauza ca sunt tarani. fie admin, fie player, suntem oameni, toti gresim. si in plus este doar un joc.
unban zici ca nu vrei, iar de adminul respectiv vom avea grija.. gl&hf

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RLCK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2012 20:21)
Joined: 03 Jun 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 03-06-2012, 14:38:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am injurat pe mess : convorbire privata . nu pe server -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
VeciNu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2013 21:42)
Joined: 23 May 2012
Posts: 73, Topics: 5
Location: Portugal

Reputation: 75.8
Votes: 4

Post Posted: 03-06-2012, 14:40:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

atunci e super...dar tot taran ramai... PA
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<rKo> | West

[Creep]



Status: Offline
(since 09-11-2017 10:25)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 956, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 151
Votes: 16

 
Post Posted: 03-06-2012, 19:38:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da-mi IP si steam ID, daca ai, pentru unban.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SickFish

[A.k.A WanderWise]



Status: Offline
(since 24-04-2020 09:12)
Joined: 03 Mar 2011
Posts: 5533, Topics: 631
Location: Siberia Romaniei

Reputation: 570.6
Votes: 371

     
Post Posted: 03-06-2012, 21:25:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pai ce facem ma aici ... ala are anti ss in poze ce dk... - pai ori ne jucam ori nu ne mai jucam ... west aici nu esti corect.. am vazut persoane mai curate ca el care au luat ban fiindca pozele au fost la interval de 2 secunde pe rko... - de ce sa iau eu warm... eu nu ma jucam eu eram afk... imi dadeau aia slap ma consulatam cu ceilalti admini... de ce 2 poze sunt identice la 1.44 si una e la 1.50 vreau sa aud si eu motiv


in + stiu foarte sigur ca textul de la poza de la 1.50 a fost scris inainte sa ii fac poze deci nu avea cum sa ii apara ...

Nu inteleg? de ce sa luam warn? nu am gresit cu nimic.. ne-am consultat.. e vreo problema? nu eu am stat 10 ore sa ma chinui sa dau pozele..

am peste 1000 de banuri la activ nu mi s-a mai intamplat sa gresesc la asa o faza... - west.. cred ca te inseli... nu pedepsesti pe cine trebuie... daca era asa de bun si se credea nevinovat nu il injura pe Spiken . Daca chiar am gresit ceea ce nu cred scoate-mi adminul si nu ii da suspend lu spike ca a fost vina mea ... DAR NU CRED !!! AM PROCEDAT CORECT !



Castigi Reputatie !


Code:
^AvioanE^: Salut, sunt ***, multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SpikeSn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-02-2014 19:01)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 497, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 42.7
Votes: 8

Post Posted: 03-06-2012, 21:43:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca ti-l scoate tie sickfish sa mi-l scoata si mie ; si alta la mana in regulament scrie clar , la 1 warm nu se da suspendare si doar verbal suntem atentionati , la noi chiar asa grav este ?!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SickFish

[A.k.A WanderWise]



Status: Offline
(since 24-04-2020 09:12)
Joined: 03 Mar 2011
Posts: 5533, Topics: 631
Location: Siberia Romaniei

Reputation: 570.6
Votes: 371

     
Post Posted: 03-06-2012, 21:45:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pentru ce sa ne dea ma suspendare? ca are antiss .. ca l-am tinut 10 min pe mess dintre care 5 minute m-am chinuit cu pc-ul lui de lemn ca nu il lasa da dea poza ca era modificata dute ma de aici - e strigator la cer... - cer o reevaluare


Castigi Reputatie !


Code:
^AvioanE^: Salut, sunt ***, multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
RLCK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2012 20:21)
Joined: 03 Jun 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 04-06-2012, 00:24:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sickfish baietzel , cum poti sa spui ca te-ai chinuit cu , compul meu de lemn.... daca compul meu era praf asa cum spui tu , atunci de ce lui spike sn i s-au trimis pozele imediat si fara nici o problema? te simti cumva cu musca pe caciula? ti=am spus ca te pun pe forum , ai continuat sa fii tare in gura . Cu toate ca nu credeam sa vad pe cineva corect , vad ca west este unul dintre ei , si ii multumesc . sickfish , tu spui ca am avut anti ss , spikesn spune ca am modificat o poza , care dintre ele este adevarata? Iti spun eu , niciuna ! nu am anti ss nu stiu sa modific poze , nici macar cu cfg nu joc . Sunt satul de admini ca voi , in fine ... nu are rost sa mai comentez. Ip-ul nu il pot da acum ca nu sunt acasa. o sa il dau maine . Multumesc inca odata west!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pato

[Rapid]



Status: Offline
(since 30-10-2022 10:40)
Joined: 07 Mar 2011
Posts: 29739, Topics: 449
Location: Bucuresti

Reputation: 4415.4
Votes: 1798

Post Posted: 04-06-2012, 02:16:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RLCK fa o arhiva cu pozele si incarca-le pe http://www.girlshare.ro/ asta ca sa se pastreze formatul original al pozelor si sa se poata verifica daca ai modificat ceva sau ai anti ss.

Nu trebuie sa reactionezi asa, iar el cand astepta pozele era pe server si se sfatuia cu ceilalti admini.

Daca tu nu prezinti pozele originale si denumirile lor sa fie tot originale inseamna ca ai modificat ceva.

Parerea mea este ca SickFish a luat warn degeaba.


Quote:
nu v-am dat ip-ul pentru ca in caz ca vreti sa scoateti banul sa nu o faceti . DE CE? pai cum sa vreau sa imi scoateti banul cand vad ce admini incompetenti sunt pe server , mai devreme sau mai tarziu se va mai trezi un admin ca el sa imi dea ban din nu stiu ce motiv ii vine in cap .


Mai bine cauti alt server...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<rKo> | West

[Creep]



Status: Offline
(since 09-11-2017 10:25)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 956, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 151
Votes: 16

 
Post Posted: 04-06-2012, 06:37:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu cine mai esti ma de le spui jucatorilor sa-si caute alt server?!

Iar tu RLCK, arhiveaza pozele si pune-le pe forum printr-un site de file sharing.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AddikT

[Music Freakz Me OuT!]



Status: Offline
(since 14-01-2015 09:42)
Joined: 12 Feb 2010
Posts: 2253, Topics: 246
Location: BERLIN Club !

Reputation: 249.6
Votes: 34

         
Post Posted: 04-06-2012, 08:19:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ScreenShotul 2 si 3 is la fel, dublate, ceasul din chat hai sa zicem ca nu-l bagam in seama, dar secundele de la runda, cum de sunt aceleasi si pozitia playerului la fel? Nu va spune nimic asta? Pe langa faptul ca problema anti-ss e foarte controversata, eu zic ca ar fi cazul sa tratati cazul serios.
Asa cum a spus si Pato, SickFish a luat warn degeaba. -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
aspire

[Creep]



Status: Offline
(since 19-01-2015 15:44)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 677, Topics: 9
Location: in statiune.

Reputation: 79.2
Votes: 16

 
Post Posted: 04-06-2012, 08:42:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu vad motivul reclamatiei,anti SS = ban permanent,ac nu inteleg nici cei cu suspendarea lu sickfish pentru ca mi se pare ca a procedat corect si conform regulamentului,acuma tin sa ma indoiesc de compatibilitatea ta West de a administra un server,pentru ca asa ceva nu se face,iti mustrezi un admin pentru ca incearca sa tina ordine pe server.

Romania: Popor latin intre slavi, suntem in Europa dar ascultam muzica orientala, suntem balcani dar nu vorbim limba ruseasca. suntem in est-ul Europei dar ne credem americani. suntem saraci dar avem lucruri scumpe. suntem destepti dar ne place prostia. suntem muncitori dar lenevim mult. -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by sOulRipp3r, 06 June 2012 11:58



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 10-05-2024, 20:13:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x