User
Pass
2FA
 
 

@ D0RY / Admini.
Go to page 1, 2, 3, 4  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message6814
Scroll-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-07-2012 15:44)
Joined: 04 Jun 2012
Posts: 19, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 51.6
Votes: 2

Post Posted: 04-06-2012, 14:46:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut,

eu sunt jojo. Am facut acest topic pentru a-mi cere scuze. Stiu ca nu a fost corect ce am facut, stiu ca nu ma mai vreti. M-am vazut cu sacii in caruta si am zis ca raman nevazut. Imi cer scuze D0RY, imi pare rau ca v-am dezamagit. Daca as putea da timpul inapoi l-as da, pe moment n-am realizat ce fac...

Altceva... nu am ce zice, doar ca am fost un mare prost si mi-am tras-o pe 5E.
Ramane la latitudinea voastra daca ma puteti ierta. Imi pare rau!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DjRed
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-03-2016 11:50)
Joined: 24 Aug 2009
Posts: 1283, Topics: 38
Location: Zalãu

Reputation: 170.6
Votes: 86

Post Posted: 04-06-2012, 15:40:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scroll- wrote:
Salut,

eu sunt jojo. Am facut acest topic pentru a-mi cere scuze. Stiu ca nu a fost corect ce am facut, stiu ca nu ma mai vreti. M-am vazut cu sacii in caruta si am zis ca raman nevazut. Imi cer scuze D0RY, imi pare rau ca v-am dezamagit. Daca as putea da timpul inapoi l-as da, pe moment n-am realizat ce fac...

Altceva... nu am ce zice, doar ca am fost un mare prost si mi-am tras-o pe 5E.
Ramane la latitudinea voastra daca ma puteti ierta. Imi pare rau!

Eu unul nu am avut nici o problema cu tine,.... insa daca retrimiti inapoi omului 5 euro sarputea sa ai o sansa!


Iubesc tradarea, dar ii urasc pe tradatori, iubesc minciuna, dar ii urasc pe mincinosi, ma iubesc pe mine si totodata ma urasc pentru ca nu sunt in stare sa scap de ei!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Waynee

[BasedTontoVeli]



Status: Offline
(since 21-01-2023 08:21)
Joined: 14 Dec 2009
Posts: 24138, Topics: 407
Location: BasedTontoVeLI

Reputation: 1611.6
Votes: 187

 
Post Posted: 04-06-2012, 17:07:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scroll- wrote:
Salut,

eu sunt jojo. Am facut acest topic pentru a-mi cere scuze. Stiu ca nu a fost corect ce am facut, stiu ca nu ma mai vreti. M-am vazut cu sacii in caruta si am zis ca raman nevazut. Imi cer scuze D0RY, imi pare rau ca v-am dezamagit. Daca as putea da timpul inapoi l-as da, pe moment n-am realizat ce fac...

Altceva... nu am ce zice, doar ca am fost un mare prost si mi-am tras-o pe 5E.
Ramane la latitudinea voastra daca ma puteti ierta. Imi pare rau!

Ce penibil. Serios, tu te auzi ?



Years tragic:
94: Birth of Bieber
95: Eazy's Death
96: 2Pac's Death
97: Biggie's Death
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Scroll-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-07-2012 15:44)
Joined: 04 Jun 2012
Posts: 19, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 51.6
Votes: 2

Post Posted: 04-06-2012, 17:10:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da, Waynee, ma aud foarte bine.
Stiam ca unii dintre voi or sa zica ce-ai zis tu si va dau dreptate.
Am venit aici sa-mi cer scuze, salut.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ese

[Freaky]



Status: Offline
(since 23-11-2015 20:54)
Joined: 09 Dec 2010
Posts: 1701, Topics: 28
Location: Nu stiu d-le , eu nu-s de pe aici, parerea mea.

Reputation: 385.5
Votes: 23

 
Post Posted: 04-06-2012, 18:05:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Macar a avut curajul si bunul simt sa-si ceara scuze. Ar fi si mai ok daca i-ai restiui banii, chiar daca este o suma mica. Si sa-ti ceri scuze fata de persoana respectiva si pe urma de la amicii de pe server/forum -
"PIS AUT" .


It's a *** up life !!!

Munca, fapta si rasplata.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mNmL.xD

[Chillin']



Status: Offline
(since 28-01-2017 16:53)
Joined: 07 Nov 2010
Posts: 1122, Topics: 106
Location: Bucuresti

Reputation: 173.5
Votes: 18

 
Post Posted: 04-06-2012, 19:58:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt de acord cu ese si cu red. Restituirea banilor iti va mai spala din pacate. I think Thinking


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wickie

[Welcome in Jungle]



Status: Offline
(since 14-06-2018 23:09)
Joined: 03 Mar 2010
Posts: 9453, Topics: 218
Location: Romania

Reputation: 565.2
Votes: 184

Post Posted: 04-06-2012, 21:12:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SI eu zic sa incepi sa zic asa "reincarnearea" printre noi donand-ui 5 euro lui Dory sau chiar steamul , aici voi vedeti. Sper sa inteleaga toti cu toate ca ce ai facut e o mizerie.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
EuSeByX

[DEPENDENT]



Status: Offline
(since 11-04-2018 12:34)
Joined: 09 Sep 2010
Posts: 129, Topics: 20
Location: Constanta

Reputation: 222.7
Votes: 6

 
Post Posted: 04-06-2012, 22:34:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Probabil nu am voie sa-mi dau cu parerea dar... E frumos sa ierti, mai ales daca meriti sa fi iertat! Asa ca ramane la atitudinea ta prietene! Restitui 5 euro baiatului si macar te impaci tu cu ideea... God Bless!

Niciodata sa nu spui "NICIODATA"!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DANG3R
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-11-2012 15:18)
Joined: 26 Jul 2011
Posts: 1315, Topics: 103
Location: FreaKz.Ro

Reputation: 48.4
Votes: 13

Post Posted: 05-06-2012, 13:14:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer cu Rottwailer m-am inteles foarte bine si inca nu-mi vine sa cred ce-ai facut,mi-am schimbat parerea despre tine,daca vroiam sa-ti cumpar eu steam-ul si-mi dadeai teapa ?
Nu e vorba de 5 euro si e vorba de incredere

Eu sincer cred ca ar fi bine daca i-ar da banii inapoi la D0RY si sa-i scoateti bannul si sa inceapa din nou de la 0

Fara slot si fara admin
Poate pe viitor daca isi recastiga increderea sa primeasca din nou admin

PS. Ma bucur ca ai avut curaj sa-ti ceri scuze

Fiecare om greseste si fiecare om merita a doua sansa


S4S-DANG3R
S4S-Team

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Staropramen

[am si eu]



Status: Offline
(since 10-02-2024 20:03)
Joined: 07 Aug 2011
Posts: 8119, Topics: 85
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 814.5
Votes: 67

 
Post Posted: 05-06-2012, 13:32:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

de-a dreptul emotionant eu unul sunt in lacrimi.

Scroll- wrote:
Ramane la latitudinea voastra daca ma puteti ierta.


ha ?

Crezi ca daca vi aici cu niste scuze si zici ca esti prost si ca ne dai dreptate se rezolva tot ? sau ce ?

DANG3R wrote:
Fiecare om greseste si fiecare om merita a doua sansa


hai serios ? oare sa ne dam tepe unii la altii si dupa sa venim cu niste scuze penibile ca ne pare rau ?

nici eu nu am avut nimic cu tine pana sa aflu ce om esti , poti sa-i dai cati bani vrei ca in fata mea ramai ce esti, nu zic ca n-are rost

dupa ce ai cheltuit banii sau mai stiu eu ce vi cu scuze ma ? si ca esti tu acum sentimental si vorbesti frumos si mai stiu eu ce ?

ba dispari de aici.

tot pentru tine

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Scroll-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-07-2012 15:44)
Joined: 04 Jun 2012
Posts: 19, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 51.6
Votes: 2

Post Posted: 05-06-2012, 15:34:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am sa-i dau banii cat de curand posibil.
@ Staropramen: Eu unul nu am venit sa ma milogesc de tine ca sa ma ierti. Mi-am recunoscut vina. Si cu melodia aia... n-am ce zice, esti un scump. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DjRed
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-03-2016 11:50)
Joined: 24 Aug 2009
Posts: 1283, Topics: 38
Location: Zalãu

Reputation: 170.6
Votes: 86

Post Posted: 06-06-2012, 19:05:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DANG3R wrote:
Sincer cu Rottwailer m-am inteles foarte bine si inca nu-mi vine sa cred ce-ai facut,mi-am schimbat parerea despre tine,daca vroiam sa-ti cumpar eu steam-ul si-mi dadeai teapa ?
Nu e vorba de 5 euro si e vorba de incredere

Eu sincer cred ca ar fi bine daca i-ar da banii inapoi la D0RY si sa-i scoateti bannul si sa inceapa din nou de la 0

Fara slot si fara admin
Poate pe viitor daca isi recastiga increderea sa primeasca din nou admin

PS. Ma bucur ca ai avut curaj sa-ti ceri scuze

Fiecare om greseste si fiecare om merita a doua sansa

O parere foarte proasta! Aici adminul nu se cumpara pe bani! A gresit, asta e drept... dar el ca admin isi facea datoria!
Adminul se da in functie de activitatea in joc si la prinderea codatilor! Ori il acceptam pe server la gradul la care a fost ori nu il mai acceptam deloc!
Inainte de a ma contrazice mare atentie la greselile altora!


Iubesc tradarea, dar ii urasc pe tradatori, iubesc minciuna, dar ii urasc pe mincinosi, ma iubesc pe mine si totodata ma urasc pentru ca nu sunt in stare sa scap de ei!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sKyPp

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-04-2016 09:43)
Joined: 09 Jun 2010
Posts: 479, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: 205.5
Votes: 18

 
Post Posted: 06-06-2012, 20:39:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DjRed wrote:
DANG3R wrote:
Sincer cu Rottwailer m-am inteles foarte bine si inca nu-mi vine sa cred ce-ai facut,mi-am schimbat parerea despre tine,daca vroiam sa-ti cumpar eu steam-ul si-mi dadeai teapa ?
Nu e vorba de 5 euro si e vorba de incredere

Eu sincer cred ca ar fi bine daca i-ar da banii inapoi la D0RY si sa-i scoateti bannul si sa inceapa din nou de la 0

Fara slot si fara admin
Poate pe viitor daca isi recastiga increderea sa primeasca din nou admin

PS. Ma bucur ca ai avut curaj sa-ti ceri scuze

Fiecare om greseste si fiecare om merita a doua sansa

O parere foarte proasta! Aici adminul nu se cumpara pe bani! A gresit, asta e drept... dar el ca admin isi facea datoria!
Adminul se da in functie de activitatea in joc si la prinderea codatilor! Ori il acceptam pe server la gradul la care a fost ori nu il mai acceptam deloc!
Inainte de a ma contrazice mare atentie la greselile altora!


Nu se cumpara adminul red dar dupa ce a facut ce a facut nu a mai intrat pe forum, pe server a sters toti prietenii de pe freakz, mai pe scurt nu a vrut sa mai aiba vreo legatura cu aceasta comunitate.. dupa ceva timp si-a facut alte conturi pe forum, pe server intra cu alte nume si si-a schimbat numele de multe ori ca sa nu vedem la aliasuri ca e el...... prin faptele lui putem spune ca a renuntat de bunavoie la admin....daca mai merita vreo sansa eu nu imi dau cu parerea, n-am nimic cu el



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hailey

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-01-2015 19:39)
Joined: 27 Jun 2011
Posts: 429, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 166.1
Votes: 8

Post Posted: 07-06-2012, 22:40:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai stiut clar in momentul in care ai dat "teapa" ce implicatii are gestul facut de tine. Nu e chestia de 5 euro, nu cred ca cineva sta in banii respectivi, sa-ti zic pe fata, e chestia doar de nesimtire. In opinia mea, la fel cum banam jucatorii pentru ca folosesc wall/aim/etc, la fel ar trebui sa nu te mai lasam nici pe tine pe server pentru chestia pe care ai facut-o.

E frumos ca-ti ceri scuze, dar a trecut prea mult timp si nu schimba cu nimic ceea ce ai facut. Doar opiniea mea, poate ownerii sunt mai indulgenti..


____
Love me or hate me, it's still an obsession.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tasse

[`NEZEUj37!]



Status: Offline
(since 06-07-2020 17:51)
Joined: 06 Mar 2011
Posts: 1176, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 243
Votes: 15

Post Posted: 08-06-2012, 01:17:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jojo, caracter de 2 lei... fiecare trebuie sa existe, dar de ce tocmai tu ?
Decat sa ramai prost si sa ti-o tragi pe 5 euro (cine stie cu cine sau cu ce), mai bine iti gasesti o alta preocupare.
Ai inselat o data, vei insela din nou.
Pa!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by shaggy, 21 June 2012 17:58



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2, 3, 4  Next    


The time now is 30-09-2024, 23:40:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x