User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Sam

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message1087
S@mi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-08-2012 22:19)
Joined: 09 May 2012
Posts: 38, Topics: 7
Location: Timisoara

Reputation: 46.4
Votes: 6

Post Posted: 09-06-2012, 23:17:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

glumeam cativa cu Maria pt ca pe war 3 se stie cand se glumeste si cand e motiv de gag...iar domnu Sam a dat gag la vreo 5 oameni pt ca probabil nu a citit regulamentul....l-am facut prost si mi-a dat ban ..nu trebe sa mi se scoata banu ca am ip dinamic si pot sa bag si progame de ip....doar sa nu mai sufere saracu.
PS : LAPD unde l-ai gasit ?


Ala cu Coasa
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
VaLaNgA

[Account disabled]



Status: Offline
(since 12-06-2012 16:18)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 6750, Topics: 121
Location: Kongo

Reputation: -299
Votes: 93

Post Posted: 09-06-2012, 23:57:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

S@mi wrote:
glumeam cativa cu Maria pt ca pe war 3 se stie cand se glumeste si cand e motiv de gag...iar domnu Sam a dat gag la vreo 5 oameni pt ca probabil nu a citit regulamentul....l-am facut prost si mi-a dat ban ..nu trebe sa mi se scoata banu ca am ip dinamic si pot sa bag si progame de ip....doar sa nu mai sufere saracu.
PS : LAPD unde l-ai gasit ?


Practic toti care jucam pe war3 glumim cu Mar!a si ea la randul ei cu noi , ideea este urmatoarea Sam sa bagat peste noi si a inceput sa dea gag in stanga si in dreapta pentru ca glumeam cu ea. I-am zis ca e "praf" si domnul Sam a inceput sa-mi zica iti dau gag iar eu ca sa ii intorc favoarea i-am zis ca sufera si e copil motiv pentru care am luat gag. Apoi a inceput sa ameninte ca ne da ban, ceea ce a si facut (lu S@mi).

Il inteleg ca poate e plictisit si cauta scandal pe server dar nici in halul acesta, ne da gag pentru ca glumim cu o fata, de parca n-ar mai fi vazut in viata lui asa ceva.

Ce este cert , Mar!a ne-a permis si noi am profitat din plin. Mentionez ca majoritatea care am primit gag suntem jucatori frecventi pe war3. Si totusi vreau sa stiu ei de ce nu i-ai dat gag pentru:

Quote:
Mar!a: Sam, e gelos -


Sunt curios ca majoritatea gagurilor le-ai dat pentru chesti de genul.
PS: Am postat aici pentru ca nu mai are rost sa mai fac si eu o reclamatie pentru un gag cum spun jumate din admini.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 10-06-2012, 00:05:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu v-as fi dat ban la toti din prima clipa de jignire sau atac la adresa mea. Bine ca nu m-ati prin pe server. Daca iti permiti sa faci glume cu ea, du-te pe mess, nu deranja un server intreg doar pentru ca tu esti mai ciufut. Crede-ma, bine ca nu am fost de fata. -
Gagurile mi se pare pe merit, la fel si banul.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
S@mi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-08-2012 22:19)
Joined: 09 May 2012
Posts: 38, Topics: 7
Location: Timisoara

Reputation: 46.4
Votes: 6

Post Posted: 10-06-2012, 00:09:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

voi in ce lume traiti ? sunteti suparati pe viata tot timpu ? saracii de voi ....- gata nu mai zic nimic astia au probleme de personalitate - bye bye

Ala cu Coasa
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zookey

[Forum Legend]



Status: Offline
(since 07-12-2019 08:39)
Joined: 06 Apr 2007
Posts: 2827, Topics: 134
Location: disconnecting people

Reputation: 773
Votes: 28

   
Post Posted: 10-06-2012, 02:08:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

S@mi wrote:
voi in ce lume traiti ? sunteti suparati pe viata tot timpu ? saracii de voi ....- gata nu mai zic nimic astia au probleme de personalitate - bye bye


Si se pare ca nu aveti viata sociala deloc voi Sigh, stati toata ziua pe counter sa agatati si voi ceva ca fata-n fata nu sunteti in stare sa scoateti un cuvant si plus ca glumele astea vi le tineti pe war3, pe war4 se aplica regulamentul, fiecare cu ce are in gradina. A, si traim in viata REALA, nu VIRTUALA. Nu v-ati saturat de redtube etc? In fine noapte buna



Daca vrei sa faci ceva cu viata ta incearca sa nu gandesti ca un roman

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 10-06-2012, 12:24:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

S@mi eu zic sa citesti regulamentul,atat am de zis.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zookey, 10 June 2012 00:09



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 19-05-2024, 15:13:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password