User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 159, 160, 161 ... 760, 761, 762  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message1299987
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 10-06-2012, 13:11:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
HrN wrote:
kaos, tocmai acea "lumina reflectoarelor" e subiectul discutiei
vrei sa spui ca ens nu avea cu ce iesii in evidenta pe atunci? hai sa iti dau un exemplu: scriptul de la LK s-a testat cu jucatori din ens, si totusi nimeni nu a tipat "aaa, pai ens sigur face realm first ca a testat scriptu dinainte", toata lumea a zis "ens sigur face realm first pentru ca este cea mai buna guilda de pe server"
n-a fost realm first pana la urma, a fost second, ideea e ca acolo a fost un exemplu de cum sa te impui ca guilda puternica pe server, diferenta mare este ca atunci cand ens rula freakzu, nu exista vreun player din guilda care sa spuna "ens e baza", in schimb o spuneau restul de oameni de pe server, total opus fata de ce e acum in hkp (nu spun ca hkp nu ar fi baza, este probabil cea mai buna guilda de pe server atm, spun doar ca a fost gestionata gresit situatia inca de la inceputuri, si de aceea s-a ajuns la acuzatiile astea, care stim toti ca sunt nefondate, chiar si cei care le fac)

Si totusi trebuie sa spun, EliteNightStalkersul a fost condus de Burton cu severitate si corectitudine, de aceea noi nu ne-am prea afirmat cu suferinte pe global gen voi, la events ens-ul n-a mai participat din cauza magariei cu .kill la 10% s.a.m.d .
Ar trebui sa fiti multumiti, ca majoritatea dintre gm`i au ales sa vina in hkp si nu in Divine&conquer, Groundzero, Ens si alte guilde.


Pentru mine un GM in guilda e egal cu zero. Mai avem pe Ravenous si Erai ca si GM's. Power much? Prostii.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-06-2012, 13:16:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
Snoppy wrote:
HrN wrote:
kaos, tocmai acea "lumina reflectoarelor" e subiectul discutiei
vrei sa spui ca ens nu avea cu ce iesii in evidenta pe atunci? hai sa iti dau un exemplu: scriptul de la LK s-a testat cu jucatori din ens, si totusi nimeni nu a tipat "aaa, pai ens sigur face realm first ca a testat scriptu dinainte", toata lumea a zis "ens sigur face realm first pentru ca este cea mai buna guilda de pe server"
n-a fost realm first pana la urma, a fost second, ideea e ca acolo a fost un exemplu de cum sa te impui ca guilda puternica pe server, diferenta mare este ca atunci cand ens rula freakzu, nu exista vreun player din guilda care sa spuna "ens e baza", in schimb o spuneau restul de oameni de pe server, total opus fata de ce e acum in hkp (nu spun ca hkp nu ar fi baza, este probabil cea mai buna guilda de pe server atm, spun doar ca a fost gestionata gresit situatia inca de la inceputuri, si de aceea s-a ajuns la acuzatiile astea, care stim toti ca sunt nefondate, chiar si cei care le fac)

Si totusi trebuie sa spun, EliteNightStalkersul a fost condus de Burton cu severitate si corectitudine, de aceea noi nu ne-am prea afirmat cu suferinte pe global gen voi, la events ens-ul n-a mai participat din cauza magariei cu .kill la 10% s.a.m.d .
Ar trebui sa fiti multumiti, ca majoritatea dintre gm`i au ales sa vina in hkp si nu in Divine&conquer, Groundzero, Ens si alte guilde.


Pentru mine un GM in guilda e egal cu zero. Mai avem pe Ravenous si Erai ca si GM's. Power much? Prostii.

Am zis eu ceva de power? Am avut si noi pentru un timp pe AlinRo, pe Erai in guild cu offcharul, acum pe Bybo. D'oh.
Doar ca va simtiti mai "bazati" si le mai dati un /w sa-i dea mute la unul care sufera si injura aiurea.



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 10-06-2012, 13:21:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
Catalepsia wrote:
Snoppy wrote:
HrN wrote:
kaos, tocmai acea "lumina reflectoarelor" e subiectul discutiei
vrei sa spui ca ens nu avea cu ce iesii in evidenta pe atunci? hai sa iti dau un exemplu: scriptul de la LK s-a testat cu jucatori din ens, si totusi nimeni nu a tipat "aaa, pai ens sigur face realm first ca a testat scriptu dinainte", toata lumea a zis "ens sigur face realm first pentru ca este cea mai buna guilda de pe server"
n-a fost realm first pana la urma, a fost second, ideea e ca acolo a fost un exemplu de cum sa te impui ca guilda puternica pe server, diferenta mare este ca atunci cand ens rula freakzu, nu exista vreun player din guilda care sa spuna "ens e baza", in schimb o spuneau restul de oameni de pe server, total opus fata de ce e acum in hkp (nu spun ca hkp nu ar fi baza, este probabil cea mai buna guilda de pe server atm, spun doar ca a fost gestionata gresit situatia inca de la inceputuri, si de aceea s-a ajuns la acuzatiile astea, care stim toti ca sunt nefondate, chiar si cei care le fac)

Si totusi trebuie sa spun, EliteNightStalkersul a fost condus de Burton cu severitate si corectitudine, de aceea noi nu ne-am prea afirmat cu suferinte pe global gen voi, la events ens-ul n-a mai participat din cauza magariei cu .kill la 10% s.a.m.d .
Ar trebui sa fiti multumiti, ca majoritatea dintre gm`i au ales sa vina in hkp si nu in Divine&conquer, Groundzero, Ens si alte guilde.


Pentru mine un GM in guilda e egal cu zero. Mai avem pe Ravenous si Erai ca si GM's. Power much? Prostii.

Am zis eu ceva de power? Am avut si noi pentru un timp pe AlinRo, pe Erai in guild cu offcharul, acum pe Bybo. D'oh.
Doar ca va simtiti mai "bazati" si le mai dati un /w sa-i dea mute la unul care sufera si injura aiurea.


Not really. Prefer sa fiu ironic, cand e cazul.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exdeus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2013 13:44)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 83, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 33
Votes: 4

 
Post Posted: 10-06-2012, 13:27:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Discutiile astea deja devin obositoare... eu in locul tau Qiu o lasam balta de aseara - abia m-am trezit si chiar nu mai am puterea de a da argumente unor oameni care oricum cred doar de vor ei.. eu personal am hotarat sa ingrop securea razboiului sa-mi vad de treaba... cred ca la fel ar trebui sa faci si tu

E interesant cum lumea inca mai discuta de exploits/GM power cand nici nu am castigat eventul... asta demonstreaza ca orice s-ar intampla toate astea nu se vor termina..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-06-2012, 13:32:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exdeus wrote:
Discutiile astea deja devin obositoare... eu in locul tau Qiu o lasam balta de aseara - abia m-am trezit si chiar nu mai am puterea de a da argumente unor oameni care oricum cred doar de vor ei.. eu personal am hotarat sa ingrop securea razboiului sa-mi vad de treaba... cred ca la fel ar trebui sa faci si tu

E interesant cum lumea inca mai discuta de exploits/GM power cand nici nu am castigat eventul... asta demonstreaza ca orice s-ar intampla toate astea nu se vor termina..

Dar eu n-am spus nimic rau despre hkp, ci doar despre comportamentul unora care e plin de suferinta, in topicul ala plin de urgii chiar v-am luat apararea.
Fuuu~



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 10-06-2012, 14:03:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)





"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 10-06-2012, 14:04:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce va place sa va jucati cu casuta mea Sigh

@ Kaos - Nu iti varsa supararea pe ghilda, vars-o pe mine ... de fapt ar trebui sa fii suparat pe tine, ca doar tu ai farmat arene pentru umeri. Remember ?
Sa nu mai zic ca inainte sa vii in ENS erai intr-o random guild la alianta,de unde ai fugit imediat cu coada intre picioare dupa schimbarile la scriptul @ LK si nu il mai puteati face.

@ Qiu / HKP / restul - Lasati-i pe restul sa o zica ca sunteti cei mai buni, oricat de "urati" sunteti, tot o vor zice la un moment dat.... la fel s-a intamplat si cu ENS-ul meu si asa se va intampla cu orice ghilda out there care face performanta.
Legat de treaba cu GM power , sunt convins ca nu a fost niciodata vre-un fel de GM power , dar trebuie sa lasati impresia ca asa este. La un moment dat aveam in ghilda ~6-7GM's si niciodata nu s-a zis nici un cuvant despre integritatea noastra ( Alma , Cobrel , Froster , Burton , Tz ,Myt , Skilz si la un moment dat si Sarris )

@ Event - O sa discutam la staff zone tot ce s-a intamplat la event , si vedem ce e de facut.... oricum e de apreciat ca topicul ala l-ati transformat intr-o balacareala totala.

Ca si incheiere , pentru curiozitatea mea personala ... cum a intrat specimenul ala feminin in HKP ? Pe e-felatie ?



Quote:
Victor: ce ratat sunt



Last edited by Burton on 10-06-2012, 14:09:29; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 10-06-2012, 14:07:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te respect Burton, mersi pentru interventia pertinenta. Ar trebui sa luati niste masuri, a fost trist ce a fost la event.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 10-06-2012, 14:12:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vina este doar a voastra Qiu cand vine vorba de acuzatiile de GM power. Ii bagati in seama si se simt importanti. Este trist pentru ca in HKP sunt oameni care stiu sa joace si sincer, chiar puteti mai mult decat sa va coborati la IQ-ul mustarului al unuia sau altuia.

Oricum, ce fac bajetyy?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Scarcrow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2013 15:36)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 460, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 61.1
Votes: 14

Post Posted: 10-06-2012, 14:14:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupa toate cele intamplate, am hotarat sa renunt la joc. Ma batea gandul de mult, dar am zis ca poate prind o alta guilda profesionista, in care sa nu se vada diferenta intre membrii. M-am inselat insa. Tinand cont ca sunt in vacanta 4luni, la mare, e vara, e frumos, nu are rost sa mai joc :d. A fost o placere sa joc alaturi de voi, daca din intamplare ajungeti in Constanta, vreti sa iesiti la o bere, dati un telefon (Drodu are nr meu).


Catalepsia wrote:

Imi asum ca zic drept in fata ce gandesc, si ce a fost de fapt. Stiu din surse sigure ca asa a fost, nu imi spune ce e femeiesc si ce nu, ca n-ai fost acolo, n-ai fost pe ts sa auzi ce si cum. Radem glumim la suc si apoi ne tragem pe oo. Tu nu stii de fapt, kos a iesit din guilda pentru ca am dat-o pe rocs afara din guilda. Sincer ? Mi se rupe pu la de impresii din astea. Cui nu-i convine atitudinea mea sa iasa din guilda.


Si acum, serios, dc nu spunem tuturor dc a fost ea data afara din guilda. Realy? Unii stiu "adevaratul" motiv. Cat despre kos, eu zic ca l-a deranjat mai mult faptul ca i-ai vb cu i-ai vb. Sunt partinitor, dar cand consideri pe cineva prieten, chiar daca-i spui in fata cum spui tu, nu jicnesti acea persoana pentru ca a gresit cu ceva, si din acea greseala nu ai obtinut tu o victorie. In loc sa apreciati faptul ca a muncit la acel boss, ati preferal sa-l injurati incontinuu. Tipic romanesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 10-06-2012, 14:14:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine ciorbele tu?
F U ca ai inchis topicu esti un h8ter.
P.S. Scote-ti telefonu din adancul intestinelor


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exdeus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2013 13:44)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 83, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 33
Votes: 4

 
Post Posted: 10-06-2012, 14:14:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cobrel wrote:
Vina este doar a voastra Qiu cand vine vorba de acuzatiile de GM power. Ii bagati in seama si se simt importanti. Este trist pentru ca in HKP sunt oameni care stiu sa joace si sincer, chiar puteti mai mult decat sa va coborati la IQ-ul mustarului al unuia sau altuia.

Oricum, ce fac bajetyy?


Da, asa e... dar uneori chiar nu te poti controla si simti nevoia sa le-o intorci... macar putin...

In rest ce sa facem... asteptam urmatoru boss sa facem un first realm micutz acolo si sa ne mai gearam si noi -

Cum e viata pe la tine?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
thunderxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-11-2013 10:03)
Joined: 22 Dec 2010
Posts: 21, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 35.8
Votes: 2

 
Post Posted: 10-06-2012, 14:16:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cobrel we missed u bitch ai ratat multe:))


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 10-06-2012, 14:17:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cobrele ce dor imi era de tine, intra pe ts sa iti mai auzim vocea una alta.

@Burton eu nu te respect dar de indata ce ai lasat`o mai moale cu atacurile asupra HKP`ului poate o sa bem la aceiasi masa o bere la urmatorul meeting




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arcade

[Archangel]



Status: Offline
(since 27-11-2023 09:10)
Joined: 27 Apr 2010
Posts: 755, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 343.6
Votes: 37

 
Post Posted: 10-06-2012, 14:18:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Burton wrote:


@ Qiu / HKP / restul - Lasati-i pe restul sa o zica ca sunteti cei mai buni, oricat de "urati" sunteti, tot o vor zice la un moment dat.... la fel s-a intamplat si cu ENS-ul meu si asa se va intampla cu orice ghilda out there care face performanta.
Legat de treaba cu GM power , sunt convins ca nu a fost niciodata vre-un fel de GM power , dar trebuie sa lasati impresia ca asa este. La un moment dat aveam in ghilda ~6-7GM's si niciodata nu s-a zis nici un cuvant despre integritatea noastra ( Alma , Cobrel , Froster , Burton , Tz ,Myt , Skilz si la un moment dat si Sarris )


Daca vreti sa nu ne mai suparam cand fac altii gura de noi, dc nu luati masuri impotriva alora care SPAMEAZA atat forumul cat si chat-ul cu "HKP GM POWER" . La orice realm first sau Loc 1 indiferent ce event e, MEREU apar baietii cu "HKP CLAR A FOST AJUTATA" "HKP ARE GM" "HKP STIU SCRIPTU" si MEREU raman nepedepsiti. 1)e o ofensa la adresa VOASTRA,a staffului si 2)se pi** pe toata munca noastra. Problema nu ar fi ca acestia ar conta pentru noi, ci fiind multi se iau unii dupa altii si se ajunge ca jumatate de server sa aiba ura pe HKP pentru prostia si ignoranta unora.

Sunt cu sutele care CHIAR CRED ca noi suntem ajutati de GM la raids si events(MAI ALES la realm firsts).

Vreti sa nu mai fie scandal, plesnitii pe cei care isi bat joc de staff si de guilde. Mai simplu nu se poate.




[quote="Thomas Raynesford Lounsbury"]It never ceases to surprise me at the infinite capacity of the human mind to resist the introduction of useful knowlege[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 25 March 2016 18:34



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 159, 160, 161 ... 760, 761, 762  Next    


The time now is 16-05-2024, 22:10:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x