User
Pass
2FA
 
 

@ D0RY / Admini.
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message6619
MrMicheel

[Account disabled]



Status: Offline
(since 28-02-2013 18:33)
Joined: 17 May 2011
Posts: 3033, Topics: 89
Location: Bershka

Reputation: 46
Votes: 71

Post Posted: 11-06-2012, 09:52:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SiLe wrote:
Nu a zis nimeni ca se intoarce ca admin, o sa joace pe server indiferent ca vrem noi sau nu.. are ip dinamic si teoretic poate lua slot si admin pe orice nume vrea, atata timp cat nu se da de gol. Insa a ales sa isi ceara scuze si sa iti inapoieze banii, putea sa isi bage ceva in el de server si forum fara sa mai suporte insultele si parerile voastre ... Deci ? intrebarea mea este pentru Dory si pentru admini : Acceptati scuzele sau nu ?


Merita inca o sansa.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kure

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-12-2018 20:22)
Joined: 13 Feb 2011
Posts: 106, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 258.9
Votes: 6

Post Posted: 11-06-2012, 11:04:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Foarte multi vad ca sunteti intransigenti desi in afara de DORY nimeni nu a pierdut nimic in mod direct (cel mult un "prejudiciu de imagine" sa zic asa la nivel de server pt ca un admin a facut o manarie de asta).
Cum a zis si Sile, Jojo putea foarte bine sa intre sa joace bine mersi, cat nu se dadea de gol, putea chiar sa ia admin iar fara sa stie nimeni nimic.
Asa a ales sa infrunte ura catorva (dupa mine o dovata de maturitate) si colectivul are sansa sa vada daca se indreapta intr-adevar.
Pana la urma toti gresim la un moment dat, daca nu va aratati dispusi sa iertati, sa nu cautati indulgenta mai incolo.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hailey

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-01-2015 19:39)
Joined: 27 Jun 2011
Posts: 429, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 166.1
Votes: 8

Post Posted: 11-06-2012, 17:39:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scroll- wrote:
De fapt, nu au fost niciodata 2 tepe, a fost una singura, cea a lui dory. Nu vorbiti daca nu stiti ce s-a intamplat. Lui Sile i-am explicat pe mess si cred ca n-a uitat, legat de prima "afacere"


Eu zic sa te premiem pentru ca a fost doar 1 si nu 2! :/
Tot acelasi rahat e, indiferent pe ce parte il intorci!


____
Love me or hate me, it's still an obsession.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ralukita

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2016 08:48)
Joined: 21 Dec 2010
Posts: 185, Topics: 12
Location: London

Reputation: 279.6
Votes: 7

Post Posted: 11-06-2012, 19:45:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atat intreb: "dar gaurile?"

Uite si de ce am intrebat:
"Un om avea un fecior rãu cum e fierea.
Lenea curgea de pe el, în timp ce cu uºorul trai era frate de cruce.(adica era o putoare penala ).. Doar de blestemãþii ºi rele era bun. Tãtâne-sãu nu-l bãtu,cand era mic, cum fãceau alþi pãrinþi,in schimb, a bãtut câte un cui în uºã de fiecare boacãnã a neisprãvitului; -cuiul ºi fapta de ocarã...
Timpul se scurse, uºa se umplu; deveni un zid de cuie. N-aveai unde pune un deget ºi fiul omului se înfurie intr-o buna zi (probabil isi agatase haina Armani in ele..), vorbind cãtre tatãl sãu:

- Nicãieri ca la noi,mai tata... De ce ai bãtut atatea cuie în uºã? Uita-te cum arata....

- Tu le-ai bãtut, zice tatãl.

- Eu?

- Da. N-ai fãcut tu rele, duium, cutare ºi cutare, nu mai þin minte câte, multe, fãrã numãr?

- Fãcut, recunoscu fiul.(probabil sa scape de gura lui )

- De fiecare faptã rea am înfipt câte un cui. Priveºte usa acum, ãsta eºti tu, vorbi tatãl, posomorându-se rãu.

- Nu-i supãrare, cuiele se pot scoate; eu voi fi acela, promise fiul.( )

- Poate fãcând tot atâtea fapte bune, spuse tatãl ºi îºi vãzu de propriile griji mai departe.
Odrasla îºi luã rolul în serios, se fãcu alt om, de nerecunoscut, încât fapta de laudã ºi actul de mãrinimie devenirã obiºnuinþã.(..ce prefacut.. !!! ) Nu trecea zi sã nu ia cleºtele spre a scoate un cui-douã din uºa fãrãdelegilor lui.(cred ca mai scotea si in plus,magarul )
Timpul curse, anii au trecut, uºa se goli ºi fiul alergã într-un suflet la tatãl sãu, care albise pe cap, trãgea sã moarã. Spuse cãtre el, strãlucind de bucurie:

- Vãzut-ai, tatã? Nu mai e nici un cui. Le-am scos pe toate !Acum usa e iarasi cum era

Tata-sau il privi (..clipind prin fumul tigarii,ca mine.. )

- Da, dar gãurile?!? "

Jojo - in viata sa nu uiti un lucru - putem ierta orice, dar niciodata nu putem uita! Sper sa iti fie invatatura de minte!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MrMicheel

[Account disabled]



Status: Offline
(since 28-02-2013 18:33)
Joined: 17 May 2011
Posts: 3033, Topics: 89
Location: Bershka

Reputation: 46
Votes: 71

Post Posted: 11-06-2012, 19:49:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ralukita wrote:
Atat intreb: "dar gaurile?"

Uite si de ce am intrebat:
"Un om avea un fecior rãu cum e fierea.
Lenea curgea de pe el, în timp ce cu uºorul trai era frate de cruce.(adica era o putoare penala ).. Doar de blestemãþii ºi rele era bun. Tãtâne-sãu nu-l bãtu,cand era mic, cum fãceau alþi pãrinþi,in schimb, a bãtut câte un cui în uºã de fiecare boacãnã a neisprãvitului; -cuiul ºi fapta de ocarã...
Timpul se scurse, uºa se umplu; deveni un zid de cuie. N-aveai unde pune un deget ºi fiul omului se înfurie intr-o buna zi (probabil isi agatase haina Armani in ele..), vorbind cãtre tatãl sãu:

- Nicãieri ca la noi,mai tata... De ce ai bãtut atatea cuie în uºã? Uita-te cum arata....

- Tu le-ai bãtut, zice tatãl.

- Eu?

- Da. N-ai fãcut tu rele, duium, cutare ºi cutare, nu mai þin minte câte, multe, fãrã numãr?

- Fãcut, recunoscu fiul.(probabil sa scape de gura lui )

- De fiecare faptã rea am înfipt câte un cui. Priveºte usa acum, ãsta eºti tu, vorbi tatãl, posomorându-se rãu.

- Nu-i supãrare, cuiele se pot scoate; eu voi fi acela, promise fiul.( )

- Poate fãcând tot atâtea fapte bune, spuse tatãl ºi îºi vãzu de propriile griji mai departe.
Odrasla îºi luã rolul în serios, se fãcu alt om, de nerecunoscut, încât fapta de laudã ºi actul de mãrinimie devenirã obiºnuinþã.(..ce prefacut.. !!! ) Nu trecea zi sã nu ia cleºtele spre a scoate un cui-douã din uºa fãrãdelegilor lui.(cred ca mai scotea si in plus,magarul )
Timpul curse, anii au trecut, uºa se goli ºi fiul alergã într-un suflet la tatãl sãu, care albise pe cap, trãgea sã moarã. Spuse cãtre el, strãlucind de bucurie:

- Vãzut-ai, tatã? Nu mai e nici un cui. Le-am scos pe toate !Acum usa e iarasi cum era

Tata-sau il privi (..clipind prin fumul tigarii,ca mine.. )

- Da, dar gãurile?!? "

Jojo - in viata sa nu uiti un lucru - putem ierta orice, dar niciodata nu putem uita! Sper sa iti fie invatatura de minte!


Filosoafa mica -.
Oricum, ai dreptate.Bad boy jojo .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Waynee

[BasedTontoVeli]



Status: Offline
(since 21-01-2023 08:21)
Joined: 14 Dec 2009
Posts: 24138, Topics: 407
Location: BasedTontoVeLI

Reputation: 1611.6
Votes: 187

 
Post Posted: 11-06-2012, 22:42:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Oricum el a facut topicul de stou si probabil rade de voi astia care ziceti ca merita o sansa. Let's be real.


Years tragic:
94: Birth of Bieber
95: Eazy's Death
96: 2Pac's Death
97: Biggie's Death
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Scroll-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-07-2012 15:44)
Joined: 04 Jun 2012
Posts: 19, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 51.6
Votes: 2

Post Posted: 12-06-2012, 04:53:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Waynee wrote:
Oricum el a facut topicul de stou si probabil rade de voi astia care ziceti ca merita o sansa. Let's be real.

Asta crezi tu?
E cel mai penibil post pe care l-am vazut de cand sunt aici.
@ Chiar vreau inc-o sansa sa va arat ca m-am schimbat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mns.Fester!

[Maniac]



Status: Offline
(since 04-11-2019 19:37)
Joined: 26 Jan 2008
Posts: 1000, Topics: 44
Location: Aia mica

Reputation: 536.6
Votes: 10

Post Posted: 12-06-2012, 11:57:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vremea se schimba, ziua se schimba, anul se schimba, dar omul NICIODATA!
Cu tine sau fara tine imi e tot una, nu decid eu pe bani altora, daca owneri/moderatori decid ceva atunci asa sa fie...
Oricum iti urez la mai multe tepe! dar ultima oara cand am cautat pe google roata am aflat ca tot rotunda a ramas...


Plictisit de plictiseala...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Scroll-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-07-2012 15:44)
Joined: 04 Jun 2012
Posts: 19, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 51.6
Votes: 2

Post Posted: 12-06-2012, 15:23:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doar acordati-mi inca o sansa si veti vedea ca n-o s-o mai dau in bara!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zarkawi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-05-2016 18:04)
Joined: 17 Feb 2010
Posts: 98, Topics: 25
Location: United Kingdom

Reputation: 417.3
Votes: 13

Post Posted: 14-06-2012, 10:32:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca eu tot primesc shanse dupa nenumarate banuri, fete ce uita de remarcile mele rautacioase, colegi ce sunt amuzati de isteriile mele de pe server clar si el o sa fie iertat. nu am idee ce s a intamplat va rog detaliati putin tzeapa. jucatori de valoare ca mine mai rar sa nu fie intrebati despre o parere inteleapta pe topic.
Pana atunci te ashtept din nou pe server!
Poate te prind ca nu ma sustii la urmatoarea cerere de unban -
numa de la nmnl am mia vazut atata rautate cand cineva e in suferinta vine si e lsa dea cu o piatra -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MrMicheel

[Account disabled]



Status: Offline
(since 28-02-2013 18:33)
Joined: 17 May 2011
Posts: 3033, Topics: 89
Location: Bershka

Reputation: 46
Votes: 71

Post Posted: 14-06-2012, 11:22:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zarkawi wrote:
daca eu tot primesc shanse dupa nenumarate banuri, fete ce uita de remarcile mele rautacioase, colegi ce sunt amuzati de isteriile mele de pe server clar si el o sa fie iertat. nu am idee ce s a intamplat va rog detaliati putin tzeapa. jucatori de valoare ca mine mai rar sa nu fie intrebati despre o parere inteleapta pe topic.
Pana atunci te ashtept din nou pe server!
Poate te prind ca nu ma sustii la urmatoarea cerere de unban -
numa de la nmnl am mia vazut atata rautate cand cineva e in suferinta vine si e lsa dea cu o piatra -


Tu mai lipseai...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DjRed
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-03-2016 11:50)
Joined: 24 Aug 2009
Posts: 1283, Topics: 38
Location: Zalãu

Reputation: 170.6
Votes: 86

Post Posted: 14-06-2012, 11:54:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din acest moment aici mai posteaza doar ADMINII!

Iubesc tradarea, dar ii urasc pe tradatori, iubesc minciuna, dar ii urasc pe mincinosi, ma iubesc pe mine si totodata ma urasc pentru ca nu sunt in stare sa scap de ei!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Closed

[Closed]



Status: Offline
(since 28-09-2019 08:12)
Joined: 26 Mar 2007
Posts: 10481, Topics: 176
Location: sat Bucuresti, comuna Romania :)

Reputation: 1613.2
Votes: 435

     
Post Posted: 14-06-2012, 20:16:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DjRed wrote:
Din acest moment aici mai posteaza doar ADMINII!

@ stai jos mah, nu iei tu decizii...ce va mai place sa fiti sefi.

ps: nu merita nimic...


Dimineata cand ma scol,
ma uit in TOP 300,
si daca nu ma gasesc pe acolo,
plec dreaq la munca...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DjRed
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-03-2016 11:50)
Joined: 24 Aug 2009
Posts: 1283, Topics: 38
Location: Zalãu

Reputation: 170.6
Votes: 86

Post Posted: 14-06-2012, 20:25:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Closed wrote:
DjRed wrote:
Din acest moment aici mai posteaza doar ADMINII!

@ stai jos mah, nu iei tu decizii...ce va mai place sa fiti sefi.

ps: nu merita nimic...
Nu merita nic i jignirea unor playeri care nu au nici o treaba! Sile a fost destul de clar... se asteapta deciziile adminilor..


Iubesc tradarea, dar ii urasc pe tradatori, iubesc minciuna, dar ii urasc pe mincinosi, ma iubesc pe mine si totodata ma urasc pentru ca nu sunt in stare sa scap de ei!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 15-06-2012, 07:01:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Seriously ???
Atat se lungeste treaba asta ???

Nu se schimba nimeni, nu ce sa spun daca merita sau nu merita a doua sansa dar asta nu inseamna ca eu sau ceilalti nu ne dam seama ca lupul isi schimba parul dar naravul ba!! Sa fim seriosi, luati o decizie, ca deja se ataca lumea aici si ajungem la a patra pagina in care nu se vorbeste nimic concret !

Daca stau sa ma gandesc poate ca nu merita dar cum zice Closed, la sfarsitul zilei tot ownerii decid ! Eu zic nu !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by shaggy, 21 June 2012 17:58



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    


The time now is 29-04-2024, 00:24:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x