User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]Heelp me pls cat mai repede posibil...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived) -> Fixed issues
Author Message1129
Elfu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-12-2007 08:07)
Joined: 01 Nov 2007
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 85
Votes: 4

Post Posted: 01-11-2007, 23:43:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

well mi-am facut si yo server k m'am saturat de admini care se cred -zeu si folosesc coade.....serv e bine facut, de fapt mi l-a dat cineva eu numai am modificat cate ceva, nu am lag, folosesc amx mode dar am O MARE PROBLEMA: eu am internetul prin retea (o retea locala) si doar cei de pe aceasta retea pot intra pe serv...de pe alte retele ex. ClickNet nu pot intra...si cand deschid serv e setat pe internet si nu pe lan...am dat sv_lan 1 dar nici asa doar cei de pe retea...- si ink ceva dak nu ma prea intind:) - nu-mi apare serv la internet si asta e o problema pt k nu poate juca nimeni decat cei carora le dau ip'ul......v-as fi foarte recunoscator dak m'ati ajuta as da o bere,doua,trei cand ati trece prin Mures....pace!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
d4rkm4n
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-09-2008 06:54)
Joined: 08 Sep 2007
Posts: 47, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 98.1
Votes: 4

 
Post Posted: 02-11-2007, 00:47:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ca sa-ti apara pe internet iti trebuie un fisier swdls.dll sau ceva de genu, pe care il am eu....trimite-mi un PM cu id-ul tau. cat despre chestia cu reteaua...e mai complicata treaba...nu tine de tine...ci de serverul retelei...nu prea ma pricep la retele, asa ca mai bine ma abtin de la comentarii...bafta si da-mi add dak vrei fisieru ala -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Elfu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-12-2007 08:07)
Joined: 01 Nov 2007
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 85
Votes: 4

Post Posted: 02-11-2007, 17:31:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[quote="Elfu"]well mi-am facut si yo server k m'am saturat de admini care se cred -zeu si folosesc coade.....serv e bine facut, de fapt mi l-a dat cineva eu numai am modificat cate ceva, nu am lag, folosesc amx mode dar am O MARE PROBLEMA: eu am internetul prin retea (o retea locala) si doar cei de pe aceasta retea pot intra pe serv...de pe alte retele ex. ClickNet nu pot intra...si cand deschid serv e setat pe internet si nu pe lan...am dat sv_lan 1 dar nici asa doar cei de pe retea...- si ink ceva dak nu ma prea intind:) - nu-mi apare serv la internet si asta e o problema pt k nu poate juca nimeni decat cei carora le dau ip'ul......v-as fi foarte recunoscator dak m'ati ajuta as da o bere,doua,trei cand ati trece prin Mures....pace!
P.S. folosesc patchul "V19" e posibil ca asta sa fie problema k nu pot intra decat cei de pe lan? pls rasp

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
|DroX_

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2009 13:45)
Joined: 02 Dec 2007
Posts: 10, Topics: 1
Location: cj

Reputation: 85.4
Votes: 4

 
Post Posted: 08-12-2007, 21:44:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mda..ca sa poate intra ceilalti tastand numele severului trebuie sa intri pe un sait http://www.freedns.ro
si acolo il faci server-ul
insa nu prea stiu cum dar o sa ma informez si o sa-ti dau mai multe detali;))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 15 March 2015 14:12



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived) -> Fixed issues  


The time now is 28-03-2024, 11:23:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x