User
Pass
2FA
 
 

[2v2][H][Genesis] Hunter LF Ret/Feral capabil de 2200+
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3474
gandhi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2015 06:25)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 209, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: -46.7
Votes: 6

 
Post Posted: 16-06-2012, 17:06:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am nevoie de un druid sau paladin capabil sa tina pasul pana la ~2.2k rating.
2.3k @ cyclone s7, momentan 2k resilience @ freakz, mi-ar prinde bine un partener cu care sa-mi pot dubla conq cap.

http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Braintumor

(ignorati 130 agi pe arma. astept un partener stabil inainte sa-l inlocuiesc cu weap chain)


Kockflex/Braintumor

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nerfz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-04-2013 15:38)
Joined: 31 Mar 2010
Posts: 482, Topics: 39
Location: No where.

Reputation: -444.3
Votes: 24

 
Post Posted: 16-06-2012, 19:57:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gandhi wrote:

2.3k @ cyclone s7


Eu m-am oprit aici din citit. Sunt constient ca pe freakz 90% din playeri sunt Gladiatori, Rivals, s.a.m.d dar in ce braket ai facut 2.3k ? Ti-as fi cerut si ss / link armor / bla bla dar ... asta pana pe trics il duce capul sa cauta un *random SS @ google * si sa il puna -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandhi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2015 06:25)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 209, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: -46.7
Votes: 6

 
Post Posted: 16-06-2012, 21:43:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

notat, acum ia loc.

daca eram interesat de parerea cuiva care-si spune "badjkglad", la fel ca 3/4 din comunitatea de wannabes, specificam in OP.


Kockflex/Braintumor

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nerfz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-04-2013 15:38)
Joined: 31 Mar 2010
Posts: 482, Topics: 39
Location: No where.

Reputation: -444.3
Votes: 24

 
Post Posted: 16-06-2012, 23:21:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca tu crezi ca eu dau 2 bani pe vorbele tale .. te inseli grav de tot =) Am primit raspunsul la intrebarea mea oricum. 2300 pe cyclone ? pff...pana si eu cu monitorul stins si legat la spate am facut 3k. (jk jk wannabe)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandhi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2015 06:25)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 209, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: -46.7
Votes: 6

 
Post Posted: 16-06-2012, 23:40:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nerfz wrote:
Daca tu crezi ca eu dau 2 bani pe vorbele tale .. te inseli grav de tot =) Am primit raspunsul la intrebarea mea oricum. 2300 pe cyclone ? pff...pana si eu cu monitorul stins si legat la spate am facut 3k. (jk jk wannabe)


Daca nu dai 2 bani pe vorbele mele la ce te mai obosesti sa raspunzi? Vezi-ti de 3k pe cataclysm si lasa-ne pe noi, muritorii de rand, sa ne vedem de treaba.


http://eu.battle.net/wow/en/character/stormscale/B%C3%A4djkgl%C3%A4d/statistic#21:152


Highest 3 man personal rating
1,500
1,500
1,500

hai te pup



















Kockflex/Braintumor

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nerfz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-04-2013 15:38)
Joined: 31 Mar 2010
Posts: 482, Topics: 39
Location: No where.

Reputation: -444.3
Votes: 24

 
Post Posted: 16-06-2012, 23:58:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai asta mare zeu (not). In primul rand dupa cum prea bine observi EU NU AM FACUT 3vs3 pe blizz, doar de cateva ori pentru cap repede cu random teams. In al 2-lea rand, Blizz NU E FREAKZ. Acolo daca nu ai full gear nu faci nimic. Te crezi mare player ? Sa te vad cum treci de 1500 rate cu full ruthlesness. Oh da, nu treci tu sau partenerul tau nu are cel putin 4/5 cataclysmic set + offset full. Sunt foarte curios ce faci tu ACUM pe blizz cand toti rogii au daggerele legendare si cu ocazia aste MORI in cheapshot. Sa te vad ce faci cand mai dai si de un mag cu stafful legendare care iti da 100k din shatter. Aici pe acest minunat server, pana si georgel baiat gigel face 2.5k in full BT daca are putina minte dar se pare ca tu nici macar atat nu ai reusit sa faci pe super priestu tau (not). Vezi tu ... eu cel putin nu ma laud ca sunt mare gladiator pe blizz si am 3k exp bla bla iar pe freakz ma chinui sa fac un amarat de 2.4k , care banuiesc ca e facut cu DK, ca na ... 2vs2 e foarte echilibrat ce sa zic. Candva cand o sa inveti si tu putin ce e ala WoW, o sa iti dai seama ca NIMENI nu face 2s pe blizz pentru rate ci doar pentru conq cap iar in ceea ce priveste 3vs3, ala se face abia cand esti full gear si faci pentru t2 weapons.

Cu alte cuvinte ce am vrut sa zic mai sus este ca esti un lesinat de wannabe* care se crede mare gladiator jk 2.3k rate pe cyclone si care momentan nu poate trece de 2.4k rate pe freakz cu priestu si vrea sa fie atat de pro incat sa isi faca hunter , sa joace 2 dintre cele mai faceroll comps de pe toata planeta (ret / hunt, hunt / feral) in braket-ul cel mai retardat posibil si dezechilibrat in acelasi timp.

Daca tu la "prestatia ta" de 2300 rate, acum vrei o persoana "capabila" de 2.2k rate la compul pe care ti-l doresti, asta demonstreaza defapt ca esti wannabe*


Imi cer scuze pentru wot, dar nu m-am putut abtine. Exista prea multa ipocrizie in unele persoane. Have fun ^^




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandhi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2015 06:25)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 209, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: -46.7
Votes: 6

 
Post Posted: 17-06-2012, 06:04:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

usor c-ai inceput sa tremuri..

bag de seama ca esti MULT prea incuiat pentru a intelege diferenta dintre 3.2 si 4.x.

nu pot sa-nteleg ce relevanta gasesti tu in comparatiile pe care le faci. da, n-am fost in stare sa trec de 2.4k (am dat disband la 90%+ W/L, dar ma rog). intr-un patch ca asta, dupa o pauza de ~2 ani in care n-am jucat DELOC, pe un expansion despre care nu stiam NIMIC, aia e cam tot ce-am reusit sa fac.

Acum, tinand cont ca tu n-ai fost nici macar in stare sa treci de 1.5 intr-un sezon ca asta, tind sa cred ca te-ai fi invartit pe la 1200 intr-un patch decent.

Ce ma amuza cel mai tare e ca-ti spui "badjkglad". Ironie maxima..

Hai s-o lasam balta acum. Eu raman la stadiul de wannabe, cu 2.3k ai mei care, aparent, ma transforma in "mare gladiator jk", tu tai-o si vezi-ti de anturajul tau de mega jucatori de 1500.

Duminica placuta.


Kockflex/Braintumor

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Phixelzilla

[ONLY HUMAN]



Status: Offline
(since 26-10-2018 19:46)
Joined: 06 Dec 2011
Posts: 2327, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 146.2
Votes: 53

 
Post Posted: 17-06-2012, 09:22:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nerfz wrote:
bla bla


Stai jos ma ca joci pe blizz de atata timp si ai facut 1600 la 2v2 maxim...maxim ba, si nu te-am vazut vreodata sa ai peste 70 % w/l ratio

(si, da, ti-am mai zis, imo badjkglad face parte din noile nume.."la moda" aka de wannabe -


cause maybe one day I will walk away and say "you *** disappoint me"
click
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NellyRLD
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-09-2012 21:39)
Joined: 29 Sep 2011
Posts: 251, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: -65.1
Votes: 10

 
Post Posted: 17-06-2012, 11:50:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce dracu ba va certati din realizarile facute in wow.. cu ratinguri cu nume aiurea ; ce problema aveti ca are ala numele asa? ca la urma urmei iti pui ce nume vrei sau ca ala a facut 2300 sau nu a facut.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nerfz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-04-2013 15:38)
Joined: 31 Mar 2010
Posts: 482, Topics: 39
Location: No where.

Reputation: -444.3
Votes: 24

 
Post Posted: 17-06-2012, 13:41:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ultimul post.
http://armory.freakz.ro/character-statistics.xml?r=Genesis&&cn=Realduelist&&gn=Fallen%20Angels%20Alliance

A fost charu meu pe care am facut 2500 rate (desi acolo arata 2492, a fost 2540 rate w/e ) . A fost PRIMA data cand am jucat pe Rogue. Pe vremea aia rogue-ul mergea... oh well nu prea mergea. Luam fear / poly / rof / slow / etc prin COS, combatreadiness nu mergea din ranged attacks, rupture dadea 500 / tick, nici macar nu aveam full vicious, etc. Ideea este ca eu, asa praf cum eram si inca sunt ( da recunosc, nu trebuie sa va mirati ) am facut acel rate desi serverul nu prea ma ajuta si nici experienta.Pe langa asta am fost al 2-lea rogue care a trecut macar de 2400 rate, iar primul .. oh well rayttor nu are rost sa va povestesc despre el pentru ca poate stiti deja iar daca nu stiti nu imi pasa.

Asa ca tu amice mare pro player, eu bag mana in foc ca nu ai facut atat rate pentru ca te-am vazut in arena cum jucai. Nu avea rost sa vorbesc daca nu te stiam deja.

Pentru phixelz, wannabemyfriendnot, care cica imi era prieten, iti mai repet odata. Amicul tau radical e un lesinat iar daca nu ma crezi pe mine intreaba tot serverul si inca 90% de persoane o sa iti zica acelasi lucru.

Legat de nume ... trebuie sa imi placa mie nu voua.

Concluzia ? Sunt praf, dar pe langa 99% dintre persoanele de pe serverul asta sunt bun.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandhi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2015 06:25)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 209, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: -46.7
Votes: 6

 
Post Posted: 17-06-2012, 14:21:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

concluzia e ca vorbesti MULT prea mult, tinand cont de faptul ca nivelul tau e 1600.

si eu sunt slab. m-am reapucat de wow dupa o pauza lunga si, pe langa faptul ca inca ma pierd prin butoane, inca ma surprinde cat de faceroll e cata.

diferenta dintre noi e ca eu imi vad de treaba si nu fac papagalu mare in threaduri in care nu-mi e locul.

numai bine.


Kockflex/Braintumor

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
whisperica

[Oltean sh3F]



Status: Offline
(since 09-11-2016 17:59)
Joined: 13 Mar 2012
Posts: 543, Topics: 15
Location: Zimbabwe

Reputation: 147
Votes: 15

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-06-2012, 16:42:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nerfz wrote:

Legat de nume ... trebuie sa imi placa mie nu voua.

Concluzia ? Sunt praf, dar pe langa 99% dintre persoanele de pe serverul asta sunt bun.


mai bine ramaneai la ecler si gata.. dupa cum vad si pe freakz esti tot cu nume din astea duelistjk,rivaljk,gladjk etc. apropo ca sa fi duelist.rival trebuie sa fi bun la jocul asta. deci nu e ceva de ras.

tinand cont ca joci pe stormscale sunt aproape sigur ca esti bataia de joc a serverului cand vad aia ce nume ai.




Crescut pe stadion, pe umerii lu tata
Strãzile erau pustii când juca Universitatea
Înebuneau salcâmii, tre sã-nþelegi
Cã nimic altceva nu mai conta în zi de meci
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nerfz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-04-2013 15:38)
Joined: 31 Mar 2010
Posts: 482, Topics: 39
Location: No where.

Reputation: -444.3
Votes: 24

 
Post Posted: 17-06-2012, 16:51:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

whisperica wrote:

tinand cont ca joci pe stormscale sunt aproape sigur ca esti bataia de joc a serverului cand vad aia ce nume ai.


Si asta o zici din experienta ta vasta de retail nu ? Unde toti copii virgini de 15-16 ani se joaca toata ziua si au grija tuturor.

Ati ajung grav de tot daca comparati blizz cu freakz. E ca si cum ai compara un mar cu o masina, 2 lucruri care nu au absolut nici o legatura.

Si avand in vedere ca joc pe stormscale este .. destul de greu sa tii pasul cu lumea de acolo la arene avand in vedere ca 90% sunt full gear, 80% au facut mai mult PvP ca mine intr-un an decat am facut eu in toata viata, 70% au cel putin 2k+ exp iar 20-25% au Gladiator title.

Eu bag mana in foc ca 90% dintre persoanele de pe freakz nu ar face macar 1k rate acolo cu full ruthlesness deci stfu big bad glads.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandhi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2015 06:25)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 209, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: -46.7
Votes: 6

 
Post Posted: 17-06-2012, 17:53:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nerfz wrote:


Eu bag mana in foc ca 90% dintre persoanele de pe freakz nu ar face macar 1k rate acolo cu full ruthlesness deci stfu big bad glads.


realizezi ca esti singurul care se autointituleaza glad aici, nu?


Kockflex/Braintumor

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
whisperica

[Oltean sh3F]



Status: Offline
(since 09-11-2016 17:59)
Joined: 13 Mar 2012
Posts: 543, Topics: 15
Location: Zimbabwe

Reputation: 147
Votes: 15

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-06-2012, 18:22:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nerfz wrote:
whisperica wrote:

tinand cont ca joci pe stormscale sunt aproape sigur ca esti bataia de joc a serverului cand vad aia ce nume ai.


Si asta o zici din experienta ta vasta de retail nu ? Unde toti copii virgini de 15-16 ani se joaca toata ziua si au grija tuturor.

Ati ajung grav de tot daca comparati blizz cu freakz. E ca si cum ai compara un mar cu o masina, 2 lucruri care nu au absolut nici o legatura.


Eu bag mana in foc ca 90% dintre persoanele de pe freakz nu ar face macar 1k rate acolo cu full ruthlesness deci stfu big bad glads.


1. experienta mea pe retail e mult mai vasta decat a ta...spre deosebire de tine nu m-am apucat de retail cand au bagat retarzii de la blizz SoR si raf gametime cumparat cu gold
2. daca vrei sa comparam varsta. sunt mai mare ca tine
3. nu compar blizz cu freakz. niciodata nu am facut asta. doar m-am luat de numele tale atat pe freakz cat si pe retail
4. nu ma dau glad. nu am nume cu glad.rival.duelist. nu fac pvp pe cataclysm pentru ca nu se merita decat daca esti mag sau rog




Crescut pe stadion, pe umerii lu tata
Strãzile erau pustii când juca Universitatea
Înebuneau salcâmii, tre sã-nþelegi
Cã nimic altceva nu mai conta în zi de meci
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 25-04-2024, 13:49:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x