User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie maniacu.
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3222
Guest

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2014 13:55)
Joined: 27 Feb 2012
Posts: 113, Topics: 18
Location: alexandria

Reputation: 71
Votes: 2

Post Posted: 19-06-2012, 05:50:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

St3l1ka...dupa ce ca dati blind aiurea .. isi ia omu destroy tot aiurea .. nu sunteti in stare sa va dati seama cine e codat..si se poate verifica in logs la faza in care ai dat blind ai scos si ai zis ca e curat..cand mam pus spec..ce sa vezi mare aim ce avea omu:)))
si sa presupunem ca stati voi toata ziua pe server tot degeaba stati Dosent Matter have a nice day

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nocivel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2017 15:34)
Joined: 06 May 2011
Posts: 327, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 164.6
Votes: 3

Post Posted: 19-06-2012, 08:35:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sady3296 wrote:
Off:
Ma copile tu esti de 2 zile pe srv si intrebi oameni care au admin de sute de ore cu ce au contribuit ??? Aveti 10 ore pe srv [jumate frecare de menta pe spec] si aveti gura mare cand faceti gafe si vi se reproseaza ceva pe forum...
Netcaffe felicitari!!!! Ai scos prostiile alea de pluginuri... De noii "admini" eu tias recomanda sa le dai doar helper si up dupa ce merita...


+1

Nettcafe, eu ti-am pus o intrebare inca din prima zi de cand ai devenit owner: Cine sunt pustanii astia care au devenit peste noapte zeii serverului??? Dupa ce ca au prea mult tupeu gratuit, mai sunt si incompetenti. Unde ii gasesti ? Sau sunt amicii tai si trebuie sa le arati ce tare esti tu.

Stelica...mai pune mana tata pe o carte de gramatica, ca te bate rau de tot limba romana. Parerea mea.... Iar cat despre ineptiile scoase pe gura de tine despre Terorist nu am ce sa zic, decat ca esti un copil fara minte. Dovedesti ca singurul tau neuron se zbate rau de tot intre moarte si viata. Te-ai vazut si tu admin si gata, esti cel mai tare. Am intrat eu pe server zilele astea si in afara de a sta spectator DEGEABA nu faceti nimic. Pacat de server si de comunitatea care se crease aici.

Cum zicea si sady, serverul si comunitatea creata aici nu stau in Prophet sau oricine altcineva, ci in noi. Daca lasam totul balta la greu, nu facem nimic bun. Parerea mea, nettcafe este ca ar trebui sa te gandesti bine inainte de a da adminele si sa analizezi adminele actuale, daca vrei binele serverului.

O zi buna va doresc tuturor !


"Mama prostilor este mereu gravida !!!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
60S

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-11-2014 16:20)
Joined: 08 Oct 2011
Posts: 318, Topics: 13
Location: Langa vecina...

Reputation: 189.3
Votes: 5

Post Posted: 19-06-2012, 08:46:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-) voi vorbiti de stat pe server? -) uitativa cate ore au adminii vechii FARA STAT SPEC. apoi comentati.....inchideti topicu pana nu se alege prafu si de forum .. Dosent Matter
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Average

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-09-2021 19:39)
Joined: 16 May 2011
Posts: 276, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 152.7
Votes: 6

 
Post Posted: 19-06-2012, 19:26:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nettcafe ce faci frate au dreptate vechii admini ca cei noi nu-si fac treaba deloc am fost si eu pe server tot asa cand trebuia sa se schimbe harta si nu s-a facut nimic si aici ma refer la Maniacu in special si au mai fost faze cand au fost codati si cei noi stateau spec degeaba si lumea anunta cu say_team codatu si tot eu sa ma ocup de ei mereu...e aiurea la ce le-ai mai dat grade daca nu stiu ce sa faca cu ele? ori faci ceva ori eu ma retrag sa vedem cine se mai ocupa de server ma lasi cu slot si basta:)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
St3l1ka

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-11-2012 23:21)
Joined: 14 Jun 2012
Posts: 71, Topics: 1
Location: Romania(Bucharest)

Reputation: 55.4
Votes: 3

 
Post Posted: 19-06-2012, 22:03:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bah dar pe voi cn nu va lasa sa adminatii?..te uiti in curtea vecinului,vezi ce faci u....lasai pe altii sa decida ce si cum..




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
nocivel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2017 15:34)
Joined: 06 May 2011
Posts: 327, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 164.6
Votes: 3

Post Posted: 19-06-2012, 22:50:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

St3l1ka wrote:
bah dar pe voi cn nu va lasa sa adminatii?..te uiti in curtea vecinului,vezi ce faci u....lasai pe altii sa decida ce si cum..


Inca o data tin sa subliniez atitudinea agresiva si plina de aroganta, GRATUITA !!! Nettcafe fa ceva, pentru ca in stilul asta nu o sa pierzi doar adminii vechi care stiu ce fac si au facut o treaba buna pana acum, dar si jucatorii buni, care oricum sunt din ce in ce mai putini. O sa ajungi sa ai un server numai de codati si pustani care nu stiu nimic de capul lor.

Si stelika, noi cei vechi, nu am avea nimic de comentat daca ati admina cum trebuie si daca nu ati fi asa de aroganti. Nimic mai simplu.

O seara placuta tuturor !

P.S.: nu mai am nici o placere sa intru pe server si cred ca vorbesc in numele multora de aici. Din pacate....


"Mama prostilor este mereu gravida !!!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nucleo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2014 18:06)
Joined: 21 Apr 2011
Posts: 43, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 102
Votes: 2

Post Posted: 20-06-2012, 07:28:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Îmi dau ºi eu cu pãrerea.În primul rând ar trebuii sã îi mulþumim lui nettcafe pentru cã a ales sã þinã serverul.Este adevãrat cã mulþi stau spec degeaba dar poate chiar au treabã.Era o vorbã: „Fii tu însãþi schimbarea pe care vrei sã o vezi în lume.”(-Ghandi) Decât sã ne jignim între noi atunci când ajungem acasã de afarã/muncã/petrecere/ etc sã stea fiecare mãcar o orã pe server ºi tot se simte diferenþa.Vãd cã s-au format 2 tabere: „admini noi” ºi admini vechi”.
Nu ar fi mai bine ca „adminii vechi”(cum ziceþi voi) sã îi înveþe pe „cei noi”?
Iar acum sã nu ne îndepãrtãm de la subiect: Unde este dovada cã sady are cod?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nettcafe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-10-2018 13:32)
Joined: 20 Dec 2011
Posts: 80, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 185.7
Votes: 6

 
Post Posted: 20-06-2012, 07:51:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am luat la cunostinta si pana v-a invata comenzile si v-a sti regulamentul i-am dat remove.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by nettcafe, 20 June 2012 05:51



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 23-09-2024, 16:26:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x