User
Pass
2FA
 
 

[FIXED] [Important] Hunter Focus Regen
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message9106
Glitch

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2018 19:49)
Joined: 03 Dec 2011
Posts: 340, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 10

Post Posted: 19-06-2012, 19:51:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fix pls, voua vi se pare normal ca eu ca mag sa fac los in permanenta la un hunter pentru ca odata ce am iesit 1 centimentru in open imi fute tot hpul?
Toti nabii joaca acum hunter cu focus aparent infinit.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Glitch

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2018 19:49)
Joined: 03 Dec 2011
Posts: 340, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 10

Post Posted: 19-06-2012, 19:51:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fix pls, voua vi se pare normal ca eu ca mag sa fac los in permanenta la un hunter pentru ca odata ce am iesit 1 centimentru in open imi fute tot hpul?
Toti nabii joaca acum hunter cu focus aparent infinit.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paul !?

[Maniac]



Status: Offline
(since 31-03-2020 22:01)
Joined: 21 Jul 2011
Posts: 1269, Topics: 104
Location: Calarasi

Reputation: 62.2
Votes: 49

Post Posted: 19-06-2012, 19:52:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Glitch wrote:
Fix pls, voua vi se pare normal ca eu ca mag sa fac los in permanenta la un hunter pentru ca odata ce am iesit 1 centimentru in open imi fute tot hpul?
Toti nabii joaca acum hunter cu focus aparent infinit.


Sa nu exageram infinit , am facut un test pot da un arcane shot la 4 secunde deci ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Glitch

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2018 19:49)
Joined: 03 Dec 2011
Posts: 340, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 10

Post Posted: 19-06-2012, 20:00:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Intradevar hai sa nu exageram , hunteru face ce vrea **** lui in arena si nu ramane fara focus niciodata , n-am vazut un hunter sa puna un trap old fashion way si de ce? De ce sa te chinui din moment trap launcher=moca cc.
Nu e normal sa fie asa , nu e normal sa dai de orice random hunter in arena ca mag si sa fugi vorba americanilor "for your dear life" in jurul unui pilon pentru ca vai doamne fereste sa iesi putin de acolo si sa vrei sa castezi si tu pentru ca pac iti **** 80% din hp.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandhi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2015 06:25)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 209, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: -46.7
Votes: 6

 
Post Posted: 20-06-2012, 09:14:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Glitch wrote:
Intradevar hai sa nu exageram , hunteru face ce vrea **** lui in arena si nu ramane fara focus niciodata , n-am vazut un hunter sa puna un trap old fashion way si de ce? De ce sa te chinui din moment trap launcher=moca cc.
Nu e normal sa fie asa , nu e normal sa dai de orice random hunter in arena ca mag si sa fugi vorba americanilor "for your dear life" in jurul unui pilon pentru ca vai doamne fereste sa iesi putin de acolo si sa vrei sa castezi si tu pentru ca pac iti **** 80% din hp.


ori vii cu dovezi, ori taci si-ti tii frustrarile pentru tine. oricine poate aduce argumente infinite bazate EXCLUSIV pe experiente neplacute in pvp.

on: confirm ca regenul e mai mare decat trebuie, dar in niciun caz nu atat de mare incat sa cauzeze ce zic diverse caractere pe-aici.


Kockflex/Braintumor

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
redred2
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-07-2012 05:40)
Joined: 28 Mar 2011
Posts: 674, Topics: 212
Location: Spain

Reputation: -261
Votes: 31

Post Posted: 20-06-2012, 09:20:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pe blizz multi hunteri... din cauza regenului mic... joaca la 2 piese PVE care ii dubleaza focusu primit de la steady ...

ps: pe freakz un hunter, da si scatter pune si traps iar in acelash timp da si imba damage...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paul !?

[Maniac]



Status: Offline
(since 31-03-2020 22:01)
Joined: 21 Jul 2011
Posts: 1269, Topics: 104
Location: Calarasi

Reputation: 62.2
Votes: 49

Post Posted: 20-06-2012, 09:43:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

redred2 wrote:
pe blizz multi hunteri... din cauza regenului mic... joaca la 2 piese PVE care ii dubleaza focusu primit de la steady ...

ps: pe freakz un hunter, da si scatter pune si traps iar in acelash timp da si imba damage...


btw scatter nu foloseste focus la fel si trapele doar trap launcheru' consuma 20 focus

Dar comentam sa ne aflam in treaba ca de asa-i romanu'



Last edited by Paul !? on 20-06-2012, 10:32:43; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Marvelousz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-06-2012 12:02)
Joined: 05 May 2012
Posts: 105, Topics: 7
Location: FEMEI

Reputation: -29.1
Votes: 4

 
Post Posted: 20-06-2012, 10:15:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se mai rezolva chestia asta cu hunteru ?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AMBIGUU

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2023 20:38)
Joined: 14 Sep 2011
Posts: 41, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 86.2
Votes: 2

Post Posted: 20-06-2012, 13:28:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

redred2 wrote:
pe blizz multi hunteri... din cauza regenului mic... joaca la 2 piese PVE care ii dubleaza focusu primit de la steady ...

ps: pe freakz un hunter, da si scatter pune si traps iar in acelash timp da si imba damage...


ala e bonusul de T13. Te asigur ca si pe freakz se va juca la bonus de 2P T13 in 4.3, iar in legatura cu focus regen s-a aratat ca e de 6/sec in loc de 4/sec. nu vad de ce atata "tam tam" pe tema asta -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Glitch

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2018 19:49)
Joined: 03 Dec 2011
Posts: 340, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 10

Post Posted: 20-06-2012, 14:14:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gandhi wrote:
Glitch wrote:
Intradevar hai sa nu exageram , hunteru face ce vrea **** lui in arena si nu ramane fara focus niciodata , n-am vazut un hunter sa puna un trap old fashion way si de ce? De ce sa te chinui din moment trap launcher=moca cc.
Nu e normal sa fie asa , nu e normal sa dai de orice random hunter in arena ca mag si sa fugi vorba americanilor "for your dear life" in jurul unui pilon pentru ca vai doamne fereste sa iesi putin de acolo si sa vrei sa castezi si tu pentru ca pac iti **** 80% din hp.


ori vii cu dovezi, ori taci si-ti tii frustrarile pentru tine. oricine poate aduce argumente infinite bazate EXCLUSIV pe experiente neplacute in pvp.

on: confirm ca regenul e mai mare decat trebuie, dar in niciun caz nu atat de mare incat sa cauzeze ce zic diverse caractere pe-aici.

Sa-mi tin frustrarile pentru mine? Ma tu joci macar ceva la arene? Ai dat cumva de feral hunt la 2v2 si Jungle/Kfc la 3v3?
Daca ai fi jucat macar putin competitiv ti-ai fi dat seama de ce sunt "frustrat" ca mag cand dau de teamuri de genu' asta pe freakz.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
trilulilu

[最好 ]



Status: Offline
(since 04-07-2016 09:54)
Joined: 10 Oct 2010
Posts: 975, Topics: 87
Location: Romania

Reputation: 203.3
Votes: 39

         
Post Posted: 20-06-2012, 20:58:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paul !? wrote:
Trezzahn wrote:
Nu inteleg dece este atata zarva pentru un ,,bug'' da este adevarat i se face focus prea repede si ce sa nu uitam ca si alte clase aveai bug si se foloseaua de asta sa ca terminati va rog.Pana la urma se rezolva si asta fara sa faceti voi atata scandal si sa suferi pe forum ca vai hunteru spameaza in arena numai arcane etc -


Mentalitatea unui terminat !

Fix it , orice wannabe hunter a ajuns sa aiba 2,2 k rating

Bine spus orice wannabe hunter cu nume care are in componenta "glad" , "jk" "lol" sau alte prostii dastea de fani obositi au ajuns sa fak nu 2.2k ci 2.4k + cu feral/warr(fury,arms) sau retri.
Asa k numai incercati sa va aparati clasa k v-a desenat hanarles si azwraithz ca la copii aia mici care sunt lesinati dupa biberon ca e bug.



You know the legend . You dont know the story

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CiuriBuri

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2012 22:53)
Joined: 22 Aug 2011
Posts: 41, Topics: 6
Location: Spain

Reputation: 6.5
Votes: 3

 
Post Posted: 20-06-2012, 21:10:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

trilulilu wrote:
Paul !? wrote:
Trezzahn wrote:
Nu inteleg dece este atata zarva pentru un ,,bug'' da este adevarat i se face focus prea repede si ce sa nu uitam ca si alte clase aveai bug si se foloseaua de asta sa ca terminati va rog.Pana la urma se rezolva si asta fara sa faceti voi atata scandal si sa suferi pe forum ca vai hunteru spameaza in arena numai arcane etc -


Mentalitatea unui terminat !

Fix it , orice wannabe hunter a ajuns sa aiba 2,2 k rating

Bine spus orice wannabe hunter cu nume care are in componenta "glad" , "jk" "lol" sau alte prostii dastea de fani obositi au ajuns sa fak nu 2.2k ci 2.4k + cu feral/warr(fury,arms) sau retri.
Asa k numai incercati sa va aparati clasa k v-a desenat hanarles si azwraithz ca la copii aia mici care sunt lesinati dupa biberon ca e bug.

Sa nu ne aparam clasa as cum ati facut voi cand a reparat combustionu? Cand va vad pe toti, aici nu se apara clasa,isi spune fiecare punctul de vedere in ceea ce priveste aceasta problema.
Este o diferenta de 50% focus regen mai mare,care trebuie reparata desigur,dar terminati cu flameu inutil,dovezile sunt,asteptam sa se repare bugul si atat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paul !?

[Maniac]



Status: Offline
(since 31-03-2020 22:01)
Joined: 21 Jul 2011
Posts: 1269, Topics: 104
Location: Calarasi

Reputation: 62.2
Votes: 49

Post Posted: 20-06-2012, 21:29:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

trilulilu wrote:
Paul !? wrote:
Trezzahn wrote:
Nu inteleg dece este atata zarva pentru un ,,bug'' da este adevarat i se face focus prea repede si ce sa nu uitam ca si alte clase aveai bug si se foloseaua de asta sa ca terminati va rog.Pana la urma se rezolva si asta fara sa faceti voi atata scandal si sa suferi pe forum ca vai hunteru spameaza in arena numai arcane etc -


Mentalitatea unui terminat !

Fix it , orice wannabe hunter a ajuns sa aiba 2,2 k rating

Bine spus orice wannabe hunter cu nume care are in componenta "glad" , "jk" "lol" sau alte prostii dastea de fani obositi au ajuns sa fak nu 2.2k ci 2.4k + cu feral/warr(fury,arms) sau retri.
Asa k numai incercati sa va aparati clasa k v-a desenat hanarles si azwraithz ca la copii aia mici care sunt lesinati dupa biberon ca e bug.


Tu esti decat ratat nimic mai mult

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
trilulilu

[最好 ]



Status: Offline
(since 04-07-2016 09:54)
Joined: 10 Oct 2010
Posts: 975, Topics: 87
Location: Romania

Reputation: 203.3
Votes: 39

         
Post Posted: 20-06-2012, 22:47:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietene poi la combustion unii au postat desi ei nici nu stiu ce face spelu ala in skimb tu gladys dak te-ai simtit inseamna k am dreptate. Si vb frumos k nu ti-am vorbit urat. Eu zic sa numai postati k iar faceti 5-10 pagini de commenturi si nu o sa mai reparare nimic vazand cat flame si cate aberatii puteti scoate.


You know the legend . You dont know the story

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Shamoqq

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-03-2016 13:39)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 75, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 5.3
Votes: 13

Post Posted: 20-06-2012, 23:02:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

trilulilu wrote:
Paul !? wrote:
Trezzahn wrote:
Nu inteleg dece este atata zarva pentru un ,,bug'' da este adevarat i se face focus prea repede si ce sa nu uitam ca si alte clase aveai bug si se foloseaua de asta sa ca terminati va rog.Pana la urma se rezolva si asta fara sa faceti voi atata scandal si sa suferi pe forum ca vai hunteru spameaza in arena numai arcane etc -


Mentalitatea unui terminat !

Fix it , orice wannabe hunter a ajuns sa aiba 2,2 k rating

Bine spus orice wannabe hunter cu nume care are in componenta "glad" , "jk" "lol" sau alte prostii dastea de fani obositi au ajuns sa fak nu 2.2k ci 2.4k + cu feral/warr(fury,arms) sau retri.
Asa k numai incercati sa va aparati clasa k v-a desenat hanarles si azwraithz ca la copii aia mici care sunt lesinati dupa biberon ca e bug.

Mie alta chestie mi se pare banala...de ce imediat dupa ce sa bagat cataclysm,sau cand era wotlk....era pe tot serveru asta doar 3 hunteri care chiar stiau sa joace...si acum apar toti astia cu ''glad names'' sau la arena teams names ''cu glad si etc'' si toti fac rate din bugu asta sau din bugurile clasei cu care joaca si apoi apar la best of each class ''ca vai...ala? ce-ai frate..rupe norma si omu da un scatter-trap toata arena si castiga''
In legatura cu bugu,ar fi mai bine asteptat fixu decat comentariile banale,a explicat si honourless si azwraithz(care e hunter totusi si din cate observ nu face random qq ca restu din topic) bugu,la fel si aimed shot dmg & etc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 14 August 2012 13:37



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    


The time now is 02-10-2024, 04:44:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x