User
Pass
2FA
 
 

pokemon

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message536
.kBo.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-06-2012 15:44)
Joined: 17 Jun 2012
Posts: 64, Topics: 20
Location: United States

Reputation: 43.5
Votes: 3

Post Posted: 21-06-2012, 21:13:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Kubo
IP: 188.173.103.139
Adminul care mi-a dat ban: lol
Motivul pentru care am primit ban: ca am stat cu tv

Spehx"Scuze ca ma bag . Stiu ca nu am nici o treaba in chestia asta dar in halul asta sa ajuns freakzu , sa se faca 10 topicuri pentru un , unban? Frate a spus nu odata nu mai faceti naibi 100 de topicuri .Oricum kubo nu meriti unban ai facut tu si alte prostii acum aprox un an si te-au iertat de multe ori.Scuze ca m-am bagat, daca am gresit merit warn.

Bai pokemon dute si culcate ma ca ai teme maine,taci si nu te mai baga copil avortat

Si dece fac eu multe topicuri? uite cati zic pentru ca vreau sami fac dreptate nu sasi bata astia joc de mine clar? am zis sa raspunda striker voi ce drk va bagati?
__________________________
Data la care am primit ban:
Data la care a expirat ban-ul:
Link catre reclamatie:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Uzz1xd*

[White and Proud]



Status: Offline
(since 26-11-2019 20:50)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 1333, Topics: 42
Location: Gangsta' Paradise

Reputation: 245.7
Votes: 58

 
Post Posted: 21-06-2012, 21:44:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kBo. wrote:
Si dece fac eu multe topicuri? uite cati zic pentru ca vreau sami fac dreptate nu sasi bata astia joc de mine clar? am zis sa raspunda striker voi ce drk va bagati?


Poftim ? Insinuezi ca si-a batut cineva joc de tine ? Poate invers.
In opinia mea, lolflame a procedat foarte corect... daca nu intelegi, ce-ai vrea sa-ti faca ? Poti sa-i zici unui tigan: nu mai scuipa pe jos, cu frumosu' ?
Iti zic eu, nu. Crezi ca daca faci n topicuri, rezolvi ceva ? Crezi ca daca faci apel la striker, la cabron, rezolvi ceva ?
Eu zic sa te potolesti, asteapta o luna si o sa primesti unban. Poate aveai parte si de o surpriza, stiu eu. Da' cu atitudinea asta, cu siguranta ca nu.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ionut.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-06-2012 13:50)
Joined: 05 Jun 2012
Posts: 19, Topics: None
Location: Romania

Reputation: -32.4
Votes: 4

Post Posted: 21-06-2012, 21:47:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Phahah... mai stati sa le explicati la limitatii mintali de ce au ban?Poate i-ar trebui un ban pe forum[IP] da voi batman
[da va port de grija]
[Stiu ca nu va intereseaza]
[Hai cu warnu]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lolflamE*

[inQontrol]



Status: Offline
(since 20-10-2017 17:49)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 1130, Topics: 9
Location: Da.

Reputation: 47.2
Votes: 33

         
Post Posted: 21-06-2012, 21:57:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ionut, te rog eu frumos, ca poate altcineva nu o sa o faca, veziti de serverul tau.
Kubo, nici nu mai are rost sa imi bat capul cu tine. Unban nu iei decat peste o luna.
/lock.



Fools set the rules in this world.
Just take a look around. It`s undeniable.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by CbR*, 21 June 2012 19:59



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 15-06-2024, 20:04:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password