User
Pass
2FA
 
 

De sters
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message4735
Sovereign
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-10-2013 13:05)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 2166, Topics: 119
Location: In ciorba.

Reputation: -485.9
Votes: 36

   
Post Posted: 16-06-2012, 21:14:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

.


Last edited by Sovereign on 27-06-2012, 08:53:48; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Rizwan

[Retired Moderator]



Status: Offline
(since 17-04-2022 04:52)
Joined: 29 Dec 2009
Posts: 4461, Topics: 177
Location: Tadjikistan

Reputation: 874.6
Votes: 71

   
Post Posted: 18-06-2012, 23:57:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va invitam la PvE Event 11 - BWD 25HC FULL RUN Link here


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vali71ro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-05-2013 18:13)
Joined: 08 May 2011
Posts: 20, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 100.9
Votes: 2

 
Post Posted: 19-06-2012, 00:12:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"...deoarece este o guilda cu un istoric frumos..." si care , ultima data cand am trecut pe aici, era descris intr-un topic. Daca este atat de frumos pe cat il lauzi de ce a disparut? Inteleg ca se reorganizeaza ...din mers, dar nu poti rezuma istoricul guildei doar la cuvantul "frumos" stergand apoi toate "urmele" -.
Succesuri,
Bizoo

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sovereign
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-10-2013 13:05)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 2166, Topics: 119
Location: In ciorba.

Reputation: -485.9
Votes: 36

   
Post Posted: 19-06-2012, 00:29:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vali71ro wrote:
"...deoarece este o guilda cu un istoric frumos..." si care , ultima data cand am trecut pe aici, era descris intr-un topic. Daca este atat de frumos pe cat il lauzi de ce a disparut? Inteleg ca se reorganizeaza ...din mers, dar nu poti rezuma istoricul guildei doar la cuvantul "frumos" stergand apoi toate "urmele" :).
Succesuri,
Bizoo


Nu-i cunosc istoricul si sincer sa fiu nu prea ma intereseaza, sunt interesat de prezent si de viitor.
Daca ai videouri/print screenuri sau altceva din "trecut", sa-mi spui maine, o sa fac probabil un topic legat de asta.
O zi buna si tie.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Vali71ro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-05-2013 18:13)
Joined: 08 May 2011
Posts: 20, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 100.9
Votes: 2

 
Post Posted: 19-06-2012, 01:06:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poate am, poate nu...Oricum , interesant modul tau de abordare al discutiei. Intrebarea, mai voalata intr-adevar, a fost -de ce- ai sters ceva ceea ce lauzi. Simplu. Puteai sa iti recunosti greseala facuta si atat. Nu iti lua nimeni capul (si nici nu il cere nimeni). Printuri cu achievurile si cu alte cele exista, le au cei care fac parte din trecutul frumos care pe tine nu te intereseaza. Si, atat timp cat nu te intereseaza, cel putin eu, nu am sa te mai ofensez cu intrebari de genul asta. Tine cont insa ca o parte din cei care apartin "trecutului" sunt in guilda si in prezent, au tinut si tin inca guilda in picioare chiar daca pe tine nu te intereseaza.

Recreerea unor topicuri poate fi tardiva(sau poate nu) ramane de vazut cum ii vei convinge pe cei din trecut (si prezent) sa isi rascoleasca pc-urile dupa print screenuri cu achievmenturi s.a.m.d. atat timp cat altii le califica neinteresante.

Si pentru ca nu vreau un "flame" am sa incetez a mai posta pe tema asta. Daca mai e ceva de discutat o sa o facem in guilda.
Succesuri

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sovereign
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-10-2013 13:05)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 2166, Topics: 119
Location: In ciorba.

Reputation: -485.9
Votes: 36

   
Post Posted: 19-06-2012, 03:17:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am discutat inainte cu Drrudy si cu restul ofiterilor daca sa stergem topicurile si am cazut de-acord in aceasta privinta. Nu am facut eu totul de capul meu, stati linistit :). Nimeni nu mai face nimic de capul lui acum fara sa fie de-acord si restul.

Interpretati gresit cand zic "nu prea". Am zis asta in primul rand pentru ca deocamdata sunt alte chestii pe care trebuie sa ma concentrez, in al 2-lea rand oamenii nu mai sunt aceeasi, marea majoritate au plecat / nu prea mai joaca, sunt alte persoane carora trebuie sa le acordam atentie.

Daca voi (cati sunteti) vreti sa va adunati in jurul unui foc si sa povestiti amintiri din trecut, nu e nicio problema, nu deranjeaza pe nimeni cu nimic, fac un topic si postati poze/videos sau ce vreti voi in el.


P.S. Si stati linistit, ca nu ma ofensati cu nimic, atata timp cat legati niste argumente de opiniile pe care le expuneti, indeferent daca sunt pozitive sau negative, nu am de ce sa ma supar.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bighornbeast

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-01-2014 16:53)
Joined: 01 May 2011
Posts: 43, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 68.4
Votes: 3

 
Post Posted: 19-06-2012, 07:17:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Istoric:

Guilda <We Play Naked> a fost initial fondata de lovetyrand si endofwar ,acum un an si cateva luni , dar in urma unei divergente , cei 2 au parasit guilda si un nou gm a pus bazele a ceea ce vedeti astazi , Hug . La un interval de circa 6 luni guild masterul a fost cedat unui player mai activ , Sargeros care a decis ca o fuziune cu o alta guilda ar fi o idee buna , asa ca <We Play Naked> si <The Decivers> au fuzionat formand <Mellediction>. Aceasta guilda insa a rezistat o perioada scurta noi revenind in guilda noastra initiala , cu o conducere noua , in frunte cu Holys ca GM. Acesta face o gresala copilareasca (in loc de gkick a dat promote to gm cuiva) si guilda a trebuit refacuta sub alt nume. Impreuna cu ceilalti ofiteri am decis sa o numim <Infused Light> unde pe rand gm-ul s-a schimbat intre mine Holys si Hug . Cu acest nume am terminat expansionul , si sub acest nume am reusit cele mai notabile performante cu guilda , atat in PVE ca si progress , cat si in materie de relatii de sociabilitate intre membrii guildei , eram o mare familie .

Inceputul de cataclysm ne-a prins bine , o noua oportunitate sa aratam ca avem potential , ca putem sa ne punem amprenta in pve sub numele vechiului nostru nume . dupa o perioada de 1 luna au inceput ghinioanele: Hug nu a mai putut sa joace , guilda s-a rupt in 2 , raidurile mergeau prost , insa am trecut si peste asta si sunt 100% sigur ca nici o alta guilda nu a avut asemenea probleme si a reusit sa continue si sa o scoata la capat asa cum am reusit noi . Respectam toate celelalte guilde , si asteptam si noi sa fim respectati.



P.S. Sunt plecat 1 saptamana



Last edited by bighornbeast on 26-06-2012, 12:10:35; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sovereign
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-10-2013 13:05)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 2166, Topics: 119
Location: In ciorba.

Reputation: -485.9
Votes: 36

   
Post Posted: 19-06-2012, 14:18:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bighornbeast wrote:
P.S. Sunt plecat 1 saptamana


Distractii placute :)
Mersi de rezumat, mai vorbesc cu vic si cu restul sa vedem ce povesti mai putem pune cap la cap si o sa fac un topic sau o sa-l adaug la informatii.


vrazvan wrote:
Va invitam la PvE Event 11 - BWD 25HC FULL RUN Link here


Ne vom inscrie daca suntem in stare sa ne pregatim cum trebuie pana atunci.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bighornbeast

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-01-2014 16:53)
Joined: 01 May 2011
Posts: 43, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 68.4
Votes: 3

 
Post Posted: 26-06-2012, 07:02:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://postimage.org/image/xbsf6kuyj
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
acelasieu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-10-2014 15:47)
Joined: 05 Sep 2011
Posts: 15, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 28.7
Votes: 3

Post Posted: 26-06-2012, 08:21:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bighornbeast wrote:
Istoric:

Guilda <We Play Naked> a fost initial fondata de lovetyrand si endofwar ,acum un an si cateva luni , dar in urma unei divergente , cei 2 au parasit guilda si un nou gm a pus bazele a ceea ce vedeti astazi , Hug . La un interval de circa 2 luni guild masterul a fost cedat unui player mai activ , Sargeros care a decis ca o fuziune cu o alta guilda ar fi o idee buna , asa ca <We Play Naked> si <The Decivers> au fuzionat formand <Mellediction>. Aceasta guilda insa a rezistat o perioada scurta noi revenind in guilda noastra initiala , cu o conducere noua , in frunte cu Holys ca GM. Acesta face o gresala copilareasca (in loc de gkick a dat promote to gm cuiva) si guilda a trebuit refacuta sub alt nume. Impreuna cu ceilalti ofiteri am decis sa o numim <Infused Light> unde pe rand gm-ul s-a schimbat intre mine Holys si Hug . Cu acest nume am terminat expansionul , si sub acest nume am reusit cele mai notabile performante cu guilda , atat in PVE ca si progress , cat si in materie de relatii de sociabilitate intre membrii guildei , eram o mare familie .

Inceputul de cataclysm ne-a prins bine , o noua oportunitate sa aratam ca avem potential , ca putem sa ne punem amprenta in pve sub numele vechiului nostru nume . dupa o perioada de 1 luna au inceput ghinioanele: Hug nu a mai putut sa joace , guilda s-a rupt in 2 , raidurile mergeau prost , insa am trecut si peste asta si sunt 100% sigur ca nici o alta guilda nu a avut asemenea probleme si a reusit sa continue si sa o scoata la capat asa cum am reusit noi . Respectam toate celelalte guilde , si asteptam si noi sa fim respectati.



P.S. Sunt plecat 1 saptamana



Pe wotlk Hug a stat la conducere aproximativ 6 luni !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bighornbeast

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-01-2014 16:53)
Joined: 01 May 2011
Posts: 43, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 68.4
Votes: 3

 
Post Posted: 26-06-2012, 12:11:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

acelasieu wrote:
bighornbeast wrote:
Istoric:

Guilda <We Play Naked> a fost initial fondata de lovetyrand si endofwar ,acum un an si cateva luni , dar in urma unei divergente , cei 2 au parasit guilda si un nou gm a pus bazele a ceea ce vedeti astazi , Hug . La un interval de circa 2 luni guild masterul a fost cedat unui player mai activ , Sargeros care a decis ca o fuziune cu o alta guilda ar fi o idee buna , asa ca <We Play Naked> si <The Decivers> au fuzionat formand <Mellediction>. Aceasta guilda insa a rezistat o perioada scurta noi revenind in guilda noastra initiala , cu o conducere noua , in frunte cu Holys ca GM. Acesta face o gresala copilareasca (in loc de gkick a dat promote to gm cuiva) si guilda a trebuit refacuta sub alt nume. Impreuna cu ceilalti ofiteri am decis sa o numim <Infused Light> unde pe rand gm-ul s-a schimbat intre mine Holys si Hug . Cu acest nume am terminat expansionul , si sub acest nume am reusit cele mai notabile performante cu guilda , atat in PVE ca si progress , cat si in materie de relatii de sociabilitate intre membrii guildei , eram o mare familie .

Inceputul de cataclysm ne-a prins bine , o noua oportunitate sa aratam ca avem potential , ca putem sa ne punem amprenta in pve sub numele vechiului nostru nume . dupa o perioada de 1 luna au inceput ghinioanele: Hug nu a mai putut sa joace , guilda s-a rupt in 2 , raidurile mergeau prost , insa am trecut si peste asta si sunt 100% sigur ca nici o alta guilda nu a avut asemenea probleme si a reusit sa continue si sa o scoata la capat asa cum am reusit noi . Respectam toate celelalte guilde , si asteptam si noi sa fim respectati.



P.S. Sunt plecat 1 saptamana



Pe wotlk Hug a stat la conducere aproximativ 6 luni !


mersi pt ajutor

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lesbianx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-11-2015 16:18)
Joined: 18 Oct 2011
Posts: 28, Topics: None
Location: Sarcasm City

Reputation: -95.1
Votes: 7

Post Posted: 26-06-2012, 12:13:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si ce mai fac capsuneleleeee meleeeee?-


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
holypotato

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-04-2013 11:25)
Joined: 26 Jun 2012
Posts: 5, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 61.2
Votes: 2

Post Posted: 26-06-2012, 13:45:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

merge srv?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sovereign
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-10-2013 13:05)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 2166, Topics: 119
Location: In ciorba.

Reputation: -485.9
Votes: 36

   
Post Posted: 26-06-2012, 14:44:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lesbianx wrote:
Si ce mai fac capsuneleleeee meleeeee?-


Bine... te asteapta cu drag sa mai intrii si tu pe WoW -.
Ce-ai facut la competente? -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Lesbianx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-11-2015 16:18)
Joined: 18 Oct 2011
Posts: 28, Topics: None
Location: Sarcasm City

Reputation: -95.1
Votes: 7

Post Posted: 26-06-2012, 16:12:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce pot sa zic ,mirific,mirobolant ,fabulos. Aveam febra 39 de grade,pana la halucinatie. Tu?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 28-03-2024, 12:37:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x