User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie 3Lyza

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message873
Pancake

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2014 18:55)
Joined: 06 Jul 2010
Posts: 200, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 176.9
Votes: 2

Post Posted: 02-07-2012, 18:41:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickul tau folosit pe server: Pancake
Nickul adminului reclamat: 3Lyza
Ora si data: 19:27, 2.07.2012
Regula sau greseala facuta: M-a jignit pentru ca nu i-am dat arma cand era tero desi regulamentul spune ca nu eram obligat.
Dovada:
http://img13.imageshack.us/img13/9834/elizs.png
Alte greseli facute: Pare un copil extrem de frustrat, enerveaza pe toata lumea cu limbajul ei de pitipoanca si are un vocabular extrem de colorat, aceasta fiind singura data cand am facut screen-shot pentru ca eram implicat direct, dar sunt convins ca se va mai repeta. Nu ca m-as simti extrem de afectat, dar cred ca ar trebui sa scapati de ea, mai ales ca nu ajuta cu nimic serverul, de exeplu tot astazi a intrat cineva cu nick-ul `` care a facut reclama cateva minute bune si nu a fost in stare sa ii dea macar un gag sau kick ( se poate verifica in log-uri).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
3Lyza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-03-2014 21:32)
Joined: 21 Jun 2012
Posts: 239, Topics: 21
Location: romania/rosiori de vede

Reputation: 35.5
Votes: 6

Post Posted: 02-07-2012, 19:56:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am spus doar k esti nesimtit k nu ai dat arma:(--..cu ce vb eo urat si am vocabular de pitipoanca??spune..eo ajut pe oricine care ma intreaba..app la acel player care facea reclame nu puteam sa ii dau nmk pt k avea numele ``` si nu puteam..imi iesea din consola...l.am rugat pe dNk^ lucky ;X sa se ocupe de el....nu ajut cu nmk?si de ce ma rogi sa schimb mapa sau sa dau slay la numite pers care snt akf/fac surf/scurteaza....iar 2 mam saturat fac cv gata va dau socoteala ma puneti sa dau kick sau slay la unu apoi dc am dat ..voi ma puneti voi ma acuzati..daca nu dau iar e rad daca dau la fel...BLUE DACA TU ESTI DE PARERE SA IMI DAI REMOVE DAMI DAR ITI SPUN K DAU TOT CE E MAI BUN PT AI AJUTA PE TOTI martori:dNk^ lucky.luci4ever.piz2.email?.dnk cranci.flyproject.snake intreabai cum snt eo pe srv si ce fac apoi ascultal si pe acest player...dar inainte de a lua o decizie verifica :D

Posturi unite automat, 02-07-2012, 20:56:56

inca cv daca snt inutila dc stau 24/24 de ore pe srv?dc k sa va ajut pe voi..stau noapte pana cand iese ultimul player dc?k sa nu stea unu afk..sa va schimb mapa sau sa nu fie cnv cu cod!!!dar voi nu intelegeti k e greu sa fi admin+e prima experienta k helper si fiti mai intelegatori cu mn....k si eo fac totul pt voi



drk.freakz.ro --

EU :hammers: Steff
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dNk^ Lucky;X

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-11-2012 21:48)
Joined: 04 Jun 2012
Posts: 133, Topics: 9
Location: In spatele tau!!

Reputation: 50.2
Votes: 3

Post Posted: 02-07-2012, 20:03:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

m-a emotionat discursul Elyzei.. dar are dreptate.. poate avea putini nervi.. si aia e injuratura -? sa fim seriosi.."Prost esti" in plus Prost=simplu - CONTRA


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
_-=Piz2=-_

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-06-2013 05:34)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 233, Topics: 14
Location: Mereu unde vreau

Reputation: 3
Votes: 8

Post Posted: 02-07-2012, 20:07:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra. sa scapat si ea de nervi... e prima data cand vad ca injura in rest e super cu toti adik pe bune nush cata rabdare poate sa aiva uneori. Cand toti sunt pe ea sa dea life ma enervez eu k e brea buna q toti... asta e se mai intampla. Oricum a fost prima data:))

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮ Pe uni ii sterg si ii ridic de jos. Cu uni sterg pe jos.
Respect pentru vechiul server drk.freakz.ro . ATAT.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pancake

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2014 18:55)
Joined: 06 Jul 2010
Posts: 200, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 176.9
Votes: 2

Post Posted: 02-07-2012, 20:30:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

3Lyza wrote:
am spus doar k esti nesimtit k nu ai dat arma:(--

Pai de ce as fi nesimtit daca nu dau arma ? Se intampla uneori sa dau uneori sa nu. Atat timp cat e un regulament si il respect nu vad care e problema. In al doilea rand se vede clar in screen-shot ca ai zis "prost" deci acum incerci sa si minti.

3Lyza wrote:
si de ce ma rogi sa schimb mapa sau sa dau slay la numite pers care snt akf/fac surf/scurteaza..

Pai asta nu e datoria ta? Nu cred ca iti dai seama, dar asta demonstreaza ce zic eu si anume ca esti cam inutila si nu faci nimic decat daca ti se atrage atentia.

Parearea mea e ca daca va scapa complet nepedepsita va crea un precedent si toti vor incepe sa aiba asemenea "scapari" spunand daca Elizei nu i s-a intamplat nimic, ei de ce ar avea parte de alt tratament ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sNaK3!!!!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-04-2013 19:53)
Joined: 03 Jun 2012
Posts: 200, Topics: 16
Location: Undeva DEPARTEE!!

Reputation: 70.2
Votes: 2

 
Post Posted: 02-07-2012, 20:32:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra...in primul rand are dreptate 3lyza cu ce a spus...in al doilea rand a spus doar "prost esti?" nu mi se pare un motiv bun pentru care sa primeasca remove sau downgrade.deci cum am spus CONTRA

http://resursecs.com/images/stories/semanatura%20cs%201.png
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
3Lyza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-03-2014 21:32)
Joined: 21 Jun 2012
Posts: 239, Topics: 21
Location: romania/rosiori de vede

Reputation: 35.5
Votes: 6

Post Posted: 02-07-2012, 20:47:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asa bn scz ..a uitat k te.am facut prost...dar mam referit la altcv cand am spus: si de ce ma rogi sa schimb mapa sau sa dau slay la numite pers care snt akf/fac surf/scurteaza..mam referit k nu snt inutila si nu pot sa ma uit pe toti playeri odata fa tu asta......si iti dau acti bani vrei tu!stiti cv gta pana nu se inchide aceasta relcamatie voi juca cu alt nick!!!!!!pt k snt o inutila si risipesc com degeaba!!!!!!o pitipoanca cu un lbj calm care frustreaza pe toti

Posturi unite automat, 02-07-2012, 21:47:14

ce ai spus tu in reclamatie nu e o jignire???pitipoanca ?enervez?vocabular colorat..uitate la tn si apoi vb de mn!!!am gresit dar tu de cate 1000000000 ai injurat si eo am tacut mai facut proasta de 6 ori si uite k am tacut dar acum numai tac !!!!!daca snt fata ma luati de proasta sau ce????e greu sa ti in tn cand uni playeri iti cer id te iau la misto te enerveaza cu intrebaricare nu isi au rostul..si mai am scapari scz...dar eo am spus de am de spus de acum va las pe voi



drk.freakz.ro --

EU :hammers: Steff
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pancake

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2014 18:55)
Joined: 06 Jul 2010
Posts: 200, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 176.9
Votes: 2

Post Posted: 02-07-2012, 21:02:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Uita-te si tu ce comportament de "printesa" razgaiata ai ! Tocmai pentru ca nu e o fapta atat de grava puteai sa ai o atitudine matura si mult mai putin dramatica si sa spui din prima ce au spus colegii tai si anume ca s-a intamplat, asta e, nu se va mai intampla si sa iti ceri scuze.
Nu mi-am dat seama ca pentru tine adminul e asa o sursa de nervi si stres. Acum aproape ca mi-e mila. Si nu stiu daca exista misogini pe server care te-au jignit din cauza ca esti fata. Dar te pot asigura ca atunci cand eu fac un comentariu rautacios referitor la inteligenta unei persoane, nu e din cauza sexului, ci e 100% din cauza faptului ca persoana respectiva nu e foarte inteligenta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
3Lyza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-03-2014 21:32)
Joined: 21 Jun 2012
Posts: 239, Topics: 21
Location: romania/rosiori de vede

Reputation: 35.5
Votes: 6

Post Posted: 02-07-2012, 21:07:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

poti sa vb cat vrei nu imi pasa ce spune un baiat ca tn ...


drk.freakz.ro --

EU :hammers: Steff
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
M@r1n3l

[Assasin]



Status: Offline
(since 10-10-2019 19:55)
Joined: 27 Jan 2010
Posts: 4268, Topics: 48
Location: Pe aici , Pe acolo , Peste Tot.

Reputation: 519.4
Votes: 28

Post Posted: 02-07-2012, 21:13:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra. se mai scapa si omul , si pt un singur cuvant but serios ? hai laso frate daca erai tu mai matur cum zici acolo nu bagai in seama cuvantul acela dar noh ce sa facem asta este uni sunt mai "sensibili" si zici ca 3lyza este inutila ? https://youtube.com/watch?v=ztVMib1T4T4:



Eu mereu cand sunt pe server este si ea si sta foarte mult mai ales noaptea nu am vazuto jignindo si se ocupa de cei care injura si altele tu crezi ca noi ii vedem pe toti ? sunt si momente cand nu ne uitam pe chat , atat am avut de zis poate prinzi ceva la cap din ce am spus



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SkiZzO SkiLLs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 07-07-2012 17:40)
Joined: 29 Apr 2012
Posts: 188, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 45.3
Votes: 5

Post Posted: 02-07-2012, 21:18:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sNaK3!!!! wrote:
Contra...in primul rand are dreptate 3lyza cu ce a spus...in al doilea rand a spus doar "prost esti?" nu mi se pare un motiv bun pentru care sa primeasca remove sau downgrade.deci cum am spus CONTRA

Da.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
F4$c1$7uCamuflat
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-09-2012 08:16)
Joined: 27 Aug 2011
Posts: 775, Topics: 22
Location: Iesi ma steag obosit de aici

Reputation: 80.9
Votes: 9

Post Posted: 02-07-2012, 21:29:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

doar nu crezi ca va lua warn pentru asta nu? o avertizare verbala dar pe viitor fii mai atenta
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by F4$c1$7uCamuflat, 02 July 2012 19:29



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-06-2024, 02:17:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x