User
Pass
2FA
 
 

Frumos din partea voastra...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message681
movies97123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-02-2015 13:55)
Joined: 08 May 2012
Posts: 9, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 51.3
Votes: 2

Post Posted: 03-07-2012, 12:02:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare.. adminilor va multumesc pentru acest tratament special inainte sa vin eu pe server debia daca erau 10playeri si dupa am facut reclama la acest server si la smile.. uite.. mai full tot timpu.. mie lene sa spun cati prieteni am adus.. , si cu ce ma aleg ? slay degeaba/injurat/gag mai ca si ban..(am luat vreo 4 pe degeaba. cred ca doar 1 era ban corect ca am avut un bind din greseala.. care si pentru acela trebuia gag cu motivul scoate-bind)

Deci am inteles politica voastra... ajut playerii,ajut serveru...,ajut comunitatea si ma aleg cu cel mai prost tratament? Macar daca eram considerat un player normal da nici macar asa ca numai eu luam pe server slay/gag pentru nimic....(nu vreau nici o reclamatie.. pentru ca nu are rost.. daca toti adminii sunt asa ce sa fie? ii dati pe toti afara? normal ca nu)

Cu stima si respect, NarutoXAliveZ

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Danielk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-05-2017 10:58)
Joined: 15 Jun 2012
Posts: 15, Topics: 1
Location: Buzau

Reputation: 55.7
Votes: 2

Post Posted: 03-07-2012, 12:33:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1U nu ai adus pe nimeni pe srv stiu sigur joc de mult pe srv asta si u nici nu erai pe atunci
2 Daca tot spui ca esti tratat cel mai prost hai sa comparam uni au loat si *** la greu de geaba si gaguri slayuri etc si nui mai doaren ... daca vr sa pleci nu mai face reclamatie pe ce srv mergi k?


Respecta si vei fi respectat!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
movies97123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-02-2015 13:55)
Joined: 08 May 2012
Posts: 9, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 51.3
Votes: 2

Post Posted: 03-07-2012, 12:44:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tu chiar vrei sa tii zic pe cei care iam adus? eu ii stiu.. lasama cu de astea daniel.. 2) nam fkt nicio reclamatie. nici macar nume nam dat.. ***? lasama cu ***.. destroyuri si *** is cele mai slabe chestii care le poate un player care stie sa le scoata --> delete config.cfg--> default keyboard--> create a new config.cfg for your binds chestia asta ia mai putin de 2 min.. doar daca nai cfg.. daca ai til salvezi si in alta parte si oricum plec si stii cev..tu nai fost de fata.. cate am luat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
walk3r
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2015 17:19)
Joined: 09 Feb 2012
Posts: 2801, Topics: 146
Location: Pe FreakZ

Reputation: 116.3
Votes: 229

       
Post Posted: 03-07-2012, 13:06:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca vrei sa zici ceva poti scrie aici orice vrei , daca ai vro reclamatie poti posta aici .
Nu mai deschideti topicuri aiurea ca puteti lua si warn !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by walk3r, 03 July 2012 11:06



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 12-05-2024, 09:00:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x