User
Pass
2FA
 
 

retragere 5

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message825
TerorisT

[Teleleu]



Status: Offline
(since 05-12-2012 18:05)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 678, Topics: 18
Location: Lugoj

Reputation: 80.9
Votes: 8

 
Post Posted: 05-07-2012, 22:51:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare,
Doresc remove deoarece vedeti si voi ce se intampla.nu vreau sa vritic sau sa bag nush ce motive.sper sa isi faca timp nett sa imi scoata accesu pt ca o sa intru p serv dar eu nu mai dau un ban si nu ma mai implic in nk,pt ca oricum e degeaba.bafta cat o sa mai mearga,
Pacat de comunitatea care s-a creat.


____________________
ADD-> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Coddy4all

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2013 18:49)
Joined: 10 Jun 2011
Posts: 454, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 74.2
Votes: 6

Post Posted: 05-07-2012, 22:58:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

??? ce ai patit mah si u?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TerorisT

[Teleleu]



Status: Offline
(since 05-12-2012 18:05)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 678, Topics: 18
Location: Lugoj

Reputation: 80.9
Votes: 8

 
Post Posted: 05-07-2012, 23:05:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Coddy4all wrote:
??? ce ai patit mah si u?

Pt ce sa imi mananc timpu degeaba,i'am spus lu nett sa mai caute pe cnv care chiar isi da interesu,vad ca nu mi'a rasp nk.uitate si tu la reclamatii,zilnic reclamatii,ai vz vreo sanctionare??nk.plus ca majoritatea dintre ei habar nu au sa dea o comanda dar mai s recunoasca un cod.
P.S:ma uitam azi cum vroia nett sa il baneze pe Iuda,sa ii dea ban pe steam,nici nu stia cum sa faca - a scris amx_addban steam xxx,asa nu o sa il banezi niciodata pe steam cu toate ca nu avea omu nk.se pune in ghilimele id d steam daca tot vrei sa il banezi.asta ca o paranteza.
Banati toti jucatorii cu steam si care joaca cat de cat bine si ramaneti cu copilasii de 13 ani ca oricum is in vacanta.Bafta!


____________________
ADD-> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Coddy4all

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2013 18:49)
Joined: 10 Jun 2011
Posts: 454, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 74.2
Votes: 6

Post Posted: 05-07-2012, 23:12:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

no comment la faza cu iuda....omu joaca binisor....m-am mai uitat si eu pe el de multe ori....si cae sa isi dea interesu tero....majoritatea cei vechi au plecat..sau intra foarte rar....si eu am avut o perioada cand am vrut sa renunt dar am zis ca o sa isi revina sv..dar ne implicam mai mult cei acre au fost cam de la inceput..acum sa il intelegem si pe nettcafe..e la inceput si el cu o functie importanta pe sv..depinde cat timp are si el sa se implice...ac da te referi la cazul lui Jerry care vad ca o comite din ce in ce mai mult nu stiu ce sa zic...doar sa ii dea down pana la helper..sau adm ..nu stu sigur ce grad are...sa poata da doar ban maxim pana se invata...ca nu cumva sa stice sc-ul oamenilor...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Average

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-09-2021 19:39)
Joined: 16 May 2011
Posts: 276, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 152.7
Votes: 6

 
Post Posted: 05-07-2012, 23:42:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai Tero eu i-am dat ban lui morzan prima data pentru ca nu a predat pozele la timp si eu nu stau 1 zi sa-mi pierd timpul dupa el asteptandu-l cu pozele mai sunt si codati de rezolvat pe serever si a doua oara i-am dat pentru ca vine de la coada vacii si nu stie sa se comporte mie imi pare rau daca tu vrei sa renunti din cauza asta dar tu sti mai bine e decizia ta si o respect -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TerorisT

[Teleleu]



Status: Offline
(since 05-12-2012 18:05)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 678, Topics: 18
Location: Lugoj

Reputation: 80.9
Votes: 8

 
Post Posted: 05-07-2012, 23:55:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Average wrote:
Bai Tero eu i-am dat ban lui morzan prima data pentru ca nu a predat pozele la timp si eu nu stau 1 zi sa-mi pierd timpul dupa el asteptandu-l cu pozele mai sunt si codati de rezolvat pe serever si a doua oara i-am dat pentru ca vine de la coada vacii si nu stie sa se comporte mie imi pare rau daca tu vrei sa renunti din cauza asta dar tu sti mai bine e decizia ta si o respect -

nu e din cauza lu mozart stai lin,doar nu e fiumiu.sunt mai multe,nu imi place dezorganizarea care s'a creat si de aia.am vb cu nett mai multe.oricum bafta,si daca se pune serv pe picioare revin,nu scapati de mn,dar as nu are rost sa imi mananc timpu degeaba.


____________________
ADD-> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
nettcafe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-10-2018 13:32)
Joined: 20 Dec 2011
Posts: 80, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 185.7
Votes: 6

 
Post Posted: 06-07-2012, 00:02:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Orice jucator / player care nu da pozele are ban pana le posteaza pe forum, chiar daca persoana respectiva este prieten. Daca a postat pozele scoate-m banul daca nu, asta e viata merge mai departe.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by nettcafe, 05 July 2012 22:02



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 17-05-2024, 03:06:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x