User
Pass
2FA
 
 

Ban aiurea

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message864
darkis89

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-12-2013 21:08)
Joined: 01 May 2011
Posts: 88, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 28.3
Votes: 3

Post Posted: 09-07-2012, 23:39:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul (cu care erai in momentul banarii): Eldergodz
Data + ora (cand s-a pentrecut incidentul): 00:20:14, 10 July 2012
Harta (pe care s-a produs incidentul): de_cbble
Admini online (care erau pe server in acel moment): JAPKA
Adminul (care a dat ban. in cazul in care se stie): JAPKA
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban): Nespecificat
Dovada (in cazul unui abuz): DOVADA
Ip-ul: 84.232.155.136


PS: Aveam impresia ca macar war3-ul se respecta cu admini macar cu un steam replica, dar asta e valve!!! JAPKA, spala niste vase pentru un steam ca sa fii mai respectat baiete! Bineinteles ca sigur esti varul lui fratele prietenului care il stie pe owner, ca altfel nu erai admin, dar asta conteaza mai putin, macar respecta pe cei care au dat un ban sa detina un joc original, nu ca altii...si daca ai fi un om normal, nu te-ai supara la tot rahatul spus la nervi de 21 de player (pe putin) spus pe un server atat de populat si de iubit de multi, ca daca nu ar fi, nu ar mai intra, nu???

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SiLe

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 07-03-2017 14:21)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 2014, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 836.9
Votes: 34

Post Posted: 10-07-2012, 00:04:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si care e dovada? ca el nu are steam si tu ai ?

Faci reclamatie pe greseala ta si tot tu iti pui singur dovada... tare. Ramai banat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Japka

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2016 00:35)
Joined: 07 Jan 2010
Posts: 358, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 350.6
Votes: 9

Post Posted: 10-07-2012, 00:16:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

servarul este iubit din modu de a avea un admin on tot timpul fie steam fine non-steam asa ca nu cred ca sunt obligat de tine sa imi iau steam ok ??? plus de asta nu am 14 ani..- daca aveam 14 ani eram mai destept ca tine {NU CA N-AS FI} iar adminu l-am primit pe merit {activitate, lista codati si votul adminilor nu a lu' fratemiu nu varu nu bunica} sa recunosc m-a ajutat mult stra, stra ,stra Bunica cu bunicu care acum are -300 de ani - succes app respectat sunt si nu sunt respectat ca am steam nu asta conteaza intr-un joc EDUCATIA .respecta ca sa fi respectat asta sa sti mereu cand mai faci pe desteptu
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkis89

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-12-2013 21:08)
Joined: 01 May 2011
Posts: 88, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 28.3
Votes: 3

Post Posted: 10-07-2012, 02:31:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce dovada ma, mari jucatori! s-a suparat ca l-am facut pandar! DE PARCA AS FI PRIMUL PLAYER CARE SPUNE LA NERVI CEVA!!! si nici macar nu e insulta, daramite injuratura sau mai stiu ce dracu e acolo! pai da, activitate? Bravo tie ma! si eu m-as lauda cu banuri date pentru ca a vorbit unul! si da, ai 14 ani, ca un om normal la cap (de obicei peste o varsta in care superman nu mai este eroul preferat) nu se supara la 2 vorbe aruncate in marea de injuraturi, reclame si mai stiu ce! Cand sunteti la o bere "p " e semn de punctuatie in limbaj, pe server sunteti toti sfinti! nu-mi parea rau daca il luam pe merit ma "japka" (nick de om de peste 20 de ani) si te injuram de mama, acuzam pe toti de coduri, foloseam coduri, dar asa...e mai rau decat cenzura! Presupun ca asculatati si muzica bisericeasca, ca sa nu va simtiti ofensati la o melodie de la Parazitii, sau nu va uitati la videoclipuri cu gagici, ca strica imaginea serverului!

De parca nu ar fi jdemii de servere on, dar...la mintea cucosului, sa dai ban pe oftica si sa te mai si lauzi ca ai activitate...ma apuc de citit Biblia ca sa am intrare la voi pe server! GJ! Keep up the stupid work Japka! poate intr-o zi ai sa ajungi presedinte!

Si nu te oblig eu sa-ti iei steam! dar o comunitate asa de mare care se respecta, macar putoi de admini sa aiba acolo un rahat de steam, macar pe serverul comunitatii, nu? Pai va respectati sau doar aveti impresia??

Si mai desptept decat mine o sa fii...niciodata! Ban pentru ca am indraznit sa vorbesc la adresa ta...esti destept, ma mir ca nu ai averea lui Becali!

RESPECT la tine este egal cu SA FII PUPAT IN CUR? sa te laud "vai japka, ce HS frumos ai luat! m-a luat cu calduri!!!"
Respectul il castigi prin respect! Si daca tot esti tu atat de destept si eu prostul, de ce nu ai aratat la momentul ala ca esti destept sa ma enervezi mai mult si poate ajungeam sa te injur si atunci AVEAI TOT DREPTUL la un ban! dar tu nu ai 14 ani, esti foarte respectat si respecti foarte mult, si esti mai corect decat Sfantul Petru!

Si Sile, cred ca pentru "greseala" mea, ca am indraznit sa-l fac pe japka pandar, 1 DATA! am sa ajung in iad! Mai bine ma luam la intrecere cu Hitler, care dintre noi o sa omoare mai multi oameni, irl (in real life) si tot era o greseala mai mica decat nesimtita mea indrazneala!

Si se mai intreaba unii oameni mai destepti decat mine si decat toti de pe aici, cum dracu a iesit Basescu de 2 ori presedinte...Cred ca am gasit unul dintre raspunsuri!

Ban sa ramana! mai am inca vreo 1298288738787 de servere de incercat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Japka

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2016 00:35)
Joined: 07 Jan 2010
Posts: 358, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 350.6
Votes: 9

Post Posted: 10-07-2012, 03:05:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SI daca ai 2131122112 servere? crezi ca ai dreptu sa ne insulti? ban nu ai primit pe "PANDAR" sunt gramezi de playeri care au prmit ban de la mine in mare parte ban pe cod , restu ban pe vocabular dupa, "DUPA <---SA VEZI. " gag G>A<G si sa nu-ti mai zic retry=ban eu nu fac asa ceva la retry=ban , ca trebuie normal sa fac dar nu fac. si de la tn nu e nevoie nici de salut in mare parte am vazut caracterul tau..- asa se sparg uni care de fapt sunt monumentali SF. dar de fapt

PS: nu mai stau sa-mi bat capu cu tine esti slab pragatit
DECI = respins asta este -
bafta mai departe. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkis89

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-12-2013 21:08)
Joined: 01 May 2011
Posts: 88, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 28.3
Votes: 3

Post Posted: 10-07-2012, 07:42:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

huh? daca vorbesc cu "u@" in timpul gagului se considera retry? eu nu am iesit de pe server copilas, nu dau reconnect, am luat gag si ti-am zis ceva in chatul adminilor, dar esti om mare tu, ai butoanele - si pe cine te deranjeaza si nu te PUPA in dos, este crima!clar! dar asta nu e retry!

Si sa-ti zic eu pentru ce mi-ai dat ban! daca nu stii comanda toata! amx_ban ip/nume timp MOTIV. la tine acolo motivul este nespecificat!

Asa ca nici tu nu stii de ce mi-ai dat ban!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SiLe

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 07-03-2017 14:21)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 2014, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 836.9
Votes: 34

Post Posted: 10-07-2012, 11:25:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poate o sa inveti si cum e sa fii coerent in discurs... nu am inteles nimic din reclamatia ta. La inceput te-ai legat de faptul ca nu avea steam, acum zici ceva de un gag pentru limbaj... te-a afectat caldura rau.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SiLe, 10 July 2012 09:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 28-05-2024, 21:52:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password