User
Pass
2FA
 
 

Inca o Reclamatie Impotriva -[FrCrew]-RoYalTeCh

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message752
CodyB

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-08-2013 07:23)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 198, Topics: 19
Location: Adjud

Reputation: 60.4
Votes: 5

Post Posted: 10-07-2012, 18:40:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume Player : ><enomorf
IP Player : 89.46.180.171
Nume Admin :-[FrCrew]-RoYalTeCh
motiv/dovada/argument : [img=http://www65.zippyshare.com/thumb/79717551/file.html][/img]
Concluzii : Clar nu isi merita dreptul de admin. Se pare ca este cam frustrat din cauza ca a primit warn, in mare parte din cauza lui. Pentru ca nu a actionat conform regulamentului. Am

rugamintea la owneri sa-i retraga privilegiile, pentru ca dupa cum se vede, nu si le merita. Avand in vedere ca mai nou a inceput sa ma ameninte trimitandu-mi PM-uri.

P.S. -> Nu stiu cum se procedeaza in astfel de situatii (cand sunt amenintat de un admin de pe server, pe forum). Dar am banuit ca tot aici trebuie sa apelez.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
royaltech

[rKo admin]



Status: Offline
(since 15-12-2014 19:44)
Joined: 24 Jul 2010
Posts: 1659, Topics: 46
Location: Italy

Reputation: 402.7
Votes: 14

Post Posted: 10-07-2012, 18:57:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in sfarsit pot raspunde si eu ca vad ca topicurile se inkid repede pe aici. Tu nu ai dreptate din start si termino sa te crezi smekerul verii ca nu esti, esti doar un slab cu gura mare! Tu nu iti meriti unbanu asa ca o sa te banez cum te prin pe sv. Cine te crezi tu? Vii de 1 saptamana pe server si zici sa mi se scoata adminu? Pai eu joc de mai bine de 3 ani pe rko si nu au fost probleme cu mine. Jos creasta baiete si incepe sa cauti un alt sv ca aici nu ai ce cauta. Nush cum de a luat decizia aea Taz dar cu siguranta nu e corecta. PRINTURI cu limbajul acestui smeker de cartier : http://www.2shared.com/file/owuo0x08/eno.html.
Si nu mai fa atatea cereri ca nu castigi nimic - Iti dai doar un sund in fund singur catre alt server. Iti repet, cat timp am admin tu nu ai ce cauta pe sv, dupa insuletele care mi le ai adresat.

Cica sunt amenintat - Ti-am zis doar realitatea..nu e o amenintare. E cea ce meriti

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CodyB

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-08-2013 07:23)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 198, Topics: 19
Location: Adjud

Reputation: 60.4
Votes: 5

Post Posted: 10-07-2012, 19:01:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

royaltech wrote:
in sfarsit pot raspunde si eu ca vad ca topicurile se inkid repede pe aici. Tu nu ai dreptate din start si termino sa te crezi smekerul verii ca nu esti, esti doar un slab cu gura mare! Tu nu iti meriti unbanu asa ca o sa te banez cum te prin pe sv. Cine te crezi tu? Vii de 1 saptamana pe server si zici sa mi se scoata adminu? Pai eu joc de mai bine de 3 ani pe rko si nu au fost probleme cu mine. Jos creasta baiete si incepe sa cauti un alt sv ca aici nu ai ce cauta. Nush cum de a luat decizia aea Taz dar cu siguranta nu e corecta. PRINTURI cu limbajul acestui smeker de cartier : http://www.2shared.com/file/owuo0x08/eno.html.
Si nu mai fa atatea cereri ca nu castigi nimic - Iti dai doar un sund in fund singur catre alt server. Iti repet, cat timp am admin tu nu ai ce cauta pe sv, dupa insuletele care mi le ai adresat.

Cica sunt amenintat - Ti-am zis doar realitatea..nu e o amenintare. E cea ce meriti


Arata-mi si mie insultele alea, ca eu nu le vad. Si arata-mi si mie limbajul vulgar folosit de mine, in afara de cel prezentat de mine in reclamatia anterioara facuta tie. Mie mi se pare ca tu

esti smecherul de cartier si slabul cu gura mare. Ai zis sa vin pe forum daca nu imi convine ceva, uite asta fac. Acuma ce te deranjeaza ?

Si app desteptule, astea nu sunt cereri, sunt reclamatii. Si nu ma lua cu " baiete " , " smekerul verii " (app vezi ca se scrie smecherul) . Mie mi se pare ca tu folosesti un limbaj de cartier. NU

MAI INCERCA SA FOLOSESTI CUVINTE MARI SI JIGNITOARE DOAR CA SA MA TRAGI IN JOS (eu nu te-am jignit sau facut in nici-un fel) . Si zi-mi in primul rand de ce nu i-ai dat gag lu edy

ala, cand a vorbit urat ? Asta inseamna din start ca nu iti faci treaba corespunzator.



Last edited by CodyB on 10-07-2012, 19:07:55; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
royaltech

[rKo admin]



Status: Offline
(since 15-12-2014 19:44)
Joined: 24 Jul 2010
Posts: 1659, Topics: 46
Location: Italy

Reputation: 402.7
Votes: 14

Post Posted: 10-07-2012, 19:07:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pai ai venit pe forum ca te-am banat, eu ti-am zis de inainte sa vii pe forum ca aveai gura mare, dar cand mi-ai zis ce se vede in printurile care le-am postat mai sus in link (poza n.1 ca sunt facute invers) te-am banat si normal ca ai venit sa te plangi.
Eu mi-am zis ce am avut de zis. akm o sa astept sa vad ce zic owneri. Daca ei zic ca e bine asa o sa intru si eu ca tine si o sai zis cea ce mi-ai zis tu mie si o sa vedem atunci daca o sa iau ban sau nu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CodyB

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-08-2013 07:23)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 198, Topics: 19
Location: Adjud

Reputation: 60.4
Votes: 5

Post Posted: 10-07-2012, 19:12:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

royaltech wrote:
pai ai venit pe forum ca te-am banat, eu ti-am zis de inainte sa vii pe forum ca aveai gura mare, dar cand mi-ai zis ce se vede in printurile care le-am postat mai sus in link (poza n.1 ca sunt facute invers) te-am banat si normal ca ai venit sa te plangi.
Eu mi-am zis ce am avut de zis. akm o sa astept sa vad ce zic owneri. Daca ei zic ca e bine asa o sa intru si eu ca tine si o sai zis cea ce mi-ai zis tu mie si o sa vedem atunci daca o sa iau ban sau nu.


Stiai ca pentru limbaj vulgar nu se da ban permanent si nici destroy ? Si daca stiai ca nu se procedeaza asa, de ce ai facut-o totusi ? Cand ai sa iti dai seama de asta, atunci o sa intelegi de

ce Taz a luat decizia respectiva in privinta ta. Cand a fost ultima oara cand ai citit regulamentul ? Mie mi se pare ca-l stiu mai bine decat tine. Crezi ca mie mi-a convenit sa pierd o ora din

timpul meu doar ca sa incerc sa-mi rezolv problema ? Si nu te mai da victima din telenovele cu asa ziselel INSULTE ca nu e nici-o insulta acolo. Insulta e ceea ce mi-ai zis tu mie " SLAB CU

GURA MARE ", asta e insulta (ca sa faci si tu o diferenta).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<rKo> | West

[Creep]



Status: Offline
(since 09-11-2017 10:25)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 956, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 151
Votes: 16

 
Post Posted: 10-07-2012, 19:14:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

royaltech wrote:
Iti repet, cat timp am admin tu nu ai ce cauta pe sv, dupa insuletele care mi le ai adresat.

Esti sigur?

Banul i se scoate. Nu sunt de acord cu limbajul lui dar pentru asta si-a primit pedeapsa, a avut destroy.
Royal, pentru limbaj dai maxim ban pentru 120 minute. Te poftesc sa recitesti rebulamentul.
Cody? Daca imi mai arata cineva vreo dovada cu un limbaj asemanator, te banez eu. Vorbesti asa cu cine vrei tu, unde vrei tu, mai putin pe rKo!



Warn-ul lui royaltech ramane pentru abuz.
Avertizarea lui Cody este valabila.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by <rKo> | West, 10 July 2012 17:14



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 07-05-2024, 07:59:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x