User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Lil Wayne

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message1454
RoByZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-08-2012 21:49)
Joined: 30 Jun 2012
Posts: 8, Topics: 2
Location: Spain

Reputation: 49.3
Votes: 2

 
Post Posted: 11-07-2012, 12:13:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutari , as vrea sa reclamez un admin cu mai multe motive dar in concret ... , ar fi doar motivul pentru feed .
Aznoapte pe la ora aproximativ 1 am intrat pe server si am zis wow Surprise ce bine am nivel 9 - dar stiam ca este bug si am vrut sa probez macar cum e viteza si toate alea o runda iar apoi sa vin pe forum , cand lam intrebat ceva despre nivel el o zis da cum de ai tu nivel 9 , eu am zis nush , cred cai bug lvl si o zis sa ma pun lvl 1 la zombi si la human daca nu iau ban permanent ... Inloc sa joc cu lvl 1 din nou am zis mai bine intru pe forum si spun ca am bug . Asa facusem .
O ora mai in colo pe la aproximativ 2 intrasem si tot il intrebam daca pot sau dc nu pot sa imi pun level 3 ( as fi avut level 4 deja dar na ) ... , el nu raspundea ori ca era ocupat ori ca nu vruia . Il intreb iarasi 2 min mai incolo si iar nu raspundea ... De la un momendat el da kick la 2 playeri pentru feed cand ei doar ii spargea mina unu la altu . Lil Wayne nu era ca spectator ci juca si cum o trecut pe langa si io vazut aproape si nu se omoara o fi zis ca fac feed , dupa kick el leor dat gag pentru ca sor protejat si incerca sai spune ca nici macar nu se cunoaste , macar asa creed oricum eu in chestia asta nu ma bag ... Pana la urma il intreb pentru a 3ª oara dc nu pot pune lvl 3 . El in sfarsit imi raspunde si imi zice : "fal lvl 3 , eu il intreb cemi vei face ? , el zice daca te vad mai mic sau mai mare de 3 iti dau ban ... nu intelesasem foarte bine dar iam raspuns ce amenintari ... si am primit gag si eu" Dupaceia am primit ungag si mio zis ai grija ce vb dar eu nam mai vazut aia pentru ca lasasem cs in bara ca sa ma duc pe fb ... daca ieseam poate primeam ban ca am sarit gag . Ca sa nu va las asa in sec doar cu cuvinte am facut un video cu telefonul la consola ca nu aveam nimic de mana ca fraps sau asa ceva , oricum o iesit bine si se citeste usor , doar ca strica un pik audio ca se aude cum vibreaza pcul dar merge ... - (daca nu va convingeti cu acest video spunetimi si urc screenuri ca am destule pas cu pas la ce o facut) : http://www.youtube.com/watch?v=S9hYKITkTCo&feature=BFa&list=HL1342000133
Acum , cam jumatate de ora sau inca o ora mai tarziu , e cand incepe sa faca feed pe mine si totul incepe asa : Il intrebasem inca o data daca pot sami pun levelul meu si in sfarsit a zis ca puneti maxim 3 . Si apoi lam mai intrebat o chestie , nu mai imi amintesc bine ce , si o zis lasama in pace ca ma plictisesc , eu iam rasp : " Eu chiar ca ma plictisesc de tine ..." si nu iam spus in mod ofensiv sau asa ceva , iam spus ca mam tot plictisit findca astept de 2 sau 3 ore sa joc cu levelul meu si nu ma lasa cami da ban ... Dupa cei zisesem aia am primit iarasi gag si mam dus pana la baie , cand mam intors vedeam ca inca eram pe sv si mai era cu noi un player pe nume Caddy sau asa ceva si ii tot zicea sa ma deie afar , zicea ce vrei sa faci lil ? sa farmezi ? Io zis asa de vreo 3 ori pentru ca mam uitat in consola dupaceia , Cand ajunsesem de la baie am inceput repede sa filmez tot cu telefonul - ce se intimpla si apare bine ca lil farma pe mine in lok sami deie kick pentru ca eram afk ... In video apare doar jumatate din tot feedu care la facut pe mn finda in timp ce eram la baie el facea feed , si stiu pentru ca mam uitat in consola ce zicea Caddy ... Uitati aici videoul (anunt din nou daca nu va convingeti doar cu video eu va arat si pozele care le am , poate se intelege mai bine pentru alti ...) : http://www.youtube.com/watch?v=XsnCuKumHfw&feature=BFa&list=HL1342000133
De la un momendat lil iese de pe sv , fix cand oprisem videoul . Am vazut ca si Caddy a facut o poza , iam dat messul meu si am vb . El mio dat poza dar nu mi sa trecut bine , oricum mio zis ca in orice moment in care va vede postu va urca el poza ...

PD : Imi cer scuze pentru ortografie , nam invatat in romania - . Repet iarasi , daca vreti eu imi iau ceva din timp pentru a urca toate screenurile daca nu va ramane destul de clar cu video ...

Salutari si va multumesc pentru atentie ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anaKonda

[Nuj ce caut aici]



Status: Offline
(since 03-06-2018 10:24)
Joined: 11 Apr 2011
Posts: 1273, Topics: 51
Location: Romania

Reputation: 44.7
Votes: 35

Post Posted: 11-07-2012, 12:29:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stii ce ii ala feed.

Buna, Specii sunt regii, nu uita pls!


Last edited by anaKonda on 11-07-2012, 13:19:52; edited 4 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AMG

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 09-09-2023 16:07)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 32411, Topics: 621
Location: N/A

Reputation: 5782
Votes: 1014

 
Post Posted: 11-07-2012, 12:29:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu cred ca ai probleme grave la mansarda , tu stateai afk ca sa filmezi acel presupus feed? Raised eyebrow Cumetre , Lil Wayne si cu Caddy , n-aveau de unde sa stie ca tu te prefaci afk si faci filmari cu telefonul Dosent Matter . Daca stia ca stai degeaba iti dadea ban (voteban) , sau macar kick.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DDesign

[Creep]



Status: Offline
(since 19-01-2017 12:33)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 900, Topics: 46
Location: Alba Iulia

Reputation: 318
Votes: 18

Post Posted: 11-07-2012, 12:29:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mhm ... pentru ce e de fapt reclamatia? ban luai de la oricine pt bug de level, nu doar de la el. cat despre feed, stii ce este ala macar? daca tu ai fost plecat la baie si el a tras in tine aia nu e feed prietene. ramai frumos cu ban-ul

DaDDy wrote:
Cainele Casca ... Da Casca nu Caine


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anaKonda

[Nuj ce caut aici]



Status: Offline
(since 03-06-2018 10:24)
Joined: 11 Apr 2011
Posts: 1273, Topics: 51
Location: Romania

Reputation: 44.7
Votes: 35

Post Posted: 11-07-2012, 12:31:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sters.

Buna, Specii sunt regii, nu uita pls!


Last edited by anaKonda on 11-07-2012, 13:20:20; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DaU Cu CaPu'N gLonT's

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2012 18:03)
Joined: 10 Jul 2012
Posts: 25, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 47
Votes: 2

Post Posted: 11-07-2012, 12:33:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce nob e asta filmeaza cu telefonul -)-) nai program de filmat sau macar fa print doamne...



Respecta si vei fi respectat !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anaKonda

[Nuj ce caut aici]



Status: Offline
(since 03-06-2018 10:24)
Joined: 11 Apr 2011
Posts: 1273, Topics: 51
Location: Romania

Reputation: 44.7
Votes: 35

Post Posted: 11-07-2012, 12:34:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Copilu`, tu n-ai ce cauta in reclm asta.

Buna, Specii sunt regii, nu uita pls!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DDesign

[Creep]



Status: Offline
(since 19-01-2017 12:33)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 900, Topics: 46
Location: Alba Iulia

Reputation: 318
Votes: 18

Post Posted: 11-07-2012, 12:34:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DaU Cu CaPu'N gLonT's wrote:
ce nob e asta filmeaza cu telefonul -)-) nai program de filmat sau macar fa print doamne...

Tu te trezesti cu un ban cand intrii pe server. Sa te inveti minte sa nu te bagi in reclamatii ce nu te privesc.


DaDDy wrote:
Cainele Casca ... Da Casca nu Caine


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DaU Cu CaPu'N gLonT's

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2012 18:03)
Joined: 10 Jul 2012
Posts: 25, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 47
Votes: 2

Post Posted: 11-07-2012, 12:38:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok, imi cer scuze



Respecta si vei fi respectat !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anaKonda

[Nuj ce caut aici]



Status: Offline
(since 03-06-2018 10:24)
Joined: 11 Apr 2011
Posts: 1273, Topics: 51
Location: Romania

Reputation: 44.7
Votes: 35

Post Posted: 11-07-2012, 12:44:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sters.

Buna, Specii sunt regii, nu uita pls!


Last edited by anaKonda on 11-07-2012, 13:20:40; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ApeXPredaTor

[Stiffmaster]



Status: Offline
(since 10-12-2017 12:05)
Joined: 09 Dec 2011
Posts: 424, Topics: 11
Location: Ludus

Reputation: 111.9
Votes: 18

 
Post Posted: 11-07-2012, 13:00:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eram cam beat azi noapte si cand m-am dus la culcare mi-am dat permanent -


Quote:
Life is a bad joke, don't take it serious!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RoByZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-08-2012 21:49)
Joined: 30 Jun 2012
Posts: 8, Topics: 2
Location: Spain

Reputation: 49.3
Votes: 2

 
Post Posted: 11-07-2012, 13:30:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pacat ca nati inteles bine , daca lil wayne nu vruia sa faca credite pe mine imi dadea kick , ma tot ameninta ca imi da ban daca ma pun pe levelul meu adik 3 , nam jucat delok cu level mai mare , adik cu 9 cat aveam . El noaptea mereu face de astea si tot is bate joc de toti playeri da mi si sute de gaguri ca sa poata juca mai bine , daca voi erati acolo ati fi zis alte chesti , eram cu un prieten pe skype si din caua ca lil nul prindea cu somkeru io dat kick ca so enervat . Anakonda ai dat reply aici de 4 ori deja zicand aceasi chestie cu 1 nu tie de ajuns ? Nu pierdeam atat timp pt el finda nar avea rost , dar ma enervat faptul ca dakickuri si gaguri in continuare fara motive , in `plus nu stiu dc nu ma lasa sa ma joc cu nivelul meu si tot imi spunea ca iau ban daca pun nivel 3 sau 4 finda alea ar fi nivelele mele . Pe forum scrie clar ca pot juca cu nivelul meu si sa nu joc cu bugul , si asta faceam daca ala nu ma ameninta ... inplus nu sunt singuru pe care lo enervat in noaptea aia , is batea joc de toti si isi facea propile lui reguli ca sa faca rank mai bun si credite . Si nu , nu aveam program ca fraps pt ca pcul e nou si nu credeam ca am nev vreodata
PD : Stiu cei feed si stiu pentru ce am stat afk doar ca sa vad ce face , de ar fi fost destept miar fi dat kick ca caddy sa nu faca feed , da inlok de aia so gandit mai bine si o facut el ceva credite . Inplus o mai facut feed pe mine cat eram la baie dar nam putut fila , am screenuri cu cate ori ma omorat in timpul feedului . Acuma faceti cum vreti , stiu ca oricum nu o sa ma credeti ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CaDDy-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2012 20:27)
Joined: 11 Jul 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47
Votes: 2

Post Posted: 13-07-2012, 02:45:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci asa a fost eu lam rugat sa ii dea kick ca e afk el nu a raspuns... eu am insistat..Nimic
apoi el tot tragea in el ca disperatu pentru ca sa faca credite -

poza: http://imageshack.us/photo/my-images/43/lilwayned.png/

si nici dupa ce i-am zis asta nu ia dat kick

Rog faceti ceva -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BaRRoS

[Sotul Fetelor N2]



Status: Offline
(since 20-03-2014 13:33)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 455, Topics: 73
Location: Iasi

Reputation: 58.2
Votes: 5

Post Posted: 13-07-2012, 02:54:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Copilu ala era afk ? - daaa vrei sa ma uit la el ? dute si invata cei ala feed , sau carei problema stau noapte si nu mai puteti face credite a , asta e toata trb de unde aveti voi asa astia playeri care nu ii vedem pe server niciodata in max 6 ore lvl 5 6 7 de unde ? feedu dar lasa ca avem grija de voi deacuma . Dc nu ai aratat in filmare cand te-am intrebat " Care e lvl tau norml " si tu ai zis 3 -4 nustiu sigur si atunci ti-am zis ca sa joci cu 1 daca nu stii apoi te-ai hotarat ca e 3 si am zis sa joci cu 3 nici mai mare nici mai mic dar daca erai baiat destept postai bugul si nu se ajungeau la astfel de lucrui acum cand o sa fii prins pe server ban de fieacare data si daca vrei sa stii eu am facut crd cu lvl 7 pentu 8 9 si jumatate din 10 de la bug asa ca nu te plange . Pana iti rezolva bugul adios ,





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
N0no

[Neo-Tzc-Gay-show]



Status: Offline
(since 24-09-2016 12:42)
Joined: 09 Apr 2012
Posts: 747, Topics: 34
Location: Constanta

Reputation: 18.5
Votes: 29

 
Post Posted: 13-07-2012, 09:49:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am si eu o intrebare
Ce telefon ai ?

Ai scris Cartii vere aici
Cat ti-a luat pana ai scris tot

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by *salam*, 13 July 2012 12:03



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 08-08-2024, 03:11:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x